לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2011, 11:50
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
גולשי "פרש" - אתם מגעילים אותי (inb4 לא כולם, מי שבסדר- יודע)!!

והיום העלבתם אותי בפעם האחרונה - החלטתי סופית לעזוב את האתר הנבזי הזה ואת האנשים הנבזיים שכותבים בו.
לפני כשנה התחלתי לכתוב כאן. במשך השנה הזו קיבלתי יחס פשוט גועלי מכם, שבמסגרתו "זכיתי" לכל אחת מצורות ההתייחסות הבאות:
1. כיניתם אותי "הזויה"
2. ירדתם על זה שהתבטאתי בצורה שונה מרוב האנשים
3. יש אפילו כאלה שהרחיקו לכת וחשבו שאני בחור שמתחזה לבחורה
4. לא לקחתם אותי ברצינות בכלל
5. החרמתם אשכולות שלי. אני השקעתי, ואנשים אפילו לא טרחו להגיב, כי אני פתחתי- ואפילו באשכולות
יום הולדת- אנשים לא מצאו את טיפת ההגינות לכתוב "מזל טוב" לגולשים, רק משום שאני פתחתי את האשכול-
והנה דוגמא טרייה מעכשיו: בשעה 10.00 בבוקר פתחתי אשכול יום הולדת לגולשת "מיכל17", עברו כמעט 3 שעות מאז,
57 צפיות לאשכול וכמה תגובות?? שתיים! שתיים בלבד!!!. פשוט בושה. גועל נפש. ראו למשל את אשכול יום ההולדת של הגולשת
"ציבורשקה" לפני כמה ימים, 2 דקות לאחר פתיחת האשכול כבר התקבלו תגובות. וכי למה זה? כי אלינור פתחה את האשכול, ולא אני!
6. צחקתם על זה ששמתי קישורים לשירים
7. צחקתם על זה ששמתי תמונות
8. ירדתם על זה שעשיתי תזכורות לידוענים שנפטרו
9. צחקתם עלי בלי סוף ובאינפנטיליות של ילדים בני 13 ב"ועידות" שלכם, שהדבר האחרון שרציתי היה להשתתף בהן
ובטח הסיבה שבזמנו כולם פה ששו כל כך להזמין אותי לשם הייתה כדי לצחוק עלי.
10. היה לכם קושי עצום לפרגן לי או בכלל להגיב לדבריי ולתת לדבריי אישזהו יחס שאיננו יחס מעליב (חלק מזה זה גם
קנאה מצד כמה מן הבנות כאן, שכנראה "גנבתי" להן את אור הזרקורים, או שסתם באתי להן לא טוב בעין)
11. ממש הרגשתי שאנשים כאן סולדים ממני כמו מגיפה, כאילו אני מפגע. כן! הרגשתי כמו מפגע!
ולצערי הרב, היחס הדוחה הזה מצדכם נמשך למרות כל המאמצים הבלתי נלאים והכנים שלי להראות לכם
את הצד האחר שלי, לא עזר כלום! כלום! היחס המגעיל עדיין נותר בעינו! הבהרתם מצויין וללא צל של ספק
שאתם לא סובלים ושאתם נהנים רק לצחוק ולהסתלט עלי בלי סוף, ועל כל דבר, ושאני לא רצוייה כאן. הוכחתם
בבירור איזה סוג של יחס אתם יודעים לתת למישהו שהוא קצת שונה.
אי לכך החלטתי באופן סופי בהחלט להפסיק לכתוב כאן. חבל על הזמן שבזבזתי על האתר הזה, שעשה לי רק רע במשך השנה
האחרונה, ועל אנשים כמוכם. תתביישו, אתם דוחים אותי, אנשים מגעילים ורעים!
נ.ב. למקרה שמישהו כאן לא לוקח אותי ברצינות...אין לכם שמץ של מושג כמה אני רצינית וכמה פגעתם בי.

נערך לאחרונה ע"י s27 בתאריך 14-05-2011 בשעה 12:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-05-2011, 17:14
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
איפה כתבתי שלא?
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "תגיד אתה שפוי? לאנשים מותר..."

לדבר עם אנשים זה דבר אחד, ה"ועידות" המקבילות לפורומים זה דבר אחר.

נדמה לי שניסיתי להסביר את זה כבר 100 פעם באשכול הזה ובכל זאת יש מי שמתעקש שלא להבין ובעיקר לעשות את עצמו לא מבין.

ננסה להבהיר בדוגמא.

נניח שאין רק פורום "מה שבלב" אחד , בו אנשים שופכים את ליבם. נניח שיש שניים. לראשון נכנסים כולם, לשני רק מנהלי פורום "מה שבלב" המקורי שהקימו אותו וקיבלו לתוכו רק חלק מהפורום.

מה משותף לאנשי הפורום השני? שכולם הגיעו מהפורום הראשון, רק שבפורום השני הם יכולים להתבטא איך שהם רוצים, לרדת על מי שהם רוצים , להפר איזה חוק שירצו. נכון, הם יכולים לדבר גם על מזג האוויר ועל סבא ג'פטו, אבל זה לא ממש הגיוני שהם יגיעו לשם בשביל לעשות את זה, נכון? את חושבת שהמצב הזה תקין? אני חושב שלא.

מותר להם? כן מותר להם. האם זה ראוי שמנהלים בפורום יעשו דבר כזה ? לא. האם חייבים להחזיק מנהלים כאלה? גם לא.

מכיוון שהועידה היא לא דבר שממש מעניין אותי, אלא בסך הכל הערת שוליים בכל התגובה הארוכה שכתבתי למטה, אני אפסיק לכתוב עליה. מצידי תמשיכו לקיים אותה לנצח. זה לא הופך את זה לטוב , צודק, ראוי או מכובד.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 14-05-2011, 12:03
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
אני רק לא מבין דבר 1:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "גולשי "פרש" - אתם מגעילים אותי (inb4 לא כולם, מי שבסדר- יודע)!!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
והיום העלבתם אותי בפעם האחרונה - החלטתי סופית לעזוב את האתר הנבזי הזה ואת האנשים הנבזיים שכותבים בו.
לפני כשנה התחלתי לכתוב כאן. במשך השנה הזו קיבלתי יחס פשוט גועלי מכם, שבמסגרתו "זכיתי" לכל אחת מצורות ההתייחסות הבאות:
1. כיניתם אותי "הזויה"
5. החרמתם אשכולות שלי. אני השקעתי, ואנשים אפילו לא טרחו להגיב, כי אני פתחתי- ואפילו באשכולות
יום הולדת- אנשים לא מצאו את טיפת ההגינות לכתוב "מזל טוב" לגולשים, רק משום שאני פתחתי את האשכול-
והנה דוגמא טרייה מעכשיו: בשעה 10.00 בבוקר פתחתי אשכול יום הולדת לגולשת "מיכל17", עברו כמעט 3 שעות מאז,
57 צפיות לאשכול וכמה תגובות?? שתיים! שתיים בלבד!!!. פשוט בושה. גועל נפש. ראו למשל את אשכול יום ההולדת של הגולשת
"ציבורשקה" לפני כמה ימים, 2 דקות לאחר פתיחת האשכול כבר התקבלו תגובות. וכי למה זה? כי אלינור פתחה את האשכול, ולא אני!
9. צחקתם עלי בלי סוף ובאינפנטיליות של ילדים בני 13 ב"ועידות" שלכם, שהדבר האחרון שרציתי היה להשתתף פה,
10. היה לכם קושי עצום לפרגן לי או בכלל להגיב לדבריי ולתת לדבריי אישזהו יחס שאיננו יחס מעליב (חלק מזה זה גם
קנאה מצד כמה מן הבנות כאן, שכנראה "גנבתי" להן את אור הזרקורים, או שסתם באתי להן לא טוב בעין)
11. ממש הרגשתי שאנשים כאן סולדים ממני כמו מגיפה, כאילו אני מפגע. כן! הרגשתי כמו מפגע!
ולצערי הרב, היחס הדוחה הזה מצדכם נמשך למרות כל המאמצים הבלתי נלאים והכנים שלי להראות לכם
את הצד האחר שלי, לא עזר כלום! כלום! היחס המגעיל עדיין נותר בעינו! הבהרתם מצויין וללא צל של ספק
שאתם לא סובלים ושאתם נהנים רק לצחוק ולהסתלט עלי בלי סוף, ועל כל דבר, ושאני לא רצוייה כאן. הוכחתם
אי לכך החלטתי באופן סופי בהחלט להפסיק לכתוב כאן. חבל על הזמן שבזבזתי על האתר הזה ועל אנשים
כמוכם. להפסיק לכתוב כאן. תתביישו., אתם דוחים אותי, אנשים מגעילים ורעים!
נ.ב. למקרה שמישהו כאן לא לוקח אותי ברצינות...אין לכם שמץ של מושג כמה אני רצינית וכמה פגעתם בי.

למה בדיוק את זורקת זין על אנשים?
אני למשל מתייחס לפרש כאל מערכת שנועדה לתת מענה לזמנים שמשעמם לי ובא לי לצחוק,
יש אנשים שלוקחים יותר ברצינות את מה שקורה פה, ואשכרה נכנסים לקטע הזה עמוק.

אותי זה ממש לא מעניין אם מישהו יצחק עליי, או יתעלם מהאשכול שלי (כל עוד זה לא עובר את גבול הטעם הטוב, ואז זה כבר נכנס לקטע משפטי - כי מה לעשות, מדובר בפורום ציבורי).

בקיצר, הנקודה שלי היא - שמדובר בפורום וירטואלי, עם אנשים וירטואלים, שמסתתרים מאחורי מקלדת, ואני מתאר לעצמי שבחיים האמיתיים (אם יש להם כאלה) הם מתנהגים אחרת.

זהו.

ישן 14-05-2011, 12:57
צלמית המשתמש של fap
  fap fap אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "גולשי "פרש" - אתם מגעילים אותי (inb4 לא כולם, מי שבסדר- יודע)!!"

למה כל הודעה שלך היא התפרצות של מרמורים על העולם?
למה כל פעם שמגיבים לך את עושה הר מעכבר ומנסה לחשוף קנוניות נגדך?
את נורא אגוצנטרית ובכיינית, המצב הוא הרבה פחות גרוע מכפי שאת מציגה אותו,
אלא שכשאת מציגה אותו כגרוע בצורה בלתי פרופורציונלית את עושה את זה בצורה כלכך ילדותית שזה נותן לאנשים עוד סיבות להמשיך להתיחס אליך כפי שמתייחסים אליך.

אגב, אין לי משהו אישי נגדך, את זכורה לי בתור מישהי נחמדה. אבל קחי לתשומת ליבך את מה שרשמתי.
כי זו המציאות, ואני לא מנסה להעליב אותך או משהו כזה.

ישן 14-05-2011, 13:30
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile

את מכירה את הגולשת מיכל17? היא חברה כאן כבר תשע שנים, בין הוותיקות. יש כאן חבר"ה, שמכירים(אולי באופן אישי גם) אותה יותר ממך, אך משום מה את החלטת לקפוץ. בדיוק לקפוץ, ולא מילה אחרת. וזו לא הפעם הראשונה. תסלחי לי, מי ביקש ממך? כמעט בטוח שאף אחד. אז למה את עכשיו קופצת( עוד פעם), שבקושי מגיבים לך באותו אשכול? עשית את זה בשביל התגובות? אם ללכת עד הסוף, אז אפילו הגולשת מיכל17 עצמה לא חייבת להגיב לך בו, אם כי זה עושה טוב על הלב לקבל תודה.

פרש מורכב מהרבה גולשים, חלקם טובים, חלקם רעים(סובייקטיבית ואולי אפילו אובייקטיבית) - שפכת את זעמך על הרב(האקטיבי ; מי שנרשם לפני שנה ועדיין לא רשם תגובה אחת, לא מעניין אף אחד).
יש לך בעיה. את כל הזמן רוצה להיראות טוב בעיני הגולשים, אבל עושה את זה בכח, ולהתגונן את לא יודעת, אבל להיפגע ולהיעלב - כן.

עברה כמעט שנה מרגע הירשמותך לפורום זה, ואת גולשת פעילה מאד. היית אמורה כבר ללמוד את הכללים הבלתי כתובים(אלה קיימים כמעט בכל קהילה עם כמות אנשים מעל למוגדרת). בהנחה, שאת אדם חכם, כנראה שהכללים האלה הם פשוט לא בשבילך, ואם תמשיכי לגלוש כאן, או שבכל זאת תצטרכי להסתגל אליהם, או שתמשיכי לדרוך מפעם לפעם על אותה המגרפה(= לקבל מכה על המצח).

מסקנות את תצטרכי להסיק לבד. לכל אדם(כמעט) ניתנת הזדמנות לשינוי, - לא תמיד זה אפשרי, לא תמיד זה נחוץ.

בהצלחה בפורומים ובחיים.

ישן 14-05-2011, 13:36
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
1. כיניתם אותי "הזויה"
9. צחקתם עלי בלי סוף ובאינפנטיליות של ילדים בני 13 ב"ועידות" שלכם, שהדבר האחרון שרציתי היה להשתתף בהן
אי לכך החלטתי באופן סופי בהחלט להפסיק לכתוב כאן. חבל על הזמן שבזבזתי על האתר הזה, שעשה לי רק רע במשך השנה

בואי אני אתייחס נקודה נקודה למה שרשמת בשביל שתראי שכן מתייחסים אלייך.

1. יש אנשים שכינו את ההתנהגות שלך הזויה, זה נכון. בתכלס אני לא יודעת איך לתאר התנהגות בה
כשנותנים לך ביקורת בונה או סתם צוחקים איתך את שמה תמונה של אצבע משולשת. כן, זה הזוי.
2. אנשים פה צוחקים על כל אחד ועל כל דבר. לא צריך לקחת קשה כל אחד שהחליט ללחוץ על מקש הח' במקלדת יותר מכמה פעמים.
מה גם שמותר שלאנשים יהיו דעות שונות, ואם יש כאן אנשים בקצה אחד של הסקאלה שצוחקים על ההתבטאויות שלך, אני מניחה שיש אנשים שמעריכים אותן.
3. ראי לעיל את סעיף מספר אחד.
4. לקחת ברצינות? זה אתר פורומים, לא אתר לוויות. אנשים מגיעים פה בשביל לעשות צחוקים, בשביל להעביר את הזמן.
אם את רוצה רצינות תכתבי ב"סקופים" ולא ב"מה שבראש"- שהפורום הזה נועד לומר... מה שבראש.
5. החרמת אשכולות?! סיריאסלי? נשמה, אף אחד פה לא מחרים אף אחד. אנחנו עברנו את כיתה ג' מזמן מזמן...
אני יכולה לתת לך דוגמה לגביי- כן, ראיתי את האשכול של המזלטוב, ולא הגבתי. יודעת למה? כי רציתי להגיב בערב
ולהוסיף תמונת יומולדת נחמדה שממש לא בראש שלי לחפש כרגע באינטרנט.
6. אנשים לא צחקו על זה ששמת קישורים לשירים, אנשים צחקו על זה ששמת כל הזמן קישורים לשירים. אז? אז מה אם הם צחקו...?
מבחינתם זו התנהגות מצחיקה אז הם צחקו. היית רואה מישהו נופל ברחוב ולא היית צוחקת?
7. ראי סעיף 6.
8. ירדנו עלייך... איפה?... בקישור שהבאת ציטטנו מה שרשום בויקיפדיה.
9. הסעיף הזה ממש מצחיק אותי... בתור אחת שמשתתפת ברוב הועידות ואף פותחת כמה מהן, אני יכולה להבטיח לך שיש כל כך הרבה על מה לדבר חוץ ממך
ורצינו להזמין אותך כי חשבנו לדבר איתך... אומגד! הייתכן? O: את לא רצית, לא צריך. יש מספיק אנשים שרוצים להכיר אנשים נוספים מהפורום.
10. לגבי הצחוקים ראי סעיף 1+3+6+7 . אז כן, אנשים צוחקים על התנהגויות שנראות להן מוזרות. אז מה? מה קרה?
אין צורך להעלב ולזרוק את הכלים לכל הרוחות על כל משפט שאנשים רושמים. לגבי תגובות- לא כולם מגיבים לכולם, וכשאנשים רצו להגיב לך הם הגיבו.
11. התחושה שלך היא התחושה שלך, לא משנה מה נרשום פה זה לא ישנה את זה. אולי את צריכה לבחון איך את מקבלת דעות של אנשים אחרים מאשר לבחון מה אנחנו עשינו רע בכל מקום.

דרך צלחה בכל אשר תלכי.

09.07.00-16.07.12

ישן 14-05-2011, 15:13
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

את מייחסת לאנשים וירטואלים הרבה כבוד מעבר המגיע להם.

כשהגעתי לפרש, משבראש נראו לי אנשים לא נחמדים (הייתי בת 16, לא גלשתי עדיין ב-20+). יש שם הרבה ציניות, הרבה ירידות ומי שלא היה נמצא בחבורה הוותיקה, בד"כ לא האריך ימים. רק מעטים באמת המשיכו לכתוב.

גילוי כנה: אני עצמי בהתחלה כמעט נטשתי את האתר. אבל לא, היה לי בכל זאת מעניין, מצאתי לי מקום נחמד בפורום (מה שבלב ) ועל אף שהיו לי וויכוחים מאד לא נעימים עם גולשים לפעמים (היד קלה על המקלדת, מה לעשות..) ניסיתי, ומודה שהיה קשה לפעמים, להזכיר לעצמי שאמנם יש אנשים מאחורי המקלדת, אבל בעבורי הם וירטואלים. לא מכירים אותי, לא את היכולות והכשרונות שלי ולא "מה אני שווה". מי שלא אהבתי, לא יצרתי איתו קשר. אנשים שידעתי שיהיה לי תאקל איתם, ניסיתי להקטין את מידת החיכוך איתם (עד היום אני דוגלת בשיטה הזו, אלא אם כן משהו ממש ממש מפריע לי וזה קרה אפילו לא מזמן)

בסופו של דבר התערתי. המשכתי להגיב ולאט לאט גיליתי שיש פה אנשים מקסימים וחמודים. חלקם אפילו חברים מאד טובים שלי שאני שומרת על קשר אקטיבי. את החברים והאנשים הטובים שמצאתי, אפשר לספור על יותר מיד אחת.

חשוב לא לשכוח שהמרחב הזה הוא בסופו של דבר מימד שלא משפיע לך ולו כזית על החיים, והוא לא זה שמגדיר אותך. למעשה ההגדרות שלו יכולות לשקת לך במקומות שאנחנו מעדיפים שישארו מוצנעים
אל תעלבי מכל שטות. אנשים פה צינים. זה נכון, אבל את בוחרת לייחס להם יותר מדי חשיבות. בסופו של דבר יש פה גם אנשים שרוצים בטובתך, אבל את נמצאת במעין מגננה ויורה לכל עבר, גם אם מדובר בביקורת שהיא לא מופנת כלפייך.

את גולשת תורמת ורואים שאכפת לך. את יכולה לבחור לעוף מהאתר הזה, ואת יכולה להשאר דווקא. לבחור לך את הפורומים שנעים לך להיות (כמו פורומי המוזיקה שאני רואה שאת אחת הפעילות והתורמות שם!) ובפורומים "שלא מקבלים אותך כפי שאת" (שמתי במרכאות כי זה לא פייר לחרוץ זאת חד משמעית ולהשליך על ההתנהגות של כל הגולשים) פשוט לא הגיב. או להמנע ממקומות שבהם נראה לך שתיווצר אי נעימות.

מתוקה, חבל לי שתקחי אנשים וירטואלים כ"כ קשה. מילא אם היינו מציאותיים ממש לידך ובסביבה שלך. אבל אנחנו לא, ואת לא חייבת לקחת אותנו אם את לא רוצה.. זו כבר בחירה שלך.

אני אשמח אם תשארי (אחרת לא הייתי כותבת את הטלנובלה הזו )
ומקווה שאם את בוחרת שלא, לפחות תקחי מפה כמה לקחים ואנשים טובים.

רגעים אחרונים של שבת נעימים שיהיו לך, יעל.

(**נשלח גם בפרטי)
ישן 14-05-2011, 15:58
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
1. כיניתם אותי "הזויה"

אני אתייחס לרוב דברייך (לחלק האחר שאני לא אתייחס כנראה לא ראיתי אשכולות כאלו ו/או לא מודעת לדברים האלו)

1. ממתי הזוי זה דבר רע? להיוץ עוף מוזר זה ממש לא רע ואפילו כיף (שתדעי לך..) תפסיקי לקחת כל מילה
ולהפוך אותה לשלילית כל הזמן, כאילו שזה גם לא שלילי את הופכת את זה לשלילי ורוצה שזה יהיה שלילי
דיי פרנואידי כזה, את חייבת להפסיק עם זה.
2. לא יודעת אם ירדו על זה, אבל בערך כל מה שכתבתי בסעיף 1 תקף גם כאן. להיות שונה זה דווקא
מאוד סבבה, אני לא מבינה מאיפה כל המחשבות האלו שכל דבר שנאמר הוא שלילי.
3. על חצי מהאנשים אומרים את זה פה, גם לי הייתה תקופה כזו פה.....
4. לא לוקחים פה אף אחד ברצינות, ובמיוחד בפורומי חברה.
5. אני לא יודעת איך את מסתכלת על זה, אבל אני מסתכלת על בצורה הזו - אני בוחרת לכתוב מזל טוב
לאנשים שמעניינים אותי (אלו שיש להם יומולדת) ו-0% מהפעמים אני מסתכלת על כותב האשכול.
התמונה היא כזו - צ'יבו הרבה יותר כותבת במשבראש ממיכל, וזה עניין של פופולריות.
6. לא מכירה
7. תמונות על מה? גם לא מכירה
8. לא יודעת מה זה
9. לגבי הועידות נתתי פה תגובה משורשרת לבחיזוק לרומק, תקראי שם
10. את רואה שמפרגנים פה לאנשים אחרים..? למה את חושבת שיתחילו לפרגן לך כדי לטפח את האגו שלך?
11. התגובה הבאה מתייחסת לכל התנהגותך ולא רק לסעיף הזה -
תרפי. את חייבת להפסיק לחפש את העניין הזה שרוצים לרדת עלייך ולהפוך אותך לאאוטסיידרית.
יש לך התפרצויות זעם ורגש וזה גורם קצת לאנשים לראות משהו שונה. כשאנשים רואים משהו שונה
הם לא מתייחסים אל זה באופן רגיל (צוחקים על זה, נרתעים ואולי מקבלים) זה חלק מהאופי ה"שונה"
שלך ו(מצידי לפחות) אין שום בעיה איתך. את פשוט לוחצת יותר מדי, מחפשת איפה "לא אוהבים" אותך
כאילו את תמיד במרכז העניינים של כל מה שקורה פה (על גבול הקונספירציות)
כל פעם שאת "מתפרצת" ככה, את זו שגורמת לעצמך את המצב שאת נכנסת אליו.
עוד דבר שכבר כתבו לך - אנחנו אנשים וירטואלים, תתייחסי אלינו ככאלה.

אני מקווה שתקחי את הדברים שאמרתי כ"טיפים"/ביקורת בונה שתגרום לך להבין מה הבעיה שלך
(שהיא בעצם שאת חושבת שיש בך בעיה, אבל אין בך..)

ישן 14-05-2011, 21:55
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09

אין ספק שזה אחת האשכולות המוזרים ביותר שקראתי בזמן האחרון. מצד אחד אני יכול להזדהות עם פותחת האשכול (סיוון?). מצד שני אני יודע שהרבה אנשים פה "מתחבאים" מאחורי שם בדוי, זהות בדויה, חיים בדויים. אני נזהר לא להיגרר למקומות שאני אצא הזוי או משהו כזה (לא תמיד מצליח), ואף יצא לי כמה פעמים (זה היה בראשית דרכי בפרש) לריב עם מנהלים או עם אנשים שבקיאים ממני בנושאים מסויימים. למדתי מהר מאוד את שיטת העבודה בפרש ואת ההיררכיה.

מצטרף למאחלים הצלחה ל s27 בחיים הוירטואלים והאמיתיים.

הערה אחרונה: גם לי יצא לפתוח כמה אשכולות (במגוון נושאים) והופתעתי מהכמות הקטנטנה של תגובות על אף מס' הצפיות הגדול.
ישן 15-05-2011, 15:52
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile

טוב אני לא יודעת אם תקראי את זה. אבל בהנחה שכן, אז בואי אני אגיד לך שאני קוראת וכותבת בפורומי פרש כבר כמה שנים טובות, ולא היה לי מושג קלוש מי את עד שהתחלת לפתוח אשכולות על זה שכולם מתנכלים אליך. זה רק בא להראות לך שהכל בראש שלך ושלאף אחד לא אכפת ממך בצורה שנראה לך.
חוץ מזה, יש עוד המון פורומים בפרש חוץ ממה שבראש\ 20 +. את לא חייבת לכתוב שם אם את לא אוהבת את ההתנהלות, אבל יש לא מעט פורומים אחרים שאין שם כלל את התופעות עליהם את מדברת. אז אל תכלילי. בשני הפורומים האלה כן יש נטייה לבדיחות פרטיות ולזלזול בכל מי שלא עונה לנורמות שמקובלות שם. או שאת מסוג האנשים שיכולים להיכנס ל"קליקה" הזאת, או שאת לא. אל תנסי בכוח, כי ישר רואים את זה, וזה מזכיר קצת את ילד הכאפות שמנסה לעשות הכל רק כדי להיות חלק מה"מקובלים"... זה פטתי. (סתם לדוגמה, אני זוכרת שפתחתי אשכול במהשבראש פעם עם סרטון חתולים שהצחיק אותי, ואת היית היחידה שהגיבה תגובה מגעילה וזה גם היה ברור טוב מאוד למה הרגשת צורך להגיב את זה, כי זה מה שחשבת שכולם עושים).

קיצר, כל החפירה הזאת נועדה להגיד לך שלאף אחד לא אכפת ממך מספיק כדי להתנכל אליך, ולא משנה איזה טרררם תעשי מהעזיבה שלך. את יודעת, על כל אחד שעוזב, יש עוד שניים שמצטרפים וזה. [=

גם מההודעה הזאת את יכולה להבין שאני שונאת אותך אם ממש תתאמצי. אז קחי בחשבון שאף אחד לא נמצא כאן כדי לטפח אותך בכפפות של משי.

ישן 15-05-2011, 22:15
  Scattered mind Scattered mind אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.08

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
לפני כשנה התחלתי לכתוב כאן. במשך השנה הזו קיבלתי יחס פשוט גועלי מכם, שבמסגרתו "זכיתי"

אם אנחנו כאלה נבזיים, למה את כותבת את ההודעה הזאת? למה את מצפה? לבקשת מחילה?
את כותבת את ההודעה הזאת כי את יודעת שיש אנשים שיקראו אותה ויקחו אותה ברצינות, אז אין צורך לקרוא לכל גולשי האתר נבזיים, בייחוד אם את רוצה יחס רציני.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
לכל אחת מצורות ההתייחסות הבאות:
1. כיניתם אותי "הזויה"

כי את הזויה. במהלך השנים כינו אותי פה "פריק", "רוסי", "מוזר", "פריק רוסי", "רוסי מוזר", "הרוסי ההזוי" ו-"המעצבן עם השיער" ואף לא פעם אחת שנעלבתי מזה בייחוד שאני יודע שזה נכון.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27

ראי הסעיף הנ"ל.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27

אז יש...
ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27

לא יודע מה עם האחרים, אני כן לקחתי אותך ברצינות. לפחות בהתחלה - כשלא זילזלת לגמרי באנשים פה - בכולם.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27

זה קצת אגואיסטי מצדך לחשוב שאם את פתחת אשכול אז יתייחסו אליך אישית מאשר לתוכן האשכול
את באמת חושבת שבגלל שאת פתחת אשכול מזל טוב אז פחות אנשים יגידו מזל טוב? צ'יבורשקה היא גולשת פעילה בעוד מיכל17 לא. ולא משנה מי פתח את האשכול, מספר התגובות שהיו בו היה זהה.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27

צאי מהראש הזה של צחקנו עליך. לא צחקו עליך, אולי לא הגיבו בצורה שבה ציפית שיגיבו אבל כנראה זה בגלל התוכן והקשר לאשכול.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27

לא צחקנו, אמרנו שזה טיפשי וילדותי. כי נחשי מה? *תופים*
זה טיפשי וילדותי.

לא יודע מה היה שם כי התוכן כנראה נמחק, ואם זה נמחק אז באמת שזו חוצפה להתלונן עליו
ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27

בתור השליט הנצחי ומלך מלכי הועידה אני בחיים לא מרשה שבועידתי יצחקו על אחד מחברי הועידה.
הרחקתי לכת ובדקתי בהיסטוריה, וראיתי שאף לא הודעה אחת אמרה משהו לא יפה עליך. את פשוט שקרנית. ולהזמין אותך לועידה היה רעיון שלי כי חשבתי שאת נחמדה בהתחלה.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27

שקר שקר שקר! כל פעם שהעבירה עליך ביקורת זה היה בגלל משהו שאת עשית! לא אנחנו.
ואני לא הולך עכשיו לחפש את כל האשכולות שבהם שיתפו איתך פעולה, אבל היו המון, ביניהם הרבה פעמים זה הייתי אני.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27

אוקיי, עכשיו תני לי להסביר לך משהו. העולם עובד על סיבה ותוצאה, אם את מרגישה שהיחס שנתנו לך היה פוגעני אז יכולות להיות לזה שתי סיבות: או שהיחס שנתנו לך היה הוגן, ואז את פשוט לא מעריכה נכון את התגובות אליך, וזו לא אשמתנו.
או שהיחס כן היה פוגעני. ובמקרה הזה תחשבי, איזו סיבה יש לנו להתייחס אליך בשונה מלגולשים אחרים? ההודעות שלך!
90% מההודעות שלך הן או הודעות שמעליבות גולשים אחרים או הודעות נעלבות בתגובה להודעה בה גולשים מעבירים ביקורת על איך שאת מעליבה אותם! את רואה את האבסורד?

לדעתי האישית זה שילוב של השניים - חלק מהתגובות נעלבת בלי שום סיבה, בחלק האחר נעלבת בגלל שביקרו אותך על תוכן ההודעות שלך.
כשאת טוענת שקהילה שלמה יוצאת נגדך, כנראה שמשהו לא בסדר בך. זה לא פאקינג גן ילדים, אף אחד לא עושה פה חרם על אף אחד, ואם את חושבת שכל הפורום יוצא נגדך אז כנראה שאת יוצאת לפני זה כנגד כל הפורום ונעלבת שאנחנו לא אוהבים את זה.

חבל, הית נחמדה בהתחלה.

נערך לאחרונה ע"י Scattered mind בתאריך 15-05-2011 בשעה 22:19.
ישן 16-05-2011, 13:03
  Spawn Spawn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01

הנחת היסוד של רוב המגיבים באשכול שגויה.. לכם זה אולי סתם משהו וירטואלי להעביר את הזמן. לדעתי לסיון זה היה קצת יותר מזה וזאת אחת הסיבות שהיא אולי לוקחת קשה יותר מאיתנו את הדברים שנאמרים פה.
כאן טמונה הבעיה לדעתי. רוב האנשים כאן לא באמת סופרים מישהו ויחד עם זאת מבינים שזה הדדי (הפורום שם עליהם בדיוק מה שהם שמים על הפורום). קשה לומר למישהו "טוב קח את זה בקלות". זה עניין של אופי ורקע. לא לכולם זה פשוט כל כך.

הפורום לא הולך להשתנות. זה חלק מהיופי שבו- פריקת אגרסיות לחלק, יצירת קשרים וירטואליים לא מחייבים לאחרים או סתם הפגת שעמום בין שיעור לשיעור ובעבודה. כנראה שלא לכולם זה מתאים ואולי אם אי אפשר לעשות את הסוויץ' ולהתאים את עצמך לפורום באמת עדיף למצוא מסגרת אחרת שמתאימה יותר.

ישן 16-05-2011, 17:21
צלמית המשתמש של idanmos
  משתמש זכר idanmos idanmos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.05
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...

קודם כל, מה אכפת לך מה אנשים אחרים אומרים/רושמים/כותבים? זה כולה פאקינג אינטרנט עם קהילה וירטואלית, תתייחסי למקום הזה כאל גן שעשועים ותו לא.
להביא לך דוגמא, אני בטוח שצחקו עליי כאן אנשים כשפירסמתי שקניתי 2 שעונים שעלות כל אחת 10,000$, אבל מה אכפת לי מה אמרו? הקנאה מעבירה אנשים על דעתם, שיבושם להם.
ובקשר לועידה, עוד לפני כמה חודשים שפנית אליי וסיפרת לי שהציעו לך להיות בועידה, כבר אז אמרתי לך לסרב, חבל על המאמץ ובזבוז האנרגיה; שאנשים יתעסקו בשטויות, יצחקו ויגידו מה שבא להם ואת תתרכזי באיך לחיות כמו שאת רוצה ואיך להגשים שאיפות.
כן, יש דברים שאת צריכה להרפות מהם קצת, 'שחררי קצת את הרסן סיוון, חבל על העצבים המיותרים שלך, החיים יפים אם רק משכילים לדעת ולהסתכל על חצי הכוס המלאה (אם אני למדתי את הלקח הזה בדרך הקשה, אז כל אחד יכול).
אני יכול להעיד שבאופן אישי, את בחורה ממש נחמדה, אז מה אכפת לך מה אומרים כולם? שילכו את יודעת לאן.

ישן 16-05-2011, 19:07
צלמית המשתמש של idanmos
  משתמש זכר idanmos idanmos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.05
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "אוהו, אני מופתעת שאת ה"קניתי..."

לא רשמתי במודגש כי לא היה לי ממש אכפת מה יגידו, זה היה רק בכדי לתת דוגמה לסיוון, אנשים יגידו מה שירצו - אבל צריך לדעת לא "לשים קצוץ" על אף אחד, זה פאקינה קהילה וירטואלית, כמה כבר אפשר להסחף ולהפגע ממקום כזה?!
ובקשר לוודיעות, i knew i was right כשאמרתי לה לסרב ולא להצטרף, עדיף שתמצא לעצמה עיסוק אמיתי, או לצאת ולהכיר אנשים בחוץ, על באמת.
אין פה משהו נגדך חלילה, אני חושב שאת דווקא ממש מקסימה, אני רק בא בכדי להבהיר לסיוון שהעולם הוא לא רק שחור ולבן.
וכן, היא גם קצת אשמה, עם כל האגרסיביות וצורת הדיבור המשתלחת שלה, הגיע הזמן ללמוד לקח, for her own good.

אה, ותודה, ברייטלינג וטאג האוור, שניהם כמתנה (לא מסרבים למתנה, נכון? ודרך אגב, לינור היא היחידה שידעה לפרגן בזמנו כשרשמתי את זה באשכול האושר השבועי [או אשכול התכשיטים לגברים, לא ממש זוכר]).

נערך לאחרונה ע"י idanmos בתאריך 16-05-2011 בשעה 19:10.
ישן 20-05-2011, 15:21
צלמית המשתמש של looklook

טוב, ניסיון לענות .

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
1. כיניתם אותי "הזויה"

1. אני לא צדיק גדול, אבל לרוב אני משתדל שלא לפגוע באנשים שלא פוגעים בי אישית או בעקרונות החשובים לי. שמתי לב שהפגיעות בך לא היו בודדות ואקראיות, הייתה תחושה של עדר שצד טרף. מן הנאה סאדיסטית בלרדת עלייך ואז שוב לרדת עלייך ואז שוב , באובססיה לנסות להוציא אותך הכי קטנה שיש. אני מסכים איתך שיש כאן הרבה אנשים שהשתתפו בזה (וזו כנראה הסיבה לקיומה של איזו ועידה סודית שבה יורדים על אנשים, אישית אני מרחם על משתתפיה), אבל יש כאן אפילו יותר אנשים שלא השתתפו בזה.

2. לרדת על אנשים שמתבטאים בצורה שונה זה אפילו יותר גרוע מסתם לפגוע בהם. קל לשכוח שמאחורי הכינוים יש אנשים עם רגשות. נכון, יש פה כמה מומחים לעניין פגיעה ברגשות של אנשים, בעיקר הם נהנים אם האנשים בהם הם פגעו טרם פיתחו עור של פיל ונפגעים רגשית. חלקם אפילו הגיבו לך באשכול זה, במה שנראה כמו חגיגה על כך שאת עוזבת. השתדלי לזכור שהם המיעוט ואל תתני להם את הסיפוק לדעת שהם העיפו אותך.

3. לגבי "בחור שמתחזה לבחורה". אני חושב שהפוסטים הראשונים שאני ראיתי מאלה שכתבת, היו מיניים וגלוים. יש הרבה אנשים שמרגישים מאוימים מבחורה שהיא מינית ולכן או הדחיקו את העובדה שאת בחורה או התנהגו בצורה נבזית כדי להסתיר את המבוכה שלהם.

4. לא לקחתם אותי ברצינות כלל, זו טענה מאוד כללית שקשה להתייחס אליה , שכן חלק מהפורומים בהם כתבת כלל לא היו רציניים מלכתחילה, חלק אחר הם רציניים למחצה ובחלק האחר דווקא כן התייחסו אלייך בכבוד.

5. גם מאשכולות היומהולדת , כפי שציין רומק, קשה להתרשם. בשעות שונות יש תנועה שונה של גולשים באתר, יכול להיות שזה נובע מפערים בין הגולשות שלהם כתבת יום הולדת שמח ויכול להיות שיש סיבות אחרות. דווקא בעניין הזה לא הייתי קופץ למסקנות.

6. כמי שפתח אשכול שירים ב 20+ לא צחקתי בכלל מזה שאת הוספת אליו קישורים. גם לא ברור לי מה כל כך מצחיק בזה, אני מוסיף הרבה פעמים שירים רלוונטים - אפילו באקטואליה.

7. כנ"ל בעניין התמונות

8. ידוענים שנפטרו - טוב זה פחות נפוץ , אם שמת קישורים כאלה רק מדי פעם אני לא מבין למה צחקו על זה, יש במה שבראש הרבה אשכולות יותר מגוחכים מזה.

9. אם הבנתי נכון, הועידות מכילות חלק מאנשי הפורום שרוצים להתכתב בקבוצה כך שחלק מחברי הפורום לא יראה אותם וכך לחוש מיוחדים. זה קצת מזכיר את ה"מקובלים" של כיתה ג'. אנשים שמתנהגים כך (כלומר מדירים חלק מחברי הפורום מדיונים בעלי אופי פומבי) הם אנשים שמקבלים את הביטחון העצמי שלהם מהשפלת הזולת. באמת שאין מה לחפש במקומות כאלה.

10. אין לי ממש תגובה לסעיף זה. אני לא יודע מספיק.

11. חבל שאת לוקחת יחס מגעיל שנתן לך מיעוט (ואפילו מיעוט גדול) מהאנשים בפורום ומכלילה ממנו לכלל חברי הפורום. רוב האנשים שמגיעים לפורום מגיעים אליו על מנת להחליף מידע, חוויות ופרשנות ולא על מנת לפגוע בזולת.

מקווה שתחזרי בך מהודעת הפרישה ובכל מקרה מאחל לך חיים מאושרים.

ישן 20-05-2011, 15:52
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "טוב, ניסיון לענות ."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
1. נכון, יש פה כמה מומחים לעניין פגיעה ברגשות של אנשים, בעיקר הם נהנים אם האנשים בהם הם פגעו טרם פיתחו עור של פיל ונפגעים רגשית.

זה הדבר שהרג אותי. אני מבין את ההנאה שבלהתלבש על מישהו שכבר יש לו עור של פיל ולהלום בו שוב ושוב בצורה אלגנטית עד שהוא נשבר (זה הספורט הלאומי של פרש ) אבל הבחורה הזו הייתה רגישה מאוד וכל ההתנפלות עליה הייתה כמו לשחק באולינג עם המוטות האלה בצדדים שלא מאפשרים לכדור ליפול לתעלות - מה ההנאה פה? זה ללכת על טרף קל. זו סתם התעללות.

פעם אחת אני נכנסתי בה כשהיא ניסתה להצטרף לחבר'ה שניסו להלום בי והיא מאוד נפגעה מזה אז הבטחתי לעצמי שאם היא לא תשים עלי כוונת אני לא אשים עליה.

ישן 20-05-2011, 15:53
צלמית המשתמש של Samantha

בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "טוב, ניסיון לענות ."

ציטוט:
1. אני לא צדיק גדול, אבל לרוב אני משתדל שלא לפגוע באנשים שלא פוגעים בי אישית או בעקרונות החשובים לי. שמתי לב שהפגיעות בך לא היו בודדות ואקראיות, הייתה תחושה של עדר שצד טרף. מן הנאה סאדיסטית בלרדת עלייך ואז שוב לרדת עלייך ואז שוב , באובססיה לנסות להוציא אותך הכי קטנה שיש. אני מסכים איתך שיש כאן הרבה אנשים שהשתתפו בזה (וזו כנראה הסיבה לקיומה של איזו ועידה סודית שבה יורדים על אנשים, אישית אני מרחם על משתתפיה), אבל יש כאן אפילו יותר אנשים שלא השתתפו בזה.

9. אם הבנתי נכון, הועידות מכילות חלק מאנשי הפורום שרוצים להתכתב בקבוצה כך שחלק מחברי הפורום לא יראה אותם וכך לחוש מיוחדים. זה קצת מזכיר את ה"מקובלים" של כיתה ג'. אנשים שמתנהגים כך (כלומר מדירים חלק מחברי הפורום מדיונים בעלי אופי פומבי) הם אנשים שמקבלים את הביטחון העצמי שלהם מהשפלת הזולת. באמת שאין מה לחפש במקומות כאלה.

יש כאן כאלו דעות מוזרות על הועידה שלהתחיל להסביר לך איפה אתה טועה זה כמו להסביר לאנשים בעבר שכדור הארץ לא שטוח.
יש כמה דברים לומר לך:
1. אין לך מושג מה הולך בועידה, ובטח שלא על מה אנחנו מדברים שם.
"...ועידה סודית שבה יורדים על אנשים..." חחח... כן, כי אין לנו על מה לדבר חוץ מאשר לרדת על אנשים (מזג האוויר כבר לא מספיק מעניין?)
2. אתה מרחם על משתתפיה? שרובה אם לא כולה מורכבת ממנהלים בפורום?
3. "כך שחלק מחברי הפורום לא יראה אותם וכך לחוש מיוחדים" - נשמה, לכתוב במקום שבו חברי הפורום לא יראו אותנו נקרא "הודעות פרטיות".
ואני מנסה להבין אם אתה פגוע או סתם מקנא מהעובדה שיש פה אנשים שהתחברו לאנשים אחרים ואוהבים לדבר עם אותם אנשים בפרטי וקצת יותר לעומק.
כן, הייתכן?! האם אנחנו אוהבים לדבר ביחד כי... זה כיף לדבר עם אנשים?? :O
4. "...הם אנשים שמקבלים את הביטחון העצמי שלהם מהשפלת הזולת..." המשפט הזה כל כך הצחיק אותי שאין לי מושג מאפה להתחיל להגיב לו...
אתה בכלל מכיר את מי שנמצא בועידה? מי רושם בה? על מה אנחנו מדברים? מתי אנחנו מדברים?

אני מנסה להבין איך מהודעה אחת של S27 על הועידה (שכאמור אני מוכנה לצטט לכם בדיוק מה היה בועידה איתה- במידה ושאר המשתתפים יסכימו)
כולם ישר מפחדים מהועידה הגדולה והמרושעת?

09.07.00-16.07.12

ישן 20-05-2011, 16:22
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "[QUOTE=Samantha] אני מנסה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hellllllo
בדיוק

בדיוק? מה שS27 עשתה פה זו המקבילה הסייברית למעשה של אותו תוניסאי שהחרימו לו את העגלה או משהו כזה ולא היה מי שיעזור לו אז הוא שפך על עצמו בנזין והצית את עצמו וככה התחילו המהומות בעולם הערבי. התסכול שמגולם במעשה הקיצוני של אותו תוניסאי דיבר ללבבות של כל אותם אנשים שנרמסו יותר מידי זמן ע"י האליטה השלטונית הרודנית. גם פה משהו התפרץ החוצה.

עכשיו אנשי הועידה פשוט מנסים לכבות את האש ואם פורמיסטים לא ישתקו אז נתחיל לראות פה חסימות שזו המקבילה הסייברית למה שקדאפי/אסד עושים אצלם כי אנשים התחילו לערער את יציבות האחיזה במושכות השלטון של אלו שמעליהם.

לעשות הקבלות זה כיף

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 20-05-2011 בשעה 16:34.
ישן 20-05-2011, 16:22
צלמית המשתמש של looklook

ידעתי שמישהו יכתוב לי משהו בסגנון.
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "[QUOTE=looklook]1. אני לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Samantha
יש כאן כאלו דעות מוזרות על הועידה שלהתחיל להסביר לך איפה אתה טועה זה כמו להסביר לאנשים בעבר שכדור הארץ לא שטוח.
יש כמה דברים לומר לך:
1. אין לך מושג מה הולך בועידה, ובטח שלא על מה אנחנו מדברים שם.
"...ועידה סודית שבה יורדים על אנשים..." חחח... כן, כי אין לנו על מה לדבר חוץ מאשר לרדת על אנשים (מזג האוויר כבר לא מספיק מעניין?)
2. אתה מרחם על משתתפיה? שרובה אם לא כולה מורכבת ממנהלים בפורום?
3. "כך שחלק מחברי הפורום לא יראה אותם וכך לחוש מיוחדים" - נשמה, לכתוב במקום שבו חברי הפורום לא יראו אותנו נקרא "הודעות פרטיות".
ואני מנסה להבין אם אתה פגוע או סתם מקנא מהעובדה שיש פה אנשים שהתחברו לאנשים אחרים ואוהבים לדבר עם אותם אנשים בפרטי וקצת יותר לעומק.
כן, הייתכן?! האם אנחנו אוהבים לדבר ביחד כי... זה כיף לדבר עם אנשים?? :O
4. "...הם אנשים שמקבלים את הביטחון העצמי שלהם מהשפלת הזולת..." המשפט הזה כל כך הצחיק אותי שאין לי מושג מאפה להתחיל להגיב לו...
אתה בכלל מכיר את מי שנמצא בועידה? מי רושם בה? על מה אנחנו מדברים? מתי אנחנו מדברים?

1. בואי נראה על מה אפשר לדבר בועידה שמכילה (נניח) 20% או 30% מחברי הפורום

א. אפשר לדבר בה על נושאים פומביים כמו מזג האוויר! אה רגע, בשביל זה יש פורומים למה שמישהו ירצה לדבר על נושאים כלליים בועידה שמכילה רק חלק מהכותבים ?
ב. אפשר לדבר בה על נושאים פרטיים! אה רגע, בשביל זה יש הודעות פרטיות ומיילים וכלים אחרים.
ג. אפשר לדבר בה על נושאים קבוצתיים שרוצים שחלק מהכותבים יהיו מודעים להם וחלק לא! אה כן, אבל למה לא רוצים שחלק מהכותבים ידעו על מה מדברים? אני חושב שהגיוני שזה בגלל שיורדים שם על אותו חלק שלא רואה את ה"דיונים" בפורום "שמתחת לפורום" , את מוזמנת לטעון שמה פתאום ומדברים שם על איך מכבי לא לקחה את גביע האלופות, על איך מזג האוויר השתנה. אשרי מי שיקנה את ההתממות המעושה הזאת, אבל לפחות 4 אנשים באשכול הזה (לא כולל הח"מ) לא קונים.

2. האמת? עד האשכול הזה לא ידעתי שמדובר במנהלים. דעתי היא שזה ביזיון שיש מנהלים שמתנהלים בעוד פורום צללים המקביל לפורום הקיים. אם אני הייתי אחראי על העניין (ולמזלם אני לא) הייתי שולח אותם לנהל את הועידה ולהסתפק בזה..

אני מקווה שאת טועה, שאלה רק או בעיקר המנהלים של 20+ ומה שבראש ושהתופעה לא חלחלה עמוק יותר ובעיקר אני מקווה שלא הגיעה לפורומים המקצועיים.

3. לא , אלה לא הודעות פרטיות. הודעות פרטיות משמשות כדי להעביר מידע אינטימי (פחות או יותר) בין שני אנשים או מידע כזה שלא נוגע ולא מעניין את יתר חברי הפורום. אבל קיום מעין "פורום מקביל" שניתנת אליו הגישה ליחידי סגולה - זה לא "הודעות פרטיות".

4. שמח שהצחקתי אותך, שוב אין שום סיבה משכנעת לקיומה של ועידה המקבילה לפורומים הקיימים פרט לעשייה חופשית של מה שאסור בפורומים. את מוזמנת להציג לי (בקווים כלליים , שום דיון ספציפי) דברים אחרים שעליהם דנים באותם ועידות ולא יכולים להיות נידונים בפורום רחב . ואנא, אל תחזרי לעניין "מזג האוויר". נסי להיות לפחות מעט יותר משכנעת.

5. הניסיון שלך להוביל את הדיון אליי אישית בנוסח "אתה מקנא" ממש משעשע, גם עכשיו כשאני יודע על קיומן של הועידות ועל מה שכנראה מתרחש שם (אלא אם כן תפתיעי ותצליחי להצדיק בכל זאת את קיומן) זה לא יגרום לי לרצות להשתתף בהן. בכל זאת יש הרבה אנשים שנפגעים מההתנהלות המקבילה שלכם ומזה שהם מרגישים לא מקובלים. עובדה. כמו שכתבתי כאן קודם, לא לכולם יש עור של פיל. יש אנשים רגישים מאוד, אדישים מאוד והרוב כמוני - נמצא על הסקאלה.

ישן 20-05-2011, 16:37
צלמית המשתמש של Samantha

בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ידעתי שמישהו יכתוב לי משהו בסגנון."

ציטוט:
1. בואי נראה על מה אפשר לדבר בועידה שמכילה (נניח) 20% או 30% מחברי הפורום

א. אפשר לדבר בה על נושאים פומביים כמו מזג האוויר! אה רגע, בשביל זה יש פורומים למה שמישהו ירצה לדבר על נושאים כלליים בועידה שמכילה רק חלק מהכותבים ?
ב. אפשר לדבר בה על נושאים פרטיים! אה רגע, בשביל זה יש הודעות פרטיות ומיילים וכלים אחרים.
ג. אפשר לדבר בה על נושאים קבוצתיים שרוצים שחלק מהכותבים יהיו מודעים להם וחלק לא! אה כן, אבל למה לא רוצים שחלק מהכותבים ידעו על מה מדברים? אני חושב שהגיוני שזה בגלל שיורדים שם על אותו חלק שלא רואה את ה"דיונים" בפורום "שמתחת לפורום" , את מוזמנת לטעון שמה פתאום ומדברים שם על איך מכבי לא לקחה את גביע האלופות, על איך מזג האוויר השתנה. אשרי מי שיקנה את ההתממות המעושה הזאת, אבל לפחות 4 אנשים באשכול הזה (לא כולל הח"מ) לא קונים.

2. האמת? עד האשכול הזה לא ידעתי שמדובר במנהלים. דעתי היא שזה ביזיון שיש מנהלים שמתנהלים בעוד פורום צללים המקביל לפורום הקיים. אם אני הייתי אחראי על העניין (ולמזלם אני לא) הייתי שולח אותם לנהל את הועידה ולהסתפק בזה..

אני מקווה שאת טועה, שאלה רק או בעיקר המנהלים של 20+ ומה שבראש ושהתופעה לא חלחלה עמוק יותר ובעיקר אני מקווה שלא הגיעה לפורומים המקצועיים.

3. לא , אלה לא הודעות פרטיות. הודעות פרטיות משמשות כדי להעביר מידע אינטימי (פחות או יותר) בין שני אנשים או מידע כזה שלא נוגע ולא מעניין את יתר חברי הפורום. אבל קיום מעין "פורום מקביל" שניתנת אליו הגישה ליחידי סגולה - זה לא "הודעות פרטיות".

4. שמח שהצחקתי אותך, שוב אין שום סיבה משכנעת לקיומה של ועידה המקבילה לפורומים הקיימים פרט לעשייה חופשית של מה שאסור בפורומים. את מוזמנת להציג לי (בקווים כלליים , שום דיון ספציפי) דברים אחרים שעליהם דנים באותם ועידות ולא יכולים להיות נידונים בפורום רחב . ואנא, אל תחזרי לעניין "מזג האוויר". נסי להיות לפחות מעט יותר משכנעת.

5. הניסיון שלך להוביל את הדיון אליי אישית בנוסח "אתה מקנא" ממש משעשע, גם עכשיו כשאני יודע על קיומן של הועידות ועל מה שכנראה מתרחש שם (אלא אם כן תפתיעי ותצליחי להצדיק בכל זאת את קיומן) זה לא יגרום לי לרצות להשתתף בהן. בכל זאת יש הרבה אנשים שנפגעים מההתנהלות המקבילה שלכם ומזה שהם מרגישים לא מקובלים. עובדה. כמו שכתבתי כאן קודם, לא לכולם יש עור של פיל. יש אנשים רגישים מאוד, אדישים מאוד והרוב כמוני - נמצא על הסקאלה.

1. אם אתה לא מבין למה יש דברים שאתה רוצה לספר למישהו אחד ולמישהו אחר לא- מצבך בכי רע. ובאמת צר לי לומר זאת.
אתה רוצה לומר לי שאתה מספר את -כל- מה שקרה לך ביום מסויים גם בטלפון עם חבר שלך וגם בפורום במקום פומבי?
א+ב+ג: יצאת פה די פרנואיד. אנחנו מדברים אולי 5% מהזמן בועידה על פרש, והזמן הזה בעיקר מוקדש לאשכולות.
אולי אם כשאתה מדבר עם אנשים מפה בפרטי אתה מרכל על משתמשים אחרים. אל תשליך התנהגות של אנשים אחרים עלינו.
ו4 אנשים פה לא קונים? שלא יקנו! אנחנו לא סופר.

2. יש הרבה שאתה לא יודע על פרש. כאן זה לא המקום לפרט זאת.
מה שכן אני אשאיר אותך עם נקודה למחשבה- איך אתה חושב שמנהלים מתקשרים בניהם? טלפתיה?

3. יחידי סגולה? סיריאסלי? זה שאנחנו משתפים מה היה לנו היום, אלו אתרים משעשעים ראינו או מה אכלנו היום זה הופך אותנו ליחידי סגולה? אם אתה אומר...

4. מה אתה רוצה שאני אגיד לך? ואני שואלת ברצינות. אתה רוצה נושאים שדיברנו עליהם?...
כמו שרשמתי מספר פעמים- אנחנו מדברים על הכל! וכן, אם יוצא- אז על מזג האוויר.
אתה מדבר עם חברים שלך בטלפון? יופי. עכשיו קח את השיחות שאתה עושה עם חברים שלך, ותדע שזה מה שקורה בועידות. סה טו.

5. הדרך היחידה שבה אפשר לפרש התנהגות כל כך אובססיבית כלפי הועידה של חלק מהאנשים כאן, זה רק כי הם מקנאים כי לא הזמינו אותם לאיזו מסיבת יום הולדת.
וכן, זו התנהגות של כיתה ב' כמו שרשמת. אבל לא מצידנו- אלא מצידכם.
מצאנו כמה חברים שפעם בכמה ימים נחמד לשבת ולדבר איתם. מה לקחתם כל כך קשה?

09.07.00-16.07.12

ישן 20-05-2011, 17:06
צלמית המשתמש של looklook

נו טוף
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "[QUOTE=looklook]1. בואי נראה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Samantha
1. אם אתה לא מבין למה יש דברים שאתה רוצה לספר למישהו אחד ולמישהו אחר לא- מצבך בכי רע. ובאמת צר לי לומר זאת.
אתה רוצה לומר לי שאתה מספר את -כל- מה שקרה לך ביום מסויים גם בטלפון עם חבר שלך וגם בפורום במקום פומבי?
א+ב+ג: יצאת פה די פרנואיד. אנחנו מדברים אולי 5% מהזמן בועידה על פרש, והזמן הזה בעיקר מוקדש לאשכולות.
אולי אם כשאתה מדבר עם אנשים מפה בפרטי אתה מרכל על משתמשים אחרים. אל תשליך התנהגות של אנשים אחרים עלינו.
ו4 אנשים פה לא קונים? שלא יקנו! אנחנו לא סופר.

2. יש הרבה שאתה לא יודע על פרש. כאן זה לא המקום לפרט זאת.
מה שכן אני אשאיר אותך עם נקודה למחשבה- איך אתה חושב שמנהלים מתקשרים בניהם? טלפתיה?

3. יחידי סגולה? סיריאסלי? זה שאנחנו משתפים מה היה לנו היום, אלו אתרים משעשעים ראינו או מה אכלנו היום זה הופך אותנו ליחידי סגולה? אם אתה אומר...

4. מה אתה רוצה שאני אגיד לך? ואני שואלת ברצינות. אתה רוצה נושאים שדיברנו עליהם?...
כמו שרשמתי מספר פעמים- אנחנו מדברים על הכל! וכן, אם יוצא- אז על מזג האוויר.
אתה מדבר עם חברים שלך בטלפון? יופי. עכשיו קח את השיחות שאתה עושה עם חברים שלך, ותדע שזה מה שקורה בועידות. סה טו.

5. הדרך היחידה שבה אפשר לפרש התנהגות כל כך אובססיבית כלפי הועידה של חלק מהאנשים כאן, זה רק כי הם מקנאים כי לא הזמינו אותם לאיזו מסיבת יום הולדת.
וכן, זו התנהגות של כיתה ב' כמו שרשמת. אבל לא מצידנו- אלא מצידכם.
מצאנו כמה חברים שפעם בכמה ימים נחמד לשבת ולדבר איתם. מה לקחתם כל כך קשה?

1. לא, אני לא מספר את כל מה שאני אומר לחבר שלי בפומבי. מצד שני, אם אני בוחר לספר משהו בפומבי אני לא אנסה לומר זאת כך שרק חלק מהאנשים ישמעו זאת. יכול להיות שגם ההסבר הנוסף הזה לא הועיל כדי שתביני מה ההבדל בין "פרטי" לבין "ציבורי בחוג מצומצם"

2. התחלת בזה שאתם מדברים על מזג האוויר ועכשיו את מתקשה למצוא דוגמאות אחרות. מאוד משכנע. השתחררי קצת וספרי לנו על איזה נושאים מדברים בועידות

3. דברים שאני לא יודע על פרש? מנהלים מתקשרים בינהם? חבובתי, אני הייתי פה ש.ג. עוד כשאת היית בתכנון.

4. יחידי סגולה נאמר בציניות , כמובן.

5.התנהגות כל כך אובססיבית? הם מקנאים? וכל זה בגלל אשכול בודד המתייחס למישהי שפגעתם בה? כן, את בהחלט מצליחה לשכנע שאתם לא חבורה של רכלניות פוגעניות.

טוב, אם יש לך משהו להוסיף את מוזמנת. אם תכתבי כאן עוד תגובה שחוזרת על הקודמת, אז אני סיימתי את הדיון. הועידה הזאת כבר גזלה ממני יותר זמן ממה שתכננתי להשקיע בה (5 שניות)

ישן 20-05-2011, 17:08
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 97 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "נו טוף"

ציטוט:
1. לא, אני לא מספר את כל מה שאני אומר לחבר שלי בפומבי. מצד שני, אם אני בוחר לספר משהו בפומבי אני לא אנסה לומר זאת כך שרק חלק מהאנשים ישמעו זאת. יכול להיות שגם ההסבר הנוסף הזה לא הועיל כדי שתביני מה ההבדל בין "פרטי" לבין "ציבורי בחוג מצומצם"

2. התחלת בזה שאתם מדברים על מזג האוויר ועכשיו את מתקשה למצוא דוגמאות אחרות. מאוד משכנע. השתחררי קצת וספרי לנו על איזה נושאים מדברים בועידות

1. אז תחשוב על זה שבמקום שיחת טלפון עם חבר אחד אתה יושב בפאב עם 5 חברים. אותו דבר בדיוק בועידה, כולל הבירה והכוסיות שרוקדות על הבר...
2. יש למטה תגובה עם מגוון נושאים שמתושלח כתב.. עיין בהם.

ישן 20-05-2011, 17:20
צלמית המשתמש של Samantha

ציטוט:

3. דברים שאני לא יודע על פרש? מנהלים מתקשרים בינהם? חבובתי, אני הייתי פה ש.ג. עוד כשאת היית בתכנון.

4. יחידי סגולה נאמר בציניות , כמובן.

5.התנהגות כל כך אובססיבית? הם מקנאים? וכל זה בגלל אשכול בודד המתייחס למישהי שפגעתם בה? כן, את בהחלט מצליחה לשכנע שאתם לא חבורה של רכלניות פוגעניות.

טוב, אם יש לך משהו להוסיף את מוזמנת. אם תכתבי כאן עוד תגובה שחוזרת על הקודמת, אז אני סיימתי את הדיון. הועידה הזאת כבר גזלה ממני יותר זמן ממה שתכננתי להשקיע בה (5 שניות)

1. לא, אתה כנראה לא מבין שבשניה שאנחנו מתחילים לדבר בפרטי- זה פרטי, ולא ציבורי ולא מצומצם ולא נעליים.
באמת קשה להבין את זה שאנחנו מדברים כמו עם חברים?!

2. חחח... נתתי את מזג האוויר כדוגמה, כי אני יכולה לתת לך את כל העולם בתור דוגמה למה שאנחנו מדברים.
אם זה בערב לדוגמה, אנחנו מדברים על סרט שאולי משודר כרגע בטלוויזיה.
אני לא יכולה לתת לך נושאי שיחה כי זה לא הולך ככה. אנחנו לא פותחים ועידה ואומרים "עכשיו מדברים רק על X, קדימה".
אנחנו מדברים על מה שאנחנו רוצים. בין אם זה על דברים משותפים שיש לנו ובין אם זה בשיתוף דברים אישיים.

3. נו מצויין. אז מאיפה הפליאה הגיעה!? ואם הייתי אומרת שאני כל יום נפגשת לבראנץ' עם HELLLLLO ועם שובידי,
זה היה עדיף לך על פני זה שאני מדברת איתם בועידות, שולחת להם סמסים ואף במקרה של אלינור שולחת לה משהו בדואר?

5. לא, כל האשכול הזה מקורו בכך שאתם לא הבנתם את מה שהיא רשמה.
אם אני ארוץ ברחוב ואצעק "חייזרים חייזרים", זה אומר שיש חייזרים? לא. זה אומר שאני מאמינה בכך.
היא מאמינה שאנחנו מרכלים עליה בועידות- היא מוזמנת להאמין בכך עד מחר. ואגב, תקרא את ההודעה שלה שוב. היא דיברה בעיקר על הפורום, לא על הועידה.
ואם אתם קוראים את ההודעה שלה ובוחרים להאמין לה במקום להאמין לכמה וכמה אנשים ומנהלים שרושמים כך. שיבושם לכם.
אני יכולה להבטיח לך שיש לנו דברים הרבה יותר מעניינים לדבר עליהם מאשר לדבר כל היום על S27.

ואני מסיימת את הדיון כאן ועכשיו.
אתה רוצה להאמין למנהלים בפורום או למשתמשת שכפי הנראה לקחה צעד אחד רחוק מדיי כמה הודעות בפורומים?

שיהיה לך יום מקסים.

09.07.00-16.07.12

ישן 20-05-2011, 17:29
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05

נראה לי שלקחת את העניין 50 צעדים מעבר לעניין.
אני אנסה לפשט לך את הדברים -
אולי אתה לא מפרש את זה נכון (כי אני קוראת אותך בדכ כבנאדם בר הבנה)
לועידה הזו קוראים ועידה כי ככה קוראים לאפשרות הזו במסנג'ר כאשר משתפים כמה אנשים בשיחה.
לא קוראים לה ועידה בכוונת "ועידת קבלה"/כל דבר אחר. הסיבה היחידה שהיא נקראת ככה היא למעלה ^
דבר שני, מטרות הועידה האלו הן התקשקשות אחד עם השני על כל דבר, כמו בטלפון..? ככה.
קח את זה כמו צ'אט, פשוט ככה. התקשקשות נטו.
אף אחד לא יוצר את הועידות האלו כדי להתחיל לרכל על אנשים וכו'.

מה שאתה מבקש מהם, זה להביא תיעודי שיחות של דברים שהם בכלל לא עניינך. אנשים הוציאו מפרופרציות את כל העניין, וזה מוגזם.
זה כמו שאני אדבר בטלפון ואתה תגיד לי את אותם מילים ותבקש ממני תיעוד שיחה למקרה שלא
ריכלתי על מישהו.
דיבור על אנשים אחרים הוא דבר שקורה בכל מקום ובכל זמן, זה ממש לא קשור למילה "ועידה".

אני מקווה שהבנת מה שאני אומרת לך פה...

ישן 20-05-2011, 16:54
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ידעתי שמישהו יכתוב לי משהו בסגנון."

סיבה משכנעת? את אותה הסיבה שבה אתה משתמש כדי לתרץ שיחה עם חבר מסויים בטלפון, ולא בפורום 20+, אנחנו מפעילים בוועידה. אנחנו רוצים לקשקש בינינו ובין עצמנו. זה לא דבר רע בשום קנה מידה כלשהו. הוועידה אינה מקבילה לפורומים, מהסיבה הפשוטה שהיא לא קשורה לפורומים. נאמר שאתה עובד בחברה מסויימת, ויום אחד נערך יום כיף. ליום כיף הזה, הגיעו 20 עובדים, כל אחד מסניף אחר. עובדים אלו ממשיכים לתקשר בינם לבין עצמם בשיחות וועידה. האם תצפה מהם לנהל את התקשורת שלהם במערכת הכריזה שבמשרדים?

להציג לך נושאים כללים? עזוב, אני אתן לך נושאים מדוייקים:
TF2, portal 2, epic meal time, ביטוח, חוק שימור התנע, ארמדילו. אלו הם הנושאים שדיברנו עליהם בוועידה האחרונה. אני לא מצליח להבין, מדוע אתה כה משוכנע שבוועידות האלו מדברים על "אנשים" ו"יורדים עליהם", זאת מבלי שהוצגה שום הוכחה לכך מידי S27, שכהרגלה, זרקה דברים לאוויר ונמלטה. אם אנשים נפגעים מכך שישנם אנשים אחרים שמקשקשים בינם לבין עצמם, אז הם בבעיה קשה. אנחנו לא יכולים לשלוט על כך שאנשים מרגישים ככה, ואם זה באמת מפריע להם שיתכבדו ויתחילו עצמם - לא צריך לכך יותר מאשר מחשב והתקנה של מסנג'ר.

נערך לאחרונה ע"י metooshelah בתאריך 20-05-2011 בשעה 17:16.
ישן 20-05-2011, 17:23
צלמית המשתמש של looklook

בתגובה להודעה מספר 103 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "סיבה משכנעת? את אותה הסיבה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי metooshelah
סיבה משכנעת? את אותה הסיבה שבה אתה משתמש כדי לתרץ שיחה עם חבר מסויים בטלפון, ולא בפורום 20+, אנחנו מפעילים בוועידה. אנחנו רוצים לקשקש בינינו ובין עצמנו. זה לא דבר רע בשום קנה מידה כלשהו. הוועידה אינה מקבילה לפורומים, מהסיבה הפשוטה שהיא לא קשורה לפורומים. נאמר שאתה עובד בחברה מסויימת, ויום אחד נערך יום כיף. ליום כיף הזה, הגיעו 20 עובדים, כל אחד מסניף אחר. עובדים אלו ממשיכים לתקשר בינם לבין עצמם בשיחות וועידה. האם תצפה מהם לנהל את התקשורת שלהם במערכת הכריזה שבמשרדים?

להציג לך נושאים כללים? עזוב, אני אתן לך נושאים מדוייקים:
TF2, portal 2, epic meal time, ביטוח, חוק שימור התנע, ארמדילו. אלו הם הנושאים שדיברנו עליהם בוועידה האחרונה. אני לא מצליח להבין, מדוע אתה כה משוכנע שבוועידות האלו מדברים על "אנשים" ו"יורדים עליהם", זאת מבלי שהוצגה שום הוכחה לכך מידי S27, שכהרגלה, זרקה דברים לאוויר ונמלטה. אם אנשים נפגעים מכך שישנם אנשים אחרים שמקשקשים בינם לבין עצמם, אז הם בבעיה קשה. אנחנו לא יכולים לשלוט על כך שאנשים מרגישים ככה, ואם זה באמת מפריע להם שיתכבדו ויתחילו עצמם - לא צריך לכך יותר מאשר מחשב והתקנה של מסנג'ר.

לא יאומן, סוף סוף תגובה לעניין.

אז ככה, מכיוון שהדוגמאות שהצגת הן כולן כאלה שיכולות להופיע בפורומים כאלה או אחרים בפרש, נדרש הסבר מדוע אינן מופיעות בפורומים. אם גולשים ובפרט מנהלים מעלים למקום אחר דיונים כלליים (ארמדילו זה דיון כללי) למה שלא יעשו זאת בפורומים עצמם? איזה רווח יש להם מלעשות את זה מחוץ לפורומים, אלה לחלוטין נושאים לא אישיים ואפילו לא כאלה שיעניינו רק קבוצה מסוימת (כמו הדוגמא שלך על החברים בפאב). בקיצור, לפי דעתי גם אתה מתמם ומעלה לכאן דיונים שאולי הופיעו בועידות אבל אני מתקשה להאמין שהם מדגם מייצג. מה שכן, בניגוד למתממים הקודמים, אתה לפחות עושה את זה בכשרון רטורי ובחן

ישן 20-05-2011, 17:28

בתגובה להודעה מספר 104 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "[QUOTE=metooshelah]סיבה..."

לא תאמין, אבל הסיבות למיקום השיחות הנ"ל בוועידה פשוטות מאוד מאוד:
1) בוועידה ניתן לעשות חילוף נושא מהיר, ללא צורך בהפניה של המשתתפים מנושא לנושא (מה שאי אפשר בפורום, כי אתה פותח אשכול על נושא X, ואי אפשר פתאום לקחת אותו לY).
2) לא מעט מהוועידות מצטמצות בספאם. המון ספאם. למה אנחנו עושים את זה? כי זה משעשע, ובפורום, אפעס, אי אפשר להספים (אלא מנהלי משבראש פתחו אשכול ספאם). אני מבין את התמיהה שלך על הנושאים, אבל אני לא יכול להמציא דברים שאינם; אלו הנושאים המדוברים בוועידה - קבל זאת או לא.

עריכה: ארחיק ואתן לך דוגמא, שתבהיר לך את העניין קצת יותר:
כתבתי שאנחנו מדברים על פורטל 2. אני יכול להתחייב בפניך, שלו השיחות על המשחק היו עולות בפורום משחקים, פותח האשכול והמשתתפים בו היו זוכים לחסימה, והאשכול היה ננעל. למה? כי השיחות הן לא ברמה של "איך לעבור שלב", אלא מתמקדות בלהתלהב סתם מהמשחק (ע"ע הייפ בגוגל).

נערך לאחרונה ע"י metooshelah בתאריך 20-05-2011 בשעה 17:31.
ישן 20-05-2011, 17:34
צלמית המשתמש של looklook

בתגובה להודעה מספר 109 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "לא תאמין, אבל הסיבות למיקום..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי metooshelah
לא תאמין, אבל הסיבות למיקום השיחות הנ"ל בוועידה פשוטות מאוד מאוד:
1) בוועידה ניתן לעשות חילוף נושא מהיר, ללא צורך בהפניה של המשתתפים מנושא לנושא (מה שאי אפשר בפורום, כי אתה פותח אשכול על נושא X, ואי אפשר פתאום לקחת אותו לY).
2) לא מעט מהוועידות מצטמצות בספאם. המון ספאם. למה אנחנו עושים את זה? כי זה משעשע, ובפורום, אפעס, אי אפשר להספים (אלא מנהלי משבראש פתחו אשכול ספאם). אני מבין את התמיהה שלך על הנושאים, אבל אני לא יכול להמציא דברים שאינם; אלו הנושאים המדוברים בוועידה - קבל זאת או לא.

עריכה: ארחיק ואתן לך דוגמא, שתבהיר לך את העניין קצת יותר:
כתבתי שאנחנו מדברים על פורטל 2. אני יכול להתחייב בפניך, שלו השיחות על המשחק היו עולות בפורום משחקים, פותח האשכול והמשתתפים בו היו זוכים לחסימה, והאשכול היה ננעל. למה? כי השיחות הן לא ברמה של "איך לעבור שלב", אלא מתמקדות בלהתלהב סתם מהמשחק (ע"ע הייפ בגוגל).

יודע מה? כל מה שכתבת כאן מאוד משכנע. (בשיא הרצינות) אבל אם זה כלי לחילוף נושא מהיר ולספאם, למה יש כאלה שלא מוזמנים לאותו מקום? למה יש כאלה שסבורים שנאמרו עליהם דברים מרושעים מאחורי הגב? האם אותם אנשים הוזים זאת מדמיונם ומעולם לא נאמרו דברים מרושעים על גולשים מאחורי הגב באותה ועידה - או שיש דברים בגו?

ישן 20-05-2011, 17:40

בתגובה להודעה מספר 111 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "[QUOTE=metooshelah]לא תאמין,..."

אם תעבור על היסטוריית ההודעות של S27, תגלה שהתשובה לשאלה שלך היא כן. וודאי תוכל להבחין בהתפרצויות שלה על גולשים, הקנטה של גולשים ושאר התנהגויות עליהן היא מתלוננת בעצמה באשכול המדובר...

בנוסף, באותו חיפוש שלך, תוכל למצוא אשכולות המזמינים אנשים (שומו שמיים!) להצטרף לוועידה. כי - ואני כותב לאט, כדי שיבינו מהר - אין לנו שום דבר נגד גולשים כאן.

ואם מישהו כ"כ פרנואידי לחשוב, שמישהו, אי שם יורד עליו, אני מתכבד להזמינו למחלקה הפסיכיאטרית הקרובה למקום מגוריו, ע"מ שבעיה זו תטופל. כי פסיכיאטריה אינה מילה גסה (לעומת זאת, תחת היא כן מילה גסה).

נערך לאחרונה ע"י metooshelah בתאריך 20-05-2011 בשעה 17:46.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:07

הדף נוצר ב 0.24 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר