לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-12-2010, 03:21
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
dok איטי בהעתקה אליו וממנו

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
כאן רואים מה מהמהירות של העתקה איתו וזאת המהירות הקבועה שלו. אני משתמש בו לצפיה בסרטים של HD בזכות היתרון של הפלש על כונן קשיח רגיל.
יש לי עוד 2 dok אחרים ואצלם אין את הבעיה הזאת של העתקה מהם או אליהם.
כיצד אפשר לסדר את הבעיה הזאת?

היו לי בעבר בעיות להריץ סרטים של hd עם כונן קשיח רגיל ורק dok או ssd פותר את הבעיה לגמרי במקרה הזה ולכן אני משתמש ב dok לצפיה ב HD. ניסיתי גם להריץ סרטים של HD מכונן רגיל פיזי אחר פנימי, אבל זה עדיין לא נתן צפיה טובה, כאשר קופצים קטעים.
עם dok או ssd אני יכול לקפוץ קטעים ולחזור חופשי חופשי, זה לא היה אפשרי עם כונן רגיל שבשימוש של המערכת הפעלה או או כונן פנימי אחר לגיבויים צפיה בסרטים.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 19-12-2010 בשעה 03:31.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-12-2010, 22:59
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "סתם מתוך עניין, איזה יתרון יש..."

זהו שכל הסיפור כאן לא ברור גם לי.

הכוננים הקשיחים שלי מודרנים ומעבירים מידע במהירות הרבה יותר גבוה ועובדים תחת עומס עבודה כבד בלי בעיה, אך לא יכולים להתמודד עם תוכן של HD באופן מלא ומצד שני DOK, שהוא עובד במהירות יותר נמוכה משאר ה DOk האחרים שלי מציג תוכן של HD באופן מצויין.

ניסיתי לבטל את כל הדברים הלא נחוצים ולנסות להריץ hd דרך הכוננים הקשיחים ואותה תוצאה עם אותה הבעיה, כאשר רוצים לבחור נקודת זמן אחרת.

אני מניח שזה קשור לשיפצור של הלוח-אם באיזור ה sata, כי זה האיזור המשופצר וכנראה זה משפיע על ה HD.

ניסיתי להריץ hd מהכונן הקשיח החדש של ה 1tb כונן מודרני של sata2 חדש וגם איתו יש בעיה לקפוץ בזמן של התוכן מקטע לקטע. לפני שעשיתי לו פורמט למחיצה של לינוקס, אחרי הרכישה שלו עשיתי לו בדיקה קצרה ואז בדיקה מלאה מהתוכנה של החברה והכונן נמצא תקין. בדיקה במצב בו המערכת לא רצה בכלל והתוכנה עולה אחרי ריסט מה cd/dvd.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 20-12-2010 בשעה 23:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:33

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר