לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2007, 18:14
  until when? until when? אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.07
רוצה לעבור מיחידה מובחרת ליחידת מחשבים

שלום לכל באי הפורום.
אני כרגע חייל במסלול ביחידה מובחרת.
לאחרונה, (לאחר לבטים רבים וממושכים כמובן), הגעתי עם עצמי להבנה שאורח החיים הצהל"י לא מתאים לי, הגעתי למסקנה, שמקומי איננו במערך הלוחם של צה"ל, למרות הצלחתי המרובה במקום אליו אני שייך.
אבדתי, אפשר להגיד לגמרי, את החשק ואת הרצון להיות לוחם ביחידה מובחרת בצה"ל.
ההחלטה היא סופית מבחינתי, אני באמת מבקש להשתדל לא לרשום לי תגובות בנוסח תהיה חזק זה יסתדר. זה לא קשור להשרדות, זה יותר בכיוון של רצון. אנא מכם, יש לי מספיק אנשים שאיתם התייעצתי לפני שקיבלתי את ההחלטה.

השאלה שלי היא כזאת: אני בעל פרופיל 97 ללא סעיפי ליקוי כלשהם, בריא לחלוטין. ברצוני לעבור ליחידת מחשבים כלשהי בצה"ל, חשבתי יותר על כיוון של ממר"ם. בהתחשב בעובדה שאני כבר שנה בצבא. מהם האפשרויות שלי לעבור ליחידה שכזו והאם האפשרות שאכן אני אעבור לתפקיד עורפי סבירה?

---------------------------------------------------------
ולכל החבר'ה המורעלים שעדיין לא התגייסו:
אני כותב את זה, כי הייתי בדיוק כמוכם, יהיה לכם קשה אני יודע, אבל דעתכם בנושא לא משנה. בבקשה תמנעו לכתוב פה תגובות שאינם קשורים לנושא. עדיף שלא תכתבו תגובות בכלל.
כמו כן, אל תקחו את הדוגמא שלי, תשקיעו ותכוונו רחוק זה שווה את זה, בוודאות. עברו עליי כמה אירועים אישיים שהשפיעו עליי מאוד. ההחלטה שלי לעזוב אינה מגיעה מתוך יאוש וזאת ההצהרה שלי אליכם, אל תתיאשו וגם אם לא תגיעו ליחידות שעליהם חלמתם, תזכרו תמיד ש"הגדודיונרים" נהנים יותר מכולם וזאת עובדה, שווה להיות בגדודים, נקודה. לאנשים שלוקחים את זה כמו שצריך השירות הצבאי שלהם מושלם יותר מלכל אחד ביחידה כזאת או אחרת, תשאלו את חברים שלי, אני וחבריי מהצוות מקנאים בהם מאוד. בסופו של דבר גדוד או יחידה מובחרת, כולם עושים את אותו הדבר בדיוק למרות שקשה לכם להבין את זה כרגע וגם לא תבינו עד שתהיו חזק בתוך המערכת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר