לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2008, 14:31
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
יציאה מקד"צ נהיגה וגיוס כלל צהל"י כמה שיותר מהר-אפשרי דבר כזה?

שלום לכולם.
בתחילת חודש ספטמבר חתמתי בלשכת גיוס על קד"צ נהיגה ומייד שובצתי לקורס תאוריה וכעבור שבוע וחצי מהיום שחתמתי עברתי תאוריה ראשונה.
אמרו לי שאיך שאני מסיים עם התאוריה אני מופנה למורה נהיגה בעיר שלי(מודיעין)שאלתי כמה פעמים כדי להיות בטוח אם יש בכלל בעיר שלי מורה שמלמד על משאית ואמרו לי שכן ואני לא צריך לדאוג.
פתאום אחרי שסיימתי עם התאוריה אומרים לי יקח שבועיים עד שנפנה אותך למורה נהיגה.
אחרי שבועיים מתקשרים אלי ואומרים לי רק אחרי החגים.
אחרי החגים אומרים לי כן תוך כמה ימים הכל מסודר.
ראיתי שמורחים אותי יותר מדי זמן והתקשרתי היום,אומרים לי שם שרק עוד חודשיים אני אוכל לקבל הפניה למורה בעיר שלי,ואם אני רוצה בעיר אחרת(תל אביב/ירושלים/רמלה)שנסעיה מהבית שלי באוטובוסים לכל אחד מהמקומות שמלמדים שם נהיגה זה עניין של שעה וחצי לכל כיוון.
אני לא מעוניין לחכות חודשיים עד שהצבא המצחיק הזה ימצא לי מורה בעיר שלי,ואני לא מתכוון ליסוע 3 שעות בשביל שעה וחצי של שיעורי נהיגה.
בינתיים כל החברים שלי מגוייסים,משבוע הבא אני נשאר לבד כי האחרונים כבר מתגיסים והצבא דפק לי את כל התוכניות שלי ואני לא מעוניין להמשיך בסחבת הזאת.
מצידי שיגיסו אותי בחודש הבא.
הקד"צ נהיגה היה עבורי פתרון לשירות טוב שבו אני לא אהיה ג'ובניק ולא קרבי(יש לי פרופיל 82).
אני לא מסוגל להיות קרבי,יש לי בעיות בגב ועוד כל מיני בעיות רפואיות שלא הצלחתי להוריד עליהם פרופיל ולדעתי הם שוללות ממני אפשרות לשירות קרבי.
בנוסף לזה יש לי גם קצת בעיות בבית,אמא שלי חולה ולא עובדת.
גם לאבא שלי אין הרבה עבודה,אז בינתיים אני גם עובד ועוזר קצת בבית.ושירות של שבוע שבוע בתור נהג בט"ש דיי התאים לי,אבל חלאס,אני לא מוכן לסחבת הזאת ושאני אחכה להם עד שהם יועילו להזיז את התחת שלהם ולכל הפחות להודיע לי מה קורה איתי.
עד עכשיו בשביל כל העדכונים הקטנים האלה שקיבלתי הייתי צריך להפוך עולמות.
הם לא עונים לטלפונים,הם לא מחזירים פקסים,ממש יחס לתפארת.
מה הסיכוי לצאת מהקורס המפגר הזה ולגיוס כלל צהל"י כמה שיותר מהר?
למישהו קרה מקרה דומה?
כבר הוציאו לי את כל החשק
תודה מראש
פיני

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר