לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2011, 10:57
  שרית12 שרית12 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.11
מסעדדת קפה ללה בשריד

רציתי להמליץ בכנות ומכל הלב על מסעדת ללה בצומת שריד, לאחר שהרבה מאוד פעמים התאכזבתי מכל מיני מקומות באיזור העמק (עמק יזרעאל, שם אני גרה)....סוף סוף יצא לי לגלות את המקום הזה.... כשצריך לכתוב ביקורת גרועה על המקום אני עושה את זה (כמו התגובה שלי על "נדב קינוחים"), אבל תכלס, כשמגיע תגובה טובה אז למה לא??.... ישבתי ביום שני האחרון עם בעלי בללה, אמצע שבוע בערב, ולהפתעתי דווקא היו לא מעט אנשים בשביל יום שני.... איך שנכנסנו קיבלה אותנו מלצרית ממש נחמדה עם חיוך ומפה התחילה החוויה שלי, כי הביקורות שלי הן תמיד על השירות, ולא משנה אם האוכל טעים, אם השירות גרוע לא אחזור לשם....אז פה המלצרית כבר ניצחה את "נקודת החולשה" שלי על התתחלה...עיצוב המסעדה די פשוט, אך זה מה שמרגיש נעים ונחמד ולא "וואנבי" ת"א כזה....מתאים לעמק התפריט די מגוון, מנות בשריות לצד חלביות (מסעדה לא כשרה, מה שטוב לי) וגם מעורבבות. הזמנתי סלט רוקפור עם אגסים שהיה לא פחות ממעולה ובעלי הזמין פרגית ברוטב חלב קוקוס וצ'ילי עם אורז ועשבי תיבול שגם היה ממש טעים. לעומת המחירים לסוג זה של מנות במסעדות אחרות באיזור, המחירים היו סבירים לגמרי בעיקר לכמות האוכל שהוגשה, וכמובן, תמיד עם חיוך של המלצרית אחרי הארוחה (שאני אישית לא סיימתי את המנה, והמלצרית ארזה לנו יפה) אכלנו קרם ברולה תוצרת המקום, מדהיייייםםםם!!! ושתינו 2 הפוך משובחים. לא יצאנו בכלל עם נזק, סה"כ יצא 166 ש"ח הכללל!!! אבל הרושם העיקרי שנשאר לי מהמקום, מעבר לאוכל הטוב ולמחיר הסבבה, זה הנחמדות ומקצועיות הצוות. בזה הם קנו אותי לגמרי. בקיצור, באמת מומלץ מכל הלב, ואם מגיע להם אז מגיע להם. הרי לא רק בביקורות שליליות עסקינן לא כך?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:23

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר