לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-09-2009, 15:21
  elvis1977 elvis1977 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
קטעים בעל בוגד שאיבר מינו הודבק: הלו, תנו לי ללכת

ציטוט:
בפעם הראשונה מאז שהותקף על ידי ארבע נשים זועמות, הופיע דונסה דיוויס בבית המשפט ושחזר כיצד הן פיתו לחדר במלון, כפתו אותו למיטה ולבסוף מרחו דבק מגע על איבר מינו. הוא סיפר כיצד הפציר בהן לא לפגוע בו, אבל הן עשו זאת בכל מקרה.

המקרה אירע לפני כחודש כאשר תרזה זימן הזמינה את דיוויס להצטרף אליה לליל אהבים במלון דרכים סמוך לאגם ווינבגו במדינת וויסקונסין. היא שכנעה אותו לכפות את עצמו למיטה כדי "לעורר" את חיי המין שלהם. אולם מרגע שעשה זאת, הופיעו שלוש נשים נוספות בחדר: אחותה של זימן, מישל בלביו, המאהבת הנוספת וונדי סיוול ואשתו של דיוויס, טרייסי הוד-דיוויס.

זימן סיפרה בחקירתה כי היא פגשה את דיוויס דרך האינטרנט, התאהבה בו ואף הלוותה לו 3,000 דולרים. אולם מרגע שגילתה כי יש לו אשה ומאהבת נוספת, היא יצרה עימן קשר במטרה לנקום בו. רשת הטלוויזיה האמריקנית ABC דיווחה היום (ד') כי הבעל הבוגד העיד בבית המשפט המחוזי בקלמוט בוויסקונסין. בתום הדיון קבע השופט כי יש די ראיות נגד ארבע הנשים כדי להעמיד אותן לדין בשל מעשיהן.

דיוויס לא היסס לענות על שאלות עורכי הדין בבית המשפט ואף לגלג לדבריהם. הפרקליטה של סיוול, נילה רובינסון, שאלה אותו: "האם ההחלטה לקשור אותך למיטה לא היתה למעשה רעיון שלך?" הוא השיב: "הסכמנו שהיא תכפות אותי, אבל זה לא אמור היה להיות כל כך הדוק".

הוא סיפר כי "העניינים הסתבכו" מרגע שהוא נכפת למיטה על ידי זימן. אחותה, בלביו, לפתע נכנסה לחדר לצד אשתו וסיוול. דיוויס הסביר כי הוא חשב לעצמו "פתאום זה נהיה ממש רע, וזה היה ממילא די רע עד אז. כשכולן היו בחדר זה הפך מרע לגרוע".

הבעל הבוגדני סיפר כי הוא ניסה להשתחרר בזמן שארבע הנשים צעקו עליו והתגרו בו. העימות הסלים, לדבריו, כשזימן חבטה בפניו באגרוף

ושלפה דבק מגע. הוא התחנן בפניה שלא תמרח עליו את הדבק, אך היא עשתה זאת בכל מקרה - ובמקום הרגיש ביותר על גוף הגבר.

"אמרתי להן שהן לא יכולות לעשות לי את זה, שזו תקיפה", הוא שיחזר בעדותו. "'הלו, תנו לי לעזוב. הצילו. אתן לא רוצות לעשות את זה', אמרתי. דיברתי אל מישל ואל וונדי ואמרתי להן שלא יתנו לה לעשות את זה. אמרתי להן שוב ושוב ושוב ושוב".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3774443,00.html

גם הוא סיפר לאשתו שהוא הולך ל"מתקן בטחוני"???

נערך לאחרונה ע"י elvis1977 בתאריך 09-09-2009 בשעה 15:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:25

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר