לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-09-2008, 01:59
  Xpression_art Xpression_art אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Xpression_art שלח הודעה דרך MSN אל Xpression_art
יששששש כיף לשמוע..
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "לדעתי יש פה שיפור לעומת..."

אז ככה.. לגבי הדמות זו פיקציה שלי לגמרי אין עוד דמות כזאת.. יש פה טאצ'ים מנארוטו כמו המנגאקיו שארינגן (העין האדומה) והסינר על הפנים שזה עוד דמות מתחילת נארוטו והסימנים על המצח זה רעיון מגאארה כנ"ל גם השיער והדמות עצמה היא שילוב של כל מיני אלמנטים מנארוטו ודימיון שלי...לגבי מה שאתם רואים בציור :
ברמה השיטחית אתם רואים במבט מלמעלה למטה שיער מן הסתם .. פנים חסרות הבעה ספק תמימות ספק מטורפות סרט על המצח שנקשר מאחורי הראש והשוונצ'ים של הקשירה מסתבכים שם מאחור.. אותו סרט תופס את הסינר משי שמחסה לו כביכול את העין "הרעה" ויד שהיא בגודל הפנים בפרספקטיבה שבא להמחיש מרחב מסויים.. היד יותר קרובה לצופה והראש יותר מאחור לכן היד היא בגודל הראש.. שני האצבעות בסוג של פרץ אלימות קורעות את סינר המשי וחושפות את העין הרקע בא להמחיש תנועה והמשכיות של הציור בדמיון של המתבונן.
עכשיו כל אלו היו הכוונות.. מה מהן הושג זו שאלה טובה באמת שאני משאיר לכם לענות עלייה.. אני מודה שבאמת קשה להזדהות עם תנועת היד והחיבור שלה בתנועה לפנים אבל אם אתם רוצים להבין את זה אז קחו את יד ימין את הזרת שימו מעל הפה ומתחת לאף את האמה שימו על הגבה בצד ימין של הפנים ותעשו תנועת קריעה כלפי מטה.. בשביל לתפוס את מלוא התנועה תנסו להניף את היד למצב הזה ואז לעשות את תנועת הקריעה.. זוהי לא תנועה כלכך רצונית וטבעית לכן היא כלכך מוזרה על הציור אבל היייי.. אם זה לא מוזר זה לא כיף .. אם מצאתם היגיון והתחברתם אז מה טוב אם לא אז תספרו לי על זה בכל מקרה..

עכשיו לגבי הפירוש בשקל שלי לפחות.. והחלק הזה הוא בעיני המתבונן בלבד הציור הזה אומר מבחינתי "יציאה ממסגרת לעולם חדש וחייזרי שצריך להתרגל אליו כלפי חוץ לעשות רושם של בחור תמים מנומס ושקט ולדעת שבכל רגע ובכל זמן יש לך את הצד השני שלך שיכול לפרוץ החוצה כשדוחפים אותך לפינה.. התנועה של היד היא כלפי "עצמי" בתנועה של אני מקבל את העולם אבל אני גם יודע להחזיר ולהחזיר בגדול כשדוחפים אותי לפינה.. היציאה לעולם היא סוף הצבא מבחינתי והעולם החייזרי זו ההרגשת אפסיות שלך באזרחות ביחס למה שהיית בצבא..שוב כל אחד ולכיוון שלו..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:55

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר