לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-06-2008, 18:53
  sprk78 sprk78 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.02
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי sprk78 שמתחילה ב "אוקיי תודה. אני אקרא."

קראתי והנה ציטוט

ש. לאיזה שרת כדאי להתחבר?
ת. לא משנה כל כך לאיזה שרת מחוברים, בכל מקרה אתם לא מורידים ממנו. השרת רק מעביר את רשימת ההורדות וההעלאות שלכם למשתמשים אחרים. אלא שרצוי שתתחברו לשרת שיש בו כמה שיותר משתמשים (ככה הבקשות שלכם לקבצים לא יצטרכו לעבור שרת = פחות זמן הורדה) ושהפינג שלו נמוך (כך תוכלו לשלוח יותר בקשות בפחות זמן).

אז זהו שלא, שחיפשתי תוכנה מסויימת בשרת Bulgaria (כמות מירבית של משתמשים) לא מצאתי את התוכנה ולא מקורות, אך בשרת ספציפי razor כן, כמו כן תוצאות החיפוש טובות יותר בשרת razor.

האם יש לך הסבר לכך? וכיצד אני יודע איזה שרת מכיל את האינפורמציה שאני מחפש( אני מניח שחלקם זה למשחקים וחלקם לתוכנות ושירים)?

נערך לאחרונה ע"י sprk78 בתאריך 15-06-2008 בשעה 19:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-06-2008, 10:49
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.07
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי sprk78 שמתחילה ב "תודה, אני משתמש ב אופציה..."

לא צריך להיות הבדל בחיפושים שמניבים מעט תוצאות. אולם חיפושים יותר מדי כלליים אני משער יראו תוצאות שונות כי אולי חיפוש global קודם מבצע חיפוש בסרבר שאתה מחובר אליו ורק אח"כ בסרברים אחרים (רואים קווים ירוקים רצים למטה כשזה מחפש בסרברים השונים). חיפוש כללי מדי במצב global בכלל לא יעביר את החיפוש לסרברים האחרים אלא יפסיק אחרי כמה עשרות פגיעות. או במילים אחרות אם לא רואים קווים ירוקים רצים למטה (וגם התוצאות הסופיות הוצגו תוך זמן קצר מדי) אז החיפוש לא באמת היה גלובאלי...

הכי חכם זה להתחבר לסרבר הכי חזק (ואמין) - עם הכי הרבה קבצים/משתמשים. אמרתי אמין כי סרברים לפעמים מזייפים בשני המספרים הללו. יודעים לפי הניסיון מהו סרבר טוב.

בכל אופן יש גם מצב שסרברים מסויימים לא עונים לשאילתא (חיפושים) במצב גלובאלי אולי כדי לעודד אותך להתחבר אליהם ישירות או להפחית בעומס. לא מכיר את הפרוטוקול אז אני מדבר תיאורתית בלבד. מי שמאוד מתעניין יכול להוכיח את זה כך או כך ע"י כמה ניסויים פשוטים כמובן.

נערך לאחרונה ע"י "ר" בתאריך 18-06-2008 בשעה 10:56.
ישן 18-06-2008, 11:00
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי sprk78 שמתחילה ב "תודה לך, העניין הוא כל סרבר..."

אולי רייזורבק פשוט מתעלם מחיפושים שמופנים אליו בצורה גלובאלית (כלומר כשאתה מחובר ישירות לסרבר אחר מרייזורבק). לא יודע.

עריכה: אוקיי עשיתי כמה ניסויים. מסתבר שאכן רייזורבק 3.1 הוא הסרבר הכי טוב להתחבר אליו ואכן הוא לא נותן את אותן תוצאות כשאתה מחובר אליו לעומת כשאתה מחובר לסרבר אחר. חיפשתי אומן די נדיר (Piamenta) ומצאתי שכשאני מחובר אל רייזורבק הוא מגיש לי 15 תוצאות כשאני מחפש global או server. אולם כשאני מחובר לסרבר אחר כלשהו, אני לא מוצא דבר במצב server, ואילו במצב global הוא מוצא רק 12 תוצאות כי באופן מובהק רייזורבק לא דיווח על כמה מהן. הניסוי נערך שוב ושוב כמה פעמים (להתחבר לרייזורבק ולסרבר אחר) כדי לאמת שעל המסקנה אין השפעה של סתם דינמיקת רשת אקראית.

משתמשים אחרים מוזמנים לבצע ניסויים דומים ולשתפנו בתוצאות.

המסקנה האישית שלי כרגע, עד אשר יתבהר אחרת, היא שגם רייזורבק לא מדווח אותו דבר במצב גלובאל, וגם הסרברים האחרים משקרים בכמות הקבצים/משתמשים שלהם. עד הודעה חדשה אני מתחבר אך ורק לרייזורבק.

נערך לאחרונה ע"י "ר" בתאריך 18-06-2008 בשעה 11:27.
ישן 18-06-2008, 18:55
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי sprk78 שמתחילה ב "בדיוק פגעת בול. זה מה..."

התקנתי TLN 7.3 וזה הרס לי את רשימת הסרברים שהיתה לי קודם לניסוי. אני יכול להתקין 7.1 לחזור לרשימה הקודמת שהיתה מאוד חמודה אבל החלטתי שאם כבר אז ננסה להשיג רשימה איכותית/מעודכנת של סרברים רציניים ולא שקרנים ולא מספימים. למישהו יש או יודע מאיפה להשיג? לא רוצה 100+ סרברים - רוצה גג 30 שכל אחד פצצה. תנקס.

ואם אין מן הסתם נצטרך להמציא רשימה שכזאת..כנראה.

המממ..ביני לבין עצמי: אני חושב שהפרוסס יהיה משהו כמו...להשיג רשימה מעורבבת מכמה גרסאות ישנות של TLN, לפתוח את האופציה של קבלת סרברים חדשים מקליינטים לכמה ימים, ואז כשיש רשימה מלאה בזבל מוחלט להתחיל לנפות את הסרברים הטובים מהגרועים. עושים חיפוש server ל-3 מוצרים נדירים - אומן, תוכנה, סרט ומוחקים מיד סרבר שלא מצא כלום באף אחד. סרבר שכן מצא (ולא שיקר בספאם יעני לא סיפר לי שהאומן הוא למעשה קובץ ZIP) יהפוך לסטטי. ואולי צריך לארגן את הפרוייקט הזה עם כמה אנשים כדי שגם אפשר יהיה לעדכן את הרשימה כל כמה חודשים ככה בלי להזיע יותר מדי. סתם רעיון.

נערך לאחרונה ע"י "ר" בתאריך 18-06-2008 בשעה 19:06.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:58

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר