לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-04-2008, 14:34
  heathrow heathrow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי xphhsrphd שמתחילה ב "יציאה מקורס מת"מ"

וואלה... אנחנו במצב דומה. גם אני מיועד למפעיל תקשוב מבצעי מיד אחרי הטירונות. אין לי שום עניין בתפקיד הזה, ומבחינתי אני לא הולך לעשות אותו. בקיצור, אחרי סיום הטירונות אני הולך כנראה להודיע להם את זה רשמית, ואז כנראה נועבר לכלא.
לא נורא... אני כבר די מוכן. אחרי תקופה מסוימת בכלא שהם יראו שאין לי כוונה להישבר (ובאמת אין שום כוונה כזאת), הם כבר יחשבו קצת אחרת על המיון שלי. כרגע ההסתכלות שלי היא פשוטה. עדיף להיות שבועיים, חודש ואפילו חודשיים בכלא מאשר לעשות שלוש שנים בתפקיד שאין לי עניין בו ועם תנאים דפוקים.

המערכת הצבאית אטומה (וזה בסדר, היא אמורה להיות כזאת), אבל זה לא אומר שאני הולך להיכנע לה.

בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-04-2008, 19:10
  tFighterPilot tFighterPilot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
ואי ואי ואי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי xphhsrphd שמתחילה ב "יציאה מקורס מת"מ"

אני הייתי בדיוק במצב הזה! (לפני בערך שנה ושבע)

הגעתי לבה"ד 7, המשמעת שם מטורפת, יותר גרוע מטירונות! אחרי בערך שבוע וחצי שלחו אותנו לעשות סיווג ביטחוני במז"י. יום שלישי שבועיים וחצי אחרי של קורס (ושבת שהיא גם ראש השנה) המ"מ הודיעה לי שאני יוצא מהקורס בגלל סיווג ביטחוני. לדעתי זה בגלל שיש לי אזרחות גרמנית. לקח לי 3 ימים לעשות קלירנס יציאה בגלל שכל פעם מישהו אחר לא היה.

יש לי קב"א 53 (בטח היה יותר גבוה אם לא היו שולחים אותי לקב"ן בבקו"ם) ולא הגעתי לשום דבר יותר טוב בהמשך דרכי. התפקיד תכל'ס בסדר, אבל הקורס זה באסה. היו לנו בשלוש שבועות שהייתי שם שלושה נסיונות התאבדות; חתיכת ורידים, נטילת כדורים ועוד אחד שאני חושב גם חתך ורידים.
ישן 27-04-2008, 00:14
  TheGame187 TheGame187 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.08
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי z89 שמתחילה ב "אחי אתה מתעסק בשטויות עכשיו..."

אני יודע שאסור לי לכתוב ת'מספר של הקורס שלי אבל על הזין
אני מת''מ 053..
כרגע בבה''ד 7 רצים הקורסים של מת''מ 63 והלאה..
אני אומר לך בלב מלא, דפוק נפקדות ואל תעשה את התפקיד הזה!!
הוא מירר לי את החיים אני סובל בכל יום שעובר.
ואם אתה מפעיל תקשוב מבצעי, ויש לך פרופיל 72 רוב הסיכויים שתהייה ביחידה עורפית כמו פיקוד כלשהו
ולא אתה לא סוחב את המכשיר קשר, אתה פשוט אלחוטן.
אני ורוב החברים שלי שהלכו ליחידות עורפיות בכלל לא מיישמים את מה שלמדנו בקורס.
בה''ד 7 זה חרא של מקום, בן שושן חולה נפש והשמירות פעמיים בשבוע 2 - 4 הורגות לך את החיים
והמשמעת היא קשה מאוד והיציאות הם חצאים שבד''כ בשבת שאתה סוגר אתה או כונן או שומר.
אבל בתכלס אחרי שעברתי את זה אפשר להגיד שבמבט לאחור דיי נהנתי פשוט תלוי איך תקח את זה.
מלא אנשים אצלנו לא רצו את התפקיד הזה, אבל וואלה נתון שדיי יבאס אותך מתוך 56 איש רק 3 נשרו.
וזה גם אחרי בלאגן וסרטים מפה עד מחר.
אתה יכול לוותר על הסיווג הבטחוני אבל אז זה לא משאיר לך הרבה אפשרויות, או נהג או בחיל החימוש
אם ו.. כבר הגעת לשם, תעשה להם בלאגן מהרגע הראשון אל תתפנה
(דוגמא של חבר שהיה איתי בקורס, הוא היה נפקד 3 שבועות לא נכנס לשיעור אחד מהרגע שהתחיל הקורס, קיבל כלא אבל בסופו של דבר הוא יצא, והפך לעובד רס''ר בבקו''ם)
אתה תגיע ותהיה ''ממתין לקורס'' במשך תקופה של שבוע שבועיים ואז תשתבץ.
הקורס הוא קשה..
בהצלחה

עריכה:

בקשר לשאלה שלך, לא אתה לא תקבל שום תפקיד אחר בחייל הקשר, ואם אתה בונה כמו כולם על מנהל מערכות רשת או על ממר''מ אז אתה יכול לשכוח מזה כי הם בוחרים אותך לא אתה אותם. ואין לחייל הקשר יותר מדיי מה להציע חוץ מזה אם אתה רוצה להיות אפסנאי אתה תמיד יכול לנסות את קורס ''מנור''.
חח גם אני הייתי וולקן..
מחלקה שלוש להב, כי גם אלוהים הרים ידים!!!
וולקן? כבוד!

נערך לאחרונה ע"י TheGame187 בתאריך 27-04-2008 בשעה 00:20.
ישן 28-04-2008, 21:42
  TheGame187 TheGame187 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.08
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי z89 שמתחילה ב "בעסהההה רצחחחחח"

Itzik200 - מצטער שביאסתי אותך אבל תאמין לי זה לטובתך.. עדייף עכשיו כשאתה עדיין יכול לשנות משהו
מר''מ? לא בא בחשבון, שוב פעם הם בוחרים אותך לא אתה אותם, וזה פן אחר של קורס - מר''מ = הקורס בשלישות
ברמת גן ויוצאים יומיות, ולעומתו מת''מ הקורס הוא בבה''ד 7 והקורס הוא במסגרת בסיס סגור.
פרופיל 64.. במהלך הקורס או לפניו יפסול לך את המקצוע, אחרי הקורס? זה כבר סיפור אחר לגמרייי רק קב''ן או 45 רפואי..
ולא, ת''ש 3 לא פוסל מקצוע, ת''ש לא תקף בקורסים..

Z89 - מי זה חבר שלך ? מה התפקיד שלו (גם אני בפיקוד דרום)
גם אני פסול יח''ש, זה לא יעזור לך בהרבה. אז ככה שאל תבנה על זה
הדבר הכי חיובי שיכול לצאת מזה, אם יש לך נתונים גבוהים כמו שאתה טוען...
תהייה טוב בקורס, ותצא אחרכך להדרכה ככה תישאר בבה''ד, להגיד לך שהם רואים פחות שטח?
זה יהיה שקר כי גם להם יש סיפוחים וכו' אבל במינון נמוך יותר.
עם פרופיל 82 הסיכוי שלך להוריד ל64 נמוך אבל אפשרי..
יש עוד כמה יחידות שהם יחסית טובות בחייל הקשר, שהם גדוד 383 (הגדוד המטכ''לי - יושב בקרייה) ואת לוט''ם שהם יושבים בתוך צריפין.
גדוד אמירים גם סביר אבל גם שם יש הרבה שטח.

בשביל לקבל פיקוד / מטכ''ל צריך לעשות להם את המוות בקורס.
אני לדוגמא דפקתי נפקדות, סירבתי פקודות עירבתי את ההורים, בשביל לקבל פיקוד/מטכ''ל.
יש לי חברים מהקורס שהמזל לא האיר להם פנים, והם כרגע באוגדת עזה, בהר חריף / שגיא, באתרי קשר בצפון
באוגדת איוש, אוגמר 80, חטמ''ר 512, אוגדה 36, אוגדה 91.
זה פחות או יותר האפשרויות למי שלא הולך למטכ''ל.^

אם יש לכם עוד שאלות אני ישמח לענות..
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:55

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר