לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-08-2011, 19:47
צלמית המשתמש של נביא_ברוח^הזמן
  משתמש זכר נביא_ברוח^הזמן נביא_ברוח^הזמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.05
שלח הודעה דרך MSN אל נביא_ברוח^הזמן שלח הודעה דרך Yahoo אל נביא_ברוח^הזמן Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נביא_ברוח^הזמן שמתחילה ב "התמונה הזו מאוד מטרידה אותי"

אני רוצה להסביר משהו עמוק מאוד בנוגע לשניים מהמועמדים הרפובליקנים (מישל בכמן, וריק פרי ) לנשיאות ארה"ב ב-2012.
אותה תאולוגיית השלטנות (Dominionism ) פירושה שאותם שני קיצוני דת אלו מאמינים שרק לנוצרים יש את הזכות לשלוט בעולם כיוון שישוע הנוצרי הוא בן האל, והאל האמיתי! הוא האל הנוצרי.

אז נכון שטקטית, אולי זה משתלם לישראל להתחבר לאותם (אני לא יודע כבר איך לכנות אותם), כי ברור שהם קודם כל יטפלו בעובדת החיים כי ישנם על פני כדה"א מדינות מוסלמיות.

אבל חשוב לזכור שאין לנו שום ערובה שעם שני מטורפים שכאלה, ישראל לא תוכל להסתדר לטווח הארוך שהרי.... "מה פתאום שליהודים תהיה מדינה משל עצמם, הרי רק לנוצרים מותר שיהיה להם מדינה?"

לכן - אני מאוד מוטרד משני המועמדים הללו.

"נביא ברוח הזמן - והזמן אינו נביא"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-08-2011, 01:13
  shayzxz1 shayzxz1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.10
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי נביא_ברוח^הזמן שמתחילה ב "אני רוצה להסביר משהו עמוק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נביא_ברוח^הזמן
אני רוצה להסביר משהו עמוק מאוד בנוגע לשניים מהמועמדים הרפובליקנים (מישל בכמן, וריק פרי ) לנשיאות ארה"ב ב-2012.
אותה תאולוגיית השלטנות (Dominionism ) פירושה שאותם שני קיצוני דת אלו מאמינים שרק לנוצרים יש את הזכות לשלוט בעולם כיוון שישוע הנוצרי הוא בן האל, והאל האמיתי! הוא האל הנוצרי.

אז נכון שטקטית, אולי זה משתלם לישראל להתחבר לאותם (אני לא יודע כבר איך לכנות אותם), כי ברור שהם קודם כל יטפלו בעובדת החיים כי ישנם על פני כדה"א מדינות מוסלמיות.

אבל חשוב לזכור שאין לנו שום ערובה שעם שני מטורפים שכאלה, ישראל לא תוכל להסתדר לטווח הארוך שהרי.... "מה פתאום שליהודים תהיה מדינה משל עצמם, הרי רק לנוצרים מותר שיהיה להם מדינה?"

לכן - אני מאוד מוטרד משני המועמדים הללו.

דרך גגב הם גם מאמינים שרק כשהיהודים ישארו בארץ ישראל ובית המקדש של היהודים יקום בירושלים
ישו יחזור ולא רק הם מאמינים בזה אלה רוב רבם של הנוצרים אוונגליסטים

רבים מהאוונגליסטים רואים בשיבת עם ישראל לארצו נדבך מרכזי בדרך לגאולה, ולביאתו המחודשת של ישו אחרי מלחמת גוג ומגוג שאז יעמיד בפני העם היהודי ברירה אחת-או להתנצר או להיהרג. ולכן הם מעודדים את מדינת ישראל ותורמים לה כספים רבים. הם מזדהים עם תנועות הימין הישראליות.
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A2...%A8%D7%90%D7%9C
ישן 21-08-2011, 20:11
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נביא_ברוח^הזמן שמתחילה ב "התמונה הזו מאוד מטרידה אותי"

קראתי את המאמר.

קראתי גם את מאמר התגובה של לארי רוס באותו העיתון לגבי היות השלטנות בעיקר טקטיקת הפחדה של אנטי-רפובליקנים.

קראתי גם את מאמר התמיכה ההזוי ברון פול...

וגם את נישוק הרגליים לאובמה מלפני שלושה שבועות...

אתה יודע מה לא קראתי? שום דבר עם אחיזה אמיתית במציאות. הרבה אחיזת עיניים, הרבה שקרים, הרבה תמונות מאוד מתוזמרות (כמו התמונה של פרי באמצע תנועה שנועדה להציג אותו יעני מצדיע במועל יד)...

מה שבעיקר יש שם זה ניסיון נואש של הצד שיודע שהוא הולך להפסיד ובגדול לעשות דמוניזציה לצד המוביל על מנת להבהיל את התמימים והטיפשים (כפי שעשו לך, אני מניח שמתמימות, לא מטפשות)...

ישן 21-08-2011, 20:32
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי נביא_ברוח^הזמן שמתחילה ב "אז מבחינתך ריק פרי הוא מועמד..."

לא רק הוא מועמד לגיטימי, הוא המועמד המועדף עליי.

ריק פרי, מושל טקסס, אחת המדינות היחידות שהיא מאוזנת תקציבית בתוך המשבר הכלכלי הנוכחי, מדינה שבה נוצרו 37% ממקומות העבודה החדשים מאז תחילת המשבר.... ריק פרי, שביקר בישראל מספר פעמים, כולל בשדרות וישובי עוטף עזה... שקרא לתובע הפדרלי ולשר המשפטים לפעול כל האמצעים נגד אמריקנים שמשתתפים במשט השנאה...
ממש לא אכפת לי אם הוא חושב שהאבולוציה היא "סתם תיאוריה" או אם הוא חושב שהירח עשוי מגבינה שוויצרית. אם הוא יוציא את אויב האנושות ברק אוסאמה מהבית הלבן, ישפר את מצבה העגום של ארה"ב ואם הוא יתמוך בישראל, דיינו...

מה קרה, אז הוא מתפלל לאלוהים בכוונה שלמה... ממתי זה הופך אדם ללא בסדר?

ישן 21-08-2011, 21:30
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי נביא_ברוח^הזמן שמתחילה ב "גם אובמה הוא לא הנשיא..."

ציטוט:
, אבל הוא לפחות הרע הקטן מן השניים (the lesser evil)

אובמה הצליח לגרום לנזק של טריליוני דולרים לכלכלת ארה"ב, הביא אותה אל עברי פי פחת (עד כי דירוג האשראי שלה הורד), יצא בתוקפנות נגד בעלות בריתה של ארה"ב (ישראל איננה הקורבן היחיד של האובאמיזם), עודד משטרים טוטאליטריים רצחניים (כמו זה של אסאד, שבמשך חודשים טובח את בני עמוד בעוד אובאמה מתעסק בשטויות במישור המדיני), הגיע להחלטה על נסיגה מעיראק שתשאיר את העבודה שם לא מושלמת (וכתוצאה מכך יהיה קורבנה של אמריקה לשווא) ועושה את אותו הדבר באפגניסטן....

והוא הרע הפחוּת מבין השניים?

וואו, הג'יהאד האתאיסטי באמת חזק אצלך.

ישן 21-08-2011, 21:26
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי נביא_ברוח^הזמן שמתחילה ב "הוא מבטל כלאחר יד עובדה מדעית..."

ציטוט:
הוא מבטל כלאחר יד עובדה מדעית מוגמרת - האבולוציה.

עובדה מדעית מוגמרת עם הרבה חורים בתוכה [כמו למשל צבעו הכחול של הטווס, הברווזן האוסטרלי (פלטיפוס)]
תורת האבולוציה הינה האמת המדעית כפי שהיא מקובלת כיום אבל האמת המרה היא שכמות החריגים ממנה כל כך גדולה עד כי יש לא מעט היגיון בהטלת ספק בתורה כפי שהיא היום.

ציטוט:
ואתה רוצה שאני פשוט אסלח לו על זה כי הוא מתפלל לאלוהים בכוונה שלמה?

כמובן. מדוע אתה כופה את אמונתך עליו ואז מתבכיין שהוא יכפה את אמונותיו עליך? לא קצת צבוע?

לאדם יש הזכות להאמין שהשמש זורחת באמצע הלילה, שילדים באים מהחסידה ושאיפשהו קיים חרגול-גמל-שלמה-ירוק-בז'-עם-נקודות-סגולות. כל זמן שהוא לא פוגע באף אחד (ואמונתו של פרי, בניגוד לדמוניזציה של הג'יהאד האתאיסטי, לא פוגעת באף אחד) זה לא משנה במיל.

נערך לאחרונה ע"י MS_Rogue בתאריך 21-08-2011 בשעה 21:32.
ישן 22-08-2011, 16:48
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "מה הפלטיפוס עשה לך?"

עקץ ידידה טובה שלי וקלקל לה את הטיול לאוסטרליה.

מעבר לכך הוא חיה מוזרה, שלא לומר מצחיקה, ונראה כאילו תוכנן על ידי וועדה. איך הברירה הטבעי הובילה להתפתחות של יצור כל כך לא יעיל (מבחינת יכולת השרידה) זו הטענה שלי. יש מגוון מדהים של בעלי חיים מסוגים שונים ומשונים ורובם בנויים למקסם את יכול השרידה שלהם ואת יכולת הריבוי (כאן נכנסות כל מיני תיאוריות משלימות שאמורות לסתום חורים בברירה הטבעית כמו התיאורייה של ההכבדה)... אבל הפלטיפוס... פשוט לא הגיוני בעליל. אם יש התפלגות פעמון לשרידות, התנין (שלא השתנה כמעט זה מיליוני שנים) נמצא ללא ספק בקצה האחד שלה בעוד הפלטיפוס נופל בקצה השני הקוטבי לו....

ישן 22-08-2011, 17:06
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "עקץ ידידה טובה שלי וקלקל לה..."

סתם השמצות. נכון שיונקי הכיס באופן כללי הם לא מוצלחים במיוחד (ולכן לא נפוצים או מגוונים), אבל דווקא לפלאטיפוס יש מגוון תכונות מאוד מתאימות לצורת החיים שלו. זה שהוא לא עושה לנו הגיון, לא אומר שהפיטנס שלו נמוך.

לגבי תיאוריית ההכבדה - כדאי לקרוא את ה nearly neutral theory בשביל להבין את הבסיס הגנטי לתאוריה הזו.

לתיאורית האבולוציה יש אולי חסרי מידע אבל אין סתירות - די מדהים בהתחשב בכמות המידע שיוצרה בתחום הזה ב-40 השנים האחרונות.

נ.ב. - אם אתה גוזר תכנון מוצלח לפי כמות הזמן בו הוא קיים, אני משער שהנבוביים מחזיקים את השיא מבחינת היצורים הרב תאיים. או זה

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 22-08-2011 בשעה 17:09.
ישן 22-08-2011, 16:45
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי נביא_ברוח^הזמן שמתחילה ב "הוא מבטל כלאחר יד עובדה מדעית..."

ואו, זה באמת הטיעון הכי כבד שלך נגדו? כל עוד הוא "מאמין" באבולוציה, נסלח לו על שחיתות, הנהגה מחורבנת, קבלת החלטות גרועה, כניסה לחובות, מיטוט הכלכלה, הגברת אי היציבות העולמית... אחלה סדרי עדיפויות יש לך.
לא יודע מה איתך, אבל אני אעדיף איש ביצוע מוצלח מאשר מישהו שמחזיק באמונה ה"נכונה".

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 23-08-2011, 16:29
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי בני לפיד שמתחילה ב "זאת בכלל לא הנקודה לדעתי,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בני לפיד
זאת בכלל לא הנקודה לדעתי, במקום שיש בו הפרדה של דת ומדינה, קצת לא סביר ללמד את זה בבתי ספר.
אני לא בטוח שזה חוקי בכלל.
חוצזנ ריק פרי יאלץ לבחור לעצמו את המלחמות שלו, הוא לא יכול להילחם על הכול כל הזמן, כך הוא רק ירחיק מעליו את הבוחרים העצמאים.

זו בדיוק הסיבה למה הוא יכול לדבר על כך ועדיין זה לא ייכנס לקוריקולום... ואם זה לא יכנס, מה אכפת לך שהואמדבר על זה?
אם ריק פרי יעשה כנשיא 10% מהשיפור היחסי שעשה בטקסס לכלל ארה"ב הוא מבחינתי מוזמן לדבר על הכנסת ישו לקוריקולום בהיסטוריה, הכנסת נאסקאר כענף ספורט בחינוך גופני והכנסת בירה לשיעורי כלכלת בית...

ישן 24-08-2011, 06:17
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי בני לפיד שמתחילה ב "אם ריק פרי רוצה להיבחר, הוא..."

פרי איננו קיצוני בכלל בדיעות שלו. הוא אינו מדבר על פגיעה בהפרדה בין דת ומדינה ובנושאי הליבה - דברים כמו הפלות, נישואין חד-מיניים וכדומה - הוא רפובליקני קלאסי, עם מגע קל (קל כמו נוצה) למרכז (למשל המוכנות שלו לעשות הנחות כשמדובר בהפלות במקרים כמו אונס, גילוי עריות או במקרים בריאותיים).
אם יש דבר שהקולות הצפים באמריקה הוכיחו מעל לכל זה שנושאי הליבה האלו אינם אישיו רציני מבחינתם - ומכאן התנודות החדות בין קלינטון לבוש לאובמה...

לעומת זאת פרי הוא ביצועיסט עם קבלות (בניגוד לאובמה שהוכיח שהוא יודע אך ורק להבטיח הבטחות ריקות מתוכן) שבניגוד למק'קיין ב2008 נכנס לשדה מערכה שהוא, לכל הפחות שווה לכולם. לאובמה אין את קולות המיאוס הפעם, הבטחות השינוי שלו לא יחזיקו מעמד...

ישן 22-08-2011, 11:58
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "לפי דעתי מתישהו בעולם הזה תהייה מלחמת דת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TIMON the mongoose
בין הנצרות לאיסלאם, אנחנו נתקע באמצע. אשמח אם מר רוג יוכל לשער את כמות הנוצרים האדוקים בארצות הברית כשהכוונה מכל הזרמים הנוצריים ולשער את רמת החזרה לדת ולשמרנות בקרב אזרחי ארצות הברית.

יש הבדלים מאוד רציניים בין הזרמים ובין המדינות השונות בארה"ב.

בקרב הזרמים הפרוטסטנטיים, הייתי מנחש (אין לי שום מידע מבוסס, רק ההיכרות האישית שלי) שבערך 70% מהמשתייכם לזרמים האלו מאמינים באמת ובתמים בישו ודרכו. 70% מבערך 125 מיליון זה בערך 88 מיליון איש. מה רמת הלהט שלהם (כלומר, כמה רחוק האמונה שלהם תיקח אותם)? משתנה מאוד ואין לי שום דרך אפילו להתחיל לשער.

בקרב הזרם הקתולי יש משבר אמונה הולך ומחריף בחצי המאה האחרונה (זה נכון לכל העולם, מלבד אפריקה). הקתוליות על ההיררכיה הנוקשה שבה ודרך החיים התובענית די דוחה מעליה את האדם הממוצע. הנוכחות הקבועה בכנסיות היא מועטה למדי ויש לא מעט קתולים שהם קתולים אך ורק מן הפה לחוץ. להט דתי קתולי זה דבר שלא נתקלתי בו מעולם, מלבד אצל הכומר הפרנציסקני ברמלה.

המורמונים כנראה נהנים מרמת האמונה הכי גבוהה, ולו רק בגלל שמי שלא מאמין לא נשאר בתוך הכת הזו. יש להם הרבה כסף אבל יחסית מעט השפעה. הם לא ממש מתעסקים במה שקורה מחוץ לקהיליות שלהם מלבד מעט מאמצים מיסיונריים. ישראל, מבחינתם, איננה חשובה כיוון שהאמונה שלהם אומרת שירושליים זה כאן (כלומר שם, אצלם).

האם מישהו מהזרמים האלה יכנס למלחמת דת עם האיסלאם? קצת קשה לי לראות את האזרח הקטן בהיקטאון, אלבמה הולך מעבר לים לחפש מלחמה עם המוסלמים. אולי אני סתם קטן אמונה אבל אני לא רואה מלחמת דת בין נוצרים מאמריקה למוסלמים באירופה ואסיה.

מה אני כן רואה - לדעתי בתוך עשר שנים לכל היותר אנחנו נראה מלחמה על בסיס אתני יותר מאשר דתי בין אירופאים לבין מהגרים מוסלמים, מלחמה שתיפרס על חלק ניכר ממערב אירופה.

ישן 23-08-2011, 07:06
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי נביא_ברוח^הזמן שמתחילה ב "מעניין שאתה אומר שלמורמונים..."

ציטוט:
מעניין שאתה אומר שלמורמונים לא איכפת מישראל, כי בפעם האחרונה שבדקתי... גלן בק (שדעותיו דוחות אותי אישית יש לומר) הוא מורמוני.

גלן בק, בדיעותיו הוא קודם כל רפובליקני שמרן ורק אח"כ, אם בכלל, מורמוני... יש לציין שהרבה מפעילותו של בק לא עולה בקנה אחד עם הדוקטורינה של הכנסייה המורמונית.

מעבר לכך, מה בדיעותיו דוחה אותך? התמיכה הבלתי מתפשרת בישראל - ולהזכירך, האיש הזה היה בשדרות שלוש פעמים מאז 2005 - ובזכותה להתקיים? טענותיו החוזרות ונשנות לגבי זכותו ההיסטורית של העם היהודי על ארץ הקודש? אולי זה רק הפטריוטיות ואהבת המולדת שלו (כלפי ארה"ב)?

גלן בק הוא פופוליסט, בהרבה מובנים הוא ליצן, וזה לא משנה את העובדה שדיעותיו בדרך כלל מבוססות ושכל השטיקים התקשורתיים שלו הם לא פחות לגיטימיים מכל השטיקים של השמאל התקשורתי, רק יותר חדים...

ישן 23-08-2011, 16:25
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "יש אנשיים לא עשירים שהם..."

ציטוט:
יש אנשיים לא עשירים שהם רפובליקנים?

שמע, לרפובליקנים יש 40% מהקולות בכל מקרה... 40% מבעלי זכות הבחירה באמריקה זה משהו כמו 80-90 מיליון איש. רובם הגדול אינם עשירים אלא אנשי המעמד הבינוני.

ציטוט:
זה נראה מהצד שלתמוך ברפובליקנים זה לתמוך בבבעלי הון שרוצים רק להגדיל את כוחם. אני שואל את זה כי מתאר לעצמי שאם הייתי מהמעמד האמריקני הנמוך , אני לא בטוח שהייתי מצביע למי שרוצה לתת לעשירים רק להיתחזק יותר(אני יודע שזה כללי מידי אבל התכוונתי לשיטה הכלכלית של אי התערבות ומתן יד לחופשית לבעלי הון לעשות כרצונם והעמקת הפערים).

בסופו של יום אם תסתכל, תראה שכוחו של הליכוד (הימין הקפיטליסטי) נובע הרבה יותר משכבות מצוקה מאשר כוחו של השמאל (שדווקא הוא נשען על השכבות המבוססות, באופן כללי).
ככלל המעמדות העליון והבינוני תומכים ברובם ברפובליקנים... הדמוקרטים מתבססים על שכבות המצוקה, על השחורים וההיספנים....

מדוע זה קורה? כיוון שבסופו של יום, רוב האנשים לא ממש מצביעים לפי אג'נדה כלכלית או בכלל לפי חשיבה מסודרת של מי יותר טוב. הגורמים שמשפיעים יותר מכל על דפוסי ההצבעה הם:
1) היסטוריה חברתית - מה המשפחה, החברים והסביבה הקרובה "תמיד" הצביעו
2) טרנדים חברתיים - הצבעות מיאוס, הצבעות לפי מי שפופולרי, הצבעה למי שחושבים שהוא יזכה
3) הצבעות המבוססות על טמטום טהור - מי יפה יותר, משעשע יותר ונואם יותר טוב...

לאג'נדות חברתיות, כלכליות ופוליטיות אין הרבה הכרעה כשזה מגיע לבחירות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:29

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר