לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-08-2010, 15:56
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
גם לי היה נראה שזה תסריט סביר
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "רק לי נראה שיש פה קמפיין שלילי מכוון בסגנון מכירת הכלייה?"

אבל גם סביר שימצאו, בין מאות אלפי ישראלים שרלוונטי עבורם להצליח להפיק חומר מכפיש כזה, שבאמת ובתמים יעשו זאת מתוך טפשות. "בזמנו" אני אפילו זכר איזה אמריקאי שהעלה לאתרים כמו "אוגריש" ז"ל סרטונים של ירי בכלבים בעיראק בשביל הכיף ודברים דומים. אל תשכח שהמוני אנשים לא מבינים שפייסבוק זה ממש לא אלבום פרטי ששומרים בארון מאחורי החולצות חורף. למען האמת היו כבר הרבה אנשים, אפילו כאלה מהשמאל הרדיקלי שמידור הוא לחם חוקם (עיתונאים) שנפלו בפח - כמו ההוא מהארץ עם האמירה אודות חלל צה"ל. השאלה היותר חשובה כאן היא כיצד זה שכל מטומטם זב חוטם שאינו מצד שמאל (וברור שיש המון כאלה) מקבל עבודת יחצ"נות ליגה עולמית כשהוא "מחטט באף", בעוד שמקביליו מן הצד השני לא זוכים לטיפול "יח"צני" כזה (לדוגמא: החוליגן ההוא מאוהדי הפועל ת"א וה"שירים" שלו, הבנדיטים המורשעים בפדופיליה או הריגה שמסתובבים במוקדי עימותים מתוקשרים, הנערים בקיבוץ נירים שכתבו בעיתון שלהם על רצח מתנחלים וכו' וכו'). במקרים קיצוניים (שהם אלה שאני ואתה נשמע עליהם יחד, ולא על בסיס נגיעה אישית) שומעים על המקרים האלה, ואף פעם אין מכונת תעמולה של לשמור אותם בכותרות.

אבירי ה"מידתיות" יכולים עד מחר לכבס את הטיעונים הרגילים בדבר מופרכות הטענות האלה: במבחן התוצאה די ברור שמזה כמה שנים ישנה מכונה יח"צנית מאוד משומנת שמשדרת בתדר גבוה חדשות אנקדוטאליות שמוצגות באירועים כמעט בעלי מימדים היסטוריים, ושנוגעים ל:

חרדים
מתנחלים
אנשי ימין שאינם מהנ"ל

פטורים משיוך "שבטי" בכותרות, כאשר נידונים מעשים חמורים של אדם, או קומץ אנשים:

אנשי שמאל
ערבים

העובדה שיש שמנסים בעזרת בירוקרטיה מילולית להוכיח שאין כך הדבר, מעבר לייאוש שהיא כופה (בשלב ראשון) על אלה שיודעים שזו המציאות, גם דוחפת את כל האנשים לאמונה כי הערכים הישנים של "חופש ביטוי" ונגזרותיו הם בעצם תרמית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-08-2010, 19:00
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
חיכיתי לאיזה תגובה אפוקליפטית נוסח יום הדין של: "אבוי איזה דור! איזה דור יש לנו"
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ashoichet שמתחילה ב "דור האינתיפאדה השנייה."

בכל דור יש את החכמים יותר והחכמים פחות, את המתגייסים ואת העריקים (אפילו ביום כיפור שהייתה לא פחות ממלחמה קיומית היו לא מעט עריקי מלחמה שנתנו לאחרים למות במקומם), את השמאלנים והימנים, היה לנו פרחות וערסים, חנונים ופריקים (היפים?) והכל היה אותו דבר רק בתפאורה שונה.
גם בשנות ה60 הדור המבוגר ליגלג על הדור הצעיר ששמע רוק רעשני והיה בטוח שזהו, מכאן הולכים לאבדון.. ואני מבטיח לך שאם לפני 40 שנה היה פייסבוק, המבוגרים שאומרים שהדור התקלקל היו עושים בדיוק אותה דבר ואפילו ביותר התלהבות.

עם כל תחלואות הטכנולוגיה יש בה הרבה יותר יתרון מנזק. שילד בן 7 יודע מה זה תחנת חלל כי ראה תוכנית בנשיונל, שילד בן 13 יכול ללמד אותך על מלחמת העולם השניה כי ראה ערוץ ההיסטוריה וכו וכו'.
היום, תנועות הנוער מלאות מתמיד, המוזיקה הישנה פורחת בקרב הצעירים, הגיוס ליחידות קרביות רק עולה, ישנה יותר פתיחות לשונה, יותר מעורבות חברתית והחינוך, למרות כל תחלואותיו, יותר טוב ממה שהיה לפני 40 שנה. יהייה בסדר.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 19-08-2010 בשעה 19:06.
ישן 19-08-2010, 19:40
צלמית המשתמש של ashoichet
  ashoichet ashoichet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.07
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "חיכיתי לאיזה תגובה אפוקליפטית נוסח יום הדין של: "אבוי איזה דור! איזה דור יש לנו""

התכוונתי למשהו בסגנון "דור נרות" - גם פיקציה עם גרעין של אמת. מהאנשים שאני מכיר טוב מספיק כדי לשוחח איתם על פוליטיקה בגילוי לב אני התרשמתי שהאינתיפאדה השנייה השפיעה במיוחד על אנשים בסביבות גילי (נגיד אלה שנולדו במחצית הראשונה של העשור השמיני של המאה הקודמת). הרבה אנשים שהיו אדישים בכל מה שנוגע בפוליטיקה ולא גילו שום סימפטיה לימין הקיצוני או אפילו המתון פתאום מצאו את עצמם באותו מחנה עם מעריצי הרב כהנא - ונשארו שם. ואני אחד מהם. אין לי קשר עם אנשים שראו את אירועי האינתיפאדה השנייה מזווית של ילד מתבגר (נגיד בגילאים 14-10), אבל קשה לי להאמין שאצל כל ילד רגיש זה לא היה משפיע עמוק בכל מה שקשור לעיצוב דעה בנוגע לערבים.

בזמן האינתיפאדה השנייה בעולם היה מקובל להסביר, לתרץ ולנמק את הטרור הערבי נגד ישראל בטענה שהמחבלים המתאבדים הם דור שגדל ביאוש ותסכול . ואני אומר שהדעות הפשטניות, המטופשות אך כל כך כנות של עדן אברג'יל לגבי הערבים עוצבו במידה כזו או אחרת על ידי טרור ערבי רצחני.
ישן 21-08-2010, 02:06
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
עדן היא רק התוצאה למה שהולך בפייסבוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "עדן אברג'יל: "בכיף הייתי הורגת ערבים, אפילו טובחת בהם""

תוצאה שהובילה בסופו של דבר, לקוים האדומים שחיילים מפרסמים אלבומים שלהם לעיני "החברים" (והמערכות לא סתם). אלבומים שמוטב שישארו בתוך הארון בחדר.
בפייסבוק התפתחה תופעה. תופעה שבה כל אחד רוצה להכיח כמה מגניב הוא. ומבתוקף היותו מגניב, אז הוא גם חיב להראות ולעדכן תמונות כל הזמן באיזה מקומות מגניבים הוא היה כדי שאף אחד לא יגיד שהוא לא מגניב יותר. וככה כל אחד לוקח מצלמה צמודה לכל קומזיץ עם החבר'ה,לכל פאב ולכל מועדון. דופק כמה פלאשים והופ, הוכחתי לאנשים שיש לי חיים.
ואז דנה רואה שמשה פתח אלבום של עצמו במועדון השני הכי מגניב בתל אביב, מצולם עם שלושה חברים מגניבים פלוס שתי בנות מכל צד. ודנה רואה את כל זה ומחליטה שהיא רוצה להיות יותר מגניבה. אז דנה הולכת לא למועדון השני הכי טוב בעיר אלה לראשון הכי טוב. ולא עם שלושה חברים ושתי בנות אלה עם חמישה חברים וחמישה בנות. וככה נפתחת לה תחרות ה"יש לי יותר חיים ממך" בפייסבוק. וזה משליך על הצבא שכל חייל מפרסם שטויות מזיקות בשביל להראות שהשירות שלו עם יותר פילפל מאחרים. כמו שקרה לדנה.
ומה שיותר מדהים שיש הענות למוצר. החטטנות שוברת שיאים בפייסבוק. לאנשים אשכרה מעניין לחטט לך בתמונות ולראות איפה היית, מה עשית ועם מי בילית..

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 21-08-2010 בשעה 02:18.
ישן 23-08-2010, 09:25
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
ישנה בעייה בהסברה וחינוך לשפיות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "עדן אברג'יל: "בכיף הייתי הורגת ערבים, אפילו טובחת בהם""

שומעים כל הזמן רק שני צדדים הקיצוניים, ומה שיש ביניהם גם בהם יש את אחד משני הצדדים, רק בצורה מדוללת או מוסווית:

מחד: השמאל הכי קיצוני, המתקפל עם שנאה עצמית. שבכל נושא הוא רק מחפש איך להציק ליהודים ולהצדיק את שונאי ישראל, לא משנה אם מדובר בערבים, או שונאי ישראל כדוגמת אלו שמחזיקים את פולארד בשבי יותר מ20 שנה.

ומאידך יש את הימין המתלהם,

וגם האמצע - אין לו שום חזון ופתרון. הרי אם יתנו לשונאי ישראל מקצת מן המקצת, זה לא יביא לשום שלום ורק ישמש כמקפצה לעוד נסיגות ודרישות, וכמו שראינו בנסיגה מעזה וכל נסיגה אחרת.

לכן צריכים לפרסם ולהסביר את הדרך השפוייה שאינה פשרה אלא דרך חדשה לגמרי:

אם רק נעמוד על שלנו, לא נוותר, בסופו של דבר יהיה שלום. ויהיה טוב גם לערבים. רואים במוחש שכל נסיגה והתקפלות מביא צרות צרורות לא רק ליהודים אלא גם לערבים.

אם הבחורה הזאת הייתה מכירה את הדרך הזו, היא הייתה מסבירה מאוד פשוט: זה שיש כלא ויש שם כפותים כלואים, לא זוהי המטרה, אלא הביטחון, והמטרה היא שלום שיביא תועלת לכולם, גם לאלו שנמצאים עכשיו במעצר. וכמובן שלא הייתה מצטלמת ומפרסמת תמונות כאלו לא נעימות.

יותר פרטים אפשר למצוא בבלוג שלי והודאות שונות שכתבתי בפורומים.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 23-08-2010 בשעה 09:31.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:01

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר