לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2008, 14:06
  אופיר ראובן אופיר ראובן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.08
שלום לכולם, אני חדש כאן

אני סטודנט לתקשורת אינטראקטיבית (תקשורת חזותית במילים אחרות) שנה ב.
חיפשתי פורום לעיצוב גרפי וקבלתי המלצות חמות על הפורום הזה.לפי העבודות של של החבר'ה פה, הבנתי למה. אני חייב לציין שיש לא מעט שמעצבים ברמה גבוה, ועל זה מגיע לכם שאפו.
במיוחד אהבתי לוגו מעולה לחברת תקשורת של מישהו בשם אונביס נראה לי. בלי בריף קלעת די יפה, ואם זו הייתה עבודת מיתוג אני בטוח שהלוגו היה מקבל תיקונים קטנים ולא יותר מזה.
אני בטוח שאקבל תשובות לשאלותי ובטוח שאוכל לעזור (לפחות אנסה) למי שירצה.

אז כספתח אני שולח שני עבודות שלי משנה א:
1) כרזה שעיצבתי על שלוש החטופים (לפני שחזרו השניים), שנבחרה מתוך 40 עיצובים נוספים בנושא. שפורסמה במדיטק חולון.

2) עיצוב סינגל לשיר של הלהקה האהובה עלי - היהודים

3) כרטיס ביקור ולוגו למסעדה מפרי דימויוני.אסור להשתמש באילוסטרציה, אלה רק במלל.

שיהיה צום קל לכולנו, ושנה טובה, פוריה ויצרתית!
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-10-2008, 18:27

היי...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי queen שמתחילה ב "דעתי"

הכרזה לשלוש החטופים זוהי כרזה העוסקת בשאלת המחר של הבנים: "הבנים חוזרים" בכחול מכיוון שזה הצבע המזוהה עם הפונט של כרזת החטופים המפורסמת, וכמו כן מסמלת את אחד מסמלי הדגל הלאומי. הפונט הוא חיים וזה כדי להדגיש את ההיררכיה שבהמשך הכרזה וכדי להזכיר לנו את הפונטים שקשורים לאותיות הנמצאות במודעות אבל. וכאן אני רומז שהבנים שלנו אמורים לחזור גם מתים.

"השאלה של מי" נועדה לשאול: איזה בנים הם אלה שחוזרים לביתם? שלנו או שלהם? הבנים המחבלים של הערבים או הבנים שלנו? ממה שאנו מבינים במציאות הנוכחית שלנו, אלה שחוזרים לביתם הם דווקא המחבלים. יש לשים לב שהפונט הוא פונט רטרו, שבעזרת פונט זה רציתי להוסיף מימד של דברים שהיו בעבר ועדיין קיימים (שיחרור מחבלים תמורת כלום). הצבע האדום מסמל את הדם שעל הידים שיש לאלה שחוזרים לביתם.
כל השמות מאחורה, הם בעצם שמות של כל המחבלים ששיחררנו והם עם דם על הידיים(השמות שלהם נבדקו באתרי האינטרנט השונים ). העובדה שהם אחד על השני, היא פשוט כדי "להגדיל" ו"להעצים" את שיחרור המחבלים אל מול שיחרור 3 החטופים. הפונט הוא פונט עיתונאי, כדי להראות שהמוני מחבלים משוחררים הם כמו המון מילים מילים שיש בעיתון.
מקווה שעניתי על שאלתך בנושא הכרזה
ישן 09-10-2008, 18:28

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי queen שמתחילה ב "דעתי"

הכרזה לשלוש החטופים זוהי כרזה העוסקת בשאלת המחר של הבנים: "הבנים חוזרים" בכחול מכיוון שזה הצבע המזוהה עם הפונט של כרזת החטופים המפורסמת, וכמו כן מסמלת את אחד מסמלי הדגל הלאומי. הפונט הוא חיים וזה כדי להדגיש את ההיררכיה שבהמשך הכרזה וכדי להזכיר לנו את הפונטים שקשורים לאותיות הנמצאות במודעות אבל. וכאן אני רומז שהבנים שלנו אמורים לחזור גם מתים.

"השאלה של מי" נועדה לשאול: איזה בנים הם אלה שחוזרים לביתם? שלנו או שלהם? הבנים המחבלים של הערבים או הבנים שלנו? ממה שאנו מבינים במציאות הנוכחית שלנו, אלה שחוזרים לביתם הם דווקא המחבלים. יש לשים לב שהפונט הוא פונט רטרו, שבעזרת פונט זה רציתי להוסיף מימד של דברים שהיו בעבר ועדיין קיימים (שיחרור מחבלים תמורת כלום). הצבע האדום מסמל את הדם שעל הידים שיש לאלה שחוזרים לביתם.
כל השמות מאחורה, הם בעצם שמות של כל המחבלים ששיחררנו והם עם דם על הידיים(השמות שלהם נבדקו באתרי האינטרנט השונים ). העובדה שהם אחד על השני, היא פשוט כדי "להגדיל" ו"להעצים" את שיחרור המחבלים אל מול שיחרור 3 החטופים. הפונט הוא פונט עיתונאי, כדי להראות שהמוני מחבלים משוחררים הם כמו המון מילים מילים שיש בעיתון.
מקווה שעניתי על שאלתך בנושא הכרזה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר