לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-05-2009, 21:28
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "כן, כאילו לא מספיק שאנחנו..."

אני מבקש, אותם "פסיכופתים" שבאמת הולכים ועושים מעשי זוועות, ילכו ויעשו אותם גם בלי עזרת משחקי מחשב למינהם. לא הוכח שום קשר חד משמעי בין משחקי מחשב לאלימות. מה שכן הוכח, זה שאם אתה בתור הורה לא מפקח על הילד שלך (ובהתאם אם אתה אמריקאי, לא נועל את הנשק שיש לך בבית בצורה כזו שהילד שלך לא יכול להגיע אליו), אז הוא באמת עלול לעשות משהו מטומטם.
אין שום פסול בלשחק במשחקי מחשב - גם אלימים מאוד - כל עוד אתה בנאדם רציונלי (ואם אתה ילד - גם תחת עינם הפקוחות של הוריך).

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-05-2009, 23:16
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "חבר, לא הייתי סומך גם על אדם..."

אתה לוקח משחק אזוטרי ומשליך אותו על הכלל. המשחק הנ"ל לא שונה מכל מני סרטים שתוכל למצוא בקלות באינטרנט, בלחיצת כפתור וללא צורך בהתקנה בכלל.
ולשאלתך - מה שאדם עושה בדל"ת אמותיו זו בעיה שלו, ושיתעסק במה שבא לו. אני דיי בטוח שאנשים שיחקו במשחק הנ"ל בכל העולם - אם בכדי ממש לשחק בו או רק מסקרנות - ועדיין לא ראינו מכה גדולה של מעשי אונס.
שוב, לא צריך משחקים כאלה כדי לעשות פשעים ומעשי אונס - צריך מוח מעוות, ואם יש לך אחד כזה הרי שום משחק בעולם לא יהיה הקטליזטור למעשיך. אולי תחנה קטנה, אבל בהחלט לא הסיבה המרכזית. כל מי שעשה מעשה, נתפס ותלה אשמה במשחקים - רק ניסה להתחמק מאחריות. אנשים עשו מעשים נוראיים באנשים אחרים עוד הרבה לפני המצאת משחקי הלוח אפילו...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 17-05-2009, 23:25
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "אתה לוקח משחק אזוטרי ומשליך..."

נכון, באינטרנט תמצא דברים גרועים יותר, אבל מכירתם של משחקים כאלו בצורה כזו מעניקה להם לגיטימציה גדולה יותר מאשר אתר מפוקפק שקשה להגיע אליו.

ד,א- בעקבות זה http://en.wikipedia.org/wiki/Battle_Raper
וזה- http://en.wikipedia.org/wiki/Battle_Raper_2

אני משוכנע יותר ויותר שהיפנים קצת חולים...

לגבי "כל מי שעשה מעשה, נתפס ותלה אשמה במשחקים - רק ניסה להתחמק מאחריות"- מסכים. אני גם מסכים שאם נאפשר לילדים בני 12 לשחק במשחקים הללו לא כולם יהפכו לאנסים. אבל עדיין לא הייתי רוצה לעשות זאת. וגם אם אדם מבוגר עושה זאת בצורה פרטית בביתו, לא הייתי מעוניין להתחבר איתו, כמו גם אם הוא אוהב לראות סרטוני אונס ולמעשה לא פגע פיזית בשום אישה. אותי זה מרתיע.

ישן 17-05-2009, 22:25
צלמית המשתמש של Gilgamesh
  Gilgamesh Gilgamesh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "אני מבקש, אותם "פסיכופתים"..."

משחקי המחשב מתווכים בין שני מצבים פסיכולוגיים, כלומר, מורידים עכבות.
דומה לשטיפת מוח.

אנשים נורמליים, או ילדים מחונכים למשעי מסוגלים לשלוט בדחפיהם ולהבדיל בין המותר לאסור. לכן משחקי מחשב אלימים ככל שיהיו לא יהפכו אותם "לפסיכופתים".
אולם, משחקי המחשב האלימים והריאלים מתמיד מחלישים מהעקבות או החסמים הפסיכולוגים האלו בין המותר לאסור.

זה דומה, להרגלת ילדים בתרבויות רבות מאוד בעולם, לצוד בעלי חיים או לשחוט בעלי חיים במו-ידיהם, לכאורה למלא את הצורך במזון. כמובן, שהמעבר לשחיטת בני אדם או ציד אדם, נעשה פסיכולוגית קל יותר עבורם והמעבר להתנהגות צבאית או פושעת תלוי רק ברצונם החופשי להגדרת מותר ואסור.

ראיתי כתבה בזמנו, על טיפול בהלומי קרב בארה"ב באמצעות אנימציות מחשב המשחזרות את האירוע.
האם בעתיד, אפשר יהיה להכין טיפול מונע להלם קרב, באמצעות אותה אנימצית מחשב???

נערך לאחרונה ע"י Gilgamesh בתאריך 17-05-2009 בשעה 22:28.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:06

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר