לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2009, 01:53
  GreenBerret GreenBerret אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מילכוד22 שמתחילה ב "Interent Connection Sharing לא עובד עם VPN-1 (של צ'ק פוינט)"

בגדול, אם אני זוכר נכון מסיסקו, יש אפשרות בשרת להגדיר שהלקוח שמתחבר (עם תוכנת הלקוח של סיסקו כמובן), תבטל את כל התקשורת עם הרשת המקומית - כך שאם אתה גולש מרשת אלחוטית ציבורית לא יוכלו להשתמש בחיבור שלך כדי לחדור לVPN, אני מודע לכך שאפשר לעקוף את זה עם כמה שינויים בטבלאות הניתוב.

יכול להיות שזה המקרה? אבל אתה אומר שמספיקה רק ההתקנה של התוכנה, זה מאוד מוזר.
אני חושב שיכולה להיות עוד סיבה. כשמגדירים ICS אז הוא מגדיר את עצמו על התקן רשת כלשהו (אלחוטי, כרטיס רשת, אבל כלשהו), יכול להיות שההתקנה של צ'קפוינט יוצרת אחד חדש ומחייבת את המחשב להשתמש בו? אם כך זה אומר שאתה צריך להגדיר את הICS, אותה הגדרה שהגדרת בחייגן, עכשיו עבור התקן הרשת המקומי שיצרה תוכנית הלקוח של צ'קפוינט.

יש אולי אפשרות להשתמש במשהו נורמלי כמו OpenVPN? או שאתם תלויים בתקנים של אבטחת מידע?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-03-2009, 18:31
  מילכוד22 מילכוד22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מילכוד22 שמתחילה ב "Interent Connection Sharing לא עובד עם VPN-1 (של צ'ק פוינט)"

אוקיי חברים,

קודם כל תודה על העזרה - הצלחתי לפתור את העניין הזה.
בגדול, לא מומלץ להתקין VPN על מחשב שמשמש ב- ICS HOST מכיוון שתוכנת החיוג מבצעת שינויים בטבלאות הניתוב של המערכת (מוסיפה שורות Limited Broadcast שבווינדוס לפחות לא ניתן לערוך/להסיר אותן).
לפני התוכנה הזאת היתה לי תוכנת קליינט של סיסקו שלא גרמה כל בעיה באותה קונפיגורציה.
הבעיה נוצרת בעת ההתקנה וזאת מכיוון שמנגנון התוכנה בהגדרתו מונע שיתוף החיבור לצרכי אבטחה.

הפיתרון הפשוט בדיעבד הוא להיכנס למאפייני כרטיס הרשת המשני ולהוריד את הסימון של רכיב Check Point שהתווסף אליו.
לאחר מכן בעת חיבור ה- VPN קופצת שגיאה על פריצות החיבור המאובטח , אך לאחר מתן האישור הכל עובד.
אני מקווה שהפיתרון יעזור למישהו נוסף שייתקל בבעיה הזאת.
תודה.

נערך לאחרונה ע"י מילכוד22 בתאריך 15-03-2009 בשעה 18:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר