לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-05-2010, 09:28
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "האמת שהשתמשתי בכרום יותר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
מאז המחשב רץ מהר יותר, ואפילו האקספלורר עובד מהר יותר מאשר לפני כן.

מה שמוכיח, שהמזיקים היו על המחשב שלך עוד מלפני התקנת הכרום (ואם יורשה לי - גם מלפני התקנת השועל) - קרי - מהימים שבהם עשית את הטעות שהשתמשת באקספלורר

פיירפוקס איטי ומסורבל זה בהחלט משעשע לומר - בהתחשב בזה שהיום אתה משתמש בדפדפן הכי איטי ומסורבל שקיים - אותו אחד שמסוגל להקפיא את כל המחשב אם דף מסויים באינטרנט נטען לאט

לגבי ה"אתרים שלא תומכים", באמת נשארו איזה 4-5 כאלה. אני מבין שאתה גולש תדיר בעיקר באתרי ממשלה? (אגב, לתוסף IETab יש אפשרות להגדיר את האתרים המעפאנים האלה, כך שיפתחו אוטומטית באיכספלורר באופן בלתי מורגש).

לא שאני חושב שההודעה הזו תשכנע אותך. נתראה בסריקת ה Malware הבאה ו/או פרמוט הבא (שגם, כמובן, לא ישכנעו אותך...)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-05-2010, 11:08
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "[QUOTE=shruki]מאז המחשב רץ..."

איך זה בדיוק מוכיח את זה?
הרי הייתי משתמש באקספלורר גם כשהיה לי כרום, בשביל האתרים הספציפיים הללו. הוא עבד לאט. מאז שהסרתי את הכרום ואת כל התוכנות שבאו איתו כל המחשב רץ מהר יותר, כולל האקספלורר.

אתרים לדוגמא שלא עובדים טוב עם כל מה שאינו אקספלורר- המכללה שלי, האתר בו אני מזין את השעות בעבודה, הבנק שלי, אתרים פיננסיים בארץ ובחו"ל, קופת חולים, וזה מה שעולה לי בראש עכשיו.
למעשה, רק את המיילים, חדשות, פייסבוק ופרש הרצתי בכרום.

הכרום היה סופר מהיר, בהחלט, אבל המחיר היה כבד, כך מסתבר. אופרה גם היה חביב, אבל עם אותם בעיות. וכך גם השועל. ה-8 לא תוקע לי את המחשב, לא נתקעים בו אתרים. הוא לא הכי מהיר שיש, אבל הוא פשרה טובה למה שאני צריך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:57

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר