לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2010, 15:56
  lili98740 lili98740 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lili98740 שמתחילה ב "מדריכת חי"ר"

וואי שמעו, הצלתם אותי
המידע באינטרנט לא מפורט וכשניסיתי להתקשר למוקד כלשהו לא הגעתי בסופו של דבג אל נציג

אני לא בדיוק יודעת מדריכת חי"ר במה,
הייתי צריכה לחשוב על כך קודם

העניין הוא שאני רוצה להיות מדריכת חי"ר למרות שהגיוס שלי מתקרב, אני בכלל לא מעוניינת בתפקיד ששיבצו לי כי מדובר בתפקיד שכולל ישיבה מול מסך וזה לא עושה לי טוב וגם לא מעניין אותי התפקיד באופן כללי

אני יודעת שיש לי קב"א גבוהה, ופרופיל 97, ככה שמבחינת נתונים כאלה לא אמורה להיות לי בעיה

ביב' לא ידעתי ש'מדריך\ה' זה בעצם תפקיד של פיקוד, הייתי נעולה על קורס מכי"ם אבל לא ידעתי מספיק
אני מניחה שלא סימנתי במנילה תפקידי הדרכה שהיו לי כי חשבתי שהם סתמיים

רציתי לדעת איך להגיע להדרכת חי"ר, מה בכלל נדרש כדי להיות שם, ופרטים באופן כללי על השירות... מדובר בשנתיים, כן?

אגב, שעות השינה שלהן מועטות כמו של המכי"ם?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2010, 16:06
  Miss Vertigo Miss Vertigo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.03.09
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי lili98740 שמתחילה ב "וואי שמעו, הצלתם אותי המידע..."

אהלן, אני יכולה לענות לך רק על חצי מהשאלות כי דברים כמו איך מגיעים להדרכת חי"ר השתנו מאז המיונים והגיוס שלי... בכל מקרה, אני אסביר לך את הבסיס:
מתגייסים ומגיעים לביסל"ח 17 (שזה בית ספר למ"כים ומקצועות החי"ר) עושים טירונות + קורס מדריכות חי"ר של חודשיים,
לאחר מכן משתבצים למדורים (כמו נגמ"שים, אכזריות, קליעה, צלפים, נשק מחלקתי, רתק, מרגמות, סיור ועוד ועוד) עוברים קורס מקצועי של עוד חודשיים פלוס מינוס,
כל אחת במדור שלה עם הבנות שהשתבצו איתה...
אחרי הקורס אפשר להישאר בביסל"ח, להגיע לצאלים, בא"פים, בא"חים, מתקן אדם במקרה של קליעה + צלפים ועוד כל מיני מקומות, הכל תלוי בהקצאות. זהו בכללי.
לגבי שעות שינה, נתחיל בזה שזה שונה ממדור למדור וגם מתקופה לתקופה.
רוב הזמן ישנים יותר מהמ"כים (אין מה להשוות, הם בקושי ישנים), אבל יש לילות של ארבע שעות שינה לדוגמא. הכל תלוי בתקופה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר