לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2010, 00:23
  גיל חזקיה גיל חזקיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי amirsgv שמתחילה ב "וואלה"

ואני שואל: אז מה?
האם זוהי הסוגייה העיקרית שיש לעסוק בה?

הרי מי שקורא את הכתבה לרוב לא מבין דבר וחצי דבר בתעופה,ומניסיוני אני סבור שגם להתחיל להשקיע בניסיון "ללמד" את קהל היעד אליו מיועדת הכתבה "תעופה מהי" זה בזבוז זמן. (במקרה הזה- ההבדל בין ברק לסופה).

בחייאת,תשחרר קצת.
התופעה לא חדשה וגם לא תשתנה.

עדיף להשקיע את הפונטים במקלדת לדברים יותר חשובים ומעניינים, מאשר בסוגייה זניחה ובלתי מעניינת בעליל זו.

רא"ל רפאל איתן במברק אל שר ההגנה הדרום אפריקני מגנוס מאלאן מיד לאחר תקיפת הכור בעיראק.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-10-2010, 00:46
  גיל חזקיה גיל חזקיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי NehemiaG שמתחילה ב "זה מצביע על רצינות,..."

תלוי איפה הכתבה מפורסמת ובהתאם לכך יש לעשות תיאום ציפיות.
אם היה מדובר בביטאון ח"א (קל וחומר "ביעף"),אז הייתי מצפה שהתמונה תתאים לנושא, ואז הערה כמו זו של אמיר הייתה מקבלת משנה תוקף.
לעומת זאת,לא הייתי מצפה שבאתרים כמו "וואלה" ושות' יבצעו התאמה כלשהי בין התמונה לנושא,כך שאני ממש לא מתרגש מזה ולמעשה אני מתעלם מזה לחלוטין. (גילוי נאות,אני אפילו לא טרחתי לקרוא את הכתבה).

אגב,מה הקשר בין כותב הכתבה לבין מי שעורך אותה באתר?
האם כתבה שצורפה לה (ולו בשגגה) תמונה לא רלוונטית,חזקה עליה שתיהיה כתבה לא רצינית? מסופקני.
גם הטענה ההפוכה של כתבה לא רצינית אך תמונה מתאימה מקבלת את אותו היחס. (ולא,לסטטיסטיקות אין כאן שום משמעות).

רא"ל רפאל איתן במברק אל שר ההגנה הדרום אפריקני מגנוס מאלאן מיד לאחר תקיפת הכור בעיראק.

נערך לאחרונה ע"י גיל חזקיה בתאריך 12-10-2010 בשעה 00:52.
ישן 12-10-2010, 15:31
  tamido tamido אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.06
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי yaari שמתחילה ב "[QUOTE=tamido]הרי אין זה שונה..."

מסתבר ששאלתי וגם עניתי.

מהמקור שהבאת מציינים שפורמאלדהיד משמש כדבק ברהיטים ומכשירים, שזהו כנראה המקור החשיפה:
ציטוט:

ייצור שרפים (סוג של פולימרים), הוא אחד מן השימושים החשובים בפורמאלדהיד בתעשייה הכימית.

השרפים משמשים כחומרים מלכדים וכחומרי דבק בתעשיית העץ, בייצור צבעים, כחומרי אטימה ובידוד ועוד.

דוגמה של שרף היא אוריאה-פורמאלדהיד.

NH2

NH2 (s)

C=O

+ 2CH2O(g)®

HN-CH2OH

HN-CH2OH (s)

C=O

דו[font='Arial','sans-serif']-מתילול אוריאה פורמאלדהיד אוריאה

בשלב הראשון של ייצור אוריאה-פורמאלדהיד מגיב פורמאלדהיד עם אוריאה, CO(NH2)2(s) , בנוכחות יוני H3O+(aq)על פי התגובה:

בשלבים הבאים מולקולות התוצר, דו-מתילול אוריאה, מגיבות ביניהן. נוצרים מים ומולקולות ארוכות של שרפים.

בקצוות המולקולות הארוכות של השרפים נשארות קבוצות -CH2OH ומהן, בתגובה שהיא מעין התגובה ההפוכה לתגובה הרשומה לעיל, עלול בתנאים מסוימים, למשל בטמפרטורה גבוהה, להשתחרר פורמאלדהיד לסביבה.

פורמאלדהיד יכול להימצא במבנים, אחד המקורות לנוכחותו הוא רהיטים ומכשירים שמכילים שרפים.

סביר להניח שאלה הם גם המקורות לפורמאלדהיד שנתגלה בתאי הטייסים

טמטום של היצרן, לי זה נשמע כמו א'-ב' של התעשייה - מעניין אם הם יודעים באילו מכשירים מדובר וכמה יעלה להחליפם ולכמה זמן יקורקעו המטוסים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר