לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2008, 16:04
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
לא יכול להיות דין שווה...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "אכן הגיע הזמן. גם לאלה ששפכו..."

למי שניסו להגן על בתיהם וניסו למנוע מחיילים ושוטרים לבצע פקודה בלתי חוקית בעליל, לבין מי שמסייע אקטיבית למחבלים ומנסה למנוע ממדינת ישראל להגן על עצמה.
מבין את ההבדל?

באירועי הגירוש לא היתה תקיפת חיילים ושוטרים. אף אחד לא בא לחפש בכוח עימות ולעשות פרובוקציות. אלה היו פעולות מתבקשות - ומינימליות! - של מי שניסה להגן על ביתו ועל משפחתו מפני גירוש והריסה.
בבילעין התמונה שונה לחלוטין. מדובר במחבלים ובסייעניהם היהודים והזרים (ומבחינתי, סייען לטרור הוא טרוריסט, ודין אחד לשניהם), שמחפשים בכוח את העימותים עם חיילי צה"ל ושוטרי מג"ב, תוקפים אותם באבנים ובבקבוקים ומחבלים בגדר ההפרדה.
שוב, מבין את ההבדל?

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2008, 18:25
  לב כל-רואה לב כל-רואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "מתנגדי ההתנתקות הינם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי noamlaw
מתנגדי ההתנתקות הינם אנרכיסטים לכל דבר
זה כולל ילדות קטינות של אמתזדהות בפני שוטר ובית משפט והורים שתומכים בהן..
ונגמר באי קבלת מרות וסמכות המדינה לכל דבר ועניין
ולכן אמור מעתה - כל הכתומים אנרכיסטים המה ויש לנהוג בהם בדיור כמו במפגיני הגדר בבלעין.
נקודה.

אתה טועה. אתה טועה לחלוטין.

ובהודעה הזו אני אתייחס לאותם כתומים שדרך פעולתם אינה פוגעת באחרים :

מדינות דמוקרטיות נועדו בשביל לשרת את העם,
ולא העם את המדינה.

יש גבול לשלטון החוק. הגבול הזה, הוא גבול התרבות, הוא שקובע את המוסר שלנו.
מה אם יום אחד יתקבל בכנסת חוק המורה להרוג את את כל תושבי תל אביב? האם יש להישמע לחוק שכזה? וודאי שלא.
ברגע שהחוק מהווה ניגוד לערכים בסיסיים של העם, יש להתנגד לחוק הזה.
לתוכנית ההתנתקות הייתה אולי לגיטימציה חוקית,
אך לא הייתה לה לגיטימציה ציבורית של כלל עם ישראל.
אתה באמת חושב שאם היה משאל-עם בנוגע להתנתקות, הרוב היו מצביעים בעדה? וודאי שלא.
החוק נועד אך ורק לעזור לעם, ולא להקשות עליו.

מתנגדי ההתנתקות אינם אנשים אנרכיסטים כלל וכלל. וגם לא החיילים שסרבו להשתתף בפשע הגירוש. להיפך, הם אלה שמצילים את המדינה מעצמה,
ומחזירים לה את הכבוד שלה. הם אלה שהעמידו את המוסר והכבוד מעל לחוק.

עוד לא התחלתי בכלל לדבר על כך שמערכת המשפט בישראל נותנת לגיטימציה משפטית לסרבנים שמאלנים, ואילו לסרבנים ימנים לא.....

אגב, לידיעת כולם,
אין הבדל מהותי גדול בין חוק "פינוי-פיצוי" לבין חוקי נירנברג.

חוק פינוי-פיצוי שלל מתושבי גוש קטיף את זכויות היסוד שלהם משום שהיו יהודים ולא ערבים:
הזכות לקניין, הזכות לכבוד, הזכות להליך משפטי הוגן (תושבי גוש קטיף לא יכלו להגן על עצמם באמצעות מערכת המשפט) ועוד

על מדינה דמוקרטית לגלות מידה מסויימת של סבלנות כלפי כל סירוב מטעמי מצפון, ללא קשר לאופי הפוליטי שלו. זוהי אבן בוחן לבדיקת רמת החופש במדינה. ישראל ללא ספק נכשלה במבחן הזה.
פשוט בגלל שהיא אינה דמוקרטיה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://he.manhigut.org/templates/mlevi/cutimages/top_logo.jpg]

"צדק צדק תרדוף"

ישן 13-05-2008, 21:00

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "אם פייגלין הוא הקנדידט שלך??..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי noamlaw
אם פייגלין הוא הקנדידט שלך?? וואלה חבל על הזמן.
סתם ככה הם 'ערכי הבסיס ' או 'היסוד' שלך?
ולמה שלך טובים יותר משל כל שמאלני-קיצוני שמסרב להתגייס? או להגן על המדינה?
כשתבין שכל מי שמתנגד למהלך חוקי [ששום דגל בשום צבע לא התנוסס עליו] הוא אנרכיסט תבין שפספסתם ובגדול.
ובנוסף, כל כך הרבה אוכלי חינם היו שם [סגןן של סגן של סגן של סגן של קבט] שהיום כולם מובטלים. אוי לנו ממי שמצהיר על עצמו כפטריוט ובנשימה אחת פועל כאחד מהאנרכיסטים הפשוטים והנמוכים שיש.
עם כל 'הלא סלחנו' וכו וכ' כל כך פתאטי...

מה?? מה ? מהה???

אני לא הבנתי לגמרי את ההודעה שלך ..

אני רק אגיד לך,
שמדינת ישראל נועדה להיות מדינה יהודית. והיא קמה בזכות היהודים.
המאבק נגד ההתנתקות לא היה רק מאבק נגד הגירוש,
הוא היה הרבה יותר מזה.
הוא היה מאבק על זהותה היהודית של המדינה.
השמאל הקיצוני מזוהה בדרך כלל עם מי שמעוניין להוציא את הזהות היהודית מהמדינה.
ובכל מקרה, יש לגלות סבלנות כלפי כל סרבנות של מצפון. בין אם זה מהשמאל או הימין.
פייגלין, אגב, מעוניין להפוך את השירות הקרבי להתנדבותי בלבד.
על מנת שאלה שלא מזדהים עם מטרותיה של המדינה, לא יהיו חייבים על פי חוק לסכן את חייהם.

ההתנתקות הייתה מהלך חוקי שדגל שחור מתנוסס עליו. ואת זה, לא אני קבעתי.
שרון התחייב מראש לקבל את תוצאות משאל מתפקדי הליכוד בנוגע לתוכנית ההתנתקות.
רוב המצביעים, התנגדו לתוכנית, ובכל זאת שרון בחר להתעלם מהם והמשיך בשלו.
לא רק זה, אלא, שרון סירב לעשות משאל-עם. כל סירוב לעשיית משאל עם הוא מהלך אנטי דמוקרטי שמליון דגלים שחורים מתנוססים מעליו. משאל עם נועד לבטא את רצון העם.
ובמדינות דמוקרטיות, רצון העם הוא שקובע.

להתנתקות, נתנו לגיטימציה האליטות המושחתות, ולא העם עצמו.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://he.manhigut.org/templates/mlevi/cutimages/top_logo.jpg]

"צדק צדק תרדוף"

ישן 14-05-2008, 06:59
  noamlaw noamlaw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי לב כל-רואה שמתחילה ב "[QUOTE=noamlaw]אם פייגלין הוא..."

ה'אליטות המושחתות'?
תשמע אתה הזוי יותר מתמיד.
אולי אתה מתכוון לסוחרי הקרקעות היהודים בשטחים או רוכשי הבתים בחברון ומזרח ירושלים - אם כן אז אלו האליטות המושחתות. אני מסכים.
פייגלין? מי בכלל יודע מה הן הדעות שלו? הוא הרי שבשבת שמסתובבת לפי הרוח.
מדינה יהודית? יצא המרצע מן השק.
אם כך אני חוזה בפניך שסע עצום בארץ נוסח לבנון ואפילו בסופו של דבר אלימות בין קבוצות של יהודים בארץ הקטנה הזו.
בהצלחה.
בנוסף, שרון לא היה צריך לשאול אף אחד וסתם הסתבך עם בוחרי הליכוד שהם נגד כל דבר שזז חוץ ממלחמה ושפיכות דמים.
הרי כל הדם שנשפך והמילואים שעשיתי בשטחים באו בגלל ההתיישובת חסרת הבסיס שלכם. לא כך?
מי רצה את חבל הסודטים כי שם יש 'מתנחלים' גרמניים?
אולי צריך לחדול משאיפות של התפשטות על אדמות שאפילו האו"ם לא נתן לך ב47???
אולי?

ישן 14-05-2008, 07:28
צלמית המשתמש של הפטריוט

הפלסטינים לא מגינים על ה"אדמה שלהם"...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי whoracle שמתחילה ב "אין הבדל"

אלא נלחמים כדי למנוע מישראל להגן על עצמה.
המאבק שם הוא נגד אמצעי ההגנה המינימלי והפאסיבי ביותר שאפשר להעלות על הדעת - גדר.
וגם זה לא טוב להם - הרי הגדר תמנע מהם להתפוצץ פה בינינו (ולהרוג אפילו "נאורים" כמוך).

מכיר את המונח "שלטון החוק"? אני מכיר אותו היטב, אבל כנראה ששרון לא שמע עליו מעולם, וגם לא שופטי הבג"צ, שאישרו חוק שעומד בניגוד לרוב חוקי היסוד...
גירוש גוש קטיף וצפון השומרון היה לא חוקי, ותושבי היישובים שם עשו את המינימום האפשרי כדי למנוע את את ביצוע הפשע. כמה שוטרים וחיילים היו "מותקפים" אם לא היה מתבצע הגירוש?

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 14-05-2008, 11:16

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "בלה בלה בלה"

ברגע שמגיעים לשלב הזה זה ברור - אתה תיגש לרב שיתן לך הוראות.
אני אפרוש כדי לחיות בשקט עם המוסר שלי והדעות שלי.
מדהים איך עוד לא הגענו לאלימות כמו אנשי חרירי והחיזבאללה המונצחים ביוטיוב הורגים אחד את השני.
אתה חושב שהיידישקייט שלכם ימשיך לפעול על כולם כל הזמן??
אתם עם הפסקנות שלכם לגבי השטחים תביאו עלינו כלייה בסופו של דבר.
בינתיים אין לך בעייה לשפוך את הדם של כולם על גבעת איתמר ז' שכוחת אל שעליה ישובים כמה הזויים מזוקנים.
ההיסטוריה חביבי - היא שתדבר ומצבכם לא שפר עליכם כפי שרואים בספרים.
אבל גם אותם אתה רוצה לשכתב
ובינתיים כשאין לך תשובות -אתה אומר בלה-בלה.
או הכל מהקב"ה.
וואלה..
איך אמר בני פלד ז"ל - אין עמישראל רק שבטים מסוכסכים.

ישן 14-05-2008, 11:52
  tamido tamido אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.06
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "בסיסמאות ובהסתה לא תשכנע אף אחד"

ההשוואה לנאצים מתבקשת, משום שהרטוריקה החד צדדית שלך, אעפס מזכירה את הצדקנות החד צדדית (אשר בה אתה מודה) של מעשי הנאצים. אם לך נוח יותר להשוות מעשים שפלים המוצדקים בצדק חד צדדי לזוועות אחרות ולאו דווקא לנאצים שיבושם לך.

הנך למעשה חושף את מערומיך בנסיונות החוזרים ונשנים שלך להשוות רפיון שכל לכל דיעה המנוגדת למציאות ולצדק החד צדדי שלך .
כה אמר חז"ל - הפוסל, במומו פוסל.

ואולי רצוי שגם אתה תפסיק להתנצח ולחשוב שהנך הכי חכם וצודק ותתחיל לכתוב תגובות בצורה בוגרת ולא כמו הסתה משיחית.

אשכול פשוט של התנהגות לא נאותה של חייל הפכת לתמונה מקומטת ומלוכלכת של העם שלנו.
ואקנח בשלושה ציטוטים מהמחבר שלך, ויליאם ראלף אינג':
"The wise man is he who knows the relative value of things"
"A nation is a society united by delusions about its ancestry and by common hatred of
its neighbors.
To become a popular religion, it is only necessary for a superstition to enslave a "philosohpy
ישן 14-05-2008, 12:21
צלמית המשתמש של הפטריוט

ההשוואה לנאצים היא פאתטית...
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי tamido שמתחילה ב "[right]ההשוואה לנאצים מתבקשת,..."

ורק מוכיחה שאין לך טיעון הגיוני, רק סיסמאות.
ואם נמשיך בקו הפאתטי שלך, אז בוא נשווה את הפלסטינים ה"מסכנים" ליהודי גרמניה, שגם הם, כידוע, ביצעו פיגועי תופת נגד גרמנים, רצחו ילדים גרמנים, פוצצו אוטובוסים ומסעדות...

אם אתה לא מסוגל לחשוב, אלא רק לצטט סיסמאות, נראה שגם להתווכח איתך אין טעם.
בסיסמאות ובהסתה לא תשכנע אף אחד. תנסה להפעיל את התאים האפורים - אם יש לך - ולחשוב בצורה עצמאית. לא יזיק לך גם לפתוח את העיניים והאוזניים, להתנתק לרגע מהאשליות ולהסתכל למציאות בעיניים.

ויליאם ראלף אינג'

ישן 14-05-2008, 14:02
  tamido tamido אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.06
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "ההשוואה לנאצים היא פאתטית..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הפטריוט
אם אתה לא מסוגל לחשוב, אלא רק לצטט סיסמאות, נראה שגם להתווכח איתך אין טעם..

וואלה, איך ידעת שזה בדיוק מה שהתכוונתי לכתוב עליך? הוצאת לי את המילים מהפה.
חוץ מסתימת פיות, ציטוטים נבובים של מנטרה ישנה שמעטים עוד מאמינים בה וחושבים שהמציאות העגומה שלנו יכולה להשתפר בהיצמד אליה, ואינוס האמת לצדק האישי שלך לא כתבת שום דבר מעניין ומאיר.
אגב, כל המלל הזה שלך כנראה נובע מהעובדה שאינך מסוגל להודות ממקום החשיבה הצרה שלך שירי ופציעתו של מפגין יהודי ישראלי בן 18 ע"י חייל ישראלי בלי הצדקה וללא סיכון חיים אינו בסדר. אתה צודק, אל תיתן לעובדות לבלבל אותך כל עוד מדובר במשהו שרחמא ליצלן אולי משתמע מכך לדעתך האישית משהו לטובת הצד השני של הסכסוך. אם אותו ילד בן 18 היה חובש כיפה, זורק אבנים בחיילים שבאו לפנותו מהתנחלות ומחבל בציוד צבאי שהובא לצורך הריסת מבנים היית יוצא מגדרך להשמיץ את הקצין היורה.
עושה רושם שע"פ הדוקטרינה שלך אף אחד בפורום הזה אינו ראוי מספיק לוויכוח עמך, כך שבמהרה תישאר לבד פה מסתכסך עם עצמך.

אני מציע שתקרא את הציטוט המלא של וויליאם אינג' שאותו אנסת לצורך הצגת האמת האישית שלך:
"במציאות מספיק אדם אחד ע"מ ליצור סכסוך. אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו"
אך שוב, אל תיתן לעובדות לבלבל אותך.

It takes in reality only one to make a quarrel. It is useless for the sheep to pass resolutions in favour of vegetarianism while the wolf remains of a different opinion
ישן 14-05-2008, 15:30

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי tamido שמתחילה ב "אינגלע (ואני מרשה לעצמי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tamido
אינגלע (ואני מרשה לעצמי להשתמש בכינוי הזה כלפיך עד שאני אדע את גילך המופלג), מבלי להתיחס לכל אותו גיבוב השטויות הזהה שאתה עושה COPY-PASTE בכל תגובה שלך לכל מי שאינו אומר אמן למנטרה שלך, אנא נסה אתה לענות עניינית לנושא מאד ממוקד שהועלה באשכול מבלי לנסות לסחוף את הדיון למקומות הזויים וכך נדע אם יש איש של דיון בקצה השני של המקלדת או רק מכונת מנטרות משיחיות:
האם ירי של חייל ישראלי על מתפרע נגד פינוי מהתנחלות אשר זרק אבנים וחיבל בציוד הנדסי הנו מוצדק?

הירי הזה לא מוצדק כל עוד החייל יכול לעצור את המתפרע, ואין המתפרע פוגע בחיילים.
אין זה משנה אם מדובר במתפרע ערבי או יהודי.

דבר נוסף, אנחנו לא מפנים אנשים מהתנחלויות. אנחנו לא עושים את זה בהסכמתם.
אנחנו עושים את זה בניגוד להסכמתם ורצונם. ולכן צריך לקרא לזה גירוש.

"צדק צדק תרדוף"

ישן 14-05-2008, 14:27

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי tamido שמתחילה ב "[QUOTE=הפטריוט]אם אתה לא..."

אני זוכר מקרה בו נתן קצין צעיר [אם זכורני, הסניליות, צעיר מהתנחלות כלשהי] פקודת ירי לצלף. הלה ירה בחייל ישראלי קרבי שהפגין בחופשתו או לאחר סיום שירותו ישר בברך.
אם תאתגר אותי אחפש את החומר.
הגועל והקבס שעולים בי מחוברים ישירות לצבע הכתום שלצערי הפך לסמל גם ל..אוניבסיטת בר-אילן. [כמו ירוק אבל כתום].
ואין לי משיח - אין לי רב. אין לי שום דוקטרינת חיים הזויה רק לא לחיות על חשבון האחר. שום ספר לא אורמ לי איך לחיות. האמן לי - בניגוד להרבה חובשי כיפות ומגלגלי עיניים אני מקיים מצוות פי אלף [בניזרי, יאיר לוי, פיחסני, דרעי והרישמה עוד ארוכה].
תגיד - אלה שכל היום קופצים על סלעים בהפגנות - במה הם עובדים? אין הם מתפרנסים? או שכולם עובדים במעצה מקומית יצהר איתמר זע ד יט?
או שאיזה מיליונר אמריקאי סנילי משלם להם שכר עבודה וקונה להם בתים ריקים בשכונות ערביות?
הזוי, כבר אמרנו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:35

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר