לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הכנס השנתי יערך בפאטיו של המבנה המרכזי ביד השריון בלטרון בתאריך 18/12/2017 שימו לב, להציג דגמים יוכל רק מי שחידש חברות לשנת 2018. שימו לב, להתחרות בתחרות יוכל רק מי שגם חידש חברות וגם מילא טופס מיוחד לרישום הדגם. יש למלא את הטופס עבור כל דגם ודגם. ניתן לשלם באמצעות PAYPAL. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2011, 11:59
צלמית המשתמש של zamir-bo
  משתמש זכר zamir-bo zamir-bo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.09
יומן בנייה F-15I "רעם"

היי.
אז עקב עיכובים קטנים בהרייר והמתנה מייאשת לייבוש דבק על הספינת זהב קיבלתי החלטה אמיצה לפתוח יומן בנייה נוסף . .

מדובר במטוס רעם ישראלי.
הדגם עצמו של חברת אקדמי בקנ"מ 1/48.
מדובר בדגם חדש בשוק הנותן את האפשרות לבנות רעם ישראלי ישירות מהקופסא.
חברת אקדמי השקיעו כפי שתוכלו לראות בהמון חלקים הכוללים כמובן את כל חלקי המטוס עצמו ובנוסף המון פריטי חימוש מגוונים. כגון טילי פיתון 4 , פצצות פופאי ועוד ועוד...
הדגם יבנה כאמור ישירות מהקופסא וללא פירוט יוצא דופן למעט כיסאות מפלט שרכשתי תוצרת חברת קוויקבוסט.

להתרשמותכם מעצי החלקים:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

למי שהתעצל לספור. סה"כ 12 עצי חלקים (כולל העץ השקוף של החופה כמובן)

קיט הכיסאות מפלט:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

דף המדבקות המצורף הוא פשוט מפורט באופן יפה ונותן את האופצייה ל - 2 וורסיות של המטוס ובנוסף דקלים מפורטים לקוקפיט ולחימוש (הדקלים לקוקפיט הינם כל הפנלים). הדקלים הינם איכותיים , תוצרת חברת קרטוגרף האיטלקית שהיא מהמובילות בשוק.

ועכשיו לתחילת העבודה.

ראשית התחלתי לעבוד בקטנה... ממש בקטנה על הקוקפיט.
התחלתי מהעבודה הקלה של הדבקת חלקי הקוקפיט למעט הסטיק של הטייסים שיורכב לאחר סיום העבודה על הקוקפיט. לאחר הייבוש האמבטיה תרוסס בצבע שחור מט (ברעם כל הקוקפיט הינו צבוע שחור) ואז נתחיל בעבודת הדריי בראש העדינה להבלטת הכפתורים השונים והדבקת הדקלים על הפנלים.

עד כאן לרגע זה.
הערות והארות יתקבלו בברכה.

פלא : 050-5072633
מייל : boazinbalzamir@gmail.com

נערך לאחרונה ע"י zamir-bo בתאריך 05-01-2011 בשעה 12:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-01-2011, 10:06
צלמית המשתמש של zamir-bo

עדכונים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zamir-bo שמתחילה ב "יומן בנייה F-15I "רעם""

היי.
בוקר טוב ושבת שלום.
די הרבה זמן לא עדכנתי אבל עבדתי.
עכשיו נרכז את הכל.
ראשית עבדתי על סיום הקוקפיט. (עדיין לא הסתיים... )
הקוקפיט נצבע שנית הפעם בשחור גלוס (מבריק) הסיבה לכך מפני שרציתי לחסוך לעצמי את השימוש בלכה מבריקה לפני הדבקת דקלים.
כפי שכבר ציינתי דף המדבקות המצורף לדגם מפורט ביותר ומכיל מדבקות בין היתר לקוקפיט וגם למושבי המפלט. ע"מ לחסוך סילברינג מהדקלים לאחר העבודה עליהם העדפתי לנסות ולצבוע בשחור גלוס ובסיום העבודה לרסס לכה מט על הכל , כאשר מה שישאר לי הוא לתת טיפה של לכה מבריקה בסוף רק על השעונים והצגים בתא. :

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

כפי שניתן לראות עדיין ישנה עבודה במיוחד על הכיסאות כגון הנחת דקלים והמון דריי בראש ותיקוני צבע קלים. בנוסף צריך לתת לנווט גם איזה סטיק קטן ביד שלא נקפח אותו חלילה...

על הדרך הוכר חלק הגוף המרכזי של המטוס וביחד עם ההדבקה גם הורדתי חלקים מיותרים בזנב המטוס (איזור השפיצים מאחורה והמדפון באיזור ההוק. וו העצירה האחורי שבבזים (בחלקם) וברעמים הינו קטום ווו העצירה בולט החוצה באופן חופשי וללא כיסוי.
במקום 2 השפיצים מצד ימין ושמאל יורכבו החלקים האלה :

החלקים מגיעים כמובן עם הדגם.
בנוסף הרכבתי את 2 הכונסי אוויר הקדמיים של המטוס וגם על הדרך העברתי אותם מקצה שיפורים קל כגון סתימת פתחי האוורור בצידי הכונסים.(פתחים אלה קיימים בבזים ולא קיימים ברעם) לציין לטובה את אקדמי... בדגם זה החברה נותנת את האופצייה ל 2 סוגי כונסים. 1 במצב למעלה (רגיל) והשני במצב למטה כאשר הכונס נמצא בזווית כלפי מטה. במידה ובונים את המטוס עם הנגים מסיע על מסלול לדוגמא ניתן לבנות את הכונסים המצב מטה :

הורכב חרטום המטוס ביחד עם אמבטיית הקוקפיט ופה בדיעבד החלו הבעיות:
1. אני הדבקתי את 2 חצאי החרטום ביחד עם האמבטיה עאשר חיזקתי והצמדתי גם את הדפנות של התא.
2. הדבקה זו עשתה לנו הרבה צרות מפני שהיא למעשה הקטינה את הקוטר החיצוני של החרטום אבל... אבל באזור הכי קריטי. החיבור של החרטום עם שארית המטוס כלומר החלק המרכזי , הדבר הזה יצר לי מדרגה יפה מאד בחיבור. נאלץ להתחיל למלא פוטי על המדרגה הנ"ל ולהחיל לשייף והרבה. (למי שמתעתד לבנות רעם של אקדמי בעתיד ראו הוזהרתם לא לחזור על הטעות הזו ולתת לאמבטיית הקוקפיט להיות דבקה רק בחלק העלון ובתחתון ולא מעבר לכך)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בנוסף לא קשה לראות שכל החרטום זקוק לשיוף מסיבי ביותר וחומרי מילוי כאלה ואחרים.

עד כאן ליום גשום זה.

נערך לאחרונה ע"י zamir-bo בתאריך 08-01-2011 בשעה 10:12.
ישן 10-01-2011, 13:12
צלמית המשתמש של zamir-bo

המשך עבודה.

היי.

למעשה אין יותר מדי מה לעדכן.
בגדול הורכבו הכנפיים למקומם , הורכבו הגאי הכיוון , והכי חשוב! ממשיכים לשייף ולסתום חריצים / תעלות.
ניתן יהיה לראות בחיבור הכנפיים לגוף ממש תעלה עמוקה (תעלת בלאומילך.. ) .
למזלי החלק העליון של הכנפיים מתלבש בול. פשוט התאמה מלאה כל שאין צורך בהתערבות כירורגית כלשהיא בחיבור הכנפיים בחלק העליון.
בחלק התחתון לעומת זאת...
כמו כן אני מתחיל לחשוב יותר ויותר שהדגם הזה יכול להתאים גם לבניית בז דבל קבינה.
יש בדגם יותר מדי אנטנות למינהם וכל מיני שטויות וירקות אחרים שיכולים להתאים לבניית בז. מדובר על תוספות למינהם שאת חלקם אני פשוט צריך לסלק אחת ולתמיד מהדגם מפני שהם לא קיימות ברעם ובנוסף די הרבה חלקים שקיימת האופצייה להרכיב אותם לתצורת רעם וכאשר פותחים תמונה של בז אז פשוט לא מרכיבים אותם. לציין כי ממבט די חלקי גם הקוקפיט עצמו מגיע עם מס' לוחות שעונים קדמיים. כאשר חלקם עדיין בתצורה אנלוגית שיכולה להתאים גם לבז דו מושבי.

בנוסף הרכבתי גם הכונסי אוויר הקדמיים למקומם.
לציין לטובה את אקדמי... גם בשטח כונסי האוויר הם מפתיעים לטובה. ניתן לבנות את המטוס בתצורה של מטוס מסיע על הקרקע כאשר הנהגים יושבים בקבינה שלהם ואז ניתן למקם כונסים במצב למטה.
(רעיון נחמד לדיורמה... )

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ועל הדרך...
אתמול הייתה לי שיחה עם המומחה לעניני חימוש עברי עדי חזק.
הוא הציע לי מס' אופציות לחימוש המטוס המטוס בתצורה הסופית וקיבלתי את ההחלטה הזו :
כנף ימין תקבל פצצת פופאי כשרה למהדרין כאשר על CFT ימין אני ימקם את הפוד תקשורת של הפופאי.
בגחון ימוקם מיכל דלק ומלפניו שני הפודים של תקשורת וציין לייזר.
על כנף שמאל אני ימקם 2 טילי אוויר אוויר (ככל הנראה עמרם AIM120C ובנוסף טיל פנתר פיתון 4) כאשר על הנקודת תלייה התחתונה בבידון או מיכל דלק נוסף או פצצת GBU 31
מה אתם אומרים על התצורת חימוש הזו ?

יום טוב לחברי הפורום.

ישן 15-01-2011, 10:05
צלמית המשתמש של zamir-bo

עדכון.

בוקר טוב.
די התעצלתי לצלם ולעדכן במהלך השבוע אז להל די הרבה עדכונים ביחד.
ראשית כפי שתוכלו לראות המטוס עומד לו על כני הנסע שלו.
שנית הודבקו למקומם מיכלי ה CFT. (כפי שציינתי קודם המיכלים הנ"ל דורשים מעט יותר תשומת לב מחלקים רגילים במטוס ולא תמיד הם מוכנים לשתף פעולה).
דבר נוסף , הודבקו כל תחנות נשיאת החימוש על גבי מיכלי ה CFT. גם במקרה זה הדבר דורש מעט תשומת לב עקב חוסר התאמה במיוחד בחלק הקדמי שם נאלצתי לבצע תיקונים קלים עם פוטי ע"מ להגיע למשטח ישר ובלי חריצים מיותרים שלא קיימים במציאות.
דבר נוסף הורכבו אמצעי החימוש שאני מתכוון להרכיב למטוס , פצצת פופאי ביחד עם פוד התקשורת שלה , טיל עמרם , טיל פיתון 4 , פצצת GBU 31 , מיכל נתיק 600 גלון וציין הלייזר הממוקם בקדמת המטוס.
התחלתי בעבודת הצביעה - ראשית נצבע הגחון בצבע גונזה 308 (אפור).
לאחר מיסוך טוב של אזור כני הנסע נצבעו כני הנסע בלבן. (על הדרך הגלגלים גם רוססו בלבן וגם הרש"ק של העמרם)
החדשות הטריות מהיום הם שגם החלק העליון של המטוס נצבע בצבע חול (גונזה 313).
סדר הצביעה הינו מהבהיר בתחילה לכהה בסוף.
מחר לאחר ייבוש מוחלט של החול אני יצבע את הצבע הירוק בהיר ולמחרת היום (שוב 24 שעות לייבוש) אני יצבע את הצבע החום כהה.
ירוק : טמייה XF 21
חום : גונזה 310
לאחר מכן יבוצע ווש ראשוני על הדגם ועל פריטי החימוש , ריסוס בלכה מבריקה ושלב הדקלים עם ווש סופי ובסוף לכה מט לנעילת הכל.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

דרך אגב.
המטוס יבנה עם חופה פתוחה וזאת עקב בעייה בדגם עצמו.
בדר"כ אני בונה את הדגמים שלי עם חופה סגורה. בדגם הנ"ל ע"מ לסגור חופה יש לבצע מקצה תיקונים ושיפורים בתא הטייס. (מסגרת החופה נתקעת באיזור הכיסוי של לוח המכשירים של הנווט אשר היא פשוט רחבה יותר מדי. יש לשייף את כיסוי לוח המכשירים בערך חצי מ"מ מכל צד ע"מ שהחופה תוכל להיסגר)

שבת שלום לכולם.

ישן 18-01-2011, 12:56
צלמית המשתמש של zamir-bo

עדכון מילולי בלבד.

היי.
נכון להיום... יום שלישי 18/01/11 סיימתי את צביעת המטוס.
נאלצתי לבצע מס' תיקונים וצביעות חוזרות הפעם עם מיסוך בלו טק עקב כך כי חלק מהסכמה לא יצאה לטעמי מספיק טוב , כרגע המטוס גם קיבל מחזור ראשון של ווש כהה כרגע בחלקו התחתון , היום בערב אני יחזור מהעבודה, ננגב את שאריות הווש מהגחון ונצבע ווש בחלק העליון שישאר עד מחר בצהריים.
לאחר מכן לכה מבריקה ואפשר יהיה להתחיל עם הדקלים ושיפצורים אחרונים כמו אנטנות כאלו ואחרות ונגיעות צבע עדינות כגון חלקי אלומיניום בכני הנסע וכו...
עדיין לפני ימתין לי למסך את החלק האחורי של המטוס ולצבוע את האזור החם של המנועים בצבע אלומיניום.

תמונות בהמשך.

ישן 20-01-2011, 18:26
צלמית המשתמש של zamir-bo

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי עמית יערי שמתחילה ב "נראה טוב בועז. הערה! צבע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עמית יערי
נראה טוב בועז.
הערה!
צבע הצנ"פ אמור להיות יותר כהה "GUM METAL" אם יש צבע של אלקלד GUN-METAL תוכל לערבב אותו טיפה עם מגנזיום.

מחכה לעדכון!
עמית יערי

היי עמית.
ראשית תודה על המחמאה.
שנית לגבי הצנ"פ אז אני מאמין שאתה מתכוון לעלים החיצוניות.
אם כך אני ידאג לתקן טיפה את הצבע לכהה יותר. גם ככה שברתי את הראש לגבי הצבע בין העלים שהוא בהיר יותר. עכשיו אני ככל הנראה יצבע עם מכחול את העלים החיצוניות בהמברול 004 (הצבעי מתכת שלהם ) ואז אני ירוויח את הצבע הפנימי שיהיה יותר בהיר טיפה.
כרגע אין יותר יותר מדי מה לעדכן , אני נמצא בשלב הדקלים.
אפרופו דקלים...
ראשית מדבקות פשוט מעולות של קרטוגרף. בנוסף להבדיל מהסט של רענן לבז שבו כל מס' פנל מופיע בנפרד פה החברה דאגה לתת מכלול של מס' כיתובים במדבקה אחת גדולה כך שאין יותר מדי דקלים.
החיסרון בהם הינו העובדה שהחברה דאגה לתת את הדף בצפיפות הכי גדולה שיש כך שלגזור בין המדבקות הפך למבצע צבאי מורכב , הדבר השני הינו שחלק מהכיתובים על הדקלים מופיע בצבע אפור בהיר וכאשר מניחים את הדקלים על הגחון בעיקר (אפור גונזה 308 FS36375 ) הצבע של הגוף ממש בולע את הצבע של הכיתוב כך שממש קשה ביותר לראות כיתובים כאלה ואחרים.

תודה וסוף שבוע נעים.

ישן 24-01-2011, 10:35
צלמית המשתמש של zamir-bo

צילום פיניטו.

בוקר טוב חברים.
בשעה טובה עוד דגם סיים את דרכו על שולחן העבודה והחל בחיים חדשים על המדף.

מצורפות תמונות חמות מהתנור של רעם ישראלי כשר וחמוש היטב...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ולסיום...
המשפחה המורחבת.
כמו במטוסי ה F-16 שבניתי לעצמי את כל הדגמים אשר טסים בארצנו גם במשפחת ה F-15 כיום עומדים על המדף 2 בזים אחד חד מושבי ואחד דו מושבי והיום מצטרף אליהם הצלע השלישית F-15I "רעם"...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ומשפט אחד אחרון לפני שסוגרים את הפתיל הנוכחי ועוברים הלאה.
לגבי הלכלוך על גבי המטוס...
הייתי אומר מבחינתי שהייתי יחסית עדין.
מבחינת רפרנס השתמשתי בעיקר בספר של רענן על הרעם. הלכלוך שנמצא על המטוסים הנ"ל הוא פשוט תאווה לדריי בראש...

תהנו.

ישן 24-01-2011, 19:00
צלמית המשתמש של yoreh
  yoreh yoreh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.10

הי בועז. ברכות של סיום של דגם נוסף. בעניין הלכלוך - אמרתי לך את זה כבר עשרות פעמים ואני אגיד לך את זה שוב - אתה מלכלך את הדגמים שלך יתר על המידה!!! וחבל. נכון, גם המטוסים האמיתיים מלוכלכים אבל לא יעזור כלום - כשמבצעים weathering על דגם חייבים לקחת בחשבון את כל אפקט הקנה מידה, וכאן ידידי היקר אתה מפספס משהו. לדעתי הלכלוך מוגזם ופוגע באיכות הדגם.
מעבר ללכלוך, הדגם נראה מצויין ויש לך על מה להתגאות. הצנפ"ים צבועים נהדר מבפנים ומבחוץ, אהבתי נורא גם את התמונות המשותפות עם הבזים.

ברשותך אראה את התמונות לחבר שיש לו כמה וכמה שעות על הכלי הנ"ל. אעביר לך את דעתו באופן אישי.

בברכה. יורה יונה, קיבוץ עין זיוון 050-7928992.

www.enzivan.co.il

ישן 13-02-2011, 23:08
  משתמש זכר ah 69 ah 69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.11

בועז ידידי,

אחרי הרבה ניג'וזים שלך נכנסתי היום סוף סוף לפרש...

ראשית -קראתי בעיון את יומן הבנייה שלך -תענוג לעיניים...
שנית -תודה על המחמאות,אבל כל הידע בנושא החימוש נרכש במהלך 21 שנות שרות ועבודה קשה על ה"דבר האמיתי" -ולשמחתי ,גם קצת יותר מ -8 שנות עבודה על נשוא היומן שלך...

יצא דגם יפהפה,אבל אני חייב להציק לך...

ה JDAM שעל המטוס צבוע לא נכון: כל מקטע הזנב צריך להיות בצבע אפור כמו הסטרייקים (המייצבים שמסביב לפצצה). קיט ההנחייה של הפצצה מורכב ממקטע זנב המכיל את מע' ההנחייה,מערכת הניהוג ומחשב GPS וכולל גם סט מייצבים מסביב לגוף הפצצה שנועדו "לחתוך" את זרמי המערבולת המושרים על כל גוף גלילי שנע באוויר ובכך לאפשר יישור של זרימת האוויר לכיוון ההגאים שבזנב.

חוץ מזה -יצא מרשים ביותר !!!

עדי
ישן 14-02-2011, 10:47
צלמית המשתמש של zamir-bo

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ah 69 שמתחילה ב "בועז ידידי, אחרי הרבה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ah 69
בועז ידידי,

אחרי הרבה ניג'וזים שלך נכנסתי היום סוף סוף לפרש...

ראשית -קראתי בעיון את יומן הבנייה שלך -תענוג לעיניים...
שנית -תודה על המחמאות,אבל כל הידע בנושא החימוש נרכש במהלך 21 שנות שרות ועבודה קשה על ה"דבר האמיתי" -ולשמחתי ,גם קצת יותר מ -8 שנות עבודה על נשוא היומן שלך...

יצא דגם יפהפה,אבל אני חייב להציק לך...

ה JDAM שעל המטוס צבוע לא נכון: כל מקטע הזנב צריך להיות בצבע אפור כמו הסטרייקים (המייצבים שמסביב לפצצה). קיט ההנחייה של הפצצה מורכב ממקטע זנב המכיל את מע' ההנחייה,מערכת הניהוג ומחשב GPS וכולל גם סט מייצבים מסביב לגוף הפצצה שנועדו "לחתוך" את זרמי המערבולת המושרים על כל גוף גלילי שנע באוויר ובכך לאפשר יישור של זרימת האוויר לכיוון ההגאים שבזנב.

חוץ מזה -יצא מרשים ביותר !!!

עדי

היי עדי.
ראשית ברוך הבא והייתי שמח לראותך פה יותר.
שנית תודה על המחמאות..
2 דברים.
הראשון בעקבות מה שיורה העיר לגבי הלכלוך על המטוס. האם נראה לך מוגזם ?
שנית לגבי ההערה שלך. האם אתה מתכוון ל GBU31 ?
אם אכן זו הכוונה אז נראה לי שאני יאלץ או להשאיר או להחליף את הפצצה.

יום טוב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:58

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר