לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2012, 08:50
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי MadPunisher שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]חברות שונות..."

לא יודע. לגבי שניהם.

אני יכול להגיד לך לגבי מילואים- זה לא קשה, זה פשוט לא אופציה.

אני קניתי נעליים, כי פשוט אני סוחב את אותו זוג כבר 4 שנים (של Bates, אגב) מהקבע עוד סירבו להחליף לי וגם לא היה לקנות בחנויות המכר וזה לא שלא היו לי הזדמנויות להחליף. הייתי בשני אימונים באלייקים, אחד בצאלים ועוד כמה ספורדיים פה ושם ופשוט לא הייתה אופציה. עוד כמה חודשים אני עולה לקו וזה כבר לא מצחיק ללכת בלי סוליה.

אם זה מנחם אותך באימון האחרון שהייתי באלייקים דיברנו עם כמה צנפים שהיו מצויידים דווקא לא רע, דיברנו אתם על הנעליים החדשות ואחרי שהם חוו את דעתם (החיובית, בגדול) הם אמרו שהן פשוט מתבלות מהר ושחלקם כבר החליפו בלאי 3 פעמים, ככה שיכול להיות שבסדיר המצב סביר יותר. תנצל את זה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-08-2012, 11:25
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
באימון הקודם שלי בצאלים (באמצע יוני)
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "לא יודע. לגבי שניהם. אני..."

בבניין של שרשרת החיול היתה גם עמדה של החלפת נעליים - העמדה אמנם היתה במקום מרוחק יחסית מאיזור החיול בבניין, אבל היו שלטים להכוונה אליה כי ככה אני הגעתי אליה.
לא הצלחתי להחליף את הנעליים שלי שם כי לטענת זו שהיתה בעמדה, הנעליים שלי לא בלויות מספיק (האמת שהן באמת לא כ"כ בלויות, הן פשוט לוחצות ומכאיבות לי לפעמים באיזור השרוכים אז חשבתי שזה אולי יצדיק החלפה)...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 01-08-2012, 12:52
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ענקנמן שמתחילה ב "יש לך את הנעליים החדשות..."

אפשר גם לעסות שמן 9105 אל האזור הלוחץ של הנעל ולהכניס פנימה משהו שילחץ על העור להתרחב מעט. משהו בסגנון התותב מהעץ שסנדלרים משתמשים בו כדי להרחיב נעליים. שמים את המתקן בנעל כך שילחץ וירחיב אותה רק במעט מעט מאוד אבל ליומיים שלושה וכשהעור משומן כדי שיתרחב ולא יקרע. הגדולה היא בכיוון הלחץ שילחץ מעט, לא מעט מדי ולא יותר מדי.
רצוי ביום חם בו עור הנעל חמים. לא להשאיר את הנעל בשמש כי זה מייבש והעור מתכווץ דווקא.
אפשר לעשות את זה אחרי שנעלנו את הנעל כבר ביום קיץ והאימון כבר התחיל, ואז כשהאזור משומן אבל לא מוצף לצעוד ולנוע כשנועלים את הנעל. לי זה עבד.
לפני הכל, לרכך את הנעל זה לשמן אותה עם שמן 9105 ואז לשים עליה עיתון 7 ימים ולהרביץ לה טוב טוב עם פטיש. לא מכות שימחצו ויהרסו לה את האף הקשיח אלא מכות שירככו את העור בצדדים ובאזור חורי השרוכים.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

ישן 02-08-2012, 09:13
  amitsur333 amitsur333 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "לא, אצלי הלחץ הוא דווקא למעלה יותר..."

שום שיטה לא תעזור לך וגם לא החלפה מדובר במבנה של הנעל ובתכנון הבסיסי הלקוי שלה. בנעל של בריל "הטובה בעולם" הדרך היחידה שהרגל שלך לא תרגיש כאילו מועכים אותה במלחציים היא לקחת נעל שגדולה עליך בשתי מידות ואז לגרוב שלושה זוגות גרביים... שיטה נוספת שטובה רק לפעמים היא לקחת נעל במידה אחת יותר גדולה באורך ולהוריד את המדרס הפנימי, אז אמנם תצעד על קרש שטוח וכפות הרגליים והגב יכאבו אבל לפחות הלחץ המעיק באזור העליון של כף הרגל יעובר...
עכשיו- מדובר בצה"ל של המאה העשרים ואחד כן...
התקבלו ידיעות שבריל מפתחת עכשיו דגם חדש של נעליים שיהיו אפילו טובות יותר מהטוב ביותר הנ"ל- אני מקווה שעד אז אני כבא אשתחרר ממילואים.....

[איש דגול אחד]

ישן 14-08-2012, 12:53
  MadPunisher MadPunisher אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.11
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "לא יודע. לגבי שניהם. אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
לא יודע. לגבי שניהם.

אני יכול להגיד לך לגבי מילואים- זה לא קשה, זה פשוט לא אופציה.

אני קניתי נעליים, כי פשוט אני סוחב את אותו זוג כבר 4 שנים (של Bates, אגב) מהקבע עוד סירבו להחליף לי וגם לא היה לקנות בחנויות המכר וזה לא שלא היו לי הזדמנויות להחליף. הייתי בשני אימונים באלייקים, אחד בצאלים ועוד כמה ספורדיים פה ושם ופשוט לא הייתה אופציה. עוד כמה חודשים אני עולה לקו וזה כבר לא מצחיק ללכת בלי סוליה.

אם זה מנחם אותך באימון האחרון שהייתי באלייקים דיברנו עם כמה צנפים שהיו מצויידים דווקא לא רע, דיברנו אתם על הנעליים החדשות ואחרי שהם חוו את דעתם (החיובית, בגדול) הם אמרו שהן פשוט מתבלות מהר ושחלקם כבר החליפו בלאי 3 פעמים, ככה שיכול להיות שבסדיר המצב סביר יותר. תנצל את זה.

תגיד
אתה יכול לתת לי את הדגם הספציפי? של נעל ה BALTES בה משתמש צהל? אני חושב על אולי להזמין?
ישן 14-08-2012, 14:21
  y o g e v y o g e v אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MadPunisher שמתחילה ב "שאלה לגבי הנעליים"

לגבי הדגם אין לי חוות דעת.

אך צריך לקחת בחשבון שנעל זה אינדיבידואלי,
כלומר-יכול להיות שתנעל את הדגם החדש והוא לא יהיה נוח לך כלל ודווקא נעל הבריל הישנה תהיה טובה לך.

בשוק האזרחי, לכל מידה יש אופציה לנעל מורחבת וכו',
דבר שבצבאיות עוד לא נתקלתי (חוץ מנעלים בהזמנה אישית שקיים).

לגבי החלפות, לדעתי פה נדרש לקצת יותר השקעה, כל חייל סדיר ממוצע עם קשרים טובים בלוגיסטיקה (כמובן תלוי באיזה לוגיסטיקה יחידתית מדובר וכמה יש לה כוח) ,
יכול להחליף לך נעל ישנה מדגם מסוים לאותו דגם רק חדשה, לא חייבים שתהיה הרוסה לגמרי.

כמו כן כידוע, כל נעל (בעיקר עור) בשימוש הראשון שלה (או שימוש לאחר הרבה זמן שישבה בארון) תצטרך תקופת הסתגלות לרגל,
לכן מילואימניק שפעם בשנה+- יוצא למילואים, הנעל שלו לא תהיה הכי נוחה ,עם הזמן היא תתרכך ותפסיק להכאיב.

נערך לאחרונה ע"י y o g e v בתאריך 14-08-2012 בשעה 14:24.
ישן 14-08-2012, 14:39
  MadPunisher MadPunisher אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.11
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי y o g e v שמתחילה ב "לגבי הדגם אין לי חוות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי y o g e v
לגבי הדגם אין לי חוות דעת.

אך צריך לקחת בחשבון שנעל זה אינדיבידואלי,
כלומר-יכול להיות שתנעל את הדגם החדש והוא לא יהיה נוח לך כלל ודווקא נעל הבריל הישנה תהיה טובה לך.

בשוק האזרחי, לכל מידה יש אופציה לנעל מורחבת וכו',
דבר שבצבאיות עוד לא נתקלתי (חוץ מנעלים בהזמנה אישית שקיים).

לגבי החלפות, לדעתי פה נדרש לקצת יותר השקעה, כל חייל סדיר ממוצע עם קשרים טובים בלוגיסטיקה (כמובן תלוי באיזה לוגיסטיקה יחידתית מדובר וכמה יש לה כוח) ,
יכול להחליף לך נעל ישנה מדגם מסוים לאותו דגם רק חדשה, לא חייבים שתהיה הרוסה לגמרי.

כמו כן כידוע, כל נעל (בעיקר עור) בשימוש הראשון שלה (או שימוש לאחר הרבה זמן שישבה בארון) תצטרך תקופת הסתגלות לרגל,
לכן מילואימניק שפעם בשנה+- יוצא למילואים, הנעל שלו לא תהיה הכי נוחה ,עם הזמן היא תתרכך ותפסיק להכאיב.

הלוואי והייה לי "קצת" קשר בלוגיסטיקה
חבל לי להוציא עכשיו 350 שקל על הנעליים האלו
ועוד במיוחד כשכבר יש לי זוג אחד שסתם יושב בבית
ישן 15-08-2012, 12:36
  y o g e v y o g e v אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.07
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי MadPunisher שמתחילה ב "[QUOTE=y o g e v]לא הבנתי..."

במידה ואתה חייל סדיר, אין לך שום בעיה, תיגש לאפסנאות ותחליף לחדשות במידה המתאימה.
לא אמורה להיות שום בעיה עם זה ואם כן יש ,אז קצת תפעיל שכל והגיון, צריך לפעמיים להבין את המערכת,
הרבה פעמיים אתה מקבל תשובה שלילית בגלל שאתה לא מציג את הבעיה בצורה נכונה ודרך הצינורות המתאימים.

אם אתה מילואימניק (אני עדין בסדיר ולא יודע כל כך מה הולך בעולם המילואים), אז או דרך מה שמקובל במילואים, או דרך חייל סדיר שפשוט יחליף לך או לחדשות או לנעליים משומשות אך במצב שמיש (וזה קל מאוד לעשות).

אך אני רוצה לציין שאומנם אני מציג פה דרך עוקפת , אך אני חוזר ומדגיש שאני לא מכיר את עולם המילואים ואם אכן יש דרך מקובלת ומסודרת לקבלת נעליים נורמליות במילואים, אז ברור שזה מה שצריך לעשות וכל השאר זה גזל [U].

לפי התגובות נראה שיש בעיה בנושא הנעליים, מעניין אם זו בעיה נקודתית של יחידה או שגורפת לכל צבא המילואים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:40

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר