לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2011, 17:45
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
קרדיט עצום ליחצ"נים (בהתנדבות, עלק) של NIF על עצם יצירת הביטוי "הפגנת המליון"...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "הפגנת המיליון - אשכול מתעדכן *נא לא לפתוח אשכולות נוספים*"

נכון, הוא מאלץ אותם לדאוג שיגיעו כמה רבבות להפגנה (על ההפרש הסולידי של סדר-גודל התקשורת כבר
הוכיחה שהיא יודעת לפצות בקלילות...), אבל ממחר כולנו נדע שבהפגנה היום נכחו מליון "בכל רחבי הארץ" (עוד רעיון גאוני - גם אם מישהו אשכרה יטרח לספור את הרבבות בת"א - הם יוכלו להגיד לו ש"בהפגנה בנווה חמציצים היו עוד 340,000, ואנשי המאהל של טיז אל-נבי תחתית, הגיעו כחצי מליון איש").

אני חושב שיהיה נחמד להביא אונליין עדכוני מספרים לפי הערוצים, וכך לפחות נוכל לדעת מיהו כלי התקשורת
שהכי מחוייב להפלת ביבי, סליחה לצדק החברתי - או כמו שאומרים בספרים/סרטים עתיקים: "האחרון שיספור מליון הוא ביצה סרוחה"...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-09-2011, 23:43
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
כווווולם נאיביים?
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "הקרן לבדה לא יכולה להצליח - הקרן + התקשורת = יכולות גם יכולות..."

לא נראה לי. לא מקובל עליי שהעולם מחוץ לכותבים בפורום הזה מורכב מאהבלים, אבל זה אולי משום שאני עצמי נאיבי/אהבל
אני מניח שבאי ההפגנות מודעים לכל או רוב מה שאנחנו מודעים אליו מבחינת זהות מובילי המחאה וכו'. אבל, היות וגם אני לא נטול חשדנות וציניות, התחושה היא שבמידה רבה ההשתתפות במחאה היא לא מרצון להביא לשינויים ספציפיים במדיניות החברתית-כלכלית אלא ממניעים "אקספרסיביים": שילוב של רצון לשחרר קיטור, סקרנות ורצון להיות נוכח במרכז העניינים (חצי מהמשתתפים רק באו לראות מה קורה ולדווח לחבר'ה...), וכמובן, להיות "מאגניב" וחלק ממשהו גדול ממך-מה שאימא שלי בזמנו כינתה בזילזול כשהייתי מעורב בהפגנות סטודנטים -Rebels without a cause
ישן 03-09-2011, 23:26
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
לא, עדיף לספור מכשירים סלולרים
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "אכן...להבא באמת יעמידו סדרנים עם רשימה שמית בכל כניסה למתחם...."

כמובן שהשיטה גם סופרת (בטעות! כן?) גם את המכשירים הסלולרים של אנשים שלמשל גרים ליד המקום בו עוברת ההפגנה, וסופרת למשל אדם שמחזיק 2 מכשירים עליו כ-2 אנשים, וסופרת גם את כוחות הביטחון שגם להם יש מכשיר (ואפילו 2!), וגם סופרת את האנשים שלא יכלו להגיע להפגנה ונתנו את המכשירים שלהם לאנשים אחרים שכן הלכו להפגנה, ובכך יכלו להיספר כמפגינים גם כשהם לא...
אין, אין על השיטה הזו - אין בה אפילו חור אחד! היא מדוייקת לאללה! תאמין לי, ממש לא ברור איך בכל העולם לא קונים את הלוקש-אופס, שיטה הזו...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 03-09-2011, 23:41
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
העיסוק פה הוא בשקרים, לבני.
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "תגיד לי, מה אני? אבי השיטה?...."

אני לא בא להאשים אותך כמובן (ומצטער אם הובנתי שלא כהלכה), אבל תגיד לי משהו פשוט - לא מפריע לך שמשקרים לך, ועוד מניחים שאתה טיפש מספיק מכדי להבין בעצמך שזה שקר? אותי אישית דבר כזה מרתיח.
אגב, אם ברור לגמרי שמשקרים בתקשורת בנוגע למספרים - מי יודע במה עוד משקרים לנו? (זו שאלה רטורית, אנחנו יודעים היטב באילו נושאים עוד משקרים לנו כמובן).

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 03-09-2011, 22:17
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
היא מקריאה איזה טקסט מוזר שתוקף את "הקפיטליזם", ומדברת בשם "הדור שלה"
בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "ממתי דפני ליף חברה שלי?"

ישנן מספר בעיות שמטרידות אותי בקשר לנאום (מעבר לתוכן חסר הערך שלו) :
1. היא מתקשה לקרוא את הטקסט, ואני חושש שהיה ראוי שתקרא את הטקסט לפני שתנאם אותו. יותר מדי
עצירות באמצע משפט. רבאק, השקיעו בה לא מעט - מגיע להם לבקש ממנה שלפחות תפגין קריאה שוטפת...
2. היא צורחת קצת על הממשלה, באופן שנראה כאילו כתוב לה בטקסט מתי להגביר את הקול. אצל אוראטורים
מרשימים זה משכנע - אצל דפני זה משכנע כמעט כמו טענתה שאינה זוכרת אם חתמה על מכתב השתמטות.
3. היא סיפרה על זכרונותיה, ובין השאר קבעה שכולם בטחוניים. היא הזכירה את מלחמת לבנון השנייה, את
הפיגועים, את רצח רבין (הייתה בת 9) ואת היותה דור שלישי לשואה. שיהיה ברור, אני לא מפקפק בכך שדפני
זוכרת את השואה. אני רק מלא התפעלות איך היא זוכרת את השואה (41 שנים טרם לידתה) אבל מתקשה
לזכור מכתב שחתמה עליו בגיל 18...

לסיכום, לא מדובר בנואמת גדולה. מצד שני, זה החסרון הכי קטן שלה...
ישן 03-09-2011, 22:13
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
תמונות בלעדיות מההפגנה בכיכר המדינה בתל אביב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "הפגנת המיליון - אשכול מתעדכן *נא לא לפתוח אשכולות נוספים*"

הקדמה: נסעתי במיוחד מוקדם כדי לתפוס חניה באזור הבורסה ברמת גן. תחילת הצילומים בשעה 19:00 בכיכר.

שעה 19:00 בכיכר המדינה

1. עמדת ערוץ 1
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

2. כיכר המדינה

3. עמדת ערוץ 2

4. יונית לוי

5. עמדת ערוץ 10

6. הבמה מקרוב

שעה 19:45 בכיכר:

7. מתחיל להתמלא

8. שלט של השומר הצעיר

9. עוד שלט של השומר הצעיר

10. חזית הבמה

שעה 20:30 בכיכר המדינה:

11. כיכר המדינה

12. מאהל נורדאו מתחיל להופיע

13. התמנון

שעה 21:00 בכיכר המדינה:

14. ערוץ 1

15. כיכר המדינה

שעה 21:45 בכיכר המדינה:

16. כיכר המדינה

17. שלטים בכיכר

18. שלטים בכיכר

שעה 22:00 בכיכר המדינה:

19. כיכר המדינה

20. שלט של מטה גלעד שליט

21. שדרות ז'בוטינסקי בדרך חזרה

22. צעדת מאהל רחובות בשדרות ז'בוטינסקי

23. שעה 22:20 - צומת הרחובות נמיר-ז'בוטינסקי בתל אביב

לכל החוכמולוגים בפורום, אני לא עוסק במספרים. מצידי אתם יכולים לחשוב שערכתי את הכל בפוטושופ ובעצם זה רק אני, פלקט של יונית לוי ו-2 שמאלנים.

נערך לאחרונה ע"י Segmany בתאריך 03-09-2011 בשעה 22:16.
ישן 03-09-2011, 22:51
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
לא. זה לא רק אתה ויונית. זה יונית ועוד כעשרים חברים בעמדות שידור...
בתגובה להודעה מספר 110 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "תמונות בלעדיות מההפגנה בכיכר המדינה בתל אביב"

בעדשה שלך לא נכנסים יותר מכמה אלפים כך שקצת קשה להקיש ממנה לגבי מספרים [שטח הככר כולל מכוניות חונות 56,000 מ"ר תכפיל פי 4 לצפיפות מירבית אבל פחות מכך לצפיפות שמוצגת בתמונותיך].

מה שצד את עיני הוא שבתמונות שבחרת להביא אחרי שחודש אתה מדבר איתנו על 'מחאה לא פוליטית שרק במקרה החלה כעת' - יש לא מעט 'ביבי תתפטר' ו'ביבי תברח' ותהיתי אם זה שעובדים עליך בכזאת קלות גורם לך לחשוב שניתן לעשות זאת גם לאחרים?

אבל מה שגרם לי להגיב דווקא היה התמונה הזאת:

שבחרת להביא. מה קשורה ההקבלה בין גלעד שליט קורבן החמאס [שחוזק ע"י מהלך שגם בו מן הסתם תמכת באותו עיוורון] לבין יאיר נתניהו? מה הקשר בינם לבין העלאת והורדת מיסים וקיצוץ ותגבור קצבאות [בעת ובעונה אחת כמובן] מדוע דפני שלא שרתה וחתמה על מכתב סרבנות היא מנהיגתך אבל חיל מסויים שאינך יודע על נסיבות שרותו העורפי הרבה - ראוי להיות מבוזה בהפגנה ועוד בתמונה שאתה מתגאה בה?

זה שבחרת תמונות פוליטיות אחרי טחינת המוח של 'לא פוליטי' זה כבר בינך ובין חוסר תחכום או תמימות.
זה שבחרת את התמונה הזאת - על מה זה מעיד?

קבל עוד מספר תמונות מתוך עולם הפייסבוק של אלה שהתפקדת אצלם היום. אל תטעה - הם יודעים שאתה ציוני והם מתכוונים גם אליך:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/321347_245354182169429_100000845462225_658492_3627815_n.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/303572_245354292169418_100000845462225_658493_3370981_n.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/gil2/4b1981771fe41d21.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/4e62094140c47a38.jpg]

התמונות אותרו בכתובת הזו

לצפייה במקור באתר Facebook, לחצו כאן.Photos from ע"י לורקר ופילוביץ מפורום רוטר. יתכן ואם הייתה בנמצא תקשורת אמיתית ששואלת את קרמניצר על שכרו, את דפני על סרבנותה, את גאון על הונו, את יניב על עמותותיו, את המממנים העשירים הידועים על פרץ הסוציאליזם שתקף אותם, את אנשי חד"ש על עמדתם ביחס לקיום המדינה, את החברה המונה פלאפונים בעבור ערוץ 2 על הפער בין מספר של 300,000 איש לבין שטח של 17,000 מ"ר בקפלן או על קצב כניסה של 30,000 למתחם מסויים תוך 5 דקות וכן הלאה - לא היה צריך להעזר באתרים שאינם תקשורת רשמית. אבל עד שיושג צדק חברתי שאינו מבית המדרש הדמוקרטי של חד"ש - נודה על קיומם של אלה.
ישן 03-09-2011, 23:09
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
טובים יותר משנות השישים עם 'האחרון שיכבה את האור'
בתגובה להודעה מספר 125 שנכתבה על ידי אוריהו שמתחילה ב "עזוב, החיים דבש"

טובים יותר משהיו בשנות השבעים של הסוציאליזם [כשכור דהרה לזרועות בני גאון שבנה צדק חברתי לאלפי משפחות של מפוטרים]

טובים יותר משנות האינפלציה ומלחמת לבנון של שנות השמונים

טובים יותר מאמצע שנות התשעים עם עולים עניים שנעלמו מהמסים רגע אחרי הפלת שמיר, עם טרור אוסלו עם פרץ אינפלציוני, ריבית משכנתאות גבוהה, סתימת פיות למי שאינו מהמחנה הנכון, מתעשרים על בסיס תמוה מהמחנה הנכון וכו'

טובים יותר מאמצע שנות האלפיים עם שחיתותם השלטונית של שרון ואולמרט...

השכר לא נמוך יותר. המיסים לא גבוהים יותר, הריבית נמוכה יותר, מדד המחירים לצרכן עולה בקצב נמוך יותר.
אז כן. החיים לא אמורים להיות דבש ושמנת אם אתה לא מכפר עשיריהו [ואתה לא ]
ישן 04-09-2011, 00:14
צלמית המשתמש של hayal pashot
  hayal pashot hayal pashot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.09
תבדיל בין שדרת ה"מנהיגות הפוליטית" של הסטודנטים לסטודנטים.
בתגובה להודעה מספר 182 שנכתבה על ידי YK69 שמתחילה ב "רק אותי מדאיג שחלק ממובילי..."

אכן הרוב של "מנהיגי " הסטודנטים הוא מהצד השמאלי של המפה,

זה נובע מהרבה סיבות:

1. רוב הסטודנטים שמתעסקים בפוליטיקה הם ממקצועות הומניים\ממשל\פילוסופיה, לאלו שעוסקים

במדעים מדוייקים\הנדסה\עסקים בדר"כ אין זמן ועניין לפעילות כזאת, (למרות שיש בודדים גם כאלו).

ורוב הפקולטות ההומניות. הם שמאלניות אם בגלל הרכב הסטודנטים ואם בגלל תעמולת המרצים.

הרבה יותר קשה לדחוף תעמולה שמאלנית לסטודנטים כשאתה מסביר על לוגריתמים בשפת c.

לעומת כשאתה מספר על ההיסטוריה של המזה"ת\ פילוסופיה של קאנט..

2. השמאל הרבה יותר מאורגן ואובססיבי לשליטה במרכזי כח, זאת מנטליות של מיעוט,

כפי שהייתה ליהודים באירופה ובארה"ב (כל עוד לא מנעו זאת מהם בכח),

וכפי שהיום פועלים הכח העולה בפוליטיקה האמריקאית - הערבים.

הימין מדושן ונאיבי ונסמך על כוחו הפופוליסטי (אחרת לא היה מפסיד בחירות לעולם).

3. האוניברסיטאות החזקות ממוקמות גיאוגרפית במרכזי שמאל, רמת אביב של ת"א, או גבעת רם י-ם.

4. ישנם גם מנהיגי סטודנטים ימניים, פשוט לא תראה אותם בטלוויזיה.

5. עדיין קיימים שאריות של שנות מפא"י ,שאירגוני הסטודנטים נולדו לפי תבניתה, ולצערנו נוער העבודה

הכח החזק ביותר בקמפוסים כתוצאה מרציפות היסטורית\תרבותית (רוב הסטודנטים מהשבט הוותיק)

הוא כלי שרת בידי האוונגארד של חד"ש\מר"ץ (כמו בהרבה תנועות פוליטיות)

נערך לאחרונה ע"י hayal pashot בתאריך 04-09-2011 בשעה 00:35.
ישן 04-09-2011, 08:43
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
למה בעצם זה כל כך חשוב?
בתגובה להודעה מספר 189 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "מישהו יכול להביא הערכת משטרה..."

לדעתי, אפשר להוריד שליש מכמות האנשים בכל המדינה..
התחושה היתה של איצטדיון "מארקנה" מלא מפה לפה בימיו הטובים (200.000 איש בכיכר וברחובות הסמוכים) וכנראה עוד כ100.000 בשאר חלקי המדינה.
כך או כך, להוציא במוצאי השבת האחרונה 300.000 אלף איש לרחובות בשבוע השביעי או השמיני למחאה, זאת הצלחה כבירה שמעולם לא נראתה במחוזותינו.
לחלק הארי של המוחים ממש לא היה איכפת מי עומד מאחורי המחאה וספק אם בכלל התענין.. חוץ מבעיות האוזון, אנשים מחו כמעט על כל תחום אפשרי.
חזרתי הביתה בסביבות חצות מוקף ערב רב של הורים עם תינוקות בני כמה חודשים והמוני ילדים שאמורים היו כבר ללכת לישון בשל הלימודים למחרת.
לו הימין על גושיו היה מצטרף למחאה, היינו סופרים כמיליון איש.. אבל הימין ה-ע-נ-י ה-ר-ב-ה י-ו-ת-ר מ-ה-ש-מ-א-ל, לא מוחה נגד הממשלה שהצביע בעדה.. ולכן, אפשר לשער שרוב המוחים היו אכן מהשמאל למרות שכבר כתבתי שה"חשמל" שעבר בין האנשים לא חישמל רק את השמאל.
דפני עשתה את הלא יאומן מתוך אוהל אחד קטן בשל שכ"ד דירה גבוה.. וכל השאר היסטוריה.
יתכן שהיא כבר אינה פונקציה מחאתית, מאחר וגופים שונים נכנסו והם יתחזקו כנראה את אש מחאת המחר.

ישן 04-09-2011, 09:52
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
כזכור, אפילו מרזל וחבריו הקימו מאהל בשד' רוטשילד אלנבי
בתגובה להודעה מספר 192 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני חושב שיש עוד סיבות למה..."

הסיבות בהתחלה היו שונות, אבל גם זה קרה.
שד' רוטשילד משני צידיו (שינקין והגרורות בואכה לינקולן והגרורות) מפוצץ בדיירים דתיים וכמה (לא יודע כמה) מהם השתתפו במחאות הראשונות.
לא מעט ימניים הקימו אוהלים ומשעברתי שם לפני חודשיים, חודש ואפילו לפני שבועיים, זיהיתי את המסכנים.. אמנם מדובר גם בהרבה טרמפיסטים והזויים, אך מקומו של הימין גם הוא לא ממש נפקד באוהלי רוטשילד.
גם המאהל בשכונת התקוה לא ממש שמאלני, הא? (גם המחאה בשכונת ג'סי כהן שבחולון אינה בדיוק משופעת בשמאלנים, אלא במסכנים קשי יום כמו חלק נכבד מהימין..לצערי)
אני חושב שעדיף להתמקד בחוליים שנצברו במהלך השנים בחברה הישראלית באשר היא, מבלי להתייחס מידי לרקע של דפני או בשלד המחאה.
עובדה, שמאז מחאת הקוטג' קרו דברים, ירדו מחירים והחשש ממשיך לכרסם בהנהלות של לא מעט חברות ובעלי ההון.
שנים שאני חושב שאני "פראייר" בבואי לקנות מצרכים ברשתות השונות והשלמתי עם זה.. אבל לא עוד. עכשיו המודעות למחירים בוערת בי ואם המחיר נראה לי הזוי, אני לא קונה!
למרות שעיסוקי בנדל"ן, אני ער מאוד למכירי השכירות בת"א שהם חזיריים ברמת על, אבל כפי שכבר כתבתי, מי שרוצה להתגורר בתל אביב שישלם. (כמו בכל עיר מובילה בעולם)
קצרה היריעה. לדעתי כבר מתחיל להשתפר, כבר הבעיות מחלחלות להנהגה והמשפחות החזקות במשק ועוד היד נטוייה.
המחאות תמשכנה ברשת ללא ספק, יתכן שנראה גם מחאות דומות כמו במוצ"ש האחרון בעתיד ויתכן.. יתכן שהמחאות הבאות תהפוכנה לאלימות ומכאן הגלישה לאנרכיה קצרה מאוד.. לא עלינו.
אני מתמקד בחוסר הצדק החברתי וממש לא איכפת לי מי מוחה ואיפה.

עריכה:
וממש לא איכפת לי אם המוחים הם שמאלנים, ימניים, צ'רקסים או שהובאו בטיסות שכר מסקנדינביה.

נערך לאחרונה ע"י looopy בתאריך 04-09-2011 בשעה 09:58.
ישן 04-09-2011, 01:02
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
oh boy

כל הסיטואציה הזאתי, מזכירה לי פשוט את סאות'פארק, את הכתבים ההזויים, המפגינים הטפשים שלא מבינים בכלל על מה הם מוחים, ומה הם עושים שם, את הזלזול באינטיליגנציה הבסיסית של אותם מפגינים..
שאלו אותי אנשים מחו"ל, ששמעו דיווחים ברשתות שלהם במדינות שלהם(אנשים מאירופה ולא רק) אם כלכלת ישראל בקריסה. שאלתי אותם למה הם חושבים ככה, והם אמרו שהתקשורת שלהם מדווחת על "הפגנות נגד הממשל בישראל כמו במדינות ערב", ומאיפה התקשורת שלהם מקבלת מידע, אם לא מהתקשורת המקומית?(אמיתי לגמרי, חברים מאירופה, שאני בקשר איתם מקבלים דיווחים כאלה בכלי התקשורת שלהם)

ישן 04-09-2011, 07:12
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06

הייתי בהפגנה בשדות כפר יהושע. כמוני עוד אלפים (אין לי מושג אם היו שם 16000 כפי שדווח בתקשורת, אבל היו המונים).

מקווה להעלות תמונות היום בערב.

נצפו יחסית מעט חולצות כחולות, לא מעט חולצות אדומות (נטולות צ'ה ובעלות הכיתוב "החזית הצפונית למאבק החברתי). החולצה האדומה היחידה שהתנוססה עליה דמות היתה חולצה עם דמותו של אבשלום קור

לא נשמעו צעקות בגנות הממשלה, לא אמירות אנטי-ביביות. היו שם המוני תושבי עמק יזרעאל, צעירים ומבוגרים שבאו להביע עמדה.

לא ניתן להגיד שהארגון היה מופתי- היו לא מעט בעיות סאונד והפקה, אבל סה"כ האווירה היתה באמת טובה.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:42

הדף נוצר ב 0.26 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר