לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2010, 04:51
  ספייקר ספייקר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.10
ריצ'ארד סילברטיין - אנטישמי בצל זכויות אדם

מי שמע על הבלוג של ריצ'ארד סילברשטיין ? (http://www.richardsilverstein.com) האמת שעד לפני שבוע בערך לא שמעתי עליו דבר.
לפני שבוע בערך באחת מהפעמים בהן שוטטתי לתומי ברחבי הפורום ראיתי הפנייה לאתר שלו, נושא ההפניה היא חשיפה של ראש החטיבה היהודית בשב"כ שריצ'ארד פרסם אחרי שראה את הפרסום ברוטר.

בקיצור נכנסתי קראתי ונדהמתי, נדהמתי למקרא האנטישמיות הנוטפת מכל דפי האתר, נדהמתי מרמת הדיון הנמוכה שמגלים כותבי האתר, אם בידיעת העובדות ואם בפרשנות שלהן, נדהמתי והחלטתי להגיב, נרשמתי לאתר שלו, ואחרי זמן לא רב נגלה לעיני ריצ'רארד במלוא כיעורו. טיעונים שהעלתי אני והעלו אחרים נתקלו בתגובות שברוב הפעמים נגעו לגופו של אדם ולא לגופו של עניין.

בקיצור מה אומר ומה אגיד לא חלפו ימים רבים והאיש חסם את המשתמש הראשון שהקמתי, פתחתי חדש, (ZVI) שימוש קל בפרוקסי החביב עלי וקדימה הפועל.

לפני חמישה ימים לא קיבל ריצ'ארד את ליטרת תשומת הלב המגיעה לו מכתב שהעביר ביקורת על בלוגרים אנטישמיים, אנטי ישראלים. בעקבות הערת בינים של אחת הגולשות כתבתי שאני מפחד, אני מפחד כיוון שכשנשיא איראן קורא להשמדת מדינת ישראל מעל בימת האו"ם ומתקבל בתשואות, כשאתרים כמו שלו מערערים על הלגיטימציה של מדינת ישראל להתקיים, ההסטוריה מלמדת אותנו שדברים רעים קורים לעם היהודי.

להפתעתי לא הייתה הסכמה על דברי נשיא איראן, כולם כולל ריצ'ארד עצמו הכחישו את דברי הנשיא, ואת איומיו על מדינת ישראל, פרסומים שהעלו גולשים אחרים הוגדרו כלא אמינים (MEMRI)
פרסומים שהעלתי אני מתוך אתרים של AP, CNN, MSNBC פשוט לא עברו את אישורו של האדון ולא מצאו את דרכם לאתר.

בין שאר הדברים שעלו באותו דיון הועלתה השאלה, האם מדינת ישראל צריכה, לאחר מתן השטחים לפלסטיניים, להפוך למדינת כל אזרחיה, דבר שבו כמובן ריצ'ארד תומך.
כששאלתי למה תשובתו הייתה שמדינת ישראל היא המדינה היחידה שמתבססת על רוב אתני (יהודי) והשלטון בה מבוסס על החוק היהודי, כשניסיתי להגיד לו שכל המדינות המוסלמיות מתבססות על רוב מוסלמי ועל החוק המוסלמי (שריעה) כבסיס לפסיקה או בסיס לחוקה נתקלתי בגל עוינות כמהו לא ראיתי הרבה זמן. ציטוטים שהעלתי עם מראי מקום פשוט לא הורשו להגיע לידיעת ציבור קוראי הבלוג.

הנה ציטוט ממה שחושב ריצ'ארד עצמו:

Palestine will not be a Muslim state, even if Hamas runs it which is by no means guaranteed. Fatah is a secular movement. And there are many Christian Palestinians. There may even be some Jewish Palestinians when the state is finally declared.

To advocate the transformation of Israel as a Jewish supremacist state into a state that respects all its religions & ethnicities (including Judaism) is NOT racist & not anti Semitic. I do not appreciate slinging such mud so pls don’t do so

תשובתי לנושא הייתה שהחוקה הפלסטינית קובעת מפורשות בסעיף לחוקה, שהמדינה היא מדינה מוסלמית ע"פ הגדרה והחוקים בה מבוססים על חוקי השריעה. כמו מצריים, סוריה ועוד מדינות רבות. (מכולם הבאתי מראי מקום לחוקה שלהם)

רי'צארד קצת איבד את העשתונות, פרסם פרטים אישים מתוך מיילים שהחלפנו וניסה להשמיץ אותי באופן אישי, כשהחזרתי לו באותו מטבע, חסם אותי שנית. (אני אחזור שוב, כיוון שמישהו חייב לדווח דברים כמו שהם, וחוצמזה אני נהנה להרגיז אותו)

ריצ'ארד עצמו חסר חשיבות, מדובר על אדם חסר יושרה מינימלית, אבל התופעה שהוא מייצג של אנשים שמעוותים את כל העובדות, שלבן הופך אצלהם לשחור, ושחור ללבן, שאנשים שזכו בזמנו לאותות הוכרה - כמו ג'נרל קרטיס למאי, במקרה הספציפי- מואשים אצלהם ברצח וכדומ, היא תופעה מסוכנת מאין כמוה.
הסכנה של התופעה היא בקביעת דעת הקהל, העובדות המפוברקות הללו מביאות למצב שבו מדינת ישראל מאבדת המון נקודות בדעת הקהל העולמית בכלל והאמריקאית בפרט, חברי קונגרס משנים את עמדתם הפרו-ישראלית ועוברים לתמוך בצד השני. והעולם כמרקחה. אותי לימדה ההסטוריה שבמקום שבו שוללים את זכותם הרעיונית של היהודים להתקיים כקבוצה אתנית, ישללו בסופו של דבר את זכותם הפיזית להתקיים. כרגע זה מה שאני רואה סביבי (ארה"ב), זה אמנם עדיין על אש נמוכה, אבל זה מבעבע, עוד שנתיים אולי שלוש הר הגעש הזה יתפרץ.

מה עושים ?

נערך לאחרונה ע"י ספייקר בתאריך 27-07-2010 בשעה 04:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2010, 05:06
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ספייקר שמתחילה ב "ריצ'ארד סילברטיין - אנטישמי בצל זכויות אדם"

נתחיל מזה שהחוק הישראלי מבוסס על חוקים בריטיים ועותמניים ולא יהודיים, והחקיקה בכנסת היא אמנם ישראלית אבל ברובה לא "דתית".
לגבי הטענה המרכזית לגבי הזכות לכל יהודי לעלות לארץ, בניגוד ללאומים אחרים, הרי שרוב מדינות אירופה הן כאלה, והרבה ממדינות אחרות הן גם כאלה.
http://en.wikipedia.org/wiki/Right_of_return
העם היהודי הוא לאום, והוא היחיד שהדת מתקשרת ללאום שלו. זה עדיין לא הופך את המדינה למדינה דתית.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 27-07-2010, 06:13
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ספייקר שמתחילה ב "אתה צודק, אבל אתה כאיש לוגי..."

שני דברים:
1. אתה לא מתמודד בשביל לשכנע אותו או את הקנאים האחרים. אתה פועל בשביל לשכנע את התמים שמבקר במקרה.
2. תכתוב פוסט ותקח צילום מסך מיד לאחר מכן. כך תוכל להביך אותו (אפילו לזמן קצר) כשהוא מנסה להציג עצמו כטהור. תזכור שגם הוא צריך לישון וגם הוא עושה דברים אחרים חוץ מלשבת על המחשב. הודעה שתופיע בזמן השינה שלו, תשב כמה שעות עד שיגיב אליה. בזמן זה גולשים אחרים יחשפו אליה ואל נסיונות ההשתקה שלו. מכיוון שאני גם יודע שהוא קורא כאן, אני מקווה מאוד שהוא ינסה להשתיק אותך עוד יותר (יותר עבודה, יותר טעויות...)

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 27-07-2010, 05:42
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ספייקר שמתחילה ב "ריצ'ארד סילברטיין - אנטישמי בצל זכויות אדם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ספייקר
הסכנה של התופעה היא בקביעת דעת הקהל, העובדות המפוברקות הללו מביאות למצב שבו מדינת ישראל מאבדת המון נקודות בדעת הקהל העולמית בכלל והאמריקאית בפרט, חברי קונגרס משנים את עמדתם הפרו-ישראלית ועוברים לתמוך בצד השני. והעולם כמרקחה. אותי לימדה ההסטוריה שבמקום שבו שוללים את זכותם הרעיונית של היהודים להתקיים כקבוצה אתנית, ישללו בסופו של דבר את זכותם הפיזית להתקיים. כרגע זה מה שאני רואה סביבי (ארה"ב), זה אמנם עדיין על אש נמוכה, אבל זה מבעבע, עוד שנתיים אולי שלוש הר הגעש הזה יתפרץ.

מה עושים ?

התשובה נמצאת במיקוד הבעיה האמיתית,
אנחנו קבענו את דעת הקהל ברגע שהמשכנו בתהליך השלום לאחר הפרתו הראשונה,
מאז ועד היום אנחנו ממשיכים בקיבוע דעת הקהל נגדנו.

הדרך לתקן את הנזק היא לשנות כיוון, להפסיק להצדיק את המחבלים הפלסטינים,
להפסיק לתת לכל העולם להתערב, להפסיק את הפסגות המטופשות, לחסל את הזרוע הצבאית של הפלסטינים, להוציא את גלעד בכוח ברוטלי, להתחיל לגבות חשבון מערביי ישראל.

דעת הקהל העולמית נגדנו כי אנחנו נגדנו.
ישן 27-07-2010, 09:30
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מדובר על דמות הנוקטת באופן שיטתי ב"טרור מילולי"

וכבר הרחבתי עליה, ועל התופעה, די והותר. מאחר וסוג זה של אקטיביזם פוליטי לא ניתן למיגור ודאי באמצעים שמצויים ב"ארגז הכלים" של דמוקרט מצוי, אין לך מניעה אלא להתנהל מולו בשיטת "מזעור הנזקים" ומתוך הנחה שלא תוכל להכניע אותו, אבל תוכל לגרום לכך שהמבקר האקראי יתקל מהר מאוד ב"הערת אזהרה" שמדובר כאן, לא בושה להגיד, בנוכל. אדם בודד, בעל יכולת התמדה, יכול להגיע לתוצאה כזאת. העניין הוא שאין "מדליות" שמוענקות בסוף, ולכל היותר קומץ אנשים ואתה ידעו שנוטרל נוכל אחד מני רבים. הטיפוס הזה, כפי שבעצמך אמרת, הוא לא חשוב, או אפילו מעניין, כשלעצמו (למרות שהדרך בה בתוך מספר שבועות הוא השיג דריסת רגל בשיח האינטרנטי הרציני בישראל מעניינת ואפשר להסיק ממנה כמה מסקנות על נקודות חולשה של החברה הישראלית). וכפי שכבר כתבתי - ישראלים רבים עומדים "פתאום" המומים לנוכח צונאמי של רוע זה. זה לא אומר שזו תופעה חדשה. אנשים מן הדור של הסבים שלי חיו בצילו יום יום. "זכינו" לכמה עשרות שנים שבהן רוע זה הסתתר תחת פני השטח, או במדינות שדעת הקהל בהן "לא נחשבת", אבל לבסוף הוא חוזר כמו עו" החול גם לשיח המרכזי. טיבם של נוכלים כמו הזילבסטיין הזה הוא שהם מוצאים תקופות עימות כאלה כהזדמנות טובה לגזור קופון אישי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:44

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר