לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-10-2010, 19:29
  kaazz kaazz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kaazz שמתחילה ב "פלטפוס וצבא"

תודה רבה וסליחה על ההקפצה, אבל לא הבנתי את המשפט הראשון
"הורדת פרופיל היא עבור כל סעיף לגופו - הדבר איננו "מצטבר". אם בעיות בברכיים הובילו אותך לקבל פרופיל 72, זה שיש לך פלטפוס ברמה קלה לא יגרור הורדה נוספת של הפרופיל - אלא שני סעיפים שונים שהורידו לך פרופיל."

למה אתה מתכוון?
אני לא בטוח שיש לי פלטפוס קל. לכל בנאדם שפניתי אליו אמר שיש לי רגל מאוד ישרה. אז אני די בלחץ. אני כרגע עם פרופיל 72, עקב פציעה בברך. הסעיף הוא פציעה בברך עם הפרעת תיפקוד קלה. אין לי שום דבר אחר שגרר הורדה של הפרופיל.

לפי מה שהבנתי, ביום גיוס עצמו יש ועדה רפואית שבודקת האם הפרופיל הוא אכן בהתאם. אם ימצאו אצלי פלטפוס "קשה", אז ייתכן מאוד שיורידו לי את הפרופיל ל64 ויעיפו אותי מקרבי?
*אני כרגע מויינתי ושובצתי למודיעין שדה* אני קצת לחוץ.

האם פספסתי משהו?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-10-2010, 19:51
  Or-D Or-D אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.09
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי kaazz שמתחילה ב "תודה רבה וסליחה על ההקפצה,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kaazz
תודה רבה וסליחה על ההקפצה, אבל לא הבנתי את המשפט הראשון
"הורדת פרופיל היא עבור כל סעיף לגופו - הדבר איננו "מצטבר". אם בעיות בברכיים הובילו אותך לקבל פרופיל 72, זה שיש לך פלטפוס ברמה קלה לא יגרור הורדה נוספת של הפרופיל - אלא שני סעיפים שונים שהורידו לך פרופיל."

למה אתה מתכוון?
אני לא בטוח שיש לי פלטפוס קל. לכל בנאדם שפניתי אליו אמר שיש לי רגל מאוד ישרה. אז אני די בלחץ. אני כרגע עם פרופיל 72, עקב פציעה בברך. הסעיף הוא פציעה בברך עם הפרעת תיפקוד קלה. אין לי שום דבר אחר שגרר הורדה של הפרופיל.

לפי מה שהבנתי, ביום גיוס עצמו יש ועדה רפואית שבודקת האם הפרופיל הוא אכן בהתאם. אם ימצאו אצלי פלטפוס "קשה", אז ייתכן מאוד שיורידו לי את הפרופיל ל64 ויעיפו אותי מקרבי?
*אני כרגע מויינתי ושובצתי למודיעין שדה* אני קצת לחוץ.

האם פספסתי משהו?

אל תסתמך על הועדה רפואית ביום הגיוס, אם אתה מאמין שהבעיה הרפואית שלך חמורה מידי לשרת שירות קרבי כדאי לך לפנות עוד היום ללשכת הגיוס שלך עם מסמכים מגבים מרופא אורטופד.
בקשר למה שניסו להסביר לך לגבי הפרופיל - הפרופיל הצבאי מורכב ממספר סעיפים שכל סעיף מסמל ליקוי רפואי שיש לך. נגיד והפציעה שיש לך ברגל היא בדרגת חומרה לפרופיל 72, ותקבל סעיף חדש עקב הפלטפוס בדרגת חומרה של פרופיל 82 (מה שסביר שיקרה כי נדיר שעל פלטפוס יורד מתחת ל72) הפרופיל שלך ישאר 72 ולא ירד. גם אם יהיו לך עוד 5 סעיפים חדשים על ליקויים חדשים שלא עולים על החומרה של פרופיל 72 ישאר לך פרופיל 72.

שיהיה בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:59

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר