לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2011, 12:45
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי vlados שמתחילה ב "חבר שלי .."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי vlados
חבר שלי שירת ביחידת "KRAPOVIE BERETI" שלהם,רק הגיבוש לשם צורך יכולת לחימת קרב מגע במצב מתקדם כי בשלבי סיום הגיבוש שכולל את כל מה שיש כאן אצלנו יש לעבור את מפקדי הצוותים מיחידה בקרבות אכזריים והשופט קובע האם עשית את את כל יכולתך על מנת לעבור את הבחור החזק ממך,וזה לא מחייב אותך להפיל אותו או משהו אלה רק להראות עד כמה אתה אמיץ ובעל רצון להיות ביחידה,וכמובן האם אתה מראה יכולת כלשהי בהרמת ידיים ותנועות גוף,לא מספיק להיות שרירי או להראות מפחיד.

הם בסה"כ עוברים הכשרת סמבו בסיסית,
אל תהפוך אותם למפלצות.

בעניין UFC:

לוחמי MMA נחשבים ללוחמים הכי טובים בעולם, מכיוון שהם מתאמנים בשילוב של אומנויות לחימה (יודעים להסתדר בכל מצב בקרב - עמידה, קלינץ', וקרקע),
בשביל להגיע לרמה גבוהה בMMA (ואני מדבר איתך על החבר'ה בUFC) אתה צריך לפחות שנה וחצי של לימוד בסיסי במחנה טוב (ג'קסון\קוטורAKA\בלק האוס...), ורק אח"F אוליי להתחיל לפנטז על קרבות בארגונים בינונים, ורק בסוף UFC.

זה לא ריאלי שלוחמי שייטת יצליחו להגיע לרמה של לוחם MMA, מכיוון שאין לצה"ל את הזמן, או המשאבים לצורך זה.

כמובן שזה היה אידאלי שלוחמי היחידות המובחרות שלנו יהיו גם לוחמים טבעיים, אבל אין מה לעשות, שאיפות לחוד ומציאות לחוד.

אני יודע שבשנים האחרונות רנזו גרייסי היה מגיע לארץ להעביר סמינרים למוסד\שב"כ\ועוד יחידות שהשתיקה יפה להן.

סה"כ זה צעד מבורך, אבל BJJ זה רק מימד אחד מתוך 3, וחבל שגם לא עובדים על שאר המימדים (עמידה וקלינץ').

יצא לי לערוך ספארינג עם יוצא שייטת, ובמילים עדינות - אם זה לא היה ספארינג, וזה היה משהו יותר קיצוני, הבנאדם היה מתאשפז בביה"ח.

לצערנו זו הרמה של הלוחמים.

(אני חגורה שחורה בקראטה שוטוקאן, סגולה בBJJ, ועם רקע של שנתיים בMMA, היאבקות, ואיגרוף חובבני).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-01-2011, 11:17
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "[QUOTE=vlados]חבר שלי שירת..."

לא, הם אולי נחשבים לספורטאי אומנויות לחימה משובחים, אבל לקחת את זה רחוק, רחוק מדי. תבדיל בין לחימת זירה עם חוקים, מועטים ככל שיהיו, לבין החיים האמיתיים. אני יכול לשבת ולכתוב לך לא מעט על איך נלחמים בשני אנשים בו זמנית וכמה שקרבות קרקע לא יעזרו לך, על העובדה שברחוב יש מדרכה מבוטנת או זכוכיות שבורות ואתה לא רוצה ליפול לשם וכו', אבל הדוגמא הכי טובה היא פשוט משהו שקרה לי- הגעתי, כמוך, הם רקע בעמידה ובקרקע לשיעורי קרב מגע, אצל מדריך מהאולדסקול. אחרי כמה שיעורים שצברתי ביטחון מופרז, ביצעתי קרב אימון עם אחד מהחגורות החומות. תפסתי אותו חיש מהר במשולש רגליים איכותי, אבל הבחור פשוט דלף לי אצבע בעין. זה הוכיח לי באותו הרגע שהייתי קצת שחצן, ושברחוב אין חוקים, ושום דבר לא מונע מהיריב שלך לתלוש לך את האוזן בנשיכה (אני רוצה לראות אותך ממשיך בקלינץ' כשהאוזן שלך תלויה על בדלי עור), להוציא לך את העיניים, לפוצץ לך את האשכים או סתם לנגוח, לסרוט ולנסות לתלוש לך שאריות מהלחי עם אצבע בפה.

זאת הסיבה שעם כל הכבוד לאומנויות הלחימה בזירה, בחיים האמיתיים, ברחוב או באונית טרוריסטים, אתה צריך להיות קודם כל אגרסיבי, הידע הטכני יכול לעזור אבל הוא לא מספיק לבדו.

ישן 02-08-2010, 15:45
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "[QUOTE=ArmouredDov_D9]לדעתי..."

זה בערך כמו להגיד שלמדת לעשות סיור מהסקירה שלי.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 02-08-2010, 16:26
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "OK"

שההשפעה שלהם על יכולת הלחימה של אח שלך, קטנה מההשפעה של הסקירה שלי על היכולת לבצע סיור.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 02-08-2010, 16:49
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "מהכרות עם האימונים "במתקני..."

שזה פחות או יותר מה שעושים בקורס לוט"ר שהחברים משתתפים בו...

ישן 02-08-2010, 18:36
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
Follow me...
צריך לקרוא בין השורות
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "נכון, ובגלל זה אני קצת מופתע..."

התחקיר המלא לא פורסם בציבור. אבל מהידיעה ניתן להבין שהתגלה חוסר מסויים בידע שאותו ניתן להשלים.

בנתיים, הנה החלק הראשון על קרב מגע מהתוכנית "נשק אנושי" של ערוץ ההיסטוריה
(שאר החלקים בקישורים שבסוף הסרטון או בצד אם תפתחו אותו בחלון שלו ביוטיוב)

*עריכה*
כל הקישורים:
חלק 1 מ5

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

חלק 2 מ5

חלק 3 מ5

חלק 4 מ5

חלק 5 מ5

*עד כאן*
תראו, אפילו החייזר נהיה ירוק מזה

נערך לאחרונה ע"י המממ בתאריך 02-08-2010 בשעה 18:42. סיבה: שאר הקישורים - כי אני נחמד :)
ישן 14-01-2011, 22:34
צלמית המשתמש של Gilgamesh
  Gilgamesh Gilgamesh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי קרן-אור שמתחילה ב "[QUOTE] בד בבד, בוחן החיל רכש..."

צחוק צחוק, אבל כאשר הטורקים חמושים כמו בארבארים מהמאה ההראשונה לספירה, אז המשטרה חמושה בדומה לליגיון הרומי. קסדות, מגיני פנים, מגינים, שיריון גוף... בדרום קוריאה, הפגנות המוניות ואלימות הן ספורט לאומי לא רשמי, בעיקר מאז העלו דמוקרטיה אמיתית ב-1988. המשטרה לפיזור הפגנות הדרום קוריאנית... לפחות עושה רושם שהיא הטובה מסוגה בעולם. המון שוטרים, שיריון גוף מלא, כולל רגליים, ברכיים... כמו אבירים מימי-הביניים. מגינים מרובעים מוצקים (לא פלסטיק גמיש). אלה קצרה, אנלוגית לגלאדיס הרומית, רומח במבוק כדי להרחיק את ההמון... מרשים ביותר! נזכרתי, שלקראת אליפות הכדורגל, הם עשו תצוגת תכלית במגרש הריק מול המצלמות. פרישה, מגינים, אלות, פרומציות, תמרונים במבנה: ואפילו הטורטויז הרומי!!! הצב של הליגיון, יעיל נגד מטר של אבנים ובקת"בים.

אם מסיבה כלשהי, חיילינו פוחדים להשתמש ב- 9מ"מ בהתקלות הבאה עם פעילי שלום חברותיים, אפשר להתשמש בטייזר. ראיתי גם טייזר המחובר לאלת משטרה. אמור להיות יעיל מאוד. זאפ אחד, ושקט מאותו חוליגן לדקות ארוכות.

בקשר לשרטוטים לעיל... אני באמת לא מבין למה אי אפשר לחבר סולם או משטח מתרומם על זרוע כמו זה שיש למכוניות או סירות כיבוי (בארה"ב!!!!, לא אלצינו). בקיבוץ קראו לזה "מיכלזון". יש מתקנים כאלה המתרוממים על זרוע הידרואלית לקטיף תמרים. מגיע לגבהים מרשימים למדי (תלוי בדגם!!! יש יותר מדגם אחד!). אם יש לך סירה, עם פלטפורמה כזו, שאתה מחבר לה זרנוקים, פנסי ענק מסנוורים ורמקולים שעושים הרבה "שמייח". אתה יכול להנחית על הסיפון ערימה של 20-30 יס"מ / מג"ב בבת אחת. את השייטת משאירים בבסיס, אם אין לה משימה אמיתית להתעסק בה.

נערך לאחרונה ע"י Gilgamesh בתאריך 14-01-2011 בשעה 22:40.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:35

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר