לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2011, 11:09
צלמית המשתמש של DZZ
  DZZ DZZ מחובר עכשיו  

חבר מתאריך: 02.06.07
מסעדת "מו ומו" ברחובות, הרצל 177

זו אחת מאותן מסעדות בשרים המהוות שלוחה של קצביה עם מגוון בשרים איכותיים.
שמעה הגיע אלי בכמה ערוצים שונים, ותמיד לטובה.
מה זה אומר? שצריך לנסות.

אז מה - ניסיתי.
הזמנתי מקומות מבעוד מועד.
הוצאתי מפה מאחד האתרים של מפות ממוחשבות, וחישבתי זמן נסיעה עם מקדם ביטחון סביר.
אינני אוהב לאחר, מה עוד שלמחרת ההזמנה התקשרו איתי לוודא את ההזמנה, ואמרו שאנחנו מוגבלים לשעתיים לכל היותר.

המסעדה ממוקמת ברחובה הראשי של רחובות. מה יותר קל?
אלא מאי - המפה מצביעה על צד אחד של הכביש, והמספרים המתאימים דווקה בצד השני...
יתרה מכך - אין שילוט הנראה מן הכביש, והמספרים על הבתים מועטים גם הם...
כשגיליתי את המצב שמחתי על שהגעתי רבע שעה מוקדם, אך שמחתי לא התארכה, היות ובכל מקום בו יכולתי לבצע פרסה ולחזור, ניצב לו בגאון תמרור שאסר זאת! אחרי שיטוטים מרובים הלוך וחזור לארכה של רחובות, צילצלתי למסעדה, ובאותה הזדמנות שאלתי היכן החנייה שלהם (מופיע באתר שלהם שיש חניה!). "חניה?" שאלה בחורה מתוקת קול - "לא בדיוק. זה לא רלבנתי. תיכנס לרחוב גאולה, אנחנו בפינה בקומה שניה."

ניסיתי, ושוב - תמרור "אין כניסה". מקומות חנייה על הכביש הראשי? לא...
אז ניסיתי את הרחובות הצדדיים, כאשר הטלפון הנייד שלי כבר מצלצל לבדוק היכן נעלמתי. בסוף - מצאתי איזה מגרש חנייה נטוש וחניתי. עכשיו - איך מגיעים למסעדה? אילו כבישי רחובות היו מסודרים שתי וערב - ברשת קרטזית ישרת זווית - אז לא הייתה בעיה. העניין הוא, שהם כנראה משמרים שבילי חמורים מימי החלוצים, כך שלאחר הליכה ארוכה ומפותלת מאד, בכל זאת הגעתי למסעדה, עייף, מזיע למרות שבע מעלות בחוץ, ומעוצבן על האחור,

פרשה זו עוד לא תמה כי בצאתי מן המסעדה, לא זכרתי בדיוק היכן חניתי. קרה לכם בעיר זרה?
לקח לי יותר משעה של שוטטות נרחבת עד שהתאחדתי עם מכוניתי, רק לגלות שמגרש החנייה הפנוי הפך לדחוס, והיציאה הייתה כמעט בלתי אפשרית.

"נו, מה אתה מבלבל את המוח עם חניות?" אתם בוודאי שואלים, "והיכן התמונות? הרי זה פורום של מסעדות ואוכל - לא?"

הצדק איתכם, אך המקום התגלה כצפוף ביותר, עד כדי קושי פיזי לצאת ממנו בסוף!! פרט לכך היה רועש מאד, דבר שפגם מאד בפגישה שערכתי שם. הגעתי מתנשף ומעורפל משקפיים, כך שלמרות הפיתויים בתפריט, לא הזמנו מנות ראשונות וניגשנו לעיקר מייד.

השרות טוב, ומחוייך.
הבשר - מצויין, (ניסינו אנטרקוט וסינטה) צלוי במידה, מיושן היטב ועסיסי. תוספות מינימליות, שלא מפריעות בכלל לקרניבור המצוי.

חיפשתי את האיטליז - אולי אקח לי הבייתה כמה נתחים טובים - ולא מצאתיו.

המחיר - לא זול כלל ועיקר, במיוחד אם גם מזמינים יין ("במבצע").

מתנצל על היעדר צילומים, אך ראשית - הצלמת הקבועה שלי לא הייתה הפעם, ושנית - אילו הייתה כל מה שהייתם רואים זה את הקיטור העולה ממני.

אז זהו הפעם, ברגשות מאד מעורבים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-12-2011, 18:09
צלמית המשתמש של DZZ
  DZZ DZZ מחובר עכשיו  

חבר מתאריך: 02.06.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "אין דבר בלתי נסבל יותר מלהגיע בלחץ למסעדה רותח מחום ועצבים!...."

אכן הגבילו אותנו לשעתיים, בצורה ברורה מאד!

מבחינת חווית האכילה - אני יכול להעיד רק על הבשרים שהזכרתי,שהיו טובים, אולם "המסביב" ראוי לציון ולפירוט נוסף:
השולחנות כל כך קטנים שלצורך הגשת המנה העיקרית היה צריך לתמרן ולהסיר מהשולחן את מנת הפתיחה שלא נאכלה כולה, והמלצרית (נחמדה מאד, אגב) עשתה כמיטב יכולתה להעביר את האוכל הזה לצלחות העיקריות.
עניין אחר שהפריע לי הוא עניין הבשר בכ"ז: כשהתחלתי לאכול את הסינטה שלי, היא הייתה טעימה, עסיסית וחמה. כשהגעתי לקצה השני - זו הייתה חתיכת בשר קרה וצפודה. ראיתי כבר מספיק מקומות שבהן הוגש הבשר על אסכלה לוהטת, או על מגש עם אמצעי חימום כלשהו (גחלים, נרות), ואפילו אכלתי פעם במקום שבו הגישו לי את הסטייק 600 גרם בשלושה נתחים נפרדים, כאשר המלצר דואג שכל אחד יצא מהצלייה כשגמרתי את הקודם!
כל זה לא קרה כאן.
השבוע אני עורך פגישה במסעדה אחרת, במרחק לא רב. אני מקווה לחוויה מתקנת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:25

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר