לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-01-2009, 16:11
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
וואלה, הסקת בשמה מסקנות, וגם התנפלת עליה בעטיין - דרך מצויינת לנהל דיון...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "תשמעי לביאה, עלית על המפתח..."

העיסוק במהותו של חמא"ס הוא רלוונטי מאוד. סרט זה ממחיש את העובדה הבסיסית שבכל מקום שבו
מסתתרים אנשי חמא"ס, כנראה שיש לא מעט אזרחים מסכנים שמשמשים להם כמגן אנושי.
כאן ישנה ההתלבטות האם להימנע מפגיעה בהם, וכאן מופיעים אבירי מוסר מטעם עצמם, ומכתיבים קו
מחשבתי אנטי-מוסרי שגורס שעלינו להמנע מפגיעה במחבלים שמקיפים עצמם באזרחים. הצלחתו של
הקו האנטי-מוסרי באה לידי ביטוי בסרטים ששחרר צה"ל שמציגים הסטת טילים שנורו לעבר מחבלים,
ברגע שמחבלים אלה הקיפו עצמם באזרחים.
יש צורך חיוני להציג סרטים אלה שמסבירים באופן הברור ביותר שכמה שלא נרצה - חמא"ס יעשה הכל
כדי להגן על עצמו, גם אם זה באמצעות שימוש בגופם של אזרחים תמימים. אנשים שרואים עצמם
כמוסריים צריכים להבין שהתוצאה היחידה של הימנעות מפגיעה במחבלים שמקיפים עצמם במגינים
אנושיים - היא שהאזרחים שייפגעו, יהיו אזרחים ישראליים. בחו"ל יכולים המוסרניים לחיות בשקט עם
סבל של אזרחים בארץ, אבל אנשים מוסריים שחיים פה, אמורים בכ"ז לתמוך בכך שנמנע פגיעה
באזרחים שלנו, גם אם, למרבה הצער, המשמעות היא שייפגעו אזרחים שלהם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-01-2009, 16:56
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "וואלה, הסקת בשמה מסקנות, וגם התנפלת עליה בעטיין - דרך מצויינת לנהל דיון..."

מה הקשר בכלל בין הסרט שמציג את מה שכולנו יודעים ? לנושא שהשתלט על כל אשכול טרי בפורום בימים האחרונים ?
יש פה מעט כותבים שמנסים להעביר נקודה, ויש הרבה כותבים שמתעקשים שלא זאת הנקודה שהם מתעקשים להעביר.
דו שיח של חרשים אחד אומר A והשני אומר שהוא בכלל לא התכוון ל B.

הרי זה לא חדש שרב התושבים שם הם בשר תותחים ומגינים אנושיים.
גם ציינתי שזו עובדה שמקובלת על כל חברי הפורום ולא ראיתי אחרת.
אז מה הקשר בין להציג לעולם את "נפלאות" החמאס, שזה דבר חשוב בפני עצמו.
לבין להפגין אנושיות, ולא לקרוא ליונית לוי "הדוברת של החמאס".
א-נ-ו-ש-י-ו-ת זו המילה, ולא הזויים ולא שום דבר אחר.
דאגתי היא קודם כל לאזרחי מדינת ישראל, חוזרים פה כמו תוכים מרבית הכותבים.
והמיעוט שחוזר גם הוא על עצמו כמו תקליט שרוט, אומר, נכון, ברור, זה הכי חשוב.
אבל כואב על הילדים המסכנים. זה הכל. זה כל מה שאומרים.
ועל זה מקבלים על הראש כל הזמן, לך ללוויה של החברים שלך בעזה אומרים.

אז תסלח לי ידידי, אם גם אתה מצטרף ליציע אוהדי בית"ר די חבל.
אני בטוח, או יותר ב-ט-ו-ח שגם לך כואב על יתומים חדשים בעזה מהפגזה של חיל האוויר.
וזה תוך כדי שאכפת לכולנו קודם כל מנפגעים וחו"ח הרוגים ישראלים.
אפשר גם לקרוא את השורות בסדר הפוך, שלא תגיד שהעדיפות היא קודם כל שלהם ואחרי זה שלנו.
כשהם זה בעזה ואנחנו זה כאן בישראל.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 12-01-2009, 17:30
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אתה חייב להבין שאין לך בעלות על המושגים אנושיות, מוסריות ומצפון...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "מה הקשר בכלל בין הסרט שמציג..."

הקטע המוזר שלך על יציע אוהדי בית"ר הוא עניין פרטי שלך (אני מבין שאתה לא אוהד בית"ר, ולכן
החלטת להשמיץ את רבבות אוהדיה, אבל דמיין בנפשך שכל מה שאתה כותב על בית"ר היו מעזים לכתוב
על אוהדי סח'נין - דמיין כמה קצף היה עולה על שפתותיך כשהיית מקליד "גזענים", תוך רצף גידופים של
זעם קדוש, שרק איש מוסר אמיתי יכול להיות מסוגל להם...), אבל בכ"ז יהיה נחמד אם תקיים מה שאתה
דורש, ותרד מהקטע של להשמיץ קהילות ענקיות שלמות...
יש ויש קשר בין הצגת חמא"ס כמפלצות שהופכות את אזרחי עזה לבני ערובה, לבין הדיון בעניין המוסר:
מרגע שאין דרך לפגוע במחבלים מבלי לפגוע באזרחים - אז כן, אפשר להגיע למצב שבו פוגעים באזרחים
כאשר הם משמשים כמגן אנושי למחבלים, ועדיין להשאר אנושי. אפשר גם להגן על מדיניות כזו ועדיין
להיות אנושי.
יש כאן משחק סכום אפס קלאסי:
1. מחבל רוצה להרוג אזרחים שלנו
2. הימנעות מפגיעה בו, מבטיחה שהוא ימשיך לנסות לפגוע באזרחינו, עד שיצליח.
3. מחבל מסתתר בין אזרחים פלסטינים, ואין דרך לפגוע בו מבלי לפגוע גם בהם.

מכל אלה נובע שהדרך היחידה להבטיח שהמחבל לא יפגע באזרחים שלנו, היא לפגוע בו - ג-ם אם זה
אומר לפגוע באזרחים שלהם. העדר מוסר יהיה קיים רק אם יפגעו באזרחים פלסטינים רק לשם
הפגיעה בהם.
מי שמתהדר במוסר ובאנושיות, מוטב לו שיפסיק לשקר לעצמו ולסביבתו כאילו יש דרך להגן על אזרחי
ישראל מבלי שייפגעו בכלל אזרחים פלסטיניים. מי שרוצה להיות מוסרי, שיהיה כן עם עצמו ועם
סביבתו ויגיד ביושר, שהוא מ-ע-ד-י-ף את הצד שלו, ושהוא מודע לתוצאות של העדפה כזו, ולא יחפש
"העדר אנושיות" אצל כל מי שאמר זאת עוד לפניו...
ישן 12-01-2009, 17:36
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אתה חייב להבין שאין לך בעלות על המושגים אנושיות, מוסריות ומצפון..."

לפני שאני משיב להודעה, אני חייב לציין שגם האוהדים הערבים של בית"ר מצטרפים לקריאות ה"מוות לערבים" שנשמעות ביציע. אוהדי בית"ר מסמלים מעבר לספורט קבוצה של קהל מתהלם (אופס ל.ה.מ.).
אז מקבל את ההערה, אתה בטח אוהד בית"ר, וגם אם לא, אז אשתדל להמנע מהכינוי הזה.
גם גאידמק נפל בפח כשחשב שהקריאות" ארקאדי המלך" מכוונות אליו ולא אל הרכישות שביצע.
אכן אני אוהד הפועל ת"א, כמה לא מפתיע.
למען האיזון תנסה לאזן גם חברים מהצד שלך, אבל אני לא מעיר לך איך לנהל את הפורום, סתם כותב לעצמי.
אחפש דימוי אחר להתגייסות קולקטיבית כמו שרואים כאן בפורום בלי לפגוע בקבוצות שלמות.
הרי אני זה שהעיר על ס' הידיעה.
מודה ועוזב.

john reese

ישן 12-01-2009, 17:49
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "לפני שאני משיב להודעה, אני..."

ברור שאין לי בלעדיות על המוסר והאנושיות, ואני מנסה לפזר אותם ברחבי הפורום ללא הצלחה (אם לא שמת לב).
אנחנו נוסעים בכבישים מקבילים, ואני לא מבין איך לא נמאס לך ולאחרים, כי לי כבר די נמאס.
אחזור שוב ואולי בפעם האחרונה (חח הלוואי...) הויכוח הסדרתי הזה שהשתלט פה על הפורום הוא לא על הפגיעה באזרחים.
לא שלי, לא של ישראל היפה, לא של עו"ד אחד (שאין מצב שהוא ימני כי הוא לא חושב כמו LOOKLOOK לגבי ילדים ערבים....משוואה בעייתית) ולא של עוד שני השמאלנים שמסתובבים פה בפורום.

באשכול אחר על מר א-שאפי קיבלת את ההבהרה שהבהרתי, וכאן אתה מתעלם ממנה.
אתה הרי לא חושב שזה כותב אחר בכל הודעה, זה אותו כותב עם אותו כינוי, עם אותן מחשבות.

הכל מתחיל כאשר כותב מביע את הכאב שלו מהתמונות הקשות שמגיעות מעזה.
כל הכותבים האלה (אפילו אני) לא כתבו דבר כנגד המבצע, רק הביעו טיפת אנושיות וחמלה כלפי תמונות אכזריות של ילדים מתים, מפוזרים ברחובות.
ולא, מה לעשות, ואיזה מזל, בישראל אין תמונות כאלה.
בישראל אין עשרות תינוקות מתים, בישראל אין עשרות יתומים חדשים.
אני מדבר על ההווה ולא על העתיד, ועל מה יכול לקרות אם חו"ו וכיו"ב וכו' וכו' וכו'
זה המצב. עצוב, כואב, מותר להגיד שזה נוגע ללב.
אבל כאן בפורום כולם קשוחים, ומייד קופצים על אותו כותב כאילו הוא מעדיף ילדים פלשתינאים על פני ילדים ישראלים.
הויכוח הוא לא על שום דבר אחר.
לא על מטרות המלחמה.
לא על מטרות אזרחיות - שא-ף אחד לא אמר שהילדים היו מטרות מלכתחילה.
כולם ציינו שהם מבינים שזה המצב.
כולם מבינים שזה אכן המצב.
רוצים לירות במחבל ימח שמו ופוגעים גם בבני משפחות והשכנים וסתם עוברי אורח תמימים.

לא קראתי יותר מדי קריאות אם בכלל לנצור את האש בגלל זה.
כולם מחפשים להגיע להכרעה כלשהי.
כולם תומכים בממשלה.
אבל לעזאזל, מה יש אם תזילו דמעה, אחת, מסכנה. ילדים בני 3 ערופי איברים מתגוללים ימים במתחת להריסות של בתים. ילדים בני 4 רואים את כל משפחתם נרמסת מול עיניהם.
מה הם חטאו ?
מה הם עשו ?

ORI, הויכוח הוא רק על זה ולא עם שום דבר אחר.
כל הסטה של הויכוח היא סוג של רשעות, שמאפיינת @#%#$#% אני עדיין מחפש את המילה שאוכל להשתמש בה בלי שאיזה ציבור ייפגע.

john reese

ישן 12-01-2009, 21:19
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אהה, אם אני לא מתלהב מההשמצה המכלילה שלך על אוהדי בית"ר, אני חייב להיות אוהד בית"ר...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "לפני שאני משיב להודעה, אני..."

צר לי לבשר לך, אבל אם כבר נותרה בי אהדה למועדון ספורט כלשהו (כשהייתי צעיר יותר, הייתי נלהב
יותר...), הרי שאני דווקא אוהד מכבי ת"א בענפי הספורט השונים. אהדה זו לימדה אותי להכיר די מקרוב
את ציבור אוהדי הפועל, שכחלק ממנו היה ראוי שתהיה "קצת" יותר צנוע כשאתה מגדף את אוהדי בית"ר.
כל מי שראה את שער 5 בבלומפילד, ירים גבה כאשר אוהדי הפועל מייחסים "התלהמות" לקהלים אחרים.
את השירים שנכתבו על איתן טייב, ג'מיל חאדר, פיני שועי, אייל צור, יורם ארבל וכל מי שקשור במשחק
השרוכים - לא כתבו באף קבוצת כדורגל אחרת בישראל. למרות כל זאת - לא הייתי מעלה על הדעת לכתוב
על כ-ל אוהדי הפועל באופן שאתה כתבת על אוהדי בית"ר (אגב, גם למכבי יש הערסים שלה, כמו לכל
מועדון כדורגל אחר - ומשום-מה אתה נטפלת דווקא ל-כ-ל אוהדי בית"ר, לולא היית מתיימר "להפית
אנושיות בפורום", הייתי אומר שזה מוזר מעניין, אבל בגלל היומרה שלך, אאלץ בצער לקבוע שזה מעט
לוקה בצביעות...).
אני מבין שאתה חושב שאתה "אנושי יותר" אם אתה מצקצק במקלדת שלך על קרבנות אזרחיים בצד
השני, כשאחרים עסוקים יותר בלכתוב על הטרגדיות אצלנו (כן, בעיני ילד שמרטיב מיטתו כבר 8 שנים,
הוא טרגדיה והוא קרבן של הטרור, גם אם לא נשרט פיזית מרסיסים - הצלקת בנפשו חמורה מכל פגיעה
פיזית), אבל גם כאן אתה טועה.
הניסיונות שלך לחפש שמות חדשים לגידופים כלפי אלה שלא מתלהבים מהנטייה הכרונית להגדיר
את מי שלא עסוק בגלגולי עיניים בנוסח "כמה אני מוסרי", גם הם לא בדיוק שיא של מוסריות.

לא יעזור לך כלום. אתה לא מוסרי יותר מ-א-ף גולש בפורום הזה, אבל אתה אכן חושב שאתה כזה,
וזה יכול היה להיות עניין פרטי שלך, לולא דאגת להתנשא כל הזמן על אחרים, לחלוטין ללא כל סיבה
אובייקטיבית לעשות כן, כאילו אתה מוסרי והם לא. מותר לאנשים לעסוק אך ורק בסבל של הצד שלנו,
בעת מלחמה, מבלי שזה יוריד במאומה ממוסריותם (אלא אם כן הם במפורש קראו לפגוע באזרחי
האוייב, רק מתוקף היותם אזרחי האוייב). איש לא נתן לך סמכות לקבוע מי מוסרי ומי לא, והעובדה
שאתה שכנעת עצמך שיש לך סמכות כזו, היא הסיבה הראשית לכך שאתה כל הזמן מגדף ומתקוטט
כאן. אתה פשוט לא מעלה על דעתך שאפשר לא להסכים איתך, ועדיין להיות לא פחות מוסרי ממך
(ואני עדין, יש כאן גולשים מוסריים ממך בהרבה, שגם מתנגדים לפגיעה בחפים מפשע, וגם לא
מחפשים להתנשא על מי שחושב אחרת מהם, ולהגדירו כ#@$@$, כפי שניסחת זאת ברהיטות
מופלאה...).
אתה תחסוך מעצמך הרבה ויכוחים (שאתה טוען שאתה מעוניין להימנע מהם) אם תכניס לעצמך לראש
שזה שבחרת לעצמך ניק יומרני ואחרים לא בחרו בניק שכזה, לא הופך אותך למצפוני יותר מהם,
וזה שאתה מקפיד לצקצק בלשונך גם על אזרחים פלסטינים, והם לא עושים כן, זה עדיין לא אומר שרק
לך צר על קרבנות אזרחיים של הצד השני. מה לעשות שיש הרבה אנשים מוסריים שבעת מלחמה
מעדיפים לרכז את הבעות הצער שלהם באזרחים מהצד שלהם? בקיצור, במקום לגדף אחרים, מוטב
תבדוק עצמך ותראה איפה אתה לא בסדר (למשל, לא סביר שתצטרך שמישהו אחר יעיר לך על
ההתבטאויות המגעילות שלך כלפי רבבות אוהדי בית"ר. איש מוסר שכמותך היה צריך לעשות כן
בעצמו...).
ישן 12-01-2009, 21:52
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אהה, אם אני לא מתלהב מההשמצה המכלילה שלך על אוהדי בית"ר, אני חייב להיות אוהד בית"ר..."

לתומי חשבתי וציפיתי ששתיקה כהודאה, אבל אין ברירה:

1. כתבתי בעבר משהו על הפועל תל אביב. שיר הצמרמורות שלהם אכן מעורר צמרמורות. אני לא משוכני היציעים, ואת הכדורגל שלי מקבל בדרל כלל בטלוזיה ומעט מאד במגרשים.
אם קשה לך לקבל שההתנהגות שלך ושל מעריציך בפורום היא כמו של אוהדי כדורגל מתלהבים (תחליף את הב' במ אם בא לך) ביציע, אז הבעיה היא אצלך בעולם המושגים הצר שלך. למרות שקיבלתי את הערתך התעקשת לתקוף אותה שוב, אז אולי גם אני אמשוך את הקבלה שלי בחזרה.
2. אין לך חוש הומור.
3. בהחלט ייתכן שיש פה גולשים יותר מוסרים ממני.
4. בהחלט ייתכן שיש פה ה-מ-ו-ן גולשים ה-ר-ב-ה פחות מוסריים ממני, וזה קרוב יותר למציאות.
5. את ההתנשאות שלי אתה מצייר ואולי גם כותבים אחרים שמרגישים מאויימים מהדברים שלי, שאולי גורמים להן אי-נוחות כלשי, אבל אין מצב שמצפון יגיד מה נכון, גם אם הוא צודק, נראה לו שלא.
6.את הדברים שכתבתי על הכאב שלי עם ילדי הדרום ועם חיילי צה"ל אתה מאחסן על שרתי הפורום שלך. לך אין יכולת להפריד בין דברים, ולי יש. הבעת צער היא דבר אנושי, ומי שלא מסוגל לזה, הוא כנראה קצת פחות אנושי ממי שמסוגל. זו עובדה ולא דעה. אם יש לך בעיה עם העובדה הזו, תיגש לבעלי מקצוע, לא אוכל לעזור לך ביכולת ההבחנה.
7. לגבי (1) בית"ר ירושלים היא הקבוצה הגזענית בישראל מבחינת הקהל שלה. קריאות מוות לערבים לא נשמעות בקבוצו שמשחקים בהם ערבים.
8. אני לא מגדף אבל אולי כן מתקוטט. אני אחד הכותבים הפעילים היחידים מצד שמאל, ואפילו שמאלה מהשמאל, הפורום הזה מוטה ימינה חזקה. אבל רב המשקל הוא של כותבים ששמחים על ילדים הרוגים, רוצים קבב עכברושים בזונדות לשבויים, מאחלים לרעל במנות הסיוע, לא מסוגלים לדבר על בעלי חיים מסכנים בלי לדחוף הערות רעות בפורומים לא שייכים, קוראית ליונית דוברת החמאס, קוראים לYNET אתר פלשתינאי, שולחים אותי ללויות של מחבלים ממשפחתי, מייחסים לי סחר עם מחבלי החמאס, מאשימים אותי בסיוע לפיגועים. על כל זה אתה לא מגיב ולא מעיר, אבל מתפלא שאני מתקוטט ? הרי אם לא אכתוב פה בפורום אולי הדברים לא ישמעו, אבל כדאי שידעו הקוראים האחרים, מהן דעותיהם של חבריהם הכותבים, שכמובן אינן מייצגות את השיח הציבורי, אלא יציע כלשהו במשחק כלשהו. מזל של כולנו שהם (אתם) לא הרב. ויש עדיין דעות שפויות וכותבים שפויים שכמובן גם הם מקבלים על הראש כאשר הם כותבים פה. כי פה המוות שולט, ומי שמעיר ומנסה להכניס אנושיות, מושלך מיידית ליציע הנגדי. של אלה שמשתפים פעולה ומתנגדים לצבא ומעדיפים ילדים מסכנים מבית להיה על פני ילדים מסכנים משדרות.
9. אצלך אבי נמני זה בדם. אצלי גם לילדים בעזה יש דם, שנוזל, וזה כואב. ואם אין לך את היכולת להכיל גם כאב עבורם אתה לא חייב לתקוף את אלה שכן. זה בטוח לא עושה אותך מוסרי יותר, אותי זה כן עושה. וגם את יונית. ונראה אותך גבר כשתפתח עזה לעולם, איך אתה מגן בחירוף על מה שיראו לנו משם.
10. לאחר מחשבה, כן, אני חושב שאני יותר מוסרי מרב הכותבים בפורום הזה. מי שמרגיש שאני מתנשא עליו, זו הבעיה שלו עם עצמו ושיפתור אותה מול הראי, לא אצלי.

john reese

ישן 12-01-2009, 22:30
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

כמה קשה לך להודות בעובדות, גם כשהן מול עיניך...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "לתומי חשבתי וציפיתי ששתיקה..."

1. כל ההתפלפלויות שלך לגבי רצף הגידופים המכליל שלך כלפי רבבות בני אדם, שאוהדים קבוצה
שאתה שונא, הן דבר עצוב. מוטב היה לו חזרת בך מהדברים המכוערים שם, ועצרת שם. במקום זאת
התחלת להסביר ולהתפתל, ואתה עוד מכנה זאת "לקבל את ההערה". אתה יכול למשוך מה שאתה רוצה,
שכן כל זמן שלא חזרת בך באופן מוחלט ולא בלתי משתמע לשתי פנים מדבריך, הרי שאין ערך לכל
ההסברים שלך. אני שמח שלפחות את שירי איתן טייב אתה מצליח לגנות בלי להתפתל. אני יודע כמה
זה קשה לך...

2. ההגדרות שלך ושלי לחוש הומור הן שונות במקצת. חוש ההומור שלך הוא בקטע של לצחוק כאשר
אנשים שאינך אוהב סובלים, בעוד שאצלי זה אחרת. אני מניח אצטרך לחיות עם המחשבה האיומה שאתה
חושב שאין לי חוש הומור, ואתה תצטרך לחיות עם זה שמחשבה זו לא מסבה לי סבל, ולכן לא מצליחה
להסב לך עונג...

3. לא ייתכן, וודאי. חלק מהגולשים המוסריים הם כאלה שהתגוללת עליהם בעבר בהקשר לסמכות שנטלת
לעצמך להגדיר מי מוסרי ומי לא...

4. לא, רוב הגולשים פה אינם פחות מוסריים ממך, ולו רק בגלל שאינם מרגישים שקיבלו סמכות
אלוהית לקבוע עצמם כסטנדרט העליון להגדרת המוסר. עצם נטילת הסמכות הזו לעצמך, מעידה על
ואקום מוסרי בסיסי שקיים אצלך, מעבר לסוג של מגלומאניה קלילה...

5. ההתנשאות שלך לא מאיימת על איש, מכיוון שאין מאחוריה דבר מעבר לאוויר חם. לו הפגנת בדל
מהמוסר שאתה מתיימר לייצג פה, סביר להניח שלא היית עסוק כל הזמן בלספר לאחרים כמה אתה
מוסרי, ומן הסתם היית בוחר לעצמך כינוי קצת יותר צנוע...

6. אתה חושב שאם אתה כותב יותר הבעות צער, זה הופך אותך למוסרי יותר. זה לא. זה הופך אותך
למוסרני יותר. אתן לך קרדיט שאתה יודע את ההבדל, שכן בכל הנוגע למוסרנות, באמת שאין לך
הרבה מתחרים פה. במחשבה שנייה - א-י-ן לך מתחרים פה. יש כאן 150,000 כינויים רשומים ואני
מכתיר רשמית בתור המוסרני שבהם. בראבו. לפחות הישג אחד יש לך. הרווחת אותו ביושר...

7. מכיוון שלא עשיתי תחרות גזענות בין הקבוצות, אסתפק בלציין שההכללות שלך לגבי רבבות אוהדי
בית"ר, הופכות אותך למתחרה בגדולי הגזענים שבין אוהדיה (כן ,כן אתה מגדף ללא רקע גזעי - אבל
בהשאלה, מרגע שבחרת לגדף קבוצה ענקית של אנשים בהסתמך על מאפיין יחיד שלהם, אהדה
לבית"ר, הוכחת עצמך כגזען, גם אם אתה חש עצמך נאור על שום העובדה שאתה מגדף את אוהדי
בית"ר באשר הם, ללא קשר לשיוכם העדתי/אתני/מגדרי).

8. מסתבר שאתה לא מגדף, אבל שאר הכותבים הם "לא שפויים", "משליטים את המוות" ושאר
ירקות. תנוח דעתך, אתה אולי חושב שאתה מאזן בכך שאתה מגדף כמו כל שאר הפורום ביחד, אבל
אתה לא מאזן כלום, ובוודאי שלא מוסיף דבר למחנה שאותו אתה מתיימר לייצג. אתה מבין, איש לא
לוקח ברצינות מישהו שמגדיר כל דיעה שאינה מתיישבת עם שלו כ"לא שפוייה" וכ"משליטת מוות".

9. מסתבר שאם כילד הייתי אוהד של מכבי וכיום יש בי העדפה כלפיהם כשאני נתקל במשחק שלהם,
אז אבי נמני אצלי בדם (לפני הודעה אחת ייחסת לי אהדה לבית"ר...). האמת אצלך גמישה ואלסטית
עד מאוד, ואם נתפסת בשקר - אז כמובן שרק צחקת ואין לצד השני חוש הומור...
אני יודע שאתה נורא מוסרי ונורא דואג לילדי עזה והלב ממש יוצא לקראתך כשאתה מספר עד כמה
כואב לך סבלם. אתה מבין, אי אפשר להאמין לך, והשאלה היא האם להאמין לך כשאתה מספר שכואב
לך על ילדי עזה או כשכואב לך על ילדי שדרות, כיוון שהצלחת לשכנע בעליל שלפחות לגבי אחד
מהשניים, אתה לא כן.

10. תנוח דעתך. אין לי ספק שאתה משוכנע שאתה מוסרי יותר מ-כ-ל חברי הפורום, והעובדה שאתה
ממש לא, לא צריכה להטריד, כשם שכל עובדה אחרת שנתקלת בה בשנים האחרונות, לא בלבלה
אותך...
ישן 12-01-2009, 23:11
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "כמה קשה לך להודות בעובדות, גם כשהן מול עיניך..."

א. אני דיברתי על יציע אוהדי בית"ר כדוגמה לקהל מתלהם, בהפגנה בתל אביב בשבוע שבעבר היה להם רב, ולצערי לא היו מספיק תמונות להראות שלא מעט מהמפגינים לבשו בגדים של בית"ר ירושלים, ושרו שירים של בית"ר ירושלים, ואל מול שירי הדו קיום של חד"ש הם שרו שירים מהיציע כולל מוות לערבים המפורסם. אפילו הדגלנים מהיציע הגיעו, וגם הבריונים המקצועיים הגיעו. אם אתה מכיר איך נראה יציע מבפנים אתה אמור להבין את המושגים. ייחסתי לך אהדה לבית"ר כמשל, אבל אופס, תפסת אותי בשקר. ההגדרה שלך לשקר חזקה כמו החוש הומור שלך.

ב. אני עוד זוכר לך את ההגדרה שלך לאוטופיה. על פי ההגדרה הקרה והמילולית זו חברה מושלמת היפוטתית. אצלי נפתחים שערי בית הסוהר, אצלך שוכחים מגהצים לוהטים על גבם של אסירים. אז תעשה לי טובה ואל תטיף לי מוסר או מוסרניות. אצל מי שחברה מושלמת היא חברה שממשיכים בנקם, לא יכול להטיף יותר מדי.

ג. הכינוי שלי נולד בקיץ 2000 וסיבותיו עימו, אני לא ממש מצטער עליו עד היום. הוא רק מוכיח את צדקתו.

ד.אתה ממשיך בחד הצדדיות שלך, למרות כל הדוגמאות שאני מעלה. לקרוא לי רוצח גם בעקיפין זה בסדר, לקרוא למישהו אחר צמא דם (שזה ללא עוררין מספר דרגות פחות מרוצח) זה אסור בתכלית האיסור. אז תעשה לי טובה, ההטייה שלך ברורה, לכן הדעה שלך כלל לא אוביקטיבית.

ה. לא אני השתמשתי בלא שפוי, ומשליט מוות, זה דווקא הצד שכנגד. השמאל ההזוי זה כבר צמד מילים שהשרתים לך משלימים באופן אוטומטי.

ו. כמובן שלמעשה לא התייחסת להודעה שלי, אלא משכת אותה למגרש שלך, שינית את מהותה וייעודה והמשכת בתקיפה אישית שלי.

ז. כל ה - . לא נורא, בעונה הבאה אולי. אדום עולה בבלומפילד צהוב עולה באש

john reese

ישן 13-01-2009, 06:19
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לפני שאתה רץ לחוש רחמים על העזתים, חוש רחמים על עצמך: אתה מתפתל כאילו חושמלת...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "א. אני דיברתי על יציע אוהדי..."

א. ודאי שדיברת על אוהדי בית"ר כדוגמא. אתה מוכן לכל מעשה גזענות, ובלבד שיהיה מכוון כנגד קבוצות
אנשים שהרוב בהן חושב אחרת ממך. השימוש המופרז שלך במילה "התלהמות", לא תורם לעובדה
שאין דבר מאחורי שימוש זה, מלבד הנטייה כרנונית שלך לתבוע סתימת פיות לכל הלא-שלומיסטים...
את אגדות שירי הדו-קיום של חד"ש כדאי שתשמור לכנסים עם אנשים מחו"ל. אני מכיר "שירי דו-קיום"
וליד חלקם נשמעים אפילו השירים של החבר'ה שלך על איתן טייב, כמו שירי ערש לילדים...
אתה חייב להיגמל מהנטייה לשקר במקומות שבהם קל לתפוס אותך...

ב. אני שמח שאתה זוכר לי את ההגדרה שלי לאוטופיה. אצלך הרוצחים רוקדים ברחובות אחרי ששוחררו
מהכלא, לתדמהת קרובי קרבנותיהם (לא פירטת מה יעשו הרוצחים לקרבנות, אבל אם כבר אתה נוטל על עצמך פרשנות מרחיבה של האוטופיה שלי, אני אתן פרשנות לאוטופויה שלך, ואציין שאצלך כנראה קרובי הקרבנות כבר חוסלו, כיוון שנוכחותם העכירה את אווירת השלום נפלא. זה גם עולה בקנה אחד
עם תאוות סתימת הפיות שלך, והבוז המוחלט שלך לחיי אדם, ובלבד שמדובר ביהודים).

ג. אתה ב-ח-ר-ת את הכינוי שלך מתי שלא בחרת אותו, והסיבה היחידה לבחירתו היא מגלומאניה.
רק אדם שטוף הערצה עצמית יכול לספר על "לידת" כינוי שהוא בחר... אתה חייב להבין שזה שאתה
קורא לעצמך מצפון, ממש ממש לא עושה אותך למצפון - זה אילו לא עושה אותך למצפוניסט (זה לא
בהכרח אומר שאינך מצפוניסט, אבל ההתנהגות שלך הגדירה כנאטי מצפוניסט, כך שאפילו שם אתה
לא נמצא...).

ד. החד צדדיות היחידה שקיימת אצלי היא בין רוצחים ונרצחים. אני אמנם מאוד מתפעל מהיכולת
שלך להיות נייטרלי בין רוצח לבין קרבנו שותת הדם (ועוד לשבח עצמך על נייטרליות אנטי-מוסרית
זו), אבל המוסר מחייב לתמוך בנרצח ולא לעמוד באמצע, כפי שאתה רוצה.
אתה מחרף ומגדף ללא הרף, והתבכיינותיך על "יחס לא מאוזן" כלפיך, הן אפילו לא בדיחה. סותם פיות
כרוני מסוגך נהנה כאן מחופש ביטוי שחבריך בחד"ש לא היו חולמים לתת לאיש, ואתה ממשיך לייבב
כאילו יש עלינו ח-ו-ב-ה ךא רק להמשיך לאפשר להשפריץ את דברי ההגנה שלך על המחבלים, על
גם לסתום את פיותיהם של אלה שמעזים לריב איתך כשאתה מקלל אותם...
אתה תצטרך לחיות עם זה שכל שהאתר הזה קיים במתכונתו הנוכחית, חופש הביטוי העצום שאתה
נהנה ממנו כאן, יהיה מנת חלקם גם של מי שמעזים לתמוך בקרבנות ולא במחבלים...

ה. ודאי, לא אתה. שוב אתה משקר בצורה מטופשת כאשר בהודעה הקודמת כתבת בדיוק את המלים
הללו.

ו. התייחהתי לכל מילה בדברי הבלע שלך, אותם הגדרת בשם המכובד "הודעה".

ז. אני מניח שבעיניך זו הפגנה של חוש ההומור המפורסם שלך. אני חושב שבפעם הבאה תחכה
לשמעון מזרחי בשדה דוב ותנסה לשרוף לו את האוטו, כמו שעשו כמה מהחבר'ה שלך. אפשר גם
לנסות לחלל את קברם של הורי חולדאי, כפי שעשו כמה חבר'ה אחרים שלך, בזמן שאתה היית עסוק
בהמשצות גזעניות נגד אוהדי בית"ר...
ישן 13-01-2009, 06:57
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לפני שאתה רץ לחוש רחמים על העזתים, חוש רחמים על עצמך: אתה מתפתל כאילו חושמלת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
א. ודאי שדיברת על אוהדי בית"ר כדוגמא. אתה מוכן לכל מעשה גזענות, ובלבד שיהיה מכוון כנגד קבוצות
אנשים שהרוב בהן חושב אחרת ממך. השימוש המופרז שלך במילה "התלהמות", לא תורם לעובדה
שאין דבר מאחורי שימוש זה, מלבד הנטייה כרנונית שלך לתבוע סתימת פיות לכל הלא-שלומיסטים...
את אגדות שירי הדו-קיום של חד"ש כדאי שתשמור לכנסים עם אנשים מחו"ל. אני מכיר "שירי דו-קיום"
וליד חלקם נשמעים אפילו השירים של החבר'ה שלך על איתן טייב, כמו שירי ערש לילדים...
אתה חייב להיגמל מהנטייה לשקר במקומות שבהם קל לתפוס אותך...

אז כנראה שאתה לא מכיר את המושגים, או שלא התייחסת לדברים. בהפגנה המדוברת היו אוהדי ביתר עם כובעים צעיפים דגלים ודגלנים. אני התייחסתי להתנהגות פה בפורום כהתנהגות ביציע אוהדי בית"ר, ואתה פתאום הופך אותם לקבוצת מעצבי בגדים ופואטיקנים שבריריים. צא כבר מראש הכדורגל, לא רציתי להשמיץ את בית"ר אלא אתה הכותבים פה בפורום. עוד לא קלטת את זה הא ?
איתן טייב, נינט טייב, מה הם קשורים בכלל לויכוח הזה ?
החזרה שלך על המילה שקר ושקרן מזמן עברה את גבול השקר הטוב. אחזור: אני דיברתי על הפגנה אחת, בשבוע שעבר, שירי מוות לערבים לעומת שירי דו קיום של חד"ש. אתה היית או אני הייתי שם ? מספיר עם הש.ק.ר. המעיק הזה.

ב. אני שמח שאתה זוכר לי את ההגדרה שלי לאוטופיה. אצלך הרוצחים רוקדים ברחובות אחרי ששוחררו
מהכלא, לתדמהת קרובי קרבנותיהם (לא פירטת מה יעשו הרוצחים לקרבנות, אבל אם כבר אתה נוטל על עצמך פרשנות מרחיבה של האוטופיה שלי, אני אתן פרשנות לאוטופויה שלך, ואציין שאצלך כנראה קרובי הקרבנות כבר חוסלו, כיוון שנוכחותם העכירה את אווירת השלום נפלא. זה גם עולה בקנה אחד
עם תאוות סתימת הפיות שלך, והבוז המוחלט שלך לחיי אדם, ובלבד שמדובר ביהודים).

יוו, כמו לדבר עם רובוט.
אוטופיה, מילה תאורטית.
אין רוצחים.
אין בתי כלא.
הכל טוב.
גן עדן
אין שוטרים.
אבל יש מגהצים לגהץ את הבגדים.
ואצלך הם נעוצים בגבם של אנשים.
מדובר בהגדרה תאורטית לעולם מושלם. לא תוכל להתחמק מזה. אתה חושב על רוצחים גם במקום בו אין כלי נשק. על זה פעם מזמן שאלתי אותך האם אתה ישן עם הקסדה עד היום. אתה חייב לתקוף מישהו אחרת אתה מרגיש מופסד. זו נקודת הטורפה/חולשה שלך.

ג. אתה ב-ח-ר-ת את הכינוי שלך מתי שלא בחרת אותו, והסיבה היחידה לבחירתו היא מגלומאניה.
רק אדם שטוף הערצה עצמית יכול לספר על "לידת" כינוי שהוא בחר... אתה חייב להבין שזה שאתה
קורא לעצמך מצפון, ממש ממש לא עושה אותך למצפון - זה אילו לא עושה אותך למצפוניסט (זה לא
בהכרח אומר שאינך מצפוניסט, אבל ההתנהגות שלך הגדירה כנאטי מצפוניסט, כך שאפילו שם אתה
לא נמצא...).

OK, נותן ציונים לכינויים. כמה נמוך תרד ?
ציון התאריך הוא ציון הוותק, אבל אתה תמצא כל מילה לנסות ללגלג על מישהו.
אז תפאדאל, גם הבדיחה הבאה על חשבוני

ד. החד צדדיות היחידה שקיימת אצלי היא בין רוצחים ונרצחים. אני אמנם מאוד מתפעל מהיכולת
שלך להיות נייטרלי בין רוצח לבין קרבנו שותת הדם (ועוד לשבח עצמך על נייטרליות אנטי-מוסרית
זו), אבל המוסר מחייב לתמוך בנרצח ולא לעמוד באמצע, כפי שאתה רוצה.
אתה מחרף ומגדף ללא הרף, והתבכיינותיך על "יחס לא מאוזן" כלפיך, הן אפילו לא בדיחה. סותם פיות
כרוני מסוגך נהנה כאן מחופש ביטוי שחבריך בחד"ש לא היו חולמים לתת לאיש, ואתה ממשיך לייבב
כאילו יש עלינו ח-ו-ב-ה ךא רק להמשיך לאפשר להשפריץ את דברי ההגנה שלך על המחבלים, על
גם לסתום את פיותיהם של אלה שמעזים לריב איתך כשאתה מקלל אותם...
אתה תצטרך לחיות עם זה שכל שהאתר הזה קיים במתכונתו הנוכחית, חופש הביטוי העצום שאתה
נהנה ממנו כאן, יהיה מנת חלקם גם של מי שמעזים לתמוך בקרבנות ולא במחבלים...

כן כן , שמענו עליך.
אתה הרי הנהגת את האספסוף, וחוסר היכולת שלך להודות מהדהד ויהדהד. סותם פיות, חופש ביטוי, מקסימום חופש הגינוי. אתה חוזר לאותו שקר של פעם שהתחננתי שתראה לי איפה מתקיימים התנאים שאתה מאשים אותי בהם וכמובן שגם אז התפתלת. אז למה כותב מוכשר צריך לשקר במקום להציג עובדות ? גם ככה אתה זוכה לתמיכה והערצה, אז למה להוסיף על זה דברי מרמה ? למרות שפעם אמרת שתשתדל להמנע מויכוחים שכאלה אתה זה שהתחיל אותו עם נמה אישית. אני כל הזמן שמרתי על דיבור אל הרב, ושוב כהרגלך, באת לבטל את הכותב בשביל לבטל את דבריו, ופתחנו באותו ויכוח שחוזר על עצמו כבר שנים. אין בעיה רק על תצטדק. תגיד שאתה נהנה להתכתש איתי ולא משנה על מה, העיקר לנסות להשפיל להשפיל......
אין אלי טיפת סלחנות מעבר לכותבים אחרים וטוב שכך, להציג זו אחרת זה פשוט שקר והתלהמות (ש.ק.ר - ל.ה.מ. השתמתשי בשני הפעלים החביבים עלייך, תחייב את הכרטיס שלי)

ה. ודאי, לא אתה. שוב אתה משקר בצורה מטופשת כאשר בהודעה הקודמת כתבת בדיוק את המלים
הללו.

ושוב, שוב, שוב, שוב השקר הזה.
השתמשתי פעם אחת, במילה אחת, כל הפורום מלא וממולא בהזוייים, לא שפויים, מוות, מחבלים, בוגדים. אז השתמשתי במילים שמופנות לעבר צד אחד כנגד הצד השני.
לא כל דבר הוא שקר, אתה פועל כאילו אתה התרגום של GOOGLE, מתרגם מילה במילה ולא מתייחס לכלל הפיסקה.
החזרה שלך על המילה משקר, כאשר אתה בעצמך משקר לא מעט, לא מוסיפה רק מטרידה.

ו. התייחהתי לכל מילה בדברי הבלע שלך, אותם הגדרת בשם המכובד "הודעה".

טוב באמת די.
זה מה שכתבתי, פנייה לרבים. הצגת מהות הויכוח.
איך מכאן התגלגלנו לויכוח השבלוני רק לך הפתרונים.
דיבור על כולם, הצגת המצב כמות שהוא, בידוד הויכוח, אבל אצלל זו היתה הזדמנות פז להכות בכותב.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון

כל הכותבים האלה (אפילו אני) לא כתבו דבר כנגד המבצע, רק הביעו טיפת אנושיות וחמלה כלפי תמונות אכזריות של ילדים מתים, מפוזרים ברחובות.
אבל כאן בפורום כולם קשוחים, ומייד קופצים על אותו כותב כאילו הוא מעדיף ילדים פלשתינאים על פני ילדים ישראלים.
לא על מטרות המלחמה.
רוצים לירות במחבל ימח שמו ופוגעים גם בבני משפחות והשכנים וסתם עוברי אורח תמימים.

כולם תומכים בממשלה.
אבל לעזאזל, מה יש אם תזילו דמעה, אחת, מסכנה. ילדים בני 3 ערופי איברים מתגוללים ימים במתחת להריסות של בתים. ילדים בני 4 רואים את כל משפחתם נרמסת מול עיניהם.
מה הם חטאו ?
מה הם עשו ?

ז. אני מניח שבעיניך זו הפגנה של חוש ההומור המפורסם שלך. אני חושב שבפעם הבאה תחכה
לשמעון מזרחי בשדה דוב ותנסה לשרוף לו את האוטו, כמו שעשו כמה מהחבר'ה שלך. אפשר גם
לנסות לחלל את קברם של הורי חולדאי, כפי שעשו כמה חבר'ה אחרים שלך, בזמן שאתה היית עסוק
בהמשצות גזעניות נגד אוהדי בית"ר...

זה כבר גועל נפש דוחה ומגעיל ומוגזם.
להאשים אותי בכוונות לשרוף את האוטו של שמעון מזרחי בגלל שציטטתי שיר של אוהדים ?
כמה נמוך תרד ? על זה, בלי קשר לכל שאר הדברים שאמרת עד היום אתה צריך להתבייש.
אינני אוהד של הפועל כמו שאתה חושב, אינני כותב שירים, אינני שורף קברים ואנשים, ואתה פשוט חרגת מגבולות הטעם הטוב.
פה חשפת את חוסר היכולת שלך לשלוט בדבריך.
זו כבר ממש האשמה שלך ממש, לשייך אותי לקבוצת ביריונים, בגלל שיר של אוהדים ???
באמת שאין לך חוש הומר. יש בך חוש שנאה וקנאה תמוה.
כותב אחר היה מוזהר על ייחוס הכוונות האלה.

john reese

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 13-01-2009 בשעה 07:08.
ישן 13-01-2009, 15:02
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "[QUOTE=ori]א. ודאי שדיברת על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
אז כנראה שאתה לא מכיר את המושגים, או שלא התייחסת לדברים. בהפגנה המדוברת היו
אוהדי ביתר עם כובעים צעיפים דגלים ודגלנים. אני התייחסתי להתנהגות פה בפורום כהתנהגות
ביציע אוהדי בית"ר, ואתה פתאום הופך אותם לקבוצת מעצבי בגדים ופואטיקנים שבריריים. צא
כבר מראש הכדורגל, לא רציתי להשמיץ את בית"ר אלא אתה הכותבים פה בפורום. עוד לא
קלטת את זה הא ?
איתן טייב, נינט טייב, מה הם קשורים בכלל לויכוח הזה ?
החזרה שלך על המילה שקר ושקרן מזמן עברה את גבול השקר הטוב. אחזור: אני דיברתי על
הפגנה אחת, בשבוע שעבר, שירי מוות לערבים לעומת שירי דו קיום של חד"ש. אתה היית או
אני הייתי שם ? מספיר עם הש.ק.ר. המעיק הזה.

כן, אני ממש התייחסתי לאוהדי בית"ר לחיוב או לשלילה. אתה מבין, לי אין היכולת המופלאה שלך
לקבוע על קבוצות שלמות שהן שליליות או חיוביות. הקטע הגזעני הזה הוא שלך בלבד. הניסיון הנלעג
שלך לטעון שלא באת להשמיץ את רבבות אוהדי בית"ר, אלא "רק" את גולשי פרש, הוא בדיחה. מרגע
שאתה יוצר השוואה של גולשי פרש לאוהדי בית"ר, שאותה אתה מגדיר כהשמצה של גולשי פרש,
הרי שמראש הגדרת את רבבות אוהדי בית"ר כשליליים (אחרת השוואה אליהם לא הייתה יכולה להיות
מוגדרת כהשמצה - מושג שאתה-עצמך בחרת...).
איתן טייב קשור לדיון הזה כיוון שההשמצות הגזעניות שלך על אוהדי בית"ר, באות ממקלדת של מי
שאוהדים אחרים של הקבוצה שאתה תומך בה, כתבו עליו שירים שאין כמותם לגועל (אחד השירים
כולל את המלים "נאנוס את אשתך"), ומשום-מה נטפלת דווקא לאוהדי בית"ר...
ביום שתחדל מלשקר, אפסיק לציין את שקריך.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
יוו, כמו לדבר עם רובוט.
אוטופיה, מילה תאורטית.
אין רוצחים.
אין בתי כלא.
הכל טוב.
גן עדן
אין שוטרים.
אבל יש מגהצים לגהץ את הבגדים.
ואצלך הם נעוצים בגבם של אנשים.
מדובר בהגדרה תאורטית לעולם מושלם. לא תוכל להתחמק מזה. אתה חושב על רוצחים גם
במקום בו אין כלי נשק. על זה פעם מזמן שאלתי אותך האם אתה ישן עם הקסדה עד היום. אתה
חייב לתקוף מישהו אחרת אתה מרגיש מופסד. זו נקודת הטורפה/חולשה שלך.

אצלי באוטופויה הרוצחים לא מבלים ברחובות כמו אצלך (ולך תדע מה הם עושים שם...). אצלי
הרוצחים משלמים על פשעיהם. אכן, אין ספק שאצלך האוטופיה טובה יותר - אם אתה רוצח...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
OK, נותן ציונים לכינויים. כמה נמוך תרד ?
ציון התאריך הוא ציון הוותק, אבל אתה תמצא כל מילה לנסות ללגלג על מישהו.
אז תפאדאל, גם הבדיחה הבאה על חשבוני

אני לא נותן ציונים לכינויים של גולשים שלא נותנים ציונים למוסריות של גולשים אחרים, תוך שהם
מבהירים שהכינוי שלהם-עצמם מעיד על עליונות מוסרית כלשהי על גולשים אחרים. הכינוי שלך הוא
בסה"כ כינוי, לא עדות להיותך איש מוסרי. יכולת לבחור את הכינוי "חנטריש475", וזה עדיין לא היה
מחייב שתהיה חנטריש...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
כן כן , שמענו עליך.
אתה הרי הנהגת את האספסוף, וחוסר היכולת שלך להודות מהדהד ויהדהד. סותם פיות, חופש
ביטוי, מקסימום חופש הגינוי. אתה חוזר לאותו שקר של פעם שהתחננתי שתראה לי איפה
מתקיימים התנאים שאתה מאשים אותי בהם וכמובן שגם אז התפתלת. אז למה כותב מוכשר
צריך לשקר במקום להציג עובדות ? גם ככה אתה זוכה לתמיכה והערצה, אז למה להוסיף על זה
דברי מרמה ? למרות שפעם אמרת שתשתדל להמנע מויכוחים שכאלה אתה זה שהתחיל אותו
עם נמה אישית. אני כל הזמן שמרתי על דיבור אל הרב, ושוב כהרגלך, באת לבטל את הכותב
בשביל לבטל את דבריו, ופתחנו באותו ויכוח שחוזר על עצמו כבר שנים. אין בעיה רק על
תצטדק. תגיד שאתה נהנה להתכתש איתי ולא משנה על מה, העיקר לנסות להשפיל
להשפיל......
אין אלי טיפת סלחנות מעבר לכותבים אחרים וטוב שכך, להציג זו אחרת זה פשוט שקר
והתלהמות (ש.ק.ר - ל.ה.מ. השתמתשי בשני הפעלים החביבים עלייך, תחייב את הכרטיס שלי)

אני מנהיג אספסופים משחר נעוריי. חובבי הגשש אפילו יגדירו אותי כ"ראש הקנוניה"... אתה כל הזמן
מתלונן על כך שלא סותמים פיות לאחרים, ולמעשה אפילו הצלחת להציג עצמך כסוג של ויג'ילנטי נועז
שמלמד לקח את הגולשים ה"חובבי המוות" שההנהלה הכושלת לא מטפלת בהם בעצמה...
אתה צודק בכך שלא הצלחתי לעמוד בהתחייבות שלי לעצמי להימנע מהגררות לויכוח איתך. כשלתי.
תגובה זו תהיה אחרונה, בכל הנוגע לדיונים האישיים בינינו. אחריה אעשה מאמץ עליון לא להגרר
לפרובוקציות שלך.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
ושוב, שוב, שוב, שוב השקר הזה.
השתמשתי פעם אחת, במילה אחת, כל הפורום מלא וממולא בהזוייים, לא שפויים, מוות,
מחבלים, בוגדים. אז השתמשתי במילים שמופנות לעבר צד אחד כנגד הצד השני.
לא כל דבר הוא שקר, אתה פועל כאילו אתה התרגום של GOOGLE, מתרגם מילה במילה ולא
מתייחס לכלל הפיסקה.
החזרה שלך על המילה משקר, כאשר אתה בעצמך משקר לא מעט, לא מוסיפה רק מטרידה.

אל תהיה מוטרד. אני חוזר ומבטיח לא לעסוק בשקריך ברגע שתפסיק להשתמש בהם...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
טוב באמת די.
זה מה שכתבתי, פנייה לרבים. הצגת מהות הויכוח.
איך מכאן התגלגלנו לויכוח השבלוני רק לך הפתרונים.
דיבור על כולם, הצגת המצב כמות שהוא, בידוד הויכוח, אבל אצלל זו היתה הזדמנות פז להכות
בכותב.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון

כל הכותבים האלה (אפילו אני) לא כתבו דבר כנגד המבצע, רק הביעו טיפת
אנושיות וחמלה כלפי תמונות אכזריות של ילדים מתים, מפוזרים ברחובות.
אבל כאן בפורום כולם קשוחים, ומייד קופצים על אותו כותב כאילו הוא מעדיף
ילדים פלשתינאים על פני ילדים ישראלים.
לא על מטרות המלחמה.
רוצים לירות במחבל ימח שמו ופוגעים גם בבני משפחות והשכנים וסתם
עוברי אורח תמימים.

כולם תומכים בממשלה.
אבל לעזאזל, מה יש אם תזילו דמעה, אחת, מסכנה. ילדים בני 3 ערופי
איברים מתגוללים ימים במתחת להריסות של בתים. ילדים בני 4 רואים את כל
משפחתם נרמסת מול עיניהם.
מה הם חטאו ?
מה הם עשו ?

לא, הויכוח הוא לא רק על זה. הויכוח הוא בעיקר על הניסיון המרושע להציג כלא-מוסרי, כל מי שלא
מקדיש כל עיתותיו במלחמה זו, בזעקות בנוגע למותם הטראגי של אזרחים מהצד השני.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
זה כבר גועל נפש דוחה ומגעיל ומוגזם.
להאשים אותי בכוונות לשרוף את האוטו של שמעון מזרחי בגלל שציטטתי שיר של אוהדים ?
כמה נמוך תרד ? על זה, בלי קשר לכל שאר הדברים שאמרת עד היום אתה צריך להתבייש.
אינני אוהד של הפועל כמו שאתה חושב, אינני כותב שירים, אינני שורף קברים ואנשים, ואתה
פשוט חרגת מגבולות הטעם הטוב.
פה חשפת את חוסר היכולת שלך לשלוט בדבריך.
זו כבר ממש האשמה שלך ממש, לשייך אותי לקבוצת ביריונים, בגלל שיר של אוהדים ???
באמת שאין לך חוש הומר. יש בך חוש שנאה וקנאה תמוה.
כותב אחר היה מוזהר על ייחוס הכוונות האלה.

אם הצלחת לחשוב שאני מ-א-ש-י-ם אותך ברצון לשרוף את רכבו של שימון או לפגוע בקברם של הורי
חולדאי, אזי בעיית הבנת הנקרא שלך קשה מכפי שחשבתי.
אני בסה"כ הגבתי על נטייתך הכרונית לייחס לכלל אוהדי בית"ר תכונות שליליות, והדגמתי לך איך זה
היה משליך עליך, לו השתמשתי בגישה זו בנוגע לכלל אוהדי הפועל, שאתה נמנה עליהם, לפי דבריך
שלך...

בכל מקרה, זו תגובתי האחרונה במסגרת המלחמות האישיות איתך, בתקווה שלא אגרר. שא ברכה...
ישן 13-01-2009, 12:31
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי לביאה34 שמתחילה ב "צ"ל חמומת"

לא צריך להיות חמומת, צריכים להיות רגועים.
תמחקי את בית"ר כולם פה התנפלו ולא הבינו את המסר. זה מה שקורה כאשר לא קוראים הודעות של כותב אחר אלא רק מתייחסים להודעה אחת. אני משתדל לקרוא מספר הודעות לפני שאני מתייחס להודעה ספציפית אחת.
הדברים שלך נאמרו
ציטוט:
נוכח כל השמאלנים ההזויים שמרחמים על תושבי עזה

אבל זו עובדה לא חדשה וגם לא רלבנטית.
מה בין ההתנהגות הבלתי אנושית של החמאס לתושבי הרצועה לבין ההתנהגות שלנו?
את באמת מנסה להוביל קו שטוען שתושבי הרצועה צריכים לסבול כי ככה הם אוהבים ? הנה תראו איך החמאס מתייחס אליהם.
את תומכת של ביבי בצורה מופגנת אני לא בטוח שזה קו שהוא עומד מאחוריו.
בגלל שהחמאס אכזריים אז לשמאל אסור לרחם על תושבי עזה.
זו המשוואה שייצרת, ואם התכוונת לייצר משוואה אחרת אנא פרשי, אחרת, אני עומד מאחורי דבריי הקודמים.

john reese

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:49

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר