לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ברוכים הבאים לפורום תנועות נוער והדרכה! לחצו כאן לפני שאתם מתחילים לכתוב! -- -- מה הפעילות הכי ישראלית בעיניכם? בואו לבחור! -- -- עיינו במאגר המאגרים, אולי תמצאו משהו שימושי -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תנועות נוער והדרכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: באיזו תנועת נוער אתם?
הנוער העובד והלומד 8 14.81%
הצופים 17 31.48%
השומר הצעיר 2 3.70%
בני עקיבא 9 16.67%
אחר... 18 33.33%
מצביעים: 54. אינך רשאי להצביע בסקר זה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-01-2008, 20:16
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
באיזו תנועת נוער אתם/הייתם?

באשכול זה תוכלו להצביע ולהגיד באיזו תנועת נוער אתם נמצאים.

בנוסף, אתם מתבקשים להגיב באשכול ולכתוב מדוע בחרתם דווקא בתנועה הזו?
ונשמח לשמוע עוד דעות על התנועה שבה אתם נמצאים.

התנועה שלי:
הנוער העובד והלומד

הסיבה היא:
גרתי פעם בראש העין (לפני חצי שנה בערך עברתי) ואז בקן עין גנים (או בקן אחר מקיני פתח-תקווה, אני לא זוכר איזה) החליטו לפתוח קן בראש העין, אז הקן היה קן משימתי ואח שלי היה הולך לשם אחרי שגייסו אותו. הוא היה נוסע כל הזמן לפתח התקווה ואז הקן קיבל צריף בראש העין. ואני בכיתה ד' רציתי להצטרף בעיקר בגלל אחי וכי שמעתי רעות על השבט שבעירי (אני לא רוצה להסית אף אחד, זה רק בעיר שלי היה ככה) וגם הוא היה רחוק לי, בצד השני של העיר ובעיקר כי הלכו לשם כל הילדים המעצבנים, ה"ערסים" ולא רציתי להיות איתם.
ובכיתה ד' רציתי להצטרף אבל לא היו מדריכים אז לשכבה בעיקר כי זה היה קן חדש, ובכיתה ה', סוף סוף היו לי מדריכים, הלכתי. אני ועוד מישהו מהשכבה והיינו שניים במשך השנה. כל הזמן באו עוד ועזבו ככה זה היה בערך עד כיתה ו', שפחות או יותר התבססנו בתור קבוצה, היינו בערך 6 ילדים אני חושב. ובכיתה ז' התחילה נהירה של ילדים מהצופים אל הנוער העובד והלומד. למעשה, 80% מקן ראש העין הם פליטים של שבט עוגן שלא היה להם טוב שם אז הם החליטו לעבור לנוע"ל שם הם מצאו נחמה ונשארו, והם אפילו מדריכים עכשיו.
אני עברתי דירה ובמקום שבו אני גר אין נוע"ל אז החלטתי שאני לא אסע לב"ש כל פעם בשביל הנוע"ל ככה שבמשך חודשיים בערך לא הייתי באף תנועת נוער. ואז הרגשתי ריקנות, חוסר. היה לי חסרה הפעילות הזו של הנוע"ל. אז דיברתי עם אח שלי שהכיר טוב טוב את הקומונרים של קן נווה-זאב בבאר שבע וככה הגעתי לקן ואני כבר שם בערך שלושה חודשים. הספקתי לעבור כבר שני סמינרים, עצרת ארגון המורים וטיול חנוכה... וואי עכשיו כשאני חושב על זה, זה די הרבה פעילויות. ואני גם בקרוב מתחיל להדריך (עוד לא ידועה לי השכבה שאני אדריך).

וזהו, זו פחות או יותר ההיסטוריה שלי בתנועה.

נערך לאחרונה ע"י alonmore28 בתאריך 24-01-2008 בשעה 14:43.
חזרה לפורום
ישן 03-03-2008, 19:22
צלמית המשתמש של Duckion`
  Duckion` Duckion` אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "באיזו תנועת נוער אתם/הייתם?"

בני המושבים,
אני בעקרון חדש בפורום, אני מסתכל כבר כמה זמן בצילום ומפרסם מידי פעם תמונות,
בכל מקרה אני בבני המושבים, שזוהי חטיבה של הנוער העובד והלומד אך נמצאת בתהליכי התנתקות מהנוע"ל הסיבה העיקרית היא שבני המושבים אינם בעלי דיעה פוליטית והנוע"ל כן ולכן יש תוכנית ליציאה והקמת תנועה חדשה.

בישוב שלי יש רק את התנועה של בני המושבים, ואני ממש לא מתלונן, כבר מכיתה א' ראיתי את כיתות ד' הולכים לפעולות ורציתי להגיע לזה גם, מכיתה ד' אני נמצא בתנועה, במעבר לכיתה י' עברתי קורס מד"צים, אח"כ קורס מד"מים ובקיץ האחרון קורס מש"צים (לא מדריך של"ח צעיר אלא מנחה שכבה צעירה). וכרגע אני בתכנון של לצאת לשנת שירות בתנועה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:03

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 13 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר