לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-08-2009, 02:03
צלמית המשתמש של Judo1
  משתמש זכר Judo1 Judo1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.08
שלח הודעה דרך MSN אל Judo1 Facebook profile
שאלות | הדרכת קרב מגע בצבא.

שלום לכולם!

אני רביב, בן 17 מאיזור הצפון.
היה לי צו ראשון ב-15.7 ואני מעוניין מאוד להיות מדריך קרב מגע במהלך השירות הצבאי.
אני מתאמן בענף הג'ודו 12 שנים, בעל חגורה שחורה, מדריך ג'ודו מטעם מכון וינגייט, מתאמן מדי פעם באומנויות לחימה שונות כגון: היאבקות, קיקבוקסינג וקרב מגע (אך לא באופן מקצועי) ובעל ניסיון של שנה וחצי בהדרכת ג'ודו.

בריאיון האישי בצו הראשון התעקשתי על הדרכת קרב מגע ולא העלתי שום אופציה אחרת חוץ ממנה, הצגתי את תעודת המדריך וסיפרתי על התארים שלי בתחרויות הג'ודו, על הותק כספורטאי תחרותי ועל הניסיון בהדרכה.

נכנסתי לאתר "עולים על מדים" ובדקתי את המידע הרפואי שלי:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

רציתי לשאול מהם הסיכויים שלי לקבל הזמנה למיונים של קרב המגע ומה הסיכויים שלי בכלל להתקבל לתפקיד זה?
בנוסף, מהו הפרופיל הצבאי שלי והאם הוא מתאים לתפקיד?

קראתי קצת על התפקיד וכתוב שאת הקורס מקבלים חיילים קרביים כבונוס או שמקבלים אותו לרוב אלה שיש להם פרוטקציה בוינגייט ושממש קשה להתקבל לשם ומתבצעת סלקציה רצינית לתפקיד זה.
האם זה נכון? ממש חשוב לי להתקבל לתפקיד זה ולא להיתקע לבסוף עם תפקיד גרוע. יש לי הרבה מה לתרום בתחום ולדעתי זה תפקיד אידאלי בשבילי ובנוסף אני בכושר גופני מצוין.

האם תוכלו לעזור לי ולהגיד לי מה אני צריך לעשות על מנת להתקבל לשם בסופו של דבר?

תודה מראש,
רביב.

נערך לאחרונה ע"י Judo1 בתאריך 12-08-2009 בשעה 02:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-08-2009, 15:13
צלמית המשתמש של Judo1
  משתמש זכר Judo1 Judo1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.08
שלח הודעה דרך MSN אל Judo1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי 760 שמתחילה ב "הי רביב, מנסיון אישי, דבר..."

אחלה! תודה אני אדבר עם המאמן שלי ואני אבקש ממנו לכתוב עבורי מכתב המלצה ושידבר עם כמה אנשים שיוכלו להשפיע.

כדי שלא יהיו לי ציפיות לשווא- האם לדעתכם אני אקבל זימון למיונים לקורסים אם יש לי פרופיל 72, בכך שהתעקשתי בצו הראשון רק על קרב מגע, אמרתי שאני לא מעוניין להיות קרבי והצגתי בפניהם את כל המידע הספורטיבי עליי שאותו כתבתי למעלה?
יהיה מבאס לחכות בקוצר רוח לזימונים הללו ובסוף ישלחו לי זימונים ליחידות כמו שיריון, תותחנים, מודיעין השדה, קרקל וכו' וכו'.

מה אני צריך לעשות כרגע? אני לא רוצה לשבת בחיבוק ידיים וכשיגיע הרגע אז יהיה מה שיהיה... אני רוצה להילחם על התפקיד ולא משנה לי כלום. מה נכון לעשות עכשיו?

ישן 13-08-2009, 22:53
  משתמש זכר bugs bunny bugs bunny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.04
שלום לך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Judo1 שמתחילה ב "שאלות | הדרכת קרב מגע בצבא."

השתחררתי לפני כמה חודשים ושירתתי 3 שנים בתור מדריך קרב מגע..לא משנה כרגע איפה...

אתה יכול להתגייס להיות לוחם, לאחר סוף מסלול לקבל צו'ופר ולקבל את הקורס (בתנאי שתעבור ), להמשיך להיות לוחם, ומדי פעם להעביר אימונים למחלקות, או לחבר'ה במסלול אם אתה ביחטי"יות...

אתה יכול להתגייס בתור לוחם... להיפצע (לא עלינו) ולקבל את הקורס ( כמובן שאם אתה מתאים) ומשם לעבור לבסיסי הדרכה של אותה יחידה וכו'...

כמו כן את הקורס מקבלים(לא הרבה) גם חבר'ה שהם מדריכי אימון גופני..

האפשרות שמתאימה לך...ולפי מה שרשמת..באמת יש לך רקע עשיר באומנויות לחימה וובהדרכה..היא להתגייס בתור מדריך כושר קרבי (צריך לקבל לזה זימון) ומשם הלאה עם הזמן לקרב מגע..

ישנה עוד אפשרות..ובודדים מקבלים אותה...יחידות מסוימות פשוט "חוטפות" את החב'רה לפני הגיוס...ומכשירות אותם להיות מדריכי קרב מגע (בווינגייט) נטו של היחידה שלהם...זה לא קורה הרבה..אפילו מעט מאוד....וכן...קשרים יעזרו

אשמח לענות לך על יותר שאלות לגבי זה..ולגבי המיונים והקורס בכלל...
בפרטי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר