לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-04-2009, 10:04
  F15i F15i אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מהיר ועצבני 2 שמתחילה ב "חוף אל חוף"

אהלן...
אני עשיתי את הטיול הזה באוגוסט האחרון התחלתי מחוף אכזיב ( קצת צפונית לנהריה) בשפך של נחל כזיב לים.
משם הלכתי בנחל כזיב עד עין זיו, ואז עליתי למעלות לישון ( אני ישנתי באגם במעלות. משם המשכתי קצת על הכביש מזרחה להמשך המסלול של נחל כזיב (בין צוריאל לחורפיש), אחריו התחברתי לנחל נריה, עליתי להר בר יוחאי ולמירון וישנתי ליד הקבר של הרשב"י. משם ירדתי לנחל מירון, הסימון נהיה גם סימון של שביל ישראל, אחריו נחל עמוד עליון, ואז תחתון (עדיין יחד עם שביל ישראל). אני עצרתי בחוקוק ומשם הלכתי לכנרת, אם אתה רוצה להמשיך לטבריה אז השביל ממשיך עד לשם...

באגם במעלות ובקבר של הרשבי נוח לישון, אפשר למלא שם מים.
לדעתי לא צריך להיסחב עם אוהל, קצת מיותר, לא כל כך קר בלילות...

כך, כאשר אתה מסייר ברגל ברחבי הארץ, מתבשם מנופיה ורואה במו עינייך את שרידיה הקדומים וישוביה החדשים, אתה מרגיש את הקשר האמיתי לארץ ישראל ואת היותך בן הארץ הזו." - זאב וילנאי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:09

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר