לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2007, 22:58
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי mikiller שמתחילה ב "וווואיייי"

צודק.
יותר טוב תעשה מה שעשו בני הנוער בקיץ 1967- חפרו שוחות ומילאו שקי חול. אח"כ עמדו עם מברשות ופחי צבע בצמתי וצבעו פנסי מכוניות על מנת לסייע בשמירת ההאפלה...

ההמשך ידוע- השתרשה האימרה "האחרון שיוצא שיכבה את האור" מחד, וצה"ל הביא נצחון צבאי עצום שאותו לא השכילה ההנהגה המדינית לנצל לתועלת האומה.

אני אופטימי.
נצח ישראל לא ישקר.
פעם, מזמן מזמן, כשהיה צריך ממש, התייצב אחד, איטר יד ימינו, הצליח לבד לבד להסתנן לפגישה עם מלך מואב (איפה היחידה לאבטחת אישים, איפה?!?!) עם חרב על ירך ימין (הרי ימניים שולפים החרב מירך שמאל, עקב תנועת השליפה הארוכה הנדרשת) והביא נצחון יפה ושלם. תריץ חיפוש על אהוד בן-גרא.
נ
כון שהוא היה מיוחד, אבל גם היום למרות כל הבכי והנהי יש לנו כמה וכמה מיוחדים באמתחת.

אני אופטימי.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-12-2007, 09:26
  Centurion Centurion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי רגב06 שמתחילה ב "אשריך שיכול אתה להתבטא כך..."

זה לא סוד גדול, למי שמעוניין באמת ולא בסיסמאות. לא כל סוג של כור גרעיני מתאים לייצור נשק גרעיני. הכור שרוסים בונים לא מתאים. דלק גרעיני שרוסים מספקים חייב לחזור אליהם לפי ההסכם, אחרת איראנים לא יקבלו משלוחים נוספים, ולכן גם הדלק הרוסי לא מתאים לייצור הנשק. בקיצור, למרות מאמצים של התקשורת המערבית לקשר בין כור בבושר לתוכנית הגרעין האיראנית - אין ביניהם קשר.

ואני אזכיר, שבזמנו רוסים רצו ללחוץ על איראן, שיפסיק את העשרת חומרים גרעיניים ובמקום זה יקבל שותפות במפעל דומה ברוסיה. מדינות כמו ארה"ב לא תמכו ברעיון והוא ירד מסדר היום. ועכשיו בוש "מברך" ומקווה שזה יביא להפסקת העשרת האורניום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:07

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר