לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2005, 19:22
צלמית המשתמש של האור מציון
  האור מציון האור מציון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.04
מסכים איתך על כל מילה.....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kukURIku שמתחילה ב "לך תהרוג מחבל וכנס לכלא"

פשוט מאוד כואב לראות ולשמוע את כל העוול שנעשה לו, וכל זה בגלל שהוא גילה אכפתיות ועשה את מה שהוא צריך לעשות גם לפי כללי המשטרה למקרים שכאלה, אבל אין מה לעשות: "יש דברים נסתרים לא נבין לא נדע". אני מרחם עליו מאוד מאוד.....

ולמי שבאמת רוצה לראות מה זה כאב, שייכנס ל http://msnvideo.msn.co.il/video/ ושם מצד ימין יש לינק לחדשות להכנס לשם ולבחור חדשות נוספות ולחפש אחרי הכתבה בשם" טרגדיה יוונית בשער ביה"ס" , ואני רוצה לראות מה יהיו התגובות שלכם אחרי שתראו את זה....

פשע זה לא מילה, מה בגלל שהוא רוסי ולא מדבר עברית אז אפשר לחגוג עליו....???
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-04-2005, 03:07
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
עם כול הכבוד .. עצוב לשמוע שזה במחיר .. אבל על טעות כזאת חייבים לשלם
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי האור מציון שמתחילה ב "מסכים איתך על כל מילה....."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי האור מציון
פשוט מאוד כואב לראות ולשמוע את כל העוול שנעשה לו, וכל זה בגלל שהוא גילה אכפתיות ועשה את מה שהוא צריך לעשות גם לפי כללי המשטרה למקרים שכאלה
פשע זה לא מילה, מה בגלל שהוא רוסי ולא מדבר עברית אז אפשר לחגוג עליו....???

ידידי ..
הבן אדם רצח אותו ..מה קורה לך ולכולם כאן ..
רב איתו מילולית ופיזית , ריתק אותו , ירה בו בחזה ואחר כך בראש .. חבל שלא ביתר את איבריו ושלח אותם במזוודה לאבו כביר..
ומה הקשר רוסים עכשיו ? עניין השיקול דעת הוא מרכיב חשוב בעבודת ההאבטחה ובו הוא נכשל כשלון חרוץ ..
שמי שהחליט להעסיק אותו יתן את הדין ..!

ישן 01-04-2005, 01:44
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

אז בוא נדבר עובדתית ..

הטכנאי מזגנים חטף שתי כדורים הראשון בחזה שכבר הרג אותו..
ומייד לאחר מכן המאבטח "המסכן" שהיה סבור שהוא נתקל במחבל התקרב אליו ודפק לו עוד אחד בראש ..
זה לפחות המסקנות של אבו כביר .. שעליהם הסתמכו בביה"מ ועל פיהם לדעתי הוכרע הדין נגדו ..
השיקול דעת של המאבטח היה מוטעה ..חד וחלק ..
אין ספק שהטכנאי שגה גם הוא בסירוב הזהות שלו ..אך אם בכול פעם שיקום פצלן כזה או אחר שיחליט לזלזל בסמכות מאבטח ואלו ישלפו נשקים אז מצבנו רע מאוד !
ראשית בכניסה למקום הם הלכו מכות , צעקות , וקללות ..{ כבר כאן היה צריך להיות ברור שלא מדובר במחבל }
ומיד לאחר מכן הצליח הנ"ל לרתק לריצפה את "המחבל" המסוכן ..
עד כאן בהנחה היה שמדובר במחבל הסכנת חיים שאותה חש המאבטח נסתיימה ..חד משמעית !
היה והרגיש בסכנה נוספת היה לדעתי צריך להוריד לו אחד ברגל ..וזהו ..!
להכניע אותו .. ומייד לאחר מכן לדפוק בו במרכז מסה .. ולאחר מכן להוריד לו עוד אחד בראש זה מיותר ..וזה רצח ..וחבל שלא הורשע בו !

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 01-04-2005 בשעה 01:53.
ישן 01-04-2005, 10:27
צלמית המשתמש של kukURIku
  kukURIku kukURIku אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.02
שלח הודעה דרך MSN אל kukURIku
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "אז בוא נדבר עובדתית .."

ציטוט:
הטכנאי מזגנים חטף שתי כדורים הראשון בחזה שכבר הרג אותו..
ומייד לאחר מכן המאבטח "המסכן" שהיה סבור שהוא נתקל במחבל התקרב אליו ודפק לו עוד אחד בראש ..
זה לפחות המסקנות של אבו כביר .. שעליהם הסתמכו בביה"מ ועל פיהם לדעתי הוכרע הדין נגדו ..

הבעיה היחידה ב-2 כדורים זה מעט מדי.

ציטוט:
השיקול דעת של המאבטח היה מוטעה ..חד וחלק ..

לא היית שם, אתה לא יכול לקבוע.

ציטוט:
אין ספק שהטכנאי שגה גם הוא בסירוב הזהות שלו ..אך אם בכול פעם שיקום פצלן כזה או אחר שיחליט לזלזל בסמכות מאבטח ואלו ישלפו נשקים אז מצבנו רע מאוד !
ראשית בכניסה למקום הם הלכו מכות , צעקות , וקללות ..{ כבר כאן היה צריך להיות ברור שלא מדובר במחבל }
ומיד לאחר מכן הצליח הנ"ל לרתק לריצפה את "המחבל" המסוכן ..

בתקופה ההיה דובר על מחבלים שמדברים עברית רהוטה, נראים כמו אשכנזים טובים, שיער מחומצן בשיא המודרניות. הדבר גרם לזה שכל אחד הוא חשוד. אין יותא את ה"מראה המזרחי והלא מגולח".
צעקות וקללות - הבן אדם בקושי דובר עברית, בטוח שאינו יכול לקבוע אם עומד מולו רב בלשן או ערבי.

ציטוט:
עד כאן בהנחה היה שמדובר במחבל הסכנת חיים שאותה חש המאבטח נסתיימה ..חד משמעית

לא היא לא. חגורות נפץ הוחבאו כבר בכל מקום אפשרי, כולל בתחתונים. סכנת חיים נגמרת כשהמחבל מת.
באותה תקופה (שלפני פרשת המ"פ מגבעתי) עדיין היה נהוג נוהל וידוא הריגה.

ציטוט:
היה והרגיש בסכנה נוספת היה לדעתי צריך להוריד לו אחד ברגל ..וזהו ..!

לפי הוראות משטרה באותו זמן - במרכז מסה.

ותרשה לי כאן לספר לך שלמרות שאתה "שחור" וגיבור לוחם גדול, יש עוד אנשים חוץ ממך שטיפ טיפה מבינים בתחום... אבל רק טיפ טיפה טיפונת, לא טוב כמוך.

ישן 01-04-2005, 10:40
צלמית המשתמש של kukURIku

באמת שטויות
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "שטויות, אפילו המשטרה לא יורה בכזאת קלות"

בהוראות משטרה למאבטחים (שניתנו בשנים 2001-2003) אין שום מצב שמעמיד את המאבטח במצב ירי לרגליים. זה לא צבא ונוהל מעצר חשוד הצבאי לא תקף.
כשיש סכנת חיים - יורים על מנת להרוג.
כשאין סכנת חיים - לא יורים בכלל.

אז עכשיו נשאר לנו להחליט אם הוא חמום מוח שסתם בא לו לירות באיזה מניאק, או מסכן שלא יודע את השפה וטעה כשניסה להציל כמה מאות ילדים במקום את עצמו.

ציטוט:
אבל זה נכון ש-16 שנה זה יותר מדי, במדינה שנותנת 5 שנים על אונס, ומשחררת רוצחים בפוטנציה למעצר בית.

וזה מחזיר שוב למה שברווזון אמר:
ציטוט:
"מי שמרחם על אכזרים סופו שמתאכזר לרחמנים"

ישן 01-04-2005, 10:45
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

אתה מקרקר ומבלבל את השכל בנושאים שאין לך עליהם מושג ..
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי kukURIku שמתחילה ב "[QUOTE] הטכנאי מזגנים חטף שתי..."

שליפת נשק עפ"י ההנחיות ולא משנה מה ניצב מולך מתבצעת אך ורק לאחר שמוצאו כול האפשריות האחרות שניתנות לך עפ"י דין ..!
סכנת החיים כהגדרת המאבטח נסתיימה ברגע שהטכנאי היה שכוב על הרצפה .. וכאן זה יכל להסתיים ..!
מספיק כדי לקרוא בכדי להבין שמשהו במוחו ובשיקול הדעת שלו השתבש בזירה עצמה לא צריכים להיות נוכחים במקום האירוע .. המאבטח רצח אותו אין מילה אחרת !
באשר לאופי הפרופיל שאתה מתאר בנוגע למתאבד ..עשה לעצמך טובה ושב בשקט ..אין לך חצי מושג על מה אתה מדבר ..
חגורת נפץ בתוך התחתונים ? עוד בדיחה נחמדה לעיתוני הסופ"ש
ואם אכן כמו שאתה טוען הנחיית המשטרה הוא כדור למרכז מסה אז דיינו שאתה לא שוטר ומקווה מאוד לטובת הסובבים אותך שאתה לא אוחז נשק ..
ואם כבר נכנסת לפרטים .. לידיעה.. הנחת העבודה של גורמי הבטחון באשר הם היא שברגע שזוהה מחבל בפונטנצייה העדיפות היא שיתפס חי ..אני מניח שאתה יודע למה ?!

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 01-04-2005 בשעה 10:48.
ישן 01-04-2005, 10:53
צלמית המשתמש של kukURIku

סליחה ממך לוחם גדול ושחור שהעזתי לא להסכים עם עמדתך הביטחונית הקדושה
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "אתה מקרקר ומבלבל את השכל בנושאים שאין לך עליהם מושג .."

שליפת נשק עפ"י ההנחיות ולא משנה מה ניצב מולך מתבצעת אך ורק לאחר שמוצאו כול האפשריות האחרות שניתנות לך עפ"י דין ..!
משפט ריק שלא אומר כלום כאן. במחבל מתאבד אין אפשרויות אחרות.

סכנת החיים כהגדרת המאבטח נסתיימה ברגע שהטכנאי היה שכוב על הרצפה .. וכאן זה יכל להסתיים ..!
סכנת חיים כהגדרת המאבטח הסתיימה כשהמחבל היה מת. אתה לא יכול לקבוע מה הגדרתו. אתה יכול לקבוע מה הגדרתך בלבד. אלא אם יש לך כוחות מיוחדים.

מספיק כדי לקרוא בכדי להבין שמשהו במוחו ובשיקול הדעת שלו השתבש בזירה עצמה לא צריכים להיות נוכחים במקום האירוע ..
המאבטח הזה לא היה אמור להיות שם בכלל. זה בעיה אחרת לגמרי. העובדה היא שהאו כן היה שם.

המאבטח רצח אותו אין מילה אחרת !
רצה אותו ודפק אותו. אחלה דמגוגיה.

באשר לאופי הפרופיל שאתה מתאר בנוגע למתאבד ..עשה לעצמך טובה ושב בשקט ..אין לך חצי מושג על מה אתה מדבר ..
המתאבד בראשון לציון היה בעל מראה אשכנזי, שיער מחומצן ודיבר עם אחד הזקנים בעברית רהוטה.
לך תתוכח עם עובדות.
אז עשה לעצמך טובה ליצן, שב אתה בשקט כי יש אנשים שמכירים ומבינים בתחום לא פחות (ואולי אף יותר) מהלוחם השחור הדגול והאמיץ מחסל המחבלים

חגורת נפץ בתוך התחתונים ? עוד בדיחה נחמדה לעיתוני הסופ"ש
אחלה בדיחה. למעט העובדה שזה באמת קרה.

ואם אכן כמו שאתה טוען הנחיית המשטרה הוא כדור למרכז מסה אז דיינו שאתה לא שוטר ומקווה מאוד לטובת הסובבים אותך שאתה לא אוחז נשק ..
ליצן, הוראות המשטרה למאבטחים בשנים שציינתי היו - כדור למרכז מסה של מחבל.

ושוב אני אבקש את סליחתו של הלוחם הדגול והשחור, מחסל המחבלים, שובר הרגליים לגברים חראות שמבין בבטחון הכי טוב מכולם. סליחה שק הבטחון UU. איך יכולתי להמרות את פיו של גבר גבר כמוך.

ישן 01-04-2005, 11:05
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

נכנסת חזק לקטע של הלוחם השחור הגדול .. יפה אהבתי ..!
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי kukURIku שמתחילה ב "סליחה ממך לוחם גדול ושחור שהעזתי לא להסכים עם עמדתך הביטחונית הקדושה"

אם אתה לא יודע מה האפשריות האחרות .. אז שב בשקט ..!
אם אין לך מושג מה פירוש ההגדרה סכנת חיים מיידית לך ולאלו שאתה מופקד עליהם אז .. שב בשקט !
באשר לדמגוגיה או לא .. מסקנה פשוטה מאיש פשוט !
וזה ששמענו פה ושם על מחבל שנראה יהודי או אשכנזי זה לא בהכרח פרופיל מתאבד ..אז גם כאן אני חייב לומר ..שב בשקט !
חנ"מ בתחתונים עובדה אמרת ? קדימה תציג אותה ..
לי זכור מקרה יחיד בחוורה שבו נתפס מחבל עם חומר נפץ בתחתונים שבסופו של דבר היה אמור להיות חגורה..ועוד מקרה שהובא לתשומת ליבי על מחבל בכיסופים ..התחתוני נפץ לא היו איתו אך לא עליו ובגלל זה נתפס .. עד שתביא זאת כעובדה ..שב בשקט ..!
אין הוראה כזאת ולא הייתה בכול 4 השני של האינתיפדה האחרונה .. אתה רוצה לירות במישהו תדפוק בעצמך ..
כול התקיפות שלך...שאותה קוראים אגב כמה אנשים מסביבי מביאה לצחוק ולעצב כאחד ..
ההגדרות שלך גובלות בטירוף ..ואנחנו באמת מקווים שלא אחזת נשק מימיך וגם לא תאחוז !

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 01-04-2005 בשעה 11:19.
ישן 01-04-2005, 21:05
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
אני לא חושב שהם מפרסמים את התחקירים שלהם בתקשורת
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "וזאת התזה שלך..? כתבה מהתקשורת ?"

מצד שני אני גם לא חושב שאתה נמצא ברשימת התפוצה של התחקירים שלהם.
כמו שחגורת נפץ היא לא באמת חגורה, ככה תחתוני נפץ הם לא באמת תחתונים אלא כינוי למטען חבלה שמוסלק באזור החלציים של המחבל. אין לי מושג איך הגעת למסקנה שהמטען שקל 6 קילו, אבל אני כן חושב שיש אפשרות להסליק 6 ק"ג חומר נפץ באזור החלציים.
ושוב פעם יש לך טעות "קטנה" אני, בניגוד אליך, לא טוען שאני בר סמכא בענייני טרור ככה שאין לי מה להוכיח שאני יודע על מה אני מדבר. אני לא יודע מה גורם לך לזלזל ככה באינטלגנציה של הגולשים בפורום, אבל אתה מצפה שאני אאמין לך גולש אנונימי שאני לא יודע מי הוא ומה הוא והאמינות שלו מוטלת בספק (ולפני שתיקח את זה ללב, האמינות של כל גולש באינטרנט מוטלת בספק עד שיוכח אחרת, גם שלי), ולא לכתבה בעיתון שיש לו מוניטין ושם. חוץ "מהידע האישי" שלך על מה אתה מתבסס בכלל?
בקיצור התעלמת מהעובדה שטעית ושיש דבר כזה תחתוני נפץ, כמו שאורי טען, אבל לא נורא התעלמות זו גם דרך התמודדות.

ישן 01-04-2005, 16:12

בוא נמשיך
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "אתה מקרקר ומבלבל את השכל בנושאים שאין לך עליהם מושג .."

אתה טוען שפרופיל המחבל שאורי מדבר עליו, של מחבל שיראה מערבי (או אשכנזי כפי שאורי קורא לזה), הוא רעיון מופרח ואתה אומר לו לשבת בשקט. בוא ניראה מי באמת לא מבין כלום וצריך לשבת בשקט.
ב - 1994 התאסלם בחור גרמני בשם סטיבן סמירק. הוא החליט שהוא רוצה למות כשהיד ויצר קשר עם פעיל חיזבאללה. הוא עבר אימונים במטה החיזבאללה בלבנון, ובנובמבר 97 עלה על טיסה מאמסטרדם לארץ. בעקבות מידע מודיעיני נעצר עם הגעתו לבן גוריון. לא קשה להבין שאם חס וחלילה לא היה נתפס סמירק, הוא היה מנסה להתאבד בריכוז קהל בארץ ויש אפשרות שגם היה מצליח. אתה עדיין חושב שלא יכול ליהיות מצב שיהיה מתאבד שלא יראה כמו ערבי???
אם בא לך להחכים עוד קצת, אתה יכול לקרוא על סמירק כאן וכאן. (את הבסיס למה שכתבתי כאן לקחתי מהמקור השני שציינתי).

ורק שתבין איך סמירק ניראה, הינה שתי תמונות שלו:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ותרשה לי לסיים בציטוט קטן: "עשה לעצמך טובה ושב בשקט ..אין לך חצי מושג על מה אתה מדבר"
נשמע לך מוכר???

ישן 01-04-2005, 21:17

כולם רואים ערוץ ההיסטוריה אבל אתה כניראה לא
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "כול הכבוד .. ערוץ ההיסטורייה כולנו רואים כאן .."

מה שאני מנסה לומר זה ששוב קיבלת (או יותר נכון אנחנו קיבלנו) הוכחה שאתה לא יודע על מה אתה מדבר. מחבלים יכולים להראות בכל צורה, גם בהירים עם עיניים כחולות. איך סמירק נתפס בכלל לא קשור לעניין, מה שקשור זה שיש מחבל שרצה להתאבד וניראה כמו שאורי טוען, זה מספיק כדי להוכיח שאתה טועה. עכשיו אני מקווה שאתה לא טוען שסמירק הוא בכלל לא מחבל, כי אז אני אצטרך להזכיר לך שב - 99' הוא נישפט ונמצא אשם. בקיצור העיתון כניראה שיודע על מה הוא מדבר, אתה לא. גם מבחינתי כל דבר שאתה אומר, ולא מגובה בעובדות ברמה עיתונאית לפחות (אם לא יותר כי הרי אתה מקבל תחקירים לאימייל לא?) עם קישורים, הוא דעתך האישית ומבחינתי דעתך האישית ממש לא נחשבת.

ישן 02-04-2005, 23:53

תעשה לי טובה ואל תזלזל בי בסדר?
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "ברווז .. אתה נכנס לנושאים שהתגובה שלהם צריכה להאמר בזהירות רבה"

אין פה במה להיזהר כי מדובר בחומר לא מסווג. העובדות הן פשוטות:

1. אתה טענת שפרופיל המחבל שאורי הציג, הוא שגוי ולא קיים מתאבד שיתאים לתאור - כתוב באחת ההודעות שלך.
  2. סטיבן סמירק רצה להוציא לפועל פיגוע בארץ - פורסם ברשת = חומר לא מסווג.
  3. סטיבן סמירק הגיע לארץ ונתפס - פורסם ברשת = חומר לא מסווג.
  4. סטיבן סמירק לא מתאים לפרופיל המחבל הרגיל, כלומר לא ניראה מזרחי - ניתן להסיק מהתמונות שלו שפורסמו ברשת = חומר לא מסווג.
חיבור של 1+2+3+4 = הוכחה שאתה טועה.
החירטוטים שלך כאילו יש כאן עניין של בטחון שדה לא מחזיקים מיים. הכל גלוי וכתוב בעיתון למרות שאני בכלל לא אתפלא אם שוב תגיד שהעיתון משקר, וסמירק לא היה מחבל. במקרה כזה אני אזכיר לך שוב שהבחור נשפט, נמצא אשם, ישב בכלא ושוחרר בעיסקת השבויים האחרונה (זו שבה הוחזר טננבאום). אני חושב שאפילו אתה תסכים איתי שאם הוא לא היה מחבל, הוא לא היה יושב בכלא. הקטע של "זה סודי מאד ואסור לי לדבר על זה" אולי עובד לך בפורום מתגייסים, אבל אתה שוכח שפה יש אנשים שמתעניינים במה שקורה סביבם וזוכרים ארועים שקרו בעבר. היית יכול לחסוך לעצמך את הפאדיחה עם חיפוש פשוט בגוגל.
לילה טוב.

נערך לאחרונה ע"י rubber_duck בתאריך 03-04-2005 בשעה 00:11.
ישן 03-04-2005, 10:08

באמת תודה שאתה מאשר לי לאמין למה שאני רוצה
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "אתה מבין עברית או שאני צריך לכתוב לך בערבית ?"

מאד נדיב מצידך, ביחוד אחרי ששוב פעם חירטטת ובמקרה הזה פעמיים באשכול אחד (אני כבר בכלל לא מדבר על הפעמים הקודומות באשכולות אחרים). לפחות הפעם אתה לא עושה צחוק מעצמך, וטוען שהעיתון משקר הפעם הוא "רק" מזיין בשכל. חבל שעדיין לא ענית לעניין אבל לא ציפיתי שהפעם תצליח לעשות את זה. אתה מוזמן לכתוב בערבית, אולי סוף סוף תצליח לענות לעניין. ואם אתה בכלל יודע ערבית כדאי שתקרא ותפנים את זה:

اٍذا كان الكلا م من فضة فالسٌسكوت من ذهب

נערך לאחרונה ע"י rubber_duck בתאריך 03-04-2005 בשעה 10:10.
ישן 03-04-2005, 19:11

לא הבנת כלום אה?
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "מרשים מאוד ..."

האמת דווקא כן חשבתי שאתה יודע ערבית ובגלל זה כתבתי לך את הפתגם הזה, זה לא היה מבחן, קיוויתי שתקרא ותפנים. האמת המרה שוב תפחה על פני, גם אם הבנת החלטת שלא לפעול ע"פ העצה. אני באמת מתכוון לרדת מהעניין, ולא להגיב לך בנושא הזה יותר, לא בגלל שאני חושב שיש לך איזה מידע סודי שאתה לא יכול לחלוק עם שאר הגולשים, ולא בגלל שאכפת לי שאתה תחשוב שאני נודניק. הסיבה היחידה היא ששוב נתפסת מזבל בשכל וערוותך נחשפה בפומבי. לדיון בנושא (אם בכלל אפשר לקרוא למה שהלך פה דיון) אין לאן להתקדם שכל הטענות שלך נתמכות בעובדות כמו: העיתונים לא יודעים על מה הם מדברים, העיתונים מגזימים, אני יודע ולא יכול לספר והטענה שאני הכי אוהב אישית שאומרת, אני יודע ואתה לא חייב להאמין לי. אז אני לא מאמין לך, ואני דיי משוכנע שכל גולש שיש לו יכולת הסקת מסקנות פשוטה גם לא מאמין לך. אתה מוזמן להמשיך לבזות את עצמך, סה"כ זה רק עושה טוב לרייטינג של הפורום.

ישן 04-04-2005, 08:17
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

אז שוב אני אומר בפעם במיליון קבל עם ועולם ובאחריות מלאה לדבריי
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "לא הבנת כלום אה?"

כאחד שהוכיח את דעותייו שהיו רחוקות 700 שנות אור מהמציאות הקיימת אינך רשאי לתת לי המלצות .. את זה אני משאיר לשיקול דעתי בלבד ..
בנושא זה אין הסכמה... ישנה מציאות קיימת שנכתבה בדם ולא אתה ושום אדם אחרי יכולים להביע או לקבוע אחרת .. ולא משנה איזו הברקה תביא לי מכתבה כזאת או אחרת
כולי תקווה ואמונה.. שבדעותייך אלו לא חווית ועל אחת כמה וכמה שהולכת אחריך אנשים אחרת אני סמוך ובטוח שהיינו מקריבים לא מעט מהם על המזבח ולחינם ..!
לגופו של עניין .. את התרגום למשפט קיבלת .. תנסה לומר אותו לעצמך בכול פעם שאתה פוקח את עיניך ואולי תבין איך הדברים נראים ..
בכול הקשור "למידע סודי" כהגדרתך ..לא חלקתי וגם לא אחלוק .. אינך ראוי לשמוע או ללמוד..
ואתה כאחד שניזון ומפגין ידע רב מהאוייב המושבע של הגופים החשאים בארצנו והוא התקשורת מוגדר עבורי כאוייב ומספיק שאתה מבסס את דבריך ממערכת זו אתה לא חייב לעסוק בתחום ..
בנוגע לזה שנדמה לך שאני עושה או על מה שחושבים עליי .. לנושא זה ישנם שתי צדדים למטבע ..
נסה לדמיין להיכן בדיוק הייתי שולח אותך לנהל ואיזה סמכויות הייתי מפקיד בידייך !
עניין התשלום בנוגע להבנתך עדיין בעינו עומד .. אני בטוח שתצליח לעורר את חמתי אם נושא כזה יעלה כאן שוב לדיון ..
מקווה שהתעלה על עצמי ברגע שזה יקרה ..!

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 04-04-2005 בשעה 08:45.
ישן 01-04-2005, 16:36
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
המאבטח טעה, על כך אין מחלוקת - אבל לפחות בכל הנוגע להוראות פתיחה באש - הוא צדק.

פתיחה באש באירוע שעלול להתפס כמחבל מתאבד הן ל-נ-ט-ר-ל את המטרה. נטרול מחבל מתאבד
אינו יכול להתבצע ע"י ירי לרגליים שלו, אלא למרכז מאסה במטרה להרוג. למעשה, גם בהוראות פתיחה
באש באקדחים שמחלקת המשטרה, אין שום דבר על ירי לעבר רגליים וירי באוויר. הסיבה פשוטה:
המיתאר שונה לגמרי ממצב של מחבל שמסתער על חייל, תוך החזקת סכין. כאן היסוס של שנייה, יגרום
להרבה אזרחים למות.
מבחינת ביצוע הירי, לא הייתה למאבטח שום ברירה אלא לפעול כפי שפעל. הבעייה הייתה בהכשרה
שלו, ובעצם העמדתו במצב שבו אין סיכוי שיבחין בין מחבל לבין אדם לא חכם שמסרב להזדהות (ואני
אומר זאת, תוך צער עמוק על המנוח ששגה בצורה כ"כ קשה). בגלל התוצאות הקשות, המאבטח חייב
היה לעמוד לדין, אבל העונש מוגזם להחריד, ומעסיקי המאבטח, אלה שהכשירו אותו ואלה שהגדירו את
הקריטריונים למי שמתאים לאבטח מוסד ציבורי - אשמים הרבה יותר ממנו. מוזר, אבל בהם איש לא
נגע. כנראה שעשירים ומקושרים פוליטית, הם צדיקים...
ישן 01-04-2005, 16:55
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
נכון, נעצרו כאן בש.ג.
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "המאבטח טעה, על כך אין מחלוקת - אבל לפחות בכל הנוגע להוראות פתיחה באש - הוא צדק."

לפי העובדות היבשות, לדעתי הייתה כאן הריגה, אבל הנסיבות מקלות. אני מקווה שימתיקו את עונשו בערעור, כבר קיבלו כאן חצי מזה על רצח. אין לאף אחד ביצים להקים ועדת חקירה על העניין הזה, כי כל כך הרבה גופים מעורבים במחדל האבטחה שעדיין מתרחש יום יום. מגייסים אנשים בשכר מינימום, נותנים להם אקדח בלי לשאול יותר מדי שאלות - כי כל עסק צריך מאבטח, ועל כל מאבטח עושים 8 שקל לשעה בלי להזיז את התחת מהכסא; המאבטחים האלה לא תמיד מבינים עברית, לא תמיד יש להם יכולת לזהות מחבל, לא מאמנים אותם כמו שצריך, חלקם אפילו לא עשו צבא. ואח"כ מצפים מהם לקבל החלטות ברמת קצין גולני. ובנוסף מתייחסים אליהם בד"כ כמו חרא, מפטרים וקונסים בלי חשבון, וגם מעבידים 7 לילות בשבוע עד שהבנאדם נגמר. ובהחלט יש יחס אחר בין רוסים וישראלים, ובין צעירים ומבוגרים (לטובת הצעירים.
ישן 01-04-2005, 20:22
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

וכאן בדיוק נכנס עניין השיקול הדעת שגרם לטרגדייה
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "המאבטח טעה, על כך אין מחלוקת - אבל לפחות בכל הנוגע להוראות פתיחה באש - הוא צדק."

ראשית ..
זה התחיל בוויכוחים צעקות ואלימות ..שבשלב זה הטכנאי רותק לריצפה ..מכאן ועד לחטוף שתי כדורים המרחק הוא עצום ..ובהחלט מיותר ..
זה שבשל קשיי שפה או חוסר מקצועיות של המאבטח זה עדיין לא יכול להצדיק ירי כזה ..
המאבטח חייב לשלם את המחיר .. ויתכן מאוד שגם הממונים שלו ..
לא קיימת יכולת אופרטיבית בשום מקום או בכול הכשרה ולא משנה כמה מקצועיים נהיה לנטרל מחבל מתאבד ולא משנה גם אם יעמוד לרשותך כול סוג של נשק ..
היכולת היא בעייתית ..אבל עדיין היה מקום לחשוב שנייה בטרם לוחצים על ההדק ..ולדעתי האיש האומלל לא פעל כדי לנטרל מחבל מתאבד אלא לכלות את חמתו בטכנאי המסכן ..

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 01-04-2005 בשעה 20:37.
ישן 01-04-2005, 23:55
צלמית המשתמש של kukURIku

כן.
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי סאנדמן שמתחילה ב "נניח וההוראה היא וידוא ניטרול מוחלט של המחבל..."

ההוראות שניתנו בתקופה ההיא דיברו על ניטרול מוחלט ווידוא הריגה. גם במחבל פצוע ושוכב.
תחזור אחורה בזמן ותיזכר מה הלך במדינה באותה תקופה כשהתפוצצו מחבלים בכל פינה.

ובאשר לסימנים - אדם שלא נשמע להוראות המאבטח בכניסה, פורץ פנימה באלימות ונע כלפי היעד לפגיעה - נחשב למחבל גם אם יש לו עיניים כחולות ושיער מחומצן (היה כזה), גם אם היא בהריון (היתה כזו) גם אם היא עם עגלת תינוק (הייתה כזו).

ברור שזה פתח לבעיה, ראה מקרה החייל בנחל שירה באדם חירש באוטובוס.

אבל זה ההוראות שהיו. שני אנשים שילמו בחייהם, אחד יכל להמנע אילו רק היה אזרח ואדם יותר טוב, השני יכל להמנע אם המשטרה והמדינה לו היו נותנים לו לשמור על מאות ילדים. אבל נתנו לו, והוא חשב שהוא מציל אותם, ולא ברח להציל את התחת שלו (כפי שקרה בארוע כזה או אחר).

אגב, עובדה שאפילו בבית משפט הוא לא הורשע כרוצח. על אי היותו רוצח אין ויכוח בכלל. הויכוח הוא על חומרת הדין על טעות אנוש מצערת שקרתה ועל למה הוא היחיד שנשא באשמה ולא כל מי שאישר את העמדתו בשער הבית ספר, החל ממנהל הבית ספר, דרך בעלי חברות האבטחה ועד מפכל המשטרה.

ישן 01-04-2005, 23:21
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.03
כן ברור, כשרואים מחבל מתאבד שנמצא מטרים ספורים ממך...
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "הטכנאי נורה פעמיים כשהוא על רגליו!"

קודם כל קוראים לו לעצור אח"כ יורים באוויר ואח"כ יורים בו ישר לעבר חגורת הנפץ
שעל החזה שלו ואז כשהיא לא מתפוצצת, רק אז, יורים לו בראש....
אתה ממש עילוי באבטחה, צריך מיד לשלוח אותך להעביר הדרכה לכל המאבטחים...

אם המאבטח היה באמת בטוח בזה שמדובר במחבל מתאבד אז הוא מזמן היה תוקע לו כדור בראש
לאחר שהוא ראה שאותו אחד לא נושא עליו חגורת נפץ, הדבר האחרון שהוא היה צריך לעשות
זה לירות לו בראש כשהוא כבר שוכב מתבוסס בדמו, לבא ולטעון שבגלל שהמאבטח הוא עולה מרוסיה זה קרה ,זה פשוט זלזול באינטליגנציה ויותר מזה זלזול בעולים מרוסיה שהדבר האחרון
שצריך לעשות זה לזלזל באינטליגנציה שלהם..

נערך לאחרונה ע"י cancer בתאריך 01-04-2005 בשעה 23:48.
ישן 02-04-2005, 07:32
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אתה מרשים ביותר: בכל אשכול עם עשרות תגובות -שלך תהיה תמיד העילגת ביותר והפחות לוגית..
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "כן ברור, כשרואים מחבל מתאבד שנמצא מטרים ספורים ממך..."

אתה כנראה מתקשה לקלוט שהוא לא חשב מההתחלהשמדובר במתאבד, אלא רק לאחר שהנ"ל
התפרץ לתוך ביה"ס, תוך הפרת ההוראות של המאבטח. מרגע שהמאבטח זיהה אותו כמחבל, עליו
להרוג אותו.אני אגלה לך בסוד ש"זה לא הרגע למו"מ"...
די משעשע שאתה מדבר על זלזול באינטליגנציה של עולים מרוסיה, בעוד שכאן דובר על כך שהיה
פה אדם עם קשיי שפה. דווקא אתה מכל העולם, צריך להיות האחרון שיגדיר התייחסות לקשיי שפה
כבעעיית אינטליגנציה (בהתחשב ברמת ההתנסחות שלך...).
ושוב, כדי שיהיה לי התירוץ ש"הסברתי לו פעמיים": המאבטח זיהה את הבחור כמחבל רק אחרי
שהנ"ל סירב להזדהות, התפרץ פנימה והתעלם מהוראות המאבטח. לו היה המאבטח יליד הארץ, היה
לו קל יותר לזהות מבטא צברי - אבל כעולה חדש שמתקשה בעברית, אי אפשר לצפות ממנו להבחין
בין מבטאים (אתה מבדיל בין ערבית סורית לערבית עראקית?).
ישן 02-04-2005, 08:19
צלמית המשתמש של סאנדמן
  סאנדמן סאנדמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.04
שוב, מה זה זיהה אותו כמחבל?
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אתה מרשים ביותר: בכל אשכול עם עשרות תגובות -שלך תהיה תמיד העילגת ביותר והפחות לוגית.."

לפרוץ לבית ספר ולא להישמע להוראות המאבטח - זה לא לזהות אדם כמחבל. במיוחד לא במדינתנו שלוקה בחינוך לקוי לתושביה.

שוב, אני לא בקיא בהוראות אבטחה אבל אני מניח שכדי לזהות מחבל צריך לראות ממצאים שממש יפלילו אותו מעל לכל ספק כמחבל: ריצה עם סכין, ירי לכל עבר, תקיפה של תלמיד, ריצה לעבר מרכז אוכלוסיה תוך קריאות "אללה הוא אכבר" וכו'... - כשכל זה מלווה בחזות ערבית אותנטית.

ושוב, אף אחד לא מאשים את המאבטח ברצח ממדרגה ראשונה - אבל גם אי אפשר להגיד שמאבטח יכול להרוג כל אחד שהגדיר כמחבל ללא קשר למה שהוביל אותו להחלטה הזאת - כי הבא שימות יכול סתם להיות ילד מבית ספר אחר שטיפס על הגדר כדי להיפגש עם חברתו.

ישן 02-04-2005, 09:03
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

נכון,יש שתי אפשרויות...
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי סאנדמן שמתחילה ב "שוב, מה זה זיהה אותו כמחבל?"

אפשרות ראשונה היא שהוא היה בטוח שמדובר במחבל ואם כן הוא היה צריך לתקוע לו כדור
בראש וזה משום שהוא היה כמה מטרים ממנו.
אפשרות שניה היא שהוא לא היה בטוח בזה שמדובר במחבל ואז הוא היה צריך
למנוע מאיש לא מוכר להיכנס על ידיי מקסימום ירי לעבר הרגליים , אחרי שהוא
מנע מאיש לא מוכר להיכנס לב"ס בכך שהוא ירה בו בחזה ובכך אגב וידא שאין עליו חגורת נפץ
הוא מילא את תפקידו והיה צריך לבודד את המקום , להזעיק תגבורת ואז היו צרכים להשתמש ברובוט משטרתי שיברר באופן סופי מה אכן יש עליו, עצם זה שהוא ניגש אל אדם שהוא לא בטוח שאכן מדובר במחבל וירה בו בראש כשאותו אדם שכוב פצוע, אחרי שנפגע בחזה, הופכת את העניין להריגה מיותרת
ולכן הוא גם קיבל 16 שנים בכלא ובצדק....

נערך לאחרונה ע"י cancer בתאריך 02-04-2005 בשעה 09:17.
ישן 04-04-2005, 08:36
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

אין סיטואצייה גרועה יותר מזו .. ואין דבר שהוא בר פתרון וברור או שנכתב ע"י נוהל ברור
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "אז זהו שההוראות במקרה כזה הן ירי לעבר הראש..."

כפי שציינתי לעיל אין גם יכולת אופרטיבית שיכולה לגרום לניטרולו של מתאבד .. ההנחייה של כדור בראש אינה מוכרת לי ..
שוטר אני לא השבח לאל .. אבל יש לי אח שוטר והנחייה זו אינה מוכרת גם לו ..{ אלא אם כן מדובר בזיהוי ודאי וגם אז בהנחה שהטווח הוא קצר עדיף ללכודו חי ולא לשלוף נשק }
לא יודע אם זכור לך ..
לפני כמה שנים היה פיגוע ירי בת"מ אגד עפולה .. מחבל אחד חמוש בקל"צ נכנס לתוך מתחם התחנה וירה לכול עבר ..השני הקיף את מתחם התחנה שהוא חמוש ב M-16 והחל לבצע ירי לעבר רכבים ואזרחים בקרבת השוק העירוני ..
רדיוס הפיגוע היה בטווח של 300-400 מטרים דבר שהקשה על כוחות הבטחון לחסלם וגבה מחיר דמים יקר..
דבר זה גרם לכול אזרח חמוש לשלוף את נשקו האישי ולהתחיל לבצע ירי לעבר מה שהיה נדמה לו כמחבל ..
חלק גדול מהפצועים שהגיע לבי"ח הוצאו מגופם קליעים בקוטר של 9 מ"מ .. קוטר קליע זה אינו היה מצוי בידי המחבלים ..וכעת נסה לדמיין מה הלך שם ולמה בדיוק מחמירים עם נושא זה ..
אזרח שאינו ממוקצע ..ואין לו את הידע להבין מה נשקו יכול לעשות ולאיזה נזק לגרום עדיף שישאירו בנרתיק .. וזה מה שהמאבטח היה צריך לעשות .. וצאת מכול העניין הזה נקי !
בכול הקשור לפגיעות ירי בראש ..את המונח הרפואי "ספאזם" אתה מכיר ?

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 04-04-2005 בשעה 08:47.
ישן 04-04-2005, 09:33
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

כל אזרח שיש לו נשק חייב להפעיל אותו
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "אין סיטואצייה גרועה יותר מזו .. ואין דבר שהוא בר פתרון וברור או שנכתב ע"י נוהל ברור"

ברגע שהוא רואה מחבל, גם אם הוא לא יוצא יחידה מובחרת וזה מהסיבה הפשוטה
שלפעמים לוקח לכוחות הביטחון זמן עד שהם מגיעים למקום.
לגביי המקצועיות בהפעלת נשק, אני מסכים איתך שצריך לדאוג לכך שאותו
אחד יעבור הכשרה יותר ארוכה מאשר כמה ימים במטווח..
אכן יש הוראה כזו לירות לעבר הראש ולא לעבר החזה ברגע שמזהים באופן ודאי מחבל
כמובן שיש פעולות אוטומטיות אחרות שאפשר לנקוט בהם,אבל הסיטואציה פה היא אחרת
העובדה שאותו מחבל הצליח לעבור את המאבטח והחל להתקדם לעבר ב"ס, היתה צריכה
לגרום למאבטח כבר אז לירות לעבר הראש שלו ולא להזהיר אותו ואז לירות באוויר ואז לכוון
את הנשק לעבר החזה שלו : הוא עשה הכל חוץ מלירות לו בראש וזה מוכיח שהוא לא
חשב שאכן מדובר במחבל ולמרות זאת הוא ירה לו בראש ועל היריה הזו בדיוק הוא
קיבל 16 שנות מאסר..
זה שיש פה אנשים שעושים הנחות לאותו מאבטח, שיבושם להם, אני רוצה לראות איך הם יגיבו
כשקרוב משפחה שלהם יחליט לקצר את הדרך בדילוג על איזו גדר או להתעמת עם איזה מאבטח
ואז יהיה בדיוק באותו אזור מאבטח שיתקע כדור בחזה לאותו אחד, נראה אז את אותם חכמולוגים מצדיקים אותו...

נערך לאחרונה ע"י cancer בתאריך 04-04-2005 בשעה 09:47.
ישן 02-04-2005, 09:15
צלמית המשתמש של kukURIku

להתעלם זה אחלה דרך התמודדות
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי סאנדמן שמתחילה ב "שוב, מה זה זיהה אותו כמחבל?"

או שסתם אתה אוהב לשאול פעמיים?

ציטוט:
לפרוץ לבית ספר ולא להישמע להוראות המאבטח - זה לא לזהות אדם כמחבל. במיוחד לא במדינתנו שלוקה בחינוך לקוי לתושביה

זה דווקא כן. במיוחד במדינתנו הלוקה בכמה מיליוני מתאבדים שחיים מסביבנו.

ציטוט:
שוב, אני לא בקיא בהוראות אבטחה אבל אני מניח שכדי לזהות מחבל צריך לראות ממצאים שממש יפלילו אותו מעל לכל ספק כמחבל: ריצה עם סכין, ירי לכל עבר, תקיפה של תלמיד, ריצה לעבר מרכז אוכלוסיה תוך קריאות "אללה הוא אכבר" וכו'... - כשכל זה מלווה בחזות ערבית אותנטית.

לפי הוראות המשטרה, מספיק פחות מזה. לא מחכים שיתקוף תלמיד ויתפוצץ ואז מגיבים, לא מחכים לקריאות אללה הוא אכבר כי בדרך כלל אין כאלה (לפני המפיצוץ רובם לא צועקים אלא ממלמלים לעצמם פסוקי קוראן), אין למתאבדים חזות ערבית אותנטית כי הם צובעים שיער ושמים עדשות, כי הם משתמשים בנשים בהריון עם עיניים כחולות, כי הם משתמשים בעגלת תינוקות להסתרת מטען.

ציטוט:
ושוב, אף אחד לא מאשים את המאבטח ברצח ממדרגה ראשונה - אבל גם אי אפשר להגיד שמאבטח יכול להרוג כל אחד שהגדיר כמחבל ללא קשר למה שהוביל אותו להחלטה הזאת - כי הבא שימות יכול סתם להיות ילד מבית ספר אחר שטיפס על הגדר כדי להיפגש עם חברתו.

אין ספק שהוא טעה. אבל הוא האשם הכי קטן בפרש כי הוא רק לחץ על ההדק. האשמים האמיתיים נתנו לו אקדח ושמו אותו שם.

נ.ב. הוראות המשטרה - אסור לירות לרגליים, בשום מצב.

ישן 03-04-2005, 12:08
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

ב - 95% מהמקרים לא ידוע על מחבל שהסתער על קהל וצווח בטרם התפוצץ

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סאנדמן
..
למה ?
מכיוון שזאת ההנחייה שהם מקבלים משולחהם ..
עפ"י התנהגות חשודה בהחלט אפשר לזהות ובמקרים מעטים ע"י לבושם ..
הדרך היחידה לנטרל מתאבד היא אך ורק ע"י ניטרלו וזה לא מחייב ירי מכיוון שהדבר החשוב ביותר בגוף המחבל שצריך לנטרל זה את הידיים ולא תמיד תצליח לבצע זאת ע"י ירי ..
בהנחה שאין אפשרות ניטרול ע"י ירי שאתה כמאבטח או אזרח משוכנע שזהית מחבל ..וברצונך למנוע את זה נסה להגיע לידיו .. רק כך תוכל למנוע את הפיצוץ .. כך או אחרת אתה נמצא לידו ואין לך מה להפסיד ..!
הסיבה שמאבטח זה מעביר בי כעס מסויים היא שבוודאות יכל מהרגעים הראשונים למנוע את הירי .. תחילת הסיפור הייתה בקללות ומריבות וגם בתגרת ידיים בנקודה זו היה אמור להבין היורה שאין מדובר בסכנת חיים .. שום מחבל לא היה מתנהג כך ..ואם כבר היה מתאבד הוא היה מבצע את זממו בכניסה לבי"ס !

ישן 02-04-2005, 19:38
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

אז ממה שאני מבין כול אדם בישראל שיסרב להזדהות ע"י מאבטח או שוטר דינו נחרץ ?
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "הטכנאי נורה פעמיים כשהוא על רגליו!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
קשיי השפה, והזיהוי השגוי - מ-ח-י-י-ב-י-ם ירי כזה. מרגע שהמאבטח שוכנע שמדובר במחבל,
טענתך זו מחייבת משנה זהירות ע"י כול בר סמכות באשר יהיה אחרת התוצאות יהיו איומות ..
ירי חייב להתבצע לאחר שנושאו ווידה כי מיצא את כול האפשריות האחרות עונדות לרשותו וגם הם מדובר בעניין של שניות ..{ ואם כבר מחבל עדיף שיתפס חי מהסיבות הברורות }
עליו
לחסל אותו, משום שאם מדובר במתאבד, מספיקה תנועת אצבע כדי להפעיל מטען נפץ שעל גופו.
על כך אין עוררין
הכשרה מיוחדת לחיסול מתאבדים אכן לא קיימת -
אבל ההוראה היא לוודא נטרול מוחלט שלהם.
לא תמיד מחוייב בירי ובתנאי שלא קיימת סכנה לציבור
לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם כדור טועה של המאבטח היה פוגע או פוצע עובר אורח
אם
יש לך דרך אחרת לנטרל אדם שנושא על גופו מטען נפץ, מלבד חיסולו - אז שלח אותה לשלטונות.
הם ישתגעו מהתרגשות...
אין דרך היה וקורה ואגב קרו מקרים מדובר במזל אין מילה אחרת
אם מה שאתה חושב זה נכון, אז לדעתך מדובר ברוצח - ובמקרה כזה אתה בבדידות מזהרת,
לא שוכנעתי אחרת .. מדובר ברוצח !
כי
אפילו השופט לא חושב שהמאבטח הוא רוצח...
השופט הגדיר אותו כלא שפוי ..ואת הירי כלא מוצדק ואף הומלץ בטרם גזר הדין לשלוח אותו להסתכלות ..

ישן 04-04-2005, 20:57
צלמית המשתמש של קיבינימט_קום
  קיבינימט_קום קיבינימט_קום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.02
פיגוע מסכים עם Kukuriku בכל מילה:

אפילו כתבתי פקס ב 2 בלילה ושלחתי לתוכנית של "זהבי עצבני", יומיים לפני גזר הדין.
הוא בחר שלא להקריא את מה שכתבתי.

אני חייב להודות שקיוויתי שהוא יצא ז-כ-א-י, כי את הבר מינן הנ"ל כולנו מכירים טוב מאוד.
(רציתי לומר "המנוח" אבל הוא לא הגיע לדרגה הזו, עדיין.)
אם זה מהתור בבנק, בכבישים ובכל מקום אחר. אותם ערסים שחושבים שהם
"השולטים", בד"כ נראים כמו ממוטות עם שכל של תלמיד מחונן בכיתה מקדמת.

מה הייתה הבעייה שלו לדבר ולהזדהות? להפסיד 20 שניות?
מזרחי, שבא עם תיק "נייקי" זה פרופיל שמתאים גם למחבל מתאבד וגם לערס. מה לעשות.
כשראיתי את המשפחה שלו בטלוויזיה כבר הבנתי עם מי היה עסק. חבורת ברברים.
איזה סיפורים אמרו עליו: "גולש סקי מוכשר". פישששש.. באמת צדיק אומות העולם.
אמא שלו היא נראית מהסוג שמחנך את הילדים "לא לצאת פראיירים, בכל מחיר".
ממש "פחיתות כבוד" לפתוח תיק בכניסה.

לא היה למאבטח שום סיבה לירות בו סתם.
הוא מרוויח שכר מינימום ומפרנס משפחה בדוחק.
המאבטח מילא את מה שהוטל עליו.
לפחות שיקחו אחריות על הנוהלים שהמשטרע המחוננת שלנו מוציאה.

16 שנה.. קיבינימט

ישן 06-04-2005, 08:45
צלמית המשתמש של kibinimat
  kibinimat kibinimat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.05
שלח הודעה דרך MSN אל kibinimat
כתבה כנראה שעוד כמה חושבים שזה לא צודק:

אפילו קיבלתי על זה אימייל שרשרת:

איפה אנחנו חיים ?!

ביום ד' 31.3.05 קיבל השופט צבי גורפינקל את עמדת התביעה וקבע שלטכנאי המזגנים שסירב להזדהות ולעבור ביקורת בכניסתו לבית ספר, לא היה דמיון לערבי והוא לא דיבר במבטא ערבי, ולמאבטח הרוסי שירה באיש המתפרץ לא היתה סיבה לירות בו ולהרגו. לכן שלח כבוד השופט את המאבטח הרוסי האומלל ל-16 (שש עשרה !!!) שנות מאסר בפועל.

אם כך יש לשאול:

1. האם ההוראות למאבטחים (ולמאבטח זה) היו לבדוק רק את אלו הדומים לערבים ומדברים במבטא ערבי???

2. מדוע בודקים את התובעת בכל פעם בכניסתה למרכז קניות? רק מפני שהיא דומה לערביה ומדברת במבטא ערבי???

3. מדוע בודקים את כבוד השופט ואת בני משפחתו בכל פעם בכניסתם לקולנוע ולתאטרון? רק מפני שהם דומים לערבים ומדברים במבטא ערבי???

4. כבוד השופט קבע גם שלטכנאי המזגנים לא היה תיק כדי לאכסן בו מטען חבלה. אם כך מדוע בכל זאת בודקים את כבוד השופט בכניסתו ללא תיק לקולנוע? האם המושגים "חגורת נפץ", "אקדח" אינם מוכרים ??

5. האם אין בגזר הדין עידוד "לצפצף" על המאבטח ולחדור פנימה למתקן מאובטח?

6. האם יש בארץ הזו נהג אחד שהרג מישהו בגלל טעות בשיקול דעת וקיבל 16 (שש עשרה !!!) שנות מאסר בבית סוהר שורץ עבריינים?? ומה לגבי אלו שנהגו בזלזול בחוק ביודעין והרגו אדם אחד, או יותר??

7. האם הבחור הצעיר שהשתולל על הכביש במורדות הכרמל, במכונית המפוארת של האבא, והרג זוג הורים, האם חטף גם הוא 16 (שש עשרה!!!) שנים בפנים???

8. האם זה מה שיעשה למאבטח עולה מברית המועצות שאולי טעה בשיקול דעת ברגע של התרגשות? האם זה עונשו ועונשם הכבד של אשתו וילדיו האומללים??????

יש עוד שאלות למכביר בענין גזר הדין התמוה, ביניהן כמובן השאלה מה היה קורה אלו היה זה מחבל.

להזכיר, המקרה אירע בעת שהאינתיפדה היתה עדיין בשיאה.

אם גם את/ה שותף/ה לדעה זו אל תאמר/י לעצמך "טוב,הוא יערער לעליון". הפץ/י מייל זה כדי שידעו רבים ככל האפשר אודות גזר דין זה והמקום בו אנו חיים.
ישן 06-04-2005, 09:51
צלמית המשתמש של סאנדמן
  סאנדמן סאנדמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.04
it all comes down to this:
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי kibinimat שמתחילה ב "כנראה שעוד כמה חושבים שזה לא צודק:"

על מה המאבטח חשב כשהוא ירה על הטכנאי? האם הוא באמת ובתמים חשב שמדובר ב"פצצה מתקתקת"? אם כן ולמרות שלא היה הרבה שיצביע על כך - מדובר בטעות והמאבטח לא היה צריך להיענש בכזו חומרה. אבל מה אם המאבטח ירה בטכנאי סתם כי הוא עיצבן אותו, סתם כי "עלה לו הפיוז" על החוצפה הישראלית המטיחה בפניו שוב ושוב? אז חבר'ה, מספיק להיתמם בבקשה כי:

1. ההוראות הן לא רק לבדוק ערבים או בעלי חזות ערבית אבל כן להחמיר בבדיקה איתם וכן להקל בבדיקה עם יהודים ישראלים ואל תגידו לי שיש ערבים עם מראה מערבי וכו' - זה לא קשור לעניין כי אחרי שהיה בין השניים דין ודברים ולאור מראהו של הטכנאי - אין מצב שהמאבטח חשב שמדובר בבן מיעוטים.

2 ו 3 . שוב, בודקים את כולם, אבל יש רמות בדיקה.

4. פשוט עוד נתון שהצטרף לפרופיל שנבנה על אותו טכנאי - למראית עין חסר פוטנציאל פגיעה (כן, גם יכול להיות שהוא החביא ברקטום שלו טריגר שמפעיל טון חנ"פ באיזור בית הספר - אבל זה לא נראה לעין).

5. פה אני מסכים - הטכנאי עשה מעשה חצוף וניבזי ולפעמים בא לך להגיד "הגיע לו" - אבל עם יד על הלב, באמת הגיע לו למות בשביל חוצפה וטיפשות גרידא?

6 ו 7 . אין קשר לעניין.

8. האם עונשו של הטכנאי על חוסר שיקול הדעת שלו במקרה להיהרג ולהשאיר את אשתו אלמנה ואת ילדיו יתומים?.

והמשפט שסגר את המכתב שפירסמת היה באמת סגירה ילדותית לעניין: ומה היה אם הוא היה מחבל? - ומה היה אם כל הנרצחים במדינה היו מחבלים? ואם כל הנדרסים היו מחבלים?

אם ילד היה נורה ע"י המאבטח הזה כי טיפס על הגדר וניסה להיתפלח לתחומי הביה"ס כדי לפגוש את חברתו וממרומי הגדר היה רב עם המאבטח באומץ נערי ופזיז - גם אז הייתם צועקים: ומה אם היתה לו חגורת נפץ בתחתונים?

ישן 06-04-2005, 10:13
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
לא מסכים, ואפרט למה:
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי סאנדמן שמתחילה ב "it all comes down to this:"

1. ההוראות הן לבדוק את כולם, הברווז הביא את החדשה על האדון סמירק, שלא היה "מזרח תיכוני" במראהו, כל אדם חשוד, ולא משנה כיצד הוא נראה, צריך להוות מושא לחיפוש ובידוק.

2 ו-3. אני מניח שנכנסת לאחרונה למבנה כלשהו ועברת בדיקה בטחונית, אגלה לך סוד, התיק שלי לא נבדק עידנים, מהסיבה הפשוטה שבכל פעם שהגעתי לאחד המאבטחים, הוצאתי את פנקס המילואים שלי והראיתי לשומר את תעודת המילואים ותעודת הלוחם שעדיין שוכנת שם, במקביל, תמיד טרחתי גם לברך את המאבטח לשלום, כי זה בדיוק הנוהל, עליהם לברר שזה שהם מדברים איתו הוא אכן ישראלי.
אם אני יכול להוכיח שאיני מהווה סיכון - עליי לעשות זאת.
התובעת והשופט לא מתפרצים לבית ספר כלשהו ומבטלים את המאבטח בבוז. זה ההבדל.

4. אין לי מושג איזה פרופיל נבנה לטכנאי, אבל חגורת נפץ אינה דבר שניתן להתעלם ממנו בכזאת קלות. בנוסף, לא צריך תיק עם 800 ק"ג חנ"מ כדי לגרום נזק...
העובדה שהטכנאי לא נשא עימו תיק אינה קבילה לעניות דעתי ואינה רלבנטית לנושא, מהסיבות שנמנו.

5. הטכנאי אכן עשה מעשה טיפשי, שבשילוב עם חוסר מיומנותו של אותו מאבטח והעובדה כי הוא אינו דובר את השפה באופן שוטף, הביאו לאותה תוצאה הרת אסון, יותר משהאשמה היא על המאבטח - היא על מי שהכשיר אותו ונתן לו נשק.
כולנו עברנו בצבא, גם שם טעויות קורות, אבל בד"כ חיילים עוברים אימונים לפני שהם נשלחים לעשות קו במקום כלשהו, חייל שלא עבר הכשרה מתאימה, לא יימצא בקו עימות. זה אמור היה להיות נכון גם במקרה הזה, אבל מישהו פישל, וזה לא המאבטח.
הייתי יכול באותה מידה לבוא בטענות לטכנאי שהיה ישראלי, הוא מכיר את המצב הבטחוני בארץ, במיוחד באותה תקופה ולכן היה עליו לשתף פעולה.
לצערנו כי רב, הוא עשה טעות פטאלית ושילם עליה.

6. ו-7. יש קשר עקיף, המקרים שצוינו במייל המדובר הינם גרימת מוות ברשלנות, רשלנות פושעת אפילו, פה נידון מקרה של הריגה עם נסיבות כמעט מקלות.
למה ילד שהרג זוג הורים לא זכה לעונש הולם? למה אותו מאבטח נידון לחומרה ואילו עם אחרים מקלים?
הקשר מטושטש, אבל קיים.

8. אבהיר את דעתי, שניהם אשמים, גם המאבטח וגם הטכנאי, אבל יש אשמים נוספים בדמות חברת השמירה ואלו שהכשירו את אותו מאבטח.
לו המאבטח היה מוכשר כיאות לתפקידו והטכנאי היה מתנהג ככל האדם ומשתף פעולה, כל זאת היה נמנע, לא צודק לפטור צד אחד מהמשוואה מכל אשמה, והיו הנסיבות כשהיו.
כפי שנכתב פה, צד אחד שילם בחייו, צד שני יכנס לכלא ל-16 שנים, ואילו האשם העיקרי יצא ללא משפט. צדק לא היה פה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:20

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר