לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ברוכים הבאים לפורום תנועות נוער והדרכה! לחצו כאן לפני שאתם מתחילים לכתוב! -- -- מה הפעילות הכי ישראלית בעיניכם? בואו לבחור! -- -- עיינו במאגר המאגרים, אולי תמצאו משהו שימושי -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תנועות נוער והדרכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2008, 23:34
צלמית המשתמש של רייצ'ל
  משתמשת נקבה רייצ'ל רייצ'ל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "הפדיחה הכי גדולה שקרתה לכם בזמן טיול עם התנועה שלכם :)"

חחחחחח אין לי פדיחה רצינית אבל יש נגיד במסע חנוכה אני לא יישכח את זה ניכנסתי להתקף צחוק ולא הצלחתי להפסיק איזה חצי שעה אחרי שכבר ניסו להרוג אותי כמה אנשים
ופעם אחת עשינו עצירה בדרך ליד קניון י-ם אם אני לא טועה וכולם הלכו לאכול וזה ואז כשהגיע הזמן להיתקפל זאתי שהייתי איתה גילתה שהיא איבדה את הפלאפון שלה אאיפשהו בקניון וכל האוטובוס היה צריך לחכות לנו איזה עשרים דקות עד שהיתקשרנו אליו ומוכרת בחנות איפה שהיסתכלנו על עגילים ענתה ואמרה שהפלאפון שם ואז תפסנו ריצה לאוטובוס... חחחחחח וכולם היסתכלנו עלינו במבט רצחני כזה אהה בגללכן היעכבנו כ"כ הרבה....

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:48

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר