לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-05-2008, 21:24
  dabbel tom dabbel tom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.08
שלח הודעה דרך ICQ אל dabbel tom
להתקדם בחיים

שלום כולם, אני בחור דיי חדש פה זה הפורם היחיד שאני קורא בו
ואני באמת חושב שזה פורם ממ שטוב ואנשים מנסים לעזור ולהבין
עכשיו הבעיה שלי היא שעד כמה שאני עושה דברים כמו שצריך אינ עושה אותם לאט כלכך
שסבתא שלי הייתה עושה מהר יותר [ שיעורים , הבנת חומר , עבודות , מבחנים ] אין לי בעיה שכלית בקשר לזה או משהו כזה אני מתכוון יחסית לאנשים אחרים איך שאני רואה את זה
אני מכיר אנשים אחרים שבמקביל עושים 4 דברים שונים ואין לי מושג איך הם עושים את זה
המון ידע ככה נכנס לתאים שלהם במוח. ואני , אני לא ככה
קשה לי מאוד , לא משנה מה אני עושה אני מוצא אנשים אחרים יותר חכמים ממני יותר טובים ממני
יותר מצליחים בכל נושא ונושא - כולם משיגים אותי ואני לא סובל את זה
תמיד הייתי מבין האנשים החכמים יותר, תמיד חיפשתי דרכים כדי שהחיים שלי ילכו חלק יותר ופתאום אני לא מבין כלום החיים שלי הלכו לאיבוד, הלככתי למגמה שאני לא בטוח רוצה , פתאום לא מוצא אותי ואת החברים שלי למה אני איתם בכלל
אני השתנתי המון בשנה האחרונה ואני רואה עכשיו דברים בצורה אחרת כאילו שהתבגרתי וקשה לי ככה
סך הכל אני רוצה להתבגר יותר מהר ללמוד יותר מהר להתחזק יותר להתקדם מהר יותר
אני מרגיש שהחיים ממשיכים ומשאירים אותי מאחורה אני רוצה להתקדם ולא להישאר מאחורה אני רוצה שאנשים יעריכו אותי , שיהיה בי הרבה דברים מיוחדים שאני איהיה מישהו שעבר עליו הרבה בחיים שיכלו להגיד " זה בנאדם מיוחד הוא עבר את זה וזה וזה וזה והוא יודע לעשות זה וזה וזה וזה" ואני מרגיש שהחיים שלי רגילים כאלה מסכנים כאלה , שהחיים ממשיכים ומשאירים אותי מאחורה כאילו שהם לא שמים לב אלייי

בכל מקרה מה שאני רוצה : אם אתם מבינים מה הבעיה שלי תגידו לי בצורה ברורה יותר חח
ואם יש לכם דרכים או דברים שיעזרו לי לחוות חוויות מלמדות או דברים שהופכים אנשים לחזקים יותר כל דבר שיקדם אותי הרבה , אולי חומר לקרוא אולי מישהו כתב ספר על זה
אני לא יודע אני רוצה להמשיך להתקדם אבל אני מרגיש שאני לא מספיק
החיים קצרים - ככה אני חושב צריך לנצל כל רגע
אני רוצה לנצל את הזמנים שלי כמו שצריך, לפעמים אני מרגיש שאני סתם מבזבז את החיים שלי
על לימודים לא טובים או על חברים לא טובים
אגב אני בן 16
ותודה לכל מי שקרא
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-05-2008, 21:37
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dabbel tom שמתחילה ב "להתקדם בחיים"

כדי שהחיים שלך יהיו מעניינים - אתה צריך לעשות אותם מעניינים. תלך לתנועת נוער, תתנדב (מד"א זה פתרון טוב אבל יש מספיק מקומות אחרים) חוגי סיור, תלמד לנגן, תירשם לחדר כושר - תעשה דברים שעושים לך טוב.
תשב עם עצמך ותעשה חושבים - תחשוב האם אתה נהנה מהדברים שאתה עושה היום, מהכיוון שלקחת בבי"ס, החברים שאתה מסתובב איתם....
אם אתה מגיע למסקנה שלא טוב לך באיזה מישור - אל תהיה פאסיבי - תשנה את החיים!! תמצא עיסוקים חדשים, תחליף מגמה, תכיר אנשים חדשים - בקיצור קח את החיים ותמצה מהם מה שאתה יכול!
אתה רק בן 16 - אתה מתחיל תקופה לא פשוטה. תקופה שבה אתה חושב שהדברים קורים רק לך, שהכל טוב או הכל רע. תירגע - התהליך הזה עובר על כולם. כל אחד מתבגר וזה לא תהליך שאפשר להאיץ (ותאמין לי - אתה לא רוצה, תהנה עכשיו כי זו תקופה שלא תחזור).
באופן כללי - תהיה אופטימי וקח אחריות על החים שלך!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 06-05-2008, 14:10

אולי לא הבנת אותי כמו שצריך
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "כדי שהחיים שלך יהיו מעניינים..."

אני בנאדם מאוד מציאותי, חיוביות ואופטמיות יש לי ..
כשאתה רואה המון אנשים שחכמים יותר ממך אתה לא יכול להגיד
נו זה בסדר זה רק הם ..
אני מתכוון שאין לזה קשר בכלל בנושא הזה
קשה להבין את הבעיה
ואף פעם לא טענתי שהחיים שלי משעממים או חסרי עיניין . זה מעוד חשוב
החיים שלי דווקה מאוד מעניינים אותי !
הבעיה שאני לא מספיק , אני לא מספיק לעשות דברים בזמן
את התעלמת מדברים שרשמתי והתיחסת לדברים שנוח לך להתיחס
בכללי אני באנדם נורא חכם, ויש פה בעיה של חוסר ידע לא של בעיה של ניתוח
אני רוצה שתשתפו אותי במה שאתם חושבים ..
אני לא מבין איך ללכת לתנועת נוער יעזור לי להתבגר במהירות
יש לי המון שיעורים ועומס בלימודים אני לא צריך גם את זה
אם אני עושה הכל לאט אז ביחד עם זה בכלל אני אשתגע
בטח שאני נהנה מן הדברים שאני עושה בחיים שלי אני אוהב את החיים שלי מאוד
אבל עדיין הבעיה שאנשים עוקפים אותי ושהם חכמים יותר ממני שלי חסר המון ידע כללי שיש לאחרים
אני מתבאס למשל כשאני בבצפר או כשאני באוניברסיטה אני רואה אנשים עם המון ידע שמבינים דברים במהירות הכי מהירה בעולם
תמיד חשבתי שאני אגיע רחוק שאני בנאדם מיוחד ולחשוב שבטח כשאני אגדל אני סתם איהיה באותה עיר עם אותם אנשים אני לא אעשה דברים מיוחדים אני לא יכול אני לא מספיק
אני לומד משה ואחד אחרים לומדים עוד שלושה במקביל
רשמתי שאני רוצה שתעזרו לי או להבין ולנסח את הבעיה שלי בצורה יותר נורמאלי כי לפעמים קשה לי להביע את עצמי ..
וגם רציתי לדעת את הדעה שלכם בנושא אם גם לכם זה ככה אם גם לכם זה מפריע מה כדי לעשות כדי לטפל בהרגשה הזאת , ההרגשה הזאת מאוד מציקה
אני בחור יות רמידי זהיר כדי לנסות לשנות לי את החיים , ראיתי מה קורה לאנשים אחרים כשהם מנסים ללכת נגד כיוון הזרם להתנגד לחיים ולעשות דברים שונים וזה לא טוב
לא לשנות את החיים שלי זאת לא התשובה אולי לשנות קצת דברים קטנים דברים שיותר כדאי לי לעשות באותו זמן שלי
ואמרת בקשר ללהנות מהחיים עכשיו ושלא צריך למהר נכון ... אני מסכים איתך אבל כאשר אני רואה שאחרים ככה נהיים חכמים יותר ומבינים יותר בכל דבר בזמן שני סתם יוצא עם החברים לסיטי ומספרים בדיחות טיפשיות , אני חושב שאולי יש דברים יותר מעניינים לא יותר מעניינים דברים שיותר חכמים שאפשר לעשות דברים שיותר מנצלים את הזמן ..
אוף קשה לי להביע בדיוק מה הבעיה ..
אני מתוסבך אם זה , אני תמיד הייתי הפסיכולוג של עצמי וכל דבר אני הצלחתי להבין לבד ואני תמיד מייעץ לחברים מה לעשות במצבים שונים אבל הפעם לא ממש הצלחתי זה קשה וחשבתי שאולי אתם תדעו מה אפשר לעשות ..
ישן 06-05-2008, 15:01
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי dabbel tom שמתחילה ב "אולי לא הבנת אותי כמו שצריך"

שלום
אני מכירה את המצב שאתה מתאר ואני אגיד לך משהו, אבל אתה צריך לחשוב על זה טוב טוב, כי זה לא תמיד קל להבין. חכם זה איך שאתה מגדיר אותו. אם חכם מבחינתך זה בן אדם שטוב במתמטיקה או חכם מבחינתך זה בן אדם שטוב בהיסטוריה וספרות אז אתה כנראה צריך להסתכל על דברים בצורה אחרת. חכם, בהגדרה הכללית זה לא בן אדם שצובר מידע מהר וזה גם לא בן אדם שפשוט יודע. בן אדם חכם זה בן אדם אינטיליגנט, זאת אומרת, בן אדם שיודע להבין דברים מתוך דברים אחרים, להבין את המשמעות של דברים שהוא לומדת עם הזמן ולהשתמש בהם בשביל לפתור בעיות שונות בצורה יעילה (ולא רק בעיות מתמטיות). ואני חושבת שמכאן נובעת הטעות שלך בכל היחס שלך למצב שבו אתה נמצא, אתה מתייחס אל חוכמה כדבר מאוד ספציפי, מה שלא נכון.

אני אתן לך את עצמי כדוגמא, אני מאובחנת כמחוננת. בתחום האומנות, האינטילגנציה הרגשית (כמו פסיכולוגיה, מנהיגות וכאלה דברים) והבנה הגיונית של הסביבה (מקצועות מדעים שונים) [כל זה לפי תאורית האינטילגנציות המרובות של הווארד גרדנר]. ובנוסף לכל זה אני גם מאובחנת כADD (הפרעות קשב וריכוז) והיפראקטיבית ברמות נמוכות יחסית. הרבה אנשים נוטים להתייחס אל אנשים עם הפרעות קשב וריכוז כאל אנשים טיפשים, "לא חכמים". כמובן שזאת טעות ו"טפשות" מצד אותם אנשים להתייחס ככה ולחשוב ככה... שני האחים שלי, גם מאובחנים כADHD, מאובחנים באותו זמן כמחוננים בתחומים רבים אחרים. אז מה זה אומר בעצם? שאנשים עם צרכים שונים מהשאר טפשים יותר?? לא(!), רוב הפעמים הם גם יהיו אינטיליגנטים ביותר תחומים מאחרים.

לפי מה שאתה מתאר אני חושבת שיש לך סוג מסויים של הפרעות קשב וריכוז. זה לא אומר שאתה טיפש, או "לא חכם". זה אומר שהקליטה שלך לדברים מסויימים במצבים מסויימים שונה משל אחרים. ומשם נראה לי נובע התסכול שלך. אתה צריך להפסיק להשוות את עצמך לאחרים ולהחליט שאתה עושה משהו עם זה. אז לוקח לך יותר זמן להבין, אולי הבית ספר צריך לספק לך תגבורים. לוקח לך יותר זמן במבחנים, תעשה איבחון ואני בטוחה שימצאו פיתרון לבעיה וגם יוכלו להגדיר אותה כמו שצריך (רוב הסיכויים שתקבל הארכת זמן למבחנים)... בכלל אני חושבת שאם תלך לאיבחון יספקו לך את ההקלות שאתה צריך כדי להרגיש שאתה גם מבין משהו מהחומר שנלמד.

אני ממליצה לך מאוד לקרא על תיאורית האינטיליגנציות המרובות של הווארד גרדנר (הנה הקישור של ויקיפדיה : http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90...1%D7 %95%D7%AA) , זה יתן לך פרספקטיבה חדשה על הדברים ואתה תתחיל להעריך את עצמך יותר. לפי זה אתה תבין שאתה יכול להיות מוכשר בכמה תחומים יותר מאשר בתחומים אחרים ואצל אנשים אחרים זה יהיה בדיוק להיפך וזה נורמאלי. אני ממליצה לך להתפתח בתחומים שאתה אוהב וטוב בהם בלי להשוות את עצמך למדד של אחרים כי ככה אתה לא תצא מהרעיון הטיפשי הזה שאתה לא חכם. יום טוב ובהצלחה.
ישן 06-05-2008, 15:26

היי תודה על התגובה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Light Sleeper שמתחילה ב "שלום :) אני מכירה את המצב..."

רשמת הרבה דברים נכונים ..
אבל רשמת גם דברים לא נכונים
אני באמת מעריך את התשובה היפה
אף פעם לא טענתי שאני לא חכם .. , רק שאני איטי מידי יחסית לאחרים
ועשיתי פעם מזמן איבחון בקשר לזה ואמרו שאני בסדר ..
למרות שאי עדיין מרגיש איטי כזה
וכל הקטע שתמיד הייתי טוב בהכל - כמעט הכל חח
אני מאוד מעריך את עצמי , רק שבזמן האחרון שמתי לב שיש באנשים יותר ממה שהם מראים
וגם חברה שלי ניפרדמה ממני והרגשתי שלא השתדלתי מספיק [ לא היינו הרבה זמן זה בסדדר ]
אני מכיר חבר שלי מבחוץ הוא נראה חסר חיים נכון הוא מצליח בלימודים אבל אנשים חושבים שזה הכל שאין יותר מזה שהוא סתם חרשן , וכל הקטע שזה לא נכון
הוא בחור ממש חכם ויש לו ממש חיים הוא מתעניין בדברים שמעניינים אותו הוא קורא הרבה דברים הוא לומד הוא ניהיה ממש טוב בדברים כאלה - הוא אוהב מחשבים ומוזיקה ..
בקשר להפראות קשב וריכוז , אולי קצת קשה לי להתרכז וגם זה אני לא יודע למה אבל אני עובד על זה למדתי מחבר שלי איך הוא חושב כשהוא ניגש לדברים , הוא אומר שצריך לשכוח מהכל ולהתרכז באותו דבר שאתה עושה באותו רגע שרק זה קים ושיש את כל הזמן וכאלה ..
חכם הבחור אני צריך זמן להתרגל לזה ^ ^
אני בהמשך אקרא את התיאוריה שלו , עכשיו יש לי עבודה חשובה למחר ככה שאני קצת עסוק ..
ואת צודקת בקשר למה שאמרת על ההגדרה של חכם הכל יחסי ..
אני תמיד שואף לגבוה ביותר , אני מרגיש שאני לא מנצל את הזמן כמו שצריך וחבל ..
כאילו כשאני איהיה בן 20 + יהיו לי דברים אחרים על הראש כמון עבודה חברה וכאלה ..
ויש כלכך הרבה דברים מעניינים שאפשר לעשות ואני רוצה ללמוד אותם אבל אני עומס לי מידי
חשבתי לעשות מערכת זמנים ענקית כזאת שכוללת מה לעשות ככה שיצא לי לעשות את הדברים שאני רוצה ללמוד ובאותו זמן כן להצליח בלימודים ובחיים ..
רק שבדרך כלל אני לא מסתדר עם מערכות
נראה כבר אולי ננסה נראה ..
תודה על התיאוריה אני אקרא עוד מעט ועם יש לך רעיון או אולי סיפור או משהו חשוב שכדאי לי לדעת לזמני הקרוב משהו שקשור אולי ללימודים אולי ללמצוא חברה זה יעזור
וזהו ..
ישן 06-05-2008, 20:14
  משתמש זכר Confusedd Confusedd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי dabbel tom שמתחילה ב "היי תודה על התגובה"

אני מבין מאוד את המצב שלך והאמת- אני גם די מזדהה איתו. גם אני לעיתים מרגיש חלש יחסית לאחרים, ואני די בטוח שגם אחרים חושבים כך. אבל- זה בסדר. בני אדם הם תחרותיים מטבעם ותמיד מנסים להיות הכי טובים, הכי חכמים והכי מצליחים. אתה צריך לקבל את עצמך כמו שאתה- ככה נולדת וככה אתה. אתה לא צריך להיות מודאג מכך שיש כאלה שטובים ממך בתחומים שונים- לכל אחד יש את התחומים בהם הוא טוב יותר ותחומים בהם פחות. לפי דעתי, כדאי לך לבחור תחום או שניים שהם מעניינים בשבילך ואתה מרגיש שאתה יכול להשקיע בהם- ופשוט לאט לאט תשתפר. אחרי כך תוכל להמשיך לפתח תחומים.

בקשר לתכנון לוח הזמנים- אני חושב שאם הרעיון מוצא חן בעיניך ונראה לך הגיוני ונוח- פשוט לך על זה. תקבע לך מה אתה עושה בשעות מסויימוות, במה אתה רוצה להתמקד בכל יום ולאט לאט תשנה את החיים שלך ותכניס אותם למסגרת שאתה רוצה. רק אל תעמוד "יותר מדי" בלוח הזמנים, כלומר אל תהיה כמו מכונה שמתוכננת לשעות קבועות. תן לעצמך כיוון, אבל אל תצמד יותר מדי ללוח הזמנים הזה ותהיה ספונטני.
ישן 06-05-2008, 21:19
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי dabbel tom שמתחילה ב "היי תודה על התגובה"

קודם כל אני אבקש ממך סליחה כי התיעצתי עם אמא שלי בקשר למצב שתיארת כי היא מורה לחינוך מיוחד וגם למדה איבחון אז היא מבינה בזה. היא אומרת שלדעתה אתה צריך לעשות איבחון חוזר, כי ברמת הדברים שלמדת פעם בתקופה שעשית את האיבחון, היו לך יכולות מפצות והיום כשרמת הדברים יותר מורכבת אתה צריך לקבל כלים חדשים. מעבר לזה היא גם ממליצה שתפנה לאיש מקצוע כדי לדבר איתו בקשר למצב שלך, הוא אולי יכול לתת לך את הכלים להתמודד עם המצבים השונים שמקשים עליך בחיים.

בקשר לעניין של ארגון זמנים ולעשות הרבה דברים, אין דבר כזה "אין זמן", השאלה היא תמיד כמה ממנו אתה מוכן להוציא על דברים שונים. יש לך שפע של זמן להוציא. אתה פשוט לא משתמש בו. אני בזמני לפני שחליתי הייתי לומדת פעמיים בשבוע עד 18:00 ובשאר הימים עד 15:00 ואחרי כל יום לימודים הייתי הולכת להתנדבות. וגם בימי שישי הייתי עובדת ואחרי העבודה הולכת להתנדב. ובין כל אלה גם היו לי ציונים גבוהים מאוד. ככה שלא היה מצב שלא היה לי זמן, תמיד הוצאתי מהזמן שלי בשביל הדברים שחשובים לי. יש הבדל בין "בזבוז" ל"הוצאה". והשאלה היא למה אתה מחשיב את הדברים שאתה עושה. דיברת על העניין של זמני לימודים ולמצא חברה. אם אין לך זמן לדברים אחרים איך יהיה לך זמן לחברה?? אם אתה חושב שיש לך זמן להשקיע בחברה, אז כל הדברים שאמרת בקשר לחוגים והתנדבויות היה סתם שטויות ופשוט זה לא עניין אותך. תמצא לך דברים לעשות בשעות הפנאי שעונים על הצרכים שלך, אם זה חברה, אם זה התנדבות מסוג שונה או חוג... אם זה ספורט או קריאה... וכו'...

אני חושבת דווקא שהחבר שלך טועה, אולי בשבילו השיטה הזאת פועלת, אבל הכל יחסי, כל אחד ומה שמתאים לו. הוא חכם כי הוא הבין מה טוב בשבילו. אני אישית למשל לא יכולה לעשות דבר אחד ולהתרכז רק בו. נגיד בזמן שמדברים בכיתה אני חייבת לצייר... רק ככה אני קולטת את הדברים שאומרים. לעומת זאת יש אנשים שאם הם יציירו שום דבר שמסביב לא יכנס להם לראש. ככה שבעצם זה הולך לפי הבן-אדם אישית ומה שמתאים לו. (ואני אדגיש את זה רק כדי שזה יכנס לך לראש סופית) תמצא לך את הדרכים שעוזרות לך ותבין שגם אתה יוצא מזה חכם.

בקשר לעניין של "לא חכם". אתה מאוד מנסה לגונן על עצמך, וישר סותר את הדברים שאמרתי .אתה אולי לא חושב שככה זה יוצא אבל כשאתה אומר "הם יותר חכמים ממני" זה נשמע בעצם "אני פחות חכם מהם" ואז שוב הגענו לעניין של ההשוואה. נסה לחשוב על זה, תעבד את זה בראש ורק אחרי שחשבת על זה תגיב לפי איך שזה כתוב ישר קפצת לתגובה ולא חשבת על זה עד הסוף, נתת לדברים שנראים לך לחדור אליך. קח זמן, תחשוב על זה, ותגיב. המחשב לא בורח לשום מקום.

אתה אומר שאתה תמיד שואף לגבוה יותר, תיזהר. תמיד תבדוק שלא עברת את הגבול בין "מצוין" ל"פרפקטציוניסט". אתה יודע מה ההבדל? מצוין זה אדם שהגיע להישגים גבוהים, שואף ליותר ומאושר שהוא הגיע עד לאיפה שהוא הגיע. פרפקציוניסט זה אדם שאף פעם לא טוב לו איפה שהוא, לא משנה כמה גבוהים יהיו ההישגים שלו הוא ירגיש שזה לא מספיק ולא יהיה מאושר מזה. אני חושבת שאתה בטעות מתחיל לעבור את הגבול לכיוון הפרפקציוניזם...

אשמח לעזור בכל דרך שאוכל.אז שיהיה בהצלחה.
ישן 06-05-2008, 22:00

וואו ...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Light Sleeper שמתחילה ב "קודם כל אני אבקש ממך סליחה כי..."

דיברת עם אמא שלך על זה .. תודה : ]
אין על מה לבקשב סליחה ...
ויכול להיות בקשר לאיבחון אבל גם אם יש בעיה אני ל אחושב שהיא כזאת גדולה
אני עדיין רוצה להיבחן כמו כולם .
ונכון שאין דבר כזה אין זמן , הכל יחסי , אני בנאדם שאם הייתי חיי כמו שאת תיארת לא הייתי שורד
אני כזה שחייב לנשום אוויר , להירגע , לעשות דברים לאט ..
ואני צריך באמת להעמיס על המערכת שלי יותר , בעיקרון אמרת לעשות דברים שאני אוהב, כל הקטע שאני אוהב הרבה דברים, וכרגע הייתי רוצה לנצל את הזמן כדי להתבגר וללמוד דברים חשובים סתם דוגמא אני אוהב לשחק במחשב אבל אני לא אשחק כל היום ...
וכל הכבוד שהסתדרת כמו שהסתדרת , אם אפשר לשאול במה חילית ואם את עדיין חולה אז תרגישי טוב
ואכן גם חברה זה משהו שאני אוהב לעסוק בו ^ ^ .. וזה גם משהו דיי חשוב כי צריך ניסיון בדברים אלה
אבל חוץ מזה יש עוד דברים .. .
אני כן יכול לעשות דבר אחד , אבל עדיין אחרי כמה דקות אני חייב לעשות משהו אחר , אבל תלוי מה ..
אני גם אוהב ציור , רק שאין לי ממש כישרון בזה וכל מה שאני מצייר זה קישקושים במחברת חח
ואני צריך לנסות כל מיני דברים כדי שאני אראה מה הכי נוח לי , אם אני ל אאנסה אני לא אדע יכול להיות שהדרך שלי עכשיו היא הכי טובה בישבילי אבל אנ יל איכול להיות בטוח יכול להיות שיש בכלל דרך אחרת שהרבה יותר מתאימה ..
פחות חכם מהם כן ..
אבל יש הבדל גדול כי , כשאני אומר הם אני מתכוון לאותם אנשים חכמים שיותר חכמים ממני לאותם האנשים שאני משווה את עצמי איתם אני לא דיברתי כללי על בני אדם ..
וכלן כשאמרת "לא חכם" זו אימרה כללית לגבי כל האנשים וזה לא נכון .. אני חכם בכלליות כלומר מעל הממוצע ^ ^
ואם אני באמת פרפקטציוניסט ... איך מטפלים בזה , חח זה מפחיד אותי ..
אני לא צריך שהכל יהי המושלם אבל אני כל הזמן שואף ליותר ויותר ואף פעם לא מספיק גם ככה הגעתי לאיפה שאני עכשיו וזה מצב בהחלט טוב זו הדרך שלי כמו שאמרת לכל אחד יש את הדרך שלן אני לא אוהב לטעות , אני הרבה פעמים לא טועה ולא מתעסק עם דברים שצריך לטעות בהם הרבה כדי להמשיך ..
ותודה על התגובה המושקעת , לימד אותי הרבה ..
עדיין אשמח לעוד דעות של אנשים
ותודה : ]
ישן 09-05-2008, 17:22
צלמית המשתמש של cookoorookie
  משתמשת נקבה cookoorookie cookoorookie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.06
זה כ"כ דומה לי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dabbel tom שמתחילה ב "להתקדם בחיים"

אין לי כ"כ מה להגיד לך, חוץ מדבר אחד בקשר לאנשים חכמים, שאני מקווה שיעודד אותך מעט (התרשמתי שזו אחת הבעיות העיקריות שלך):
למדתי בתיכון שברובו מורכב מאנשים חכמים (עכשיו אני שנתיים אחרי), והיה נדמה לי שכל החברות שלי הרבה יותר מצליחות בלימודים ממני.
אחרי שגמרתי את התיכון עשיתי פסיכומטרי וקיבלתי ציון גבוה מאוד. במפגש שהיה לי אח"כ עם חברות מהתיכון, גיליתי שאפילו אלו שהחשבתי כחכמות ביותר קיבלו ציון יותר נמוך ממני.
אז נכון, זה הכל ציונים, ולא ממש אומר הרבה על החכמה, אבל רציתי להראות לך שלא תמיד הדברים הם כמו שהם נראים ולפעמים אלו שמשוויצים בציונים שלהם הם לאו דווקא אלו שהכי מצליחים בלימודים ובטח שלא החכמים ביותר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:32

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר