לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-12-2011, 12:53
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang מנהל Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
ביקור צוות הפורום בבא"ח תותחנים

יחידת מורן מוגדרת כיחידה יורה/צופה המעניקה סיוע ברמת האוגדה, היחידה מפעילה חמ"מ הכולל בין היתר את הטיל "תמוז"
יחידת רוכ"ש מוגדרת כיחידת חוזי עילי המעניקה סיוע ברמת הגדוד, היחידה מפעילה כטב"מים הכוללים בין היתר את המיני כטב"מ "רוכב שמים"

הליך מיון דור חדש של לוחמים ליחידות האלה נעשה בצורה מאד ייחודית מתוך מתגייסי החת"מ, יח' דו"צ הזמינה אותנו לסקר את ההליך הזה.
היינו, צילמנו, ראיינו ויש גם כתבה בקישור כאן

מתוך הכתבה
בהתחלה הייתה הססנות, אולי הרתיעה מהחול, אולי העובדה שרק כשבוע לפני כן עוד היו אזרחים, אולי החשש מפני הבלתי נודע.....אבל אחרי פעמיים שלוש בהן חזרו להתחלה, הקבוצות התחילו להתגבש, התחילה להיות עבודת צוות, החיילים לאחר שרכשו מעט ניסיון הסתערו בזחילה מלאה על התחנה התורנית בערבוביה, אחד על השני, מתנשפים, מיוזעים ויורקי חול, אבל כפות הידיים של כולם נגעו בה....

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 08-12-2011 בשעה 09:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-12-2011, 13:53
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "ביקור צוות הפורום בבא"ח תותחנים"

כשאשתי הייתה עדיין חדשה משהו בארץ, היא התיידדה עם יהודייה אמריקנית שעשתה עלייה. ערב אחד אנחנו יושבים שלושתינו ומדברים והיא אומרת לפתע שהכירה בחור אחד שהוא עכשיו בצה"ל. "מה הוא עושה?" אני שואל. "לא יודעת," היא אומרת. "צבע הכומתה?" אני מנסה. "טורקיז" היא עונה. "אהה," אשתי אומרת בחיוך של מבינה, "תפסת תותחן. תותחן זה טוב, יש להם את הקנים הכי ארוכים והכי רחבים". הבחורה החמיצה את הבדיחה כנראה כיוון שכמה שבועות אח"כ היא חוזרת אליה ומתוודה... הקנה של הבחור לא עמד בציפיות.

בכל מקרה, טוב לדעת שהוא לא היה כלל אלא היוצא מן הכלל שמעיד על הכלל. סחתיין על עוד כתבה מעולה שמביאה שוב את המיטב של בנינו אלינו הביתה ומזכירה לנו שהנוער לא עד כדי כך רע

אילן, בהתחשב ביח"צ המאוד חיוביים שאתה עושה לצה"ל, אני מופתע שדו"צ לא מנסה לשכור אותך במשרה מלאה

ישן 06-12-2011, 14:13
צלמית המשתמש של Fang
מנהל בפורום צבא וביטחון

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "כשאשתי הייתה עדיין חדשה משהו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
כשאשתי הייתה עדיין חדשה משהו בארץ, היא התיידדה עם יהודייה אמריקנית שעשתה עלייה. ערב אחד אנחנו יושבים שלושתינו ומדברים והיא אומרת לפתע שהכירה בחור אחד שהוא עכשיו בצה"ל. "מה הוא עושה?" אני שואל. "לא יודעת," היא אומרת. "צבע הכומתה?" אני מנסה. "טורקיז" היא עונה. "אהה," אשתי אומרת בחיוך של מבינה, "תפסת תותחן. תותחן זה טוב, יש להם את הקנים הכי ארוכים והכי רחבים". הבחורה החמיצה את הבדיחה כנראה כיוון שכמה שבועות אח"כ היא חוזרת אליה ומתוודה... הקנה של הבחור לא עמד בציפיות.

בכל מקרה, טוב לדעת שהוא לא היה כלל אלא היוצא מן הכלל שמעיד על הכלל. סחתיין על עוד כתבה מעולה שמביאה שוב את המיטב של בנינו אלינו הביתה ומזכירה לנו שהנוער לא עד כדי כך רע

אילן, בהתחשב ביח"צ המאוד חיוביים שאתה עושה לצה"ל, אני מופתע שדו"צ לא מנסה לשכור אותך במשרה מלאה

תודה על המחמאות לך ולגברת.
הנוער שאני נתקל בו באמת נהדר (מין הסתם בלא נהדר אני לא ניתקל).

ולגבי הצעה שלך לצה"ל, דבר איתם..

ישן 06-12-2011, 23:41
צלמית המשתמש של amirsgv
  משתמש זכר amirsgv amirsgv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.04
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "דחפזות, הבמות, מדמ"ל, ראש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Fang
דחפזות, הבמות, מדמ"ל, ראש פודל - התותחנים האלה מדברים בשפת סתרים שלהם עד עכשיו לא הבנתי מילה..

דחפ"ז - דוחף פגזים, כינוי גנאי של הכXXXXות ממערך המנתץ לגברים שמרימים פגזים של 40+ ק"ג.
מדמ"ל - מד מהירות לוע, המרובע הקטן מעל הקנה שמודדת את מהירות הפגז.
ראש פודל - אחד משלושה ראשים (פודל, פוטות, פליז) שמרכיבים על החוטר ואתו מנקים קנה. השימושי ביותר הוא ראש פודל. שמו ניתן לו כי הוא נראה כמו כלב מסמורטט וגם דומה לו בגודל.
הבמות - זה אני לא יודע ... אחרי דורי. קורס תותחן לא עשיתי, אבל את סיום מפקדים עשינו בכפר סבא, העיר המאמצת של התותחנים. אני מניח שמדובר על מיקום הבמות לטקסי הסיום מהבדיחות על אגיב, הרס"ר המיתולוגי של שבטה. "חופי גרד" זה המקבילה שלו ל"עמוד נוח".

גלריה: www.pbase.com/amirsgv

ישן 09-12-2011, 07:25
צלמית המשתמש של Fang
מנהל בפורום צבא וביטחון

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "ביקור צוות הפורום בבא"ח תותחנים"

תודה לכל המברכים והמפרגנים
פנו אליי בפרטי מספר גולשים המבקשים להצטרף לביקורים מהסוג הזה, אנחנו נשתדל לצרף ככל שניתן כמה שיותר גולשים, הדבר תלוי בעיקר במכסה שהיחידה בה עושים את הביקור קובעת!
רק לידיעתכם, ביקשנו לבקר בצורה פורומית באחד מבסיסי חיה"א ולקבל סקירה במקום על הגופים בבסיס, מעין טיול מודרך שיחדד את קשרי הצבא-קהילה. הדבר נימצא בבדיקה, הבטיחו לפחות תשובה..
(זה לא דבר פשוט, עשרות אנשים שיפלו להם על הראש ויתחילו לטייל בבסיס )

עוד תמונות של המשאב הכי חשוב בצבא - האנשים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 17-12-2011 בשעה 21:30.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:36

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר