לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2008, 14:07
  משתמש זכר חטאב מת חטאב מת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי myusername שמתחילה ב "פטור מתספורת צבאית (שיער קצר) - כיצד משיגים?"

כחופ''ל אני יכול להגיד לך בוודאות שלפני צבא בלתי אפשרי להשיג פטור שכזה.

במהלך הטירונות הדרך היחידה להוציא פטור שכזה,היא או דרך רופא לאחר התייעצות עם רופא עור שמעיד על כך שלחייל יש בעיית עור רצינית שמונעת ממנו מלהיות עם שיער קצוץ,או דרך הקב''ן.
אדם שפוי ומאוזן בנפשו מבין,שצבא זה לא בצפר ולא עושים מה שבא לו, ושהפקודות אומרות שיער קצר אז זה שיער קצר.
נורא אשירה, לך אכבירה, שיר מהללי
לך אתנה מנת חבלי
בכלל זמן עזור אל נורא, גזע אברהם, נצר תפארה,
אתה אל חי נותן תורה

נערך לאחרונה ע"י חטאב מת בתאריך 13-05-2008 בשעה 14:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2008, 14:46
  BlowMe BlowMe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.07
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי חטאב מת שמתחילה ב "כחופ''ל אני יכול להגיד לך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חטאב מת
כחופ''ל אני יכול להגיד לך בוודאות שלפני צבא בלתי אפשרי להשיג פטור שכזה.

במהלך הטירונות הדרך היחידה להוציא פטור שכזה,היא או דרך רופא לאחר התייעצות עם רופא עור שמעיד על כך שלחייל יש בעיית עור רצינית שמונעת ממנו מלהיות עם שיער קצוץ,או דרך הקב''ן.
אדם שפוי ומאוזן בנפשו מבין,שצבא זה לא בצפר ולא עושים מה שבא לו, ושהפקודות אומרות שיער קצר אז זה שיער קצר.

אדם שפוי ומואזן בנפשו יודע שאפשר לעשות מצבא בית זונות יותר מבית ספר..

ולגביי השאלה עצמה, לפני הגיוס אפשר ללכת לקב"ן ו\או רופא להסביר לו על הבעיות שלך ולקבל איזה פטור שאתה צריך, ככה לפי דעתי פחות,
דר"א אני יכול להביא דוגמא קצת יותר שלילית לשאלה לרוב אנשים שצריכים פטור מזקן מטעמי בריאות אינם מקבלים לפני הגיוס וצריכים להתגלח בצבא מספר פעמים לפני קבלת הפטור..
ישן 13-05-2008, 16:08
  Rst Rst אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.04
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי tom_wij שמתחילה ב "רוב חברי הפורום כאן לא בדיוק..."

חבל שדווקא את החובש שענה תשובה עניינית ונכונה אתה תוקף.
נכון גם אתה צודק אכן אפשר לפנות לקב"ן ולרפואה צבאית לפני הגיוס, אבל גם הוא צודק זה הדרכים לקבל את הפטור לגידול שיער....

החכמולוג שמעליך שרשם "אדם שפוי ומואזן בנפשו יודע שאפשר לעשות מצבא בית זונות יותר מבית ספר.." כמובן שלא תרם בשום דרך לשרשור.

בקיצור אם יש לך בעיה אמיתית שעליה אתה חושב שמוצדק הפטור לך על זה....אם לא אז תאלץ להיות כמו כל החיילים ולהסתפר...
להתחיל לספר סיפורים לרופא\קב"ן דופק את הצבא(!!!) קח את זה בחשבון - גורם לטיפול של זה שאחריך להיות פחות יעיל....זאת הסיבה העיקרית שהרפואה בצבא פוגעת הרבה פעמים באנשים שצריכים אותה.

ישן 15-05-2008, 13:16
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי player11 שמתחילה ב "[QUOTE=whoracle]שדנה..."

דנה אינטרנשיונל, או ליתר דיוק ירון כהן, לא גוייס/ה עקב בעיות משקל. באותה תקופה היא עוד לא היתה קוקסינל אלא סתם הומו קטן ושעיר.

ואני רציני לגמרי בקשר למאגיסט מהצנחנים - כששאלתי את האנשים מהפלוגה שלו אם הסיסי הזה הוא הפקידה הפלוגתית שלהם, הם ענו לי שהוא סטרייט לגמרי, סתם יש לו מראה נשי והוא מנצל את זה כדי להתפרנס בתור אמן דראג. חוץ מזה, אחרי שראיתי אותו יורה במאג בעמידה כבר לא חשבתי שהוא סיסי.

באותו העניין - בספר על סיירת מטכ"ל נכתב שאהוד ברק ניצל את מבנה גופו העגלגל (?) כדי להתחפש במשימות שונות בבגדי נשים, ואף נהג להתנדב תמיד כשהיה צריך מישהו שיתחפש לאשה (??). השאלה היחידה שעדיין אין עליה תשובה רשמית מאף אחד היא האם בזמן שהוא התמזמז עם מוקי בצר ב"אביב נעורים" זה היה על יבש או עם לשון?
ישן 15-05-2008, 17:26
  player11 player11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.08
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "דנה אינטרנשיונל, או ליתר דיוק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עבדול אלהזרד
דנה אינטרנשיונל, או ליתר דיוק ירון כהן, לא גוייס/ה עקב בעיות משקל. באותה תקופה היא עוד לא היתה קוקסינל אלא סתם הומו קטן ושעיר.

ואני רציני לגמרי בקשר למאגיסט מהצנחנים - כששאלתי את האנשים מהפלוגה שלו אם הסיסי הזה הוא הפקידה הפלוגתית שלהם, הם ענו לי שהוא סטרייט לגמרי, סתם יש לו מראה נשי והוא מנצל את זה כדי להתפרנס בתור אמן דראג. חוץ מזה, אחרי שראיתי אותו יורה במאג בעמידה כבר לא חשבתי שהוא סיסי.

באותו העניין - בספר על סיירת מטכ"ל נכתב שאהוד ברק ניצל את מבנה גופו העגלגל (?) כדי להתחפש במשימות שונות בבגדי נשים, ואף נהג להתנדב תמיד כשהיה צריך מישהו שיתחפש לאשה (??). השאלה היחידה שעדיין אין עליה תשובה רשמית מאף אחד היא האם בזמן שהוא התמזמז עם מוקי בצר ב"אביב נעורים" זה היה על יבש או עם לשון?

חחחחח גדול!!! אני מבין שהמאגיסט הזה נדלק על המראה של העגילים והלכה, אז הוא החליט להישאר איתם אה?? חחחחחחחח XD
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:00

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר