לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-04-2009, 16:01
  מתאים למקור מתאים למקור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.09
סרטים סינים מעולים..

סרטים סינים מעולים..

ללא ספק כאשר הקולנוע ההולידי מצליח בתחום הישווק יותר ויותר,כאשר הקולנוע ההודי מבסס את עצמו כזאנר אלטרנטיבי,והקולנוע המצרי.והתורכי רבים על ההגמוניה בתחום הקולנוע של מדינות ערב...

הקולנוע הסיני-מצליח להתבסס כקולנוע של אפקטים(כאוגרפיות),,וסיפורי אגדות מהמזרח.ומצליח לתפוס נישה שמעבר לסרטי הקונג פו הישנים....ככה שבתוך הנישא הזאת הוא ללא ספק עושה בית ספר לשאר אולפני ההפקות...

זה מתחיל עם סרטים של גקי צאן-שעבר בינתיים לפני מספר שנים לארה"ב באותו זאנר-וגם שם הוא עשה חיל..

טוב ניתן את ההמלצה הראשית שלי..

1. סיפור רפאים סיני-A Chinese Ghost Story מ 1987..

הסרט הוא על גובה מיסים שנישלח לעיר מסוימת לגבות מיסים ,אך בדרך הרשומות שלו נירטבים,והוא נאלץ לשכון במלון רדוף רוחות ,ששם יש רוחות שתפקידים לפתות גברים למען רוח שעתידה (לשון ענקית),שעתידה לשתות את דמם...
איך עוד פעם דווקא אישיותו הטובה,והרצון של רוח להתגלגל מחדש לעולם,מצילה אותו,הוא בתמורה צריך לגמול לרוח בהעברה של אפר גופתה למקום אחר כדי למנוע את העברת רוחה לגיהנום...
זה לא ממש קל ופשוט מאחר וזה מצריך מלחמה בין רוחות קשים,כאשר לצידו מגיע לוחם רוחות ותיק,שרוצה לחוס על חייו הוא מנסה להציל אותו,ולעזור לו במשימה...

הסרט כולל קרבות בין הלוחמים בארץ ואפילו בגיהנום,בינו לבין הלשון הגדולה..

מבחינתי מומלץ עם ציון :10 ---אחד הסרטים הכי מוצלחים של הקולנוע הסיני עם לא הגדול מכולם גם בסין וגם מחוצה לה...

הערה:יש לסרט סרט המשך:שלא היגע לארץ מעולם למיטב מה שהצלחתי לבדוק..

כיוון שהסרט בסינית-יש צורך בתרגום לעברית או אנגלית--לפי ההבנה של כל אחד..

.....
כאשר:יש עוד סרטים שלא הצלחתי להגיע לשם שלהם -אבל הם גם לא רעים-והיו גם סמוך לאותה תקופה,עם אותו צוות שחקנים--

אחד הסרטים שחסר לי אבל זכור לי:זה על מנהיג צבא-שהובטח לו שהוא לא יפגע כל עוד העצים ביער לא ילחמו נגדו...שהיה גם סרט ממש טוב -וזכור לי לטובה....

ועוד סרטים---(או קוטנר אתה חסר עם ההמלצות שלך מימי זהו זה-פשוט כל המלצה היייתה גדולה)

היה גם סרטים נוספים שאהבתי כמו מחול החרבות-סרט חובה...

טוב מי שרוצה להוסף המלצה----יבורך

מתאים למקור(איקרוס5)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-04-2009, 16:38
  מתאים למקור מתאים למקור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.09
רומק צודק..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מתאים למקור שמתחילה ב "סרטים סינים מעולים.."

רומק צודק-הרבה זמן עבר מאז,טוב גם קוטלר היה פינה מצוינת (אבל בתחום המוזיקה),יש לציין שהסרטים שהם המליצו עליהם היו פגזים)..

את האמת בתקופה הזאת היה מחשבי קומדור 64 ,ערוץ אחד שלא משדר כל היום בעיברית,אנשים שמו אמטנות לקלוט חדד,והשדר הירדני בעברית עילגת לחלוטין ,זה לרייטינג שדודו טופז בשיאו יכול היה רק לחלום עליו,טוב כמובן שמשחק המחשב הכי טוב אז היה OUTRUN,ששקל 2.5 MB ולא עלה אצלי במחשב,אבל עד היום המשחק הזה עובד אצלי במחשב,והוא מוצלח לחולטין גם היו0-מעין פיצוי קל)..

את האמת האתר הזה הוא אוצר למי שמחפש דברים מהעבר,וגם ככה היגעתי לכאן,בחיפוש בגוגל אחר דווקא שיר,אבל די התאהבתי באתר...יש פה צוות ממש טוב,ואני מקווה גם לתרום לצוות,בטח מאחר ויש לי את השנים של הצפיה בטלויזיה,ככה שעם זה ב 80 יש סיכוי טוב שזה יקרה..

מתאים למקור(איקרוס5)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:49

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר