לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2009, 07:56
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
יאשק'ה...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי יאשה והפיצפוצים שמתחילה ב "כי זה מגביל את שדה הראייה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יאשה והפיצפוצים

לא לצחוק, אני חי'ריניק לשעבר וקחו בחשבון שעקב עודף פזצ"טאות כאשר חלקן היו עם נחיתה לא טובה אולי גרמו לי לזעזוע ולנזק בלתי הפיך.

הזעזוע היחידי שאתה יכול לקבל מ"עודף פזצ"טאות", קשור ל"איזור הדרומי" של הגוף שלך.

אם עברו כל כך הרבה שנים, ואתה עדיין מרגיש כאבים, אני ממליץ לך לבדוק את זה.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-07-2009, 07:27
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "חידה"

אין דבר מבהיל יותר מאשר להתקע עם הראש בתותח. מצידך, אתה הולך והכל בסדר - ופתאום הראש שלך מתנגש ב"קיר" בלתי נראה (והרבה פעמים מפיל אותך לרצפה מעוצמת המכה) ומותיר אותך המום וכואב למשך לפחות חצי דקה (מדדתי ).
כמובן שטירונים שפותחים את הראש בעקבות מפגשים שכאלה עם התותח, זה לא מקרה נדיר - לי בעצמי יצא לראות לפחות שלושה כאלה... נו, מה יגידו הגרמנים - אצלהם אין בכלל ג'נטקסים אלא רק אוזניות אותן הם שמים על הכומתה. אני מקווה שהכומתה שלהם מאוד מרופדת...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 05-07-2009, 07:37
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "חידה"

צוחקים פה, וחשבים שמדובר בטימטום. אבל ממש לא!
הטנק מוסווה והתותח נמוך.
מאד מאד קשה להבחין בקצה התותח בייחוד במצב של עפיצות קשה, המצב שבו נמצאים טירוני שריון רוב הזמן. זה לא שיש להם עודף שעו שינה ומנוחה...
אישית יצא לי להיכנס בתותח לא רק בשמירה אלא גם בטפ"ש ואפילו כשהייתי כבר במבצעית!

ישן 05-07-2009, 10:34
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "צוחקים פה, וחשבים שמדובר..."

לא מסכים איתך. לדעתי הסכנה הגדולה ביותר לשיריונר שהטנק שלו מכוסה ברשת הסוואה, היא להשאיר מדף טען פתוח וליפול לתוכו כשהולכים על הצריח... ולא, הרשת לא בולמת את הנפילה
אגב, אני לא יודע אם זה קורה במרכבות, אבל במג"חים כששמים מקלע 0.5 למט"ז ועושים תרגולת עליה מהירה לטנק - הקנה של ה-0.5 הוא בעצמו "מפצח ראשים" לא קטן. למזלי הרב ביותר, לרוב תרגולת "עליה מהירה" מתבצעת לאחר תרגולת "פריקה מהירה", כך שהג'נטקס שלך נשאר לך עדיין על הראש כשפרקת מהטנק. אם זה לא היה כך, אני לא חושב שהייתי מסוגל מבחינה מוטורית לכתוב פה בפורום

ציטוט:
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 05-07-2009, 11:43
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "וכמובן הקללה של כל הצעירים..."

זה לא כ"כ נפוץ כמו שאתה חושב. אצל המאג טען - אולי, אבל זה נובע משיכחה של כל הברוסים שירית לפני 3 דקות. בכללי השיריונר הממוצע יודע טוב מאוד שקנה של מקלע או נשק מתחמם לאחר ירי, במיוחד הירי המאסיבי של המאגים בתרגיל (לי אישית יצא לירות 4 ברוסים מלאים בתרגיל צוות של רבע שעה בתור טען, וכן - הייתי צריך להחליף קנה לקראת הסוף כי הוא כבר נהיה כמעט שקוף).
הטעות הגדולה ביותר בנוגע לכוויות של אנשי צוות בטנק, כמו שציינתי באשכול אחר, זה טען צעיר שחושב שכפפות הנומקס מגינות בפני חום וכשהתרמיל נפלט מהתותח לאחר הירי, הוא מנסה לתפוס אותו בידיים... אתה מכיר את זה שאתה מקבל כוויה, שבשניה הראשונה אתה לא מרגיש משהו מיוחד ואז שניה אחרי זה הכוויה מתחילה לשרוף? אז עם תרמיל מהתותח זה שורף עוד בשניה שאתה תופס אותו - זה עד כדי כך חם. זה גם עושה לך כוויה מכובדת מאוד. יש לי תמונה של כף היד של חבר שלי מהמילואים שרגיל להיות תותחן, ובאימון טנקים האחרון במילואים שמו אותו בתפקיד טען והוא עשה את הטעות הזו בדיוק...

ציטוט:

ישן 05-07-2009, 12:31
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אז כנראה רק חברים שלי..."

יש כמה אופציות (והן כולן מתייחסות לתותחי 105 מ"מ, שם התרמיל לא מתכלה לאחר הירי ונופל לסל יעודי מתחת לתותח כמו במרכבה סימן 3 ו-4 עם תותחי 120 מ"מ):
א. במהלך נסיעה וכשצריך לטעון נוסף פגז מיד לאחר הירי, אתה לא תופס את התרמיל - אתה בועט בו לאיזה מקום (אני נוהג לבעוט בו כך שיתקע מתחת לכיסא תותחן - יש שם מקום לתקוע לפחות 2 תרמילים) עד שיתקררו טיפה.
ב. שם על הידיים את כפפות האזבסט שיש בטנק (נמצאות בתא כלים ליד הטען) ואיתם מחזיר את התרמילים למקום מאובטח.

ציטוט:

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:07

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר