לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון." -- אלברט איינשטיין ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > מדע, טכנולוגיה וטבע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-01-2008, 00:24
צלמית המשתמש של IndigoBlue
  IndigoBlue IndigoBlue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.07
שאלה "Planet X", הוא באמת קיים ?

שלום,

לפני מספר שבועות קיבלתי ספר מידידה טוב שנקרא "כוכב הנפילים", הספר נכתב ע"י היסטוריון בכיר מארה"ב בשם זכריה סיטשין(ישראלי לשעבר)והספר מתרכז בעיקר ב"נפילים" שמתקופת התנ"ך, זכריה מביא הוכחות צולבות מכתביי חרטומים שומריים כי הנפילים, והאלים הם בעצם חוצנים מכוכב אחר במערכת השמש שלנו שנקרא "ניברו", לאחר שסיימתי לקרוא את הספר, ערכתי מחקר קטן בתחום, וגיליתי כמה דברים:
  1. קיים כוכב נוסף במערכת השמש שלנו שנקרא ע"פ נאס"א "Planet X"-גודלו דומה לכדוה"א, ומשערים שיכולים להתקיים בו חיים.
  2. זכריה סיטשין הוא פרופסור להסטוריה, ומומחה לכתבים שומריים-והוא הוציא עד היום 12 ספרים שעסקו בתחום-מתוכם 4רבי מכר.
  3. זכריה סיטשין מביא הוכחות בספריו כי כבר לפני אלפי שנים השומריים ידעו כיצד נראת מערכת השמש שלנו, ואפילו ציירו ותיארו את "כוכב האלים"-ניברו(Planet X).
מה אתם חושבים?

אומנם אני אדם שקשה לו להאמין לדברים כאלו, אבל אני מוכרח לציין שיש משהו בדבריו, ללא שום קשר אני חובב הסטוריה, וכל מה שהוא רשם בספריו על תרבות שומר-זה נכון, לפיכך קשה להאמין שהוא משקר, או מבריז בתאוריה שלו, מה גם שאם נסתכל על העבר-לפני 6000שנה בני האדם היו פרימיטיבים וכאשר הם חזו במשהו על טבעי(נניח מטוס של היום, או אפילו אדם עם חליפה זוהרת)הם היו מחשיבים אותו מיד לאל, או למשהו בלתי נתפס.

אני בטוס שגם היום אם יתכננו מטוס שנראה כמו כדור והוא ינחת ליד איזה שבט נידח באפריקה-אותו שבט יחשוב שמדבור באלילים שלהם והם יסגדו להם בהערצה.

בכל אופן אני רוצה להתמקד בשאלה האם באמת קיים כוכב X-ובמידה וכן, למה הוא לא מפורסם?

הרי מדובר בעוד כוכב במערכת השמש שלנו-ולפי דעתי מדובר בתגלית עצומה...

נ.ב

מי שמעוניין לדעת:

ע"פ ספרו של זכריה סיטשין ב21 לדצמבר 2012 כדוה"א יהיה במסלול ישר עם מרכז היקום ועם כוכב ניברו, ואז יתחיל עידן חדש(עידן הדלי)ע"פ ספריו הוא מתאר כי האלים יחזרו לכדהו"א.

אגב גם ע"פ תרבות המאיה, "סוף העולם"(פירוש אחר להתחלה חדשה) יגיע ב21 לדצמבר 2012, זהו לא צירוף מקרים מוזר?

הרי תרבות שומר ותרבות המאיה היו 2 תרבויות שונות ב2 אזורים שונים בכדוה"א, וב2 תקופות זמן שונות, אז כיצד הם הגיעו לאותה מסקנה?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-01-2008, 11:01
צלמית המשתמש של IndigoBlue
  IndigoBlue IndigoBlue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.07
תסכים איתי שיש קצת הבדל בין טום קלנסי וזכריה סיטשין....
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "יש רגעים שבהם אני מצטער שאני אתאיסט"

אומנם טום קלנסי הוא גאון, ולפי דעתי הוא סופר ספרי המלחמה הגדול ביותר בתקופה המודרנית(ואחריו כמבון דן בראון וג'ון טולקין)אבל הוא לא שאב את הידע לספריו מכתבים של תרבויות היסטוריות שהתקיימו בכדוה"א.

זכריה סיטשין מבסס את ספריו על הוכחות צולבות, טום קלנסי מבסס את ספריו על דמיונו העשיר.

ואגב ביננו, זה לא שאני נגד אנשים אתאיסתים, אבל אני אישית חושב שבכל זאת קיים כוח עצום ביקום-כוח שמניע כוכבים לייצר חיים, וזה אלוהים בעיניי, ולכן אני מאמין באלוהים.

למי שאין מושג על מה אנחנו מדברים:

נפילים-הכוונה למישהו ש"נפל" מהשמיים, או במובן אחר-הגיע מלמעלה למטה(כלומר מהחלל).

מלאכים- השליחים של האלים, נאמר עליהם עוד בתנ"ך כי הם היו פה כבר לפני בריאת העולם, בתנ"ך ובכתבים אחרים הם מתוארים כדמויי אדם לכל דבר, את הכנפיים הוסיפה להם הכנסייה הנוצרית-ומאז יש דימויי של כנפיים למלאכים.

אלים- חוצנים בעלי ידע מתקדם מאוד(קצת יותר מפותח משלנו-אוליי במספר מאות שנים)שהגיעו לכדוה"א מסיבה כלשהיא, והתבססו בה-הם האחראים ל"קפיצת המדרגה" המטורפת שקרתה לפני 6000 שנה בערך-עד לפני 6000שנה בני האדם היו פרימיטיבים לחולטין, לא הייתה צורת ממשל או חוקים, ולמעשה ההינו מחולקים לשבטים שכל אחד מהם היה אגואיסטי ותוקפני כלפיי האחר, אך בערך 4000שנה לפנה"ס החלה להתפתח תרבות עצומה במזרח, אזור שנקרא אז "מסופטמיה"-אירן,עיראק של היום, התרבות נקראה "שומר" בעקבותיה נוצרו גם תרבויות בבל ואשור, ובהמשך גם פרס, יעקוב אבינו הגיע מעיר שנקרא "אור" והעיר עצמה הייתה חלק בתרבות השומרית, ללא שום קשר לתרבות שומר יש חלק גדול בתנ"ך שלנו.

ישן 26-01-2008, 11:38
  Dark Knight Dark Knight אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Dark Knight
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי IndigoBlue שמתחילה ב ""Planet X", הוא באמת קיים ?"

כעקרון, ממה שאני יודע באמת גילו (ולא כ"כ מזמן) כוכב לכת עשירי, אבל בקשר לשאר הקביעות שלך - בין היתר על כך שהוא מסוגל לספק סביבת מחייה אני ממש לא בטוח:
קודם כל, מעריכים שהוא גדול יותר מפלוטו - משמע הכבידה בו צריכה להיות פי כמה מזו בכדור הארץ.
שנית, הכוכב נמצא בשוליים המרוחקים של מערכת השמש, משמע הוא כמעט ולא סופג את קרינת השמש מה שאומר שפני הכוכב יהיו, ככל הנראה, מאד קרים - לא 0°c אלא מספר עשרות של מעלות קלווין - לא רחוק מטמפ' של חנקן נוזלי...
בכל מקרה זה יהיה רחוק מתחת לטמפ' הקיפאון של המים - מרכיב החיים הבסיסי ביותר...

אני לא שולל על הסף קיום של חיים שם, אבל זה עדין סביבה די עויינת ליצורים מבוססי פחמן כמונו...
יחד עם זאת, אני יודע שגילו חיים מבוססי גופרית בכמה מערות בעולום (מדובר בחיים חד-תאיים) אז לך תדע..

בכל מקרה, אני מתכוון להשאר בחיים עד 2012, אז נחייה ונראה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר