לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-06-2011, 14:45
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "מי אמר לילדים האלה להצדיע..."

תבקש מהערוץ הראשון קלטת של חצי הגמר של גביע המדינה בכדורסל האחרון עם כל השידור בלי עריכה רוג ותראה על מה טימון דיבר ולא מדובר בקבוצה קטנה אלא בקבוצה גדולה של אוהדים.

התקשורת מסתירה את זה היטב,אבל צריך לצפות בקלטות של הקהל שלהם בכדורסל כולל באירוח באוסישקין ותבין עד כמה הבעיה הזו קשה וזה אותו קהל של הכדורגל בחלקו לידע כללי,אם תרצה לשאול.

יש להם שירים שקשה לי לכתוב את המילים של השירים האלה ככה שתבין כמה הגרעין הזה קשה.

אם היית צופה בליגות הגבוהות יותר בכדורסל בארץ, היית יודע את זה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-06-2011, 16:52
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אוקיי... ולמה אף אחד לא עושה..."

שאלה טובה שאלת רוג,אבל תהיה צריך לקרוא את כל ההודעה להבין מדוע.
כל גרעין קשה ומסוכן של אוהדים מתחיל מכמה אוהדים בלי חינוך. תיתן לאותו גרעין קשה עונש קשה ותפסיק את הבעיה.

אני אגיד לך מה ניסיתי לעשות. בפורום אחר שאלתי אוהד נורמלי של הפועל תל אביב מדוע הוא לא מעלה את הנושא בישיבה של הפועל תל אביב? (זו שמנוהלת על ידי האוהדים בכדרסל ועליה דיברתי.)
אתה יודע מה הוא אמר לי? אינני בעל אחוזי שליטה ואין להנהלה של האוהדים רצון לטפל בזה באמת בשטח,כי אלא חברים קבועים של כולם וכו וכו...

מדוע המדינה לא עושה בנושא משהו? אני לא הכתובת לשאלה הזו,אבל יש דרכים לטפל בבעיה לדוגמא באחד המשחקים האחרונים של הפועל מול מכבי באוסישקין הם שרו שירי שואה קשים ולמשטרה נמאס מזה והם הוציאו בכוח את הגרעין הקשה החוצה של אותם אוהדי הפועל והפסיקו את השירים האלה,אבל אתה יודע כיצד הקהל של הפועל הגיב?
כמחאה שאר האוהדים עזבו האולם והשאירו את האולם ריק. הם טענו שהמשטרה לא הוגנת איתם ויש להם זכויות לתת "תמיכה" לקבוצה שלהם, ואתה יודע מה הכי גרוע? הם לא רואים בשירי שואה משהו רע או פסול.
דוגמא 2 בחצי גמר האחרון צוות השידור של ערוץ 1,אחרי שטכנאי הקול לא הצליח להסתיר את השירי שואה אחרי כל כך הרבה דקות הם אמרו שזה מגעיל. (רוב האוהדים האדומים שרו שירי שואה בחצי גמר שזה כל היציעים של הפועל בחצי גמר) זו התקשורת בארץ,אם אלה היו אוהדי הפועל חולון התקשורת הייתה עושה להם משפט שדה ופסק דין במקום כפי שהיא עושה לאוהדי בית"ר בכדורגל.

המפתח לטיפול בבעיה הוא התקשורת שלא תסתיר מידע מהציבור ועונש דרך בתי המשפט למשל להגיע לתחנת המשטרה כל משחק של הפועל תל אביב במשך כמה שנים.(הגרעין הקשה שמגיע לכל משחק ועושה בעיות והמשטרה יודעת על מי מדובר בדיוק.)
הגרעין עליו אני מדבר לא טופל במשך שנים על ידי המדינה וזו התוצאה שהוא גדל במספרים שלו.

למקרה ומשהו יגיד שהמשטרה מפעילה כוח רק על קבוצה x ולא לקבוצה y,היא עושה את זה גם לאוהדי מכבי בכדורסל שכמה מהם עוברים את הגבול מהגרעין הקשה וגם על זה לא תשמע בתקשורת ולקבוצות אוהדים אחרות (אני הולך למשחקים וראיתי את זה.)
אם ראית את הפניילפור לפני שנתיים,תחפש בקלטת לפני הסוף של הגמר שוטרים של משמר הגבול נעמדים מול יציע 6 (ליד הספסל של מכבי) ופרצו פנימה בכוח לפני הסוף וזרקו כמה אוהדים בכוח ובצדק.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 27-06-2011 בשעה 16:55.
ישן 27-06-2011, 16:34
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "מדובר באידיוטים ששרו "שימו את..."

אני חושב שזה הגיע הרבה יתר גרוע...

לפני משהו כמו 15 שנים, אולי קצת יותר, יצא לי להיות בדרבי בין הפועל למכבי ת"א בבלומפילד. לא, אני לא אוהד של אף אחת - קיבלתי את הכרטיסים חינם וכמו קיבוצניק טוב, נתנו לי אז לקחתי. הימים היו הימים שבשערה של מכבי עמד אלכסנדר "שורה" אובארוב. רק שבועיים לפני כן היה סיפור עם אשתו של אובארוב שכנראה איבדה קצת את שפיותה וזרקה את התינוק שלהם מחלון הבית. במהלך המשחק, מתחיל פתאום הקהל באדום לשיר, למנגינת "הבית של הפיסטוק" - הבן של אובארוב הפך אווירון, אמא שלו זרקה אותו מחלון... לא אחד או שניים אלא עשרות או מאות בני אדם שרים את זה, בלי בושה, בלי אלוהים.

הזעזוע היה כה גדול עד כי מעולם לא ניגשתי שוב לאצטדיון כדורגל בארץ...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:31

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר