לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > הסטוריה ותיעוד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2011, 11:57
  משתמש זכר oxcart oxcart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.08
והנה הצילום
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי oxcart שמתחילה ב "יש בארכיון VIA צילום, לדעתי..."

כאמור, האירוע הוא המצעד של 1973. הצלם הוא ראובן מילון. ארכיון VIA לא מאפשר עוד הורדה של קבצים באיכות גבוהה. לכן אני מצרף פה את הצילום השלם (בגודל קטן) והגדלה של שלושה מתוך ארבעה רמטכ"לים בדימוס שמופיעים בצילום. אני מזהה את רבין עם לאה והבת דליה מימין, במנותק מהדבוקה של שאר שלושת הרמטכ"לים. ובדבוקה נדמה לי שאפשר לזהות את בר-לב, אולי את צבי "צ'רה" צור - ואת האחרון איני מזהה.

** עריכה **

עכשיו אני שם לב שלצידה של לאה רבין עומד גם יגאל ידין, אף הוא במדי רמטכ"ל. כלומר, במצעד הופיעו חמישה רמטכ"לי עבר במדים ודרגות. ללא ספק אירוע מעניין, שלא חזרו עליו מאז!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י oxcart בתאריך 24-02-2011 בשעה 12:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-02-2011, 03:13
צלמית המשתמש של TheOrev
  TheOrev TheOrev אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.01.10
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי יגאלמד שמתחילה ב "בשנות החמישים והשישים היתה..."

ע"פ ויקיפדיה בערך עיטורי צה"ל :

ציטוט:
בתקנה 8 לתקנות העיטורים בצבא-הגנה לישראל (ענידת עיטורים ואותות מערכה), תשל"ג–1973 נקבע:

(א) מי שהוענק לו עיטור, רשאי לענוד את אות העיטור בכל עת, ואינו רשאי לענוד את העיטור על כל חלקיו אלא בנסיבות אלה: (1) ביום העצמאות;(2) ביום הזיכרון לחללי מלחמת הקוממיות וצבא-הגנה לישראל;(3) באירועים ממלכתיים, במצעדים ובמפגנים צבאיים;(4) בכל אירוע נוסף שקבע שר הביטחון. (ב) מי שהוענק לו תג, רשאי לענדו בכל עת.(ג) מי שהוענק לו אות מערכה, רשאי לענדו בכל עת.

מישהו יכול תרום מידע על הזמן שבו הוחלט להפסיק את אישור לבישת המדים לאנשי מילואים, ושוב כן בקשה לתמונה משותפת של דוד אלעזר וחיים בר לב ביחד בזמן מלחמת יום כיפור כאשר שניהם נושאים דרגות רב אלוף

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:00

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר