לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: האם ראיתם/שמעתם על הסרט "מועדון קרב" (Fight Club)?
ראיתי 47 85.45%
לא ראיתי 6 10.91%
אפילו לא שמעתי עליו.. 2 3.64%
מצביעים: 55. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-10-2009, 17:33
צלמית המשתמש של Clown_of_Doom
  Clown_of_Doom Clown_of_Doom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "לא סתם סרט קאלט, קשה לי לחשוב..."

הבעיה שלי עם הסרט והספר שעליו הוא מתבסס, שהוא בדיוני מדי, מלאכותי מדי, צ'אק פלניוק לקח נושא מאוד נפוץ בספרות, התפצלות אישיות,
והפך אותו לסוג של מעשייה אפוקליפטית על אחרית הימים וקץ התרבות האנושית.
לטעמי הסיפור לא מספיק טוב, בחירתו של בראד פיט לגלם דמות שבאחת הסצינות בזה לדוגמנים קצת אבסורדי.. והתפישה הנהיליסטית המועברת לצופים דרך הדיאלוגים/מונוליגים של החתיך הבין-גלקטי לא עומדת בקנה אחד עם הפעילות החברתית שהוא מעביר בשעות הערב של שבת.
כאחד שקרא את הספר, אני יכול להגיד שה"מקרה המוזר של ד"ר ג'קיל ומר הייד" מאת רוברט סטיבנסון, העוסק באותו
נושא של התפצלות אישיות, נמצא כמה רמות מעל "מועדון קרב".
אז לכל מי שנהנה מ"מועדון קרב", ממליץ בחום לקרוא את סטיבנסון. אאל''ט, ישנו גם סרט משנות ה-30..
כמו כן, לא מזמן ראיתי סרט שצולם בשנות ה-80 ,ששמו ברח מזכרוני, שבסופו מתגלה הגיבור בעל פיצול אישיות, והוא מתגבר על ה"אני" השני שלו על יד.. לא תאמינו.. ירייה בעצמו!
בקיצור, לא פלא שהסרט נכשל בקופות, והיה מועמד לאוסקר אחד (על אפקטים).
אילולא הוא היה "מגניב", 90% ממכם לא היו שומעים עליו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
As the French would say, Who doesn't like getting their butt sucked? Still, one minute you're just a kid getting off, and the next minute you'll never be a lawyer.תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:50

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 13 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר