לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-08-2011, 10:26
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
למבוגרים בלבד ממליץ לכם להימנע מלצפות בסרט הפורנו: Blowjob Roulette

בביזיון המחפיר הזה יושב לו בחור על הספה כאשר קבוצה של נשים יפות ממתינה מחוץ לחדר וכל פעם אחת מהן נכנסת כאשר היא לבושה בצורה שפשוט מבזה נשים (בתחתונים בלבד), יורדת על הברכיים ומבצעת מין אוראלי באותו בחור.

הסרט הזה לא מבטא בכלל את העובדה שנשים הן יותר מרק פרטנריות לאקט מיני. אין שום התייחסות ליכולת שלהן לכהן כמנהלות בחברות גדולות או להשתתפות שלהן בזירה הפולטית כשוות למקביליהם הגברים. למעשה, חייזר שהיה נוחת כאן לראשונה וצופה בסרט הזה היה מקבל את הרושם כאילו כל התפקיד של נשים בחברה האנושית הוא לענג גברים.

אז נכון שזה נותן תחושה מסוימת של עונג לצפות בזה אבל כששמים על המאזניים את העונג מול המחיר הנוראי של מיתוג האישה כחפץ שנועד לספק את הצורך הזה של גברים להגיע לסיפוק מושלם אחרי שקבוצה של נשים הביאו לו אותה בפינוק מלכותי - הבחירה די ברורה לכולנו.

דוגמא מחרידה מהסרט:
https://2011-uploaded.fresh.co.il/2...05/47243943.jpg

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-08-2011, 11:53
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "מותג כבר אמרנו ? אגב, מישהו..."

נכנסתי לפרש על תקן אורח ופתחתי אשכול שלא השתתפתי בו כשפתאום החתימה שלי קפצה לי לעין. בתוך שבריר של רגע חשבתי לעצמי שמישהו פרץ את הפרופיל שלי ועכשיו מסתובב בפורום כשהוא מסתתר תחת הזהות שלי.

מה שמעניין זה שהמחשבה הראשונה שלי לא הייתה שמישהו פשוט הוריד את החתימה שלי והעלה אותה כשלו או לבדוק מה השם של מי שמשתמש בחתימה ולראות שזה לא אני... אבל זה מתאים לי כי אני תמיד חושב בגדול. למשל, ממש עכשיו חזרתי הביתה וראיתי שהאוטו שלי לא בחניה ובתוך שבריר של רגע חשבתי לעצמי ששכחתי לנעול את הרכב וערבי שעבר בין המכוניות באזור וחיפש רכב לא נעול כדי לגנוב אותו בקלות, גנב לי את האוטו. כמובן שפשוט החנתי את הרכב ברחוב ליד כי אתמול החניה הייתה תפוסה ע"י רכב של קרוב משפחה.

מהירות ההיווצרות ורמת הפירוט של הפנטזיות האלו (הערבי לבש חולצה של הליכוד כדי להיטמע באוכלוסייה) מדהימה אותי כל פעם מחדש.

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 05-08-2011 בשעה 11:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:32

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר