לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-12-2010, 14:30
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
שאלה ילדה וחבורת נערים סיכנו את נפשם עבור נערות טפשיות שמוכנות לצאת עם ערבים

יש נערות טפשיות שיוצאות עם ערבים וזה לא סוד. יש כאלו שאחר כך מתחרטות מאוד מאוד, אבל זה מאוחר מדי.

חבורת נערים עשו מעשה הרפתקאי ביותר בכדי שלערבים לא יתחשק להתחיל עם יהודיות. עכשיו הם נתפסו.

מעשה טפשי ומיותר, שרק עשה נזק.

מאוד לא נראה לי שככה היה הסיפור. יותר נראה לי שכמה פרחחים ערביים ניסו להתחיל עם נערה יהודית, קיבלו מכות מנערים שיצאו להגן עליה, ואחר כך הפכו את כל הסיפור כאילו היהודים ביחד עם הבת ניסו לפתות אותם.

הנה גירסת המשטרה לסיפור איך שנכתב בYNET:
http://www.kehalim.com/aff?u=http%3...&p=5111008&ov=1
המשטרה עצרה שבעה נערים, שני צעירים ונערה נוספת, בחשד שנהגו לארוב לצעירים ערבים בגן העצמאות בירושלים ולתקוף אותם. לפי החשד, הנערה פיתתה את הצעירים לבוא עמה למקום המפגש, ושם הנערים היו מתנפלים ומכים אותם. במשטרה אמרו כי הנערים הודו ואמרו כי הרקע הוא לאומני

בכל אופן הסיפור מאוד מפחיד, וככה זה עלול להיות אם הערבים ביחד עם השמאל יהיו חס וחלילה רוב במדינה ובבתי משפט. הם יתחילו עם יהודיות, וגם ירצחו את האבות והבעלים שינסו להגן עליהם כמו שהיה עם קרפ, ואחר כך עוד יעלילו שניסו לפתות אותם.

עוד...
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/213098

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 21-12-2010 בשעה 14:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-12-2010, 14:46
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

מה המצאתי פה? הכול נכון
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "זה לא פורום כתיבה יוצרת, למה..."

האמת קשה ביותר.

אולי זה יותר קל ללכת שבי אחרי התעמולה של שונאי ציון, ולהעתיק כותרות איך שהם מנסים להחדיר את התעמולה שלהם?

ציטוט:

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/213098
בארגון להב"ה אומרים כי לאחרונה חלה עליה בתופעה של הטרדת בנות יהודיות ע"י ערבים. "לצערנו המשטרה גילתה אפס מעשים ולכן הם פעלו"

פה זה פורום דעות ומותר לי להביע דעות גם בכותרות.

עוד על כותרות בפורום חדשות:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...139#post3896527

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 21-12-2010 בשעה 14:56.
ישן 21-12-2010, 15:04
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

ההודעה שלי התחילה עם הבעת דעה, וגם בכותרת יש בה הבעת דעה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אסור לך. יש הבדל בין הבעת..."

וגם בעובדות לא שיניתי שום דבר.

בואו נבדוק מילה במילה מה לא נכון.

ציטוט:
ילדה וחבורת נערים סיכנו את נפשם עבור נערות טפשיות שמוכנות לצאת עם ערבים ?
  • ילדה וחבורת נערים. כן מדובר על ילדה/נערה וחבורת נערים.
  • זה שהם סיכנו את חייהם? הם סיכנו את חייהם.
  • עבור נערות טפשיות שהולכות עם ערבים. אולי פה זה לא כל כך מדוייק. הם סיכנו את חייהם גם עבור בחורות נורמליות שהערבים מטרידים אותן בניגוד לרצונן, ואחר כך אי אפשר לתפוס אותם, או שהמשטרה לא מוכנה לתפוס אותם כל עוד לא היה רצח כמו במקרה של אריק קרפ.
  • סימן שאלה. יש לי סימני שאלה.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
אסור לך. תראה לי איפה כתוב בחוקים שמותר .

משהו חדש כמו אצל סטלין, כל עוד לא כתוב שמותר לכך אז הכול אסור. אולי אתה רוצה להגיד לי מה לכתוב, ואני אכתוב. הרי לא כתוב שאפשר אחרת. לאן הגענו?

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 21-12-2010 בשעה 15:24.
ישן 22-12-2010, 06:53
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

קטינה גם אם היא "מסכימה" זה אונס. לכן המשטרה הייתה אמורה לעשות את זה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "ילדה וחבורת נערים סיכנו את נפשם עבור נערות טפשיות שמוכנות לצאת עם ערבים"

ולשים מאחורי הסורג מי שינסה להתחיל עם קטינות, גם אם הן "מסכימות".

לשם השוואה, הנה גרמני שסירס את המחזר אחרי ביתו הקטינה.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=530608

הבדל קטן, הגרמני חשב רק על ביתו, ואלו יצאו להגן על כל עם ישראל תוך סיכון עצמי.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 22-12-2010 בשעה 07:03.
ישן 23-12-2010, 06:55
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

הנה החוקים עונש מאסר עד גיל 16 ולפעמים גם עד גיל 18
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "נכון, עד גיל 14 זה נחשב בעילה..."

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91...9% D7%A0%D7%94
  • בעילת קטינה בין גיל 14 לגיל 16 אסורה אף היא, על פי סעיף 346 לחוק העונשין, אך כאן יש משמעות להסכמת הקטינה. אם זו הסכימה להיבעל, הרי שזו בעילה אסורה בהסכמה, שעונשה מאסר חמש שנים. מבחינה משפטית טכנית, זו העבירה היחידה המכונה "בעילת קטינה". על פי סעיף 353 לחוק העונשין, תהא זו הגנה טובה מפני אישום בעבירה זו אם הקטינה הסכימה להיבעל, אם הפרש השנים בינה ובין הבועל הוא פחות משלוש שנים, ואם הדבר נעשה במסגרת יחסי רעות וללא ניצול מרות.
  • קטינה שגילה למעלה מ-16 ופחות מ-18, כשירה, על פי החוק, לקיים יחסי מין בהסכמה, פרט אם אלו נעשים תוך ניצול יחסי תלות, מרות, חינוך או השגחה, או הבטחת שווא לנישואים.
החרמנים האלו יצאו בזול מאוד. במקום 5 שנות מאסר קבלו רק כמה מכות מילדים.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 23-12-2010 בשעה 07:03.
ישן 22-12-2010, 11:30
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "כתוב בכתבה שהוא הלך בכיוון..."

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4002616,00.html
ציטוט:
ה' הוא אחד מקורבנותיה של חבורת הנערים מירושלים וסביבתה, שבאמצעות חברתם - נהגו לפתות צעירים ערבים ואז התנפלו עליהם והיכו אותם.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4001523,00.html
ציטוט:

הנערה נהגה לומר להם כי היא רוצה לשתות משקאות אלכוהוליים ורמזה שברצונה לקיים עמם יחסי מין. לאחר מכן, נהגה הנערה להוביל את הצעירים למקום מפגש בגן העצמאות, ואז לפי החשד, תקפו חברי החוליה את הערבים

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 22-12-2010 בשעה 11:33.
ישן 23-12-2010, 13:05
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
ככה זה בכל מדינה שבה בעצת אנשי "הזכויות" מתפורר שלטון החוק.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "ילדה וחבורת נערים סיכנו את נפשם עבור נערות טפשיות שמוכנות לצאת עם ערבים"

מכיוון שאף אחד לא טורח להגן על הרוב בפני מיעוט משתולל, אזרחים מודאגים לוקחים את החוק לידיים. הצרה היא שבניגוד לארגון ממוסד שגם לו יש בעיות משלו, לויג'לנטים אין אתיקה או קוד עבודה מחייב ולכן תמיד יצטרפו אליהם טיפוסים מפוקפקים. האידאולוגיה שהתחילה את הכל נשמטת לקרן זווית ואז מתחילה הפעלת אלימות לשמה. וזה כנראה מה שקרה במקרה הנדון.

שרותי בטחון הפנים - משטרה, כבאות, מד"א - קטנים על מדינת ישראל. הצרה היא לא תוספת איקס של מעשי פשע לא מפוענחים או לא מטופלים. הצרה היא שינוי תרבותי שמוביל לתפיסה של "כל דאלים גבר" . כך מייצרים סלאמס.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 24-12-2010, 14:26
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אתה מתכחש לעובדה שיש מקרים בהם בחורות יהודיות מוצאות את עצמן שבויות בכפרים ערביים"

לא מתכחש, מודע.

אני לא מקבל שחבורת הנערים התארגנה לאחר שהם חשו מוטרדים מכך שיש נערות יהודיות בכפרים ערביים, וחלקן נמצאות שם בניגוד לרצונן. והחבורה המובחרת יוכלו למנוע מקרים כאלו בעתיד.
מה שהיה שם זה אלימות, ששנאת זרים הרשתה לה לצאת החוצה.
סיכוי טוב שאם זה לא היה ערבים זה היה משהו אחר. הם חארות והם חיפשו לריב עם משהו.
עקרונית לא הייתי מוצא שום סיבה להגיב לאשכול הזה, ללא הכותרת המטומטמת והגדרת האשמים המפתיעה. הנערים האלו קורצו מאותו החומר של המתעללים בנער. נבלות.
אבל כשבמקום להוקיע אותם מבינים אותם זה נהיה מעצבן.

ישן 25-12-2010, 11:19
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
מה בדיוק אתה לא מקבל?
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "לא מתכחש, מודע. אני לא מקבל..."

אם אתה לא מקבל את העובדה המצערת שתופעת ההטרדת יהודיות ע"י לא מטופלת ע"י המשטרה, אזי אני יותר ממסכים איתך.

אם אתה לא מקבל את העובדה שנעשה כאן תהליך של לקיחת החוק לידיים ע"י אזרחים, אני יותר ממסכים איתך.

אם אתה לא מקבל את העובדה שיש קשר בין הטרדות יהודיות ע"י ערבים ובין המעשה האחרון וה"תירוץ" שלך למעשים נפשעים אלו הוא "שנאת זרים", אזי כאן חלוקות דעותינו.

אגב, אם ערבים היו מתנהגים בצורה זו כלפי נערות ערביות, זה לא היה מסתיים במכות אלא ברצח (100% של הנערה על חילול כבוד משפחה, וסיכוי סביר בפגיעה אנושה במטרידים עצמם). או שגם כאן תטבל את טענתי בשנאת זרים?

ישן 24-12-2010, 10:46
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אתה עושה מעשה זמרי ומבקש שכר כפנחס.
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "נהג שיכור התנגש ברכב אחר, אחד..."

קודם כל, הודית בכך שלרשויות יש אחריות ורק טענת שהאחריות שלהם היא משנית ביחס למרביצים. (עובר לכתוב בשינקינאית היסטורית, עם הקוראים הסליחה) כאילו דה?? הדברים ברורים מאליהם. ברור שמי שתקף את הבחור אחראי למעשיו. למעשה זה כל כך ברור עד שאין טעם לדון בזה. השאלה המעניינת היא לא כיצד מונעים אלימות. כי לא ניתן למנוע אלימות ב - 100% באף מדינה. אלא איך ממזערים ומדוע יש התפשטות של אלימות על רקע גזעני. והתשובה לדעתי? ויג'לנטים. ויג'לנטים לא יכולים להיות גורם משמעותי לפשיעה בסינגפור, למשל, כי המשטרה שם מאוד יעילה. אפילו יותר מדי יעילה. אבל על הציר בין סינגפור לונזואלה - אנחנו מתקרבים בצעדים איטיים כל הזמן לאחרונה.

עד כאן לגבי ההאשמה. לגבי ההסתה שלך נגד ציבור המפגינים בירושלים, guilt by accosiation זה גועל נפש. זה ששתי הקבוצות חושבות שיש הפקרות בבטחון הפנים מול הערבים, אין זה אומר שהפתרון שלהם הוא אותו פתרון.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 24-12-2010, 11:46
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אתה עושה מעשה זמרי ומבקש שכר כפנחס."

לא.
אתה חפשת אשמים שהם אינם המרביצים, לא אני.
ואתה צודק, למרות שהאשם העיקרי הוא כמעט תמיד המבצע, יש לעיתים גם גורמים נוספים.
בפשעי שנאה, ואין שם אחר לקרוא לכזה מעשה, הסיכוי לגורמים נוספים גדל.
אתה בוחר להאשים את הרשויות, שגם להן אחריות מסויימת.
אבל אם בחרת לחפש גורמים נוספים, אז לפשעים מהסוג הזה יש אחראים הרבה יותר ברורים. וכן, מכתב הרבנים, ההפגנה של אתמול, שלא הייתה הפגנה למען שלמות הארץ או משהו דומה. זאת הייתה הפגנה נגד ערבים באשר הם. יש אחריות הרבה יותר גדולה.

ולמיטב ידיעתי, לגבי ההפקרות בבטחון האישי. המפריע לבטחון האישי היא האלימות בחברה הישראלית. חלק לא קטן ממנה מבוצע על ידי ערבים. אבל זה מטופש לכתוב על זה באשכול הדן באלימות של יהודים כנגד ערבים.

בנקודה אחת אני לגמרי מסכים איתך, אני בעד משטרה חזקה.

נערך לאחרונה ע"י eshely77 בתאריך 24-12-2010 בשעה 11:51.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:13

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר