לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-01-2012, 09:30
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
שאלה קבלת מידע בנוגע לחברת ISAK (מתוך גיליון "ישראל דיפנס" האחרון)

שלום,
בגיליון האחרון הייתה כתבה על חברת סכינים ישראלית בשם "ISAK", אשר לאחרונה סגרת עסקת מכר להספקת סכינים ליחידת הימ"מ.

ניסיתי לדלות מידע בגוגל אבל לא מצאתי משהו רלבנטי.

רציתי לדעת אם יש כאן צדיק מבפורום, שיוכל לקשר אותי לאיש של החברה, אני מועניין לבצע רכישה לטובת צוות של לוחמים במיל'.

בברכה, ניר.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-01-2012, 10:12

אם להיות אמיתי איתך:
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "ברשותך, שאלה...."

קודם כל עדיין לא פסלתי את SOG, גרבר, בוקר, או קולד סטיל - לכולם יש מוצרים מעולים, ומוניטין של שנים!
ואפשר להשיג במחירים טובים מאוד דרך איביי.

העניין הוא שאת המוצרים של ISAK אני עדיין לא מכיר, ואני יוצא מנקודת הנחה שאם זה מספיק טוב בשביל הימ"מ, זה גם טוב בשבילי.

אפשר לומר שהימ"מ זה סוג של תקן איכות, אני משוכנע שהם עשו סקר שוק, ובדקו מוצרים אחרים לפני שהם חתמו על ההסכם.

בנוסף, צריך לקחת בחשבון שמדובר בחברה ישראלית (זה שהסכינים מיוצרים בסין זה כבר משהו אחר), אז אני מתאר לעצמי שהמחירים יהיו אטרקטיבים יותר.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 15-01-2012, 10:17

תודה, ואני אשמח לקבל את עזרתך...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "הבינותי....."

בכל הקשור ליצירת הקשר עם החברה הזו.

אני יודע שאתה מעורב עמוק בסצינה :-)

ישן 18-01-2012, 12:58
  broadaxe broadaxe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.07
אין לי הרבה מידע -
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אפשר סקירה קצרה? |מלאך2|"

מיזם של מישהו מ"בחורינו המצויינים" ונראה שיש הרבה מחשבה מאחוריו, אם כי אני לא יודע כמה זמן זה יחזיק מעמד. הרעיון לעצב סוג של סכין "כל יכולה" שבדרך כלל מפספס את המטרה יושם כאן בצורה לא רעה כלל. אתייחס כאן רק לסכין הקבועה כי אותה אני מכיר: אמנם בעלת להב עבה מאד (6 מ"מ) וכבד, משקל הכלי נטו בדיוק חצי ק"ג שזה לא מעט, אבל בחלוקת משקל בחלק האחורי הצליחו לאזן את הסכין וההרגשה ביד היא של כלי לחימה ולא של פטיש. לחיי הידית מחוספסות עם טקסטורה ובנויות בצורה ארגונומית ונוחה מאד, לטעמי מגן האצבעות קטן מדי. ללהב יש השחזה בפרופיל גבוה מה שמקנה לו יכולות חיתוך טובות יותר ממה שמקובל בד"כ בז'אנר הזה. פלדת 440C מעולה ואני מקווה שהיצרן הסיני הקפיד לא רק על הכרסום, ההשחזה והליטוש אלא גם על הטיפול התרמי. הנדן עשוי משתי קשוות של חומר פלסטי, מחזיק את הסכין היטב אבל הוא בסיסי לגמרי - יש בו סדרה של חריצים וחורים לחיבור ומותקן עליו קליפ פלדה קטן, בהחלט לא מספק.
ישן 18-01-2012, 14:59

"סכין כל יכול"
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "מה הכוונה בכל יכול? ואיך..."

פעולות חיתוך מחבלים ומיתרים דרך יריעות ניילון, קנבס, בגדים, רצועות גרירה, חגורות בטיחות, לחם, ירקות, בשר. להכין קיסמי עץ להדלקת מדורה, לבקע גזרי עצים גדולים להזנת המדורה. לחפור בור, לכרות עץ, לפשוט עור של פיל וגם של ארנבת, לפרוץ דרך קיר בלוקים, לשבור דלתות, לחתוך דרך דופן מטוס או מכונית ולשמש כלי לחימה.

הנ"ל קצת בהגזמה כמובן, אבל זה הטרנד ב-15 השנה האחרונות בערך. ברור שיש כאן תכונות מנוגדות מבחינת המבנה של הסכין. אנשים נוטים לשכוח שתפקידו של סכין הוא קודם כל לחתוך, ולעשות את זה היטב ובמשך זמן ארוך.
ממה שהבנתי הסכין בהחלט עומד בכבוד בתחרות מול כל מותג איכות מוכר כשבכל אחד ניתן למצוא נקודות לחובה. הבעיה היא שבתור מוצר סיני המחיר איננו אטרקטיבי ולא תחרותי. ד"א אם אתה בכ"ז מעוניין לתמוך במוצר כחול-לבן מובהק שכבר עמד במבחן המציאות, יש לך את סכיני דוסטאר - תוכננו כאן ומיוצרות כאן מא' ועד ת'.
ישן 18-01-2012, 15:16
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי broadaxe שמתחילה ב ""סכין כל יכול""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי broadaxe
פעולות חיתוך מחבלים ומיתרים דרך יריעות ניילון, קנבס, בגדים, רצועות גרירה, חגורות בטיחות, לחם, ירקות, בשר. להכין קיסמי עץ להדלקת מדורה, לבקע גזרי עצים גדולים להזנת המדורה. לחפור בור, לכרות עץ, לפשוט עור של פיל וגם של ארנבת, לפרוץ דרך קיר בלוקים, לשבור דלתות, לחתוך דרך דופן מטוס או מכונית ולשמש כלי לחימה.

חלק מהפעולות דורשות להב משונן (או לפחות להב כזה מקנה להן יתרון) איך זה מתיישב עם כך שהסכין חלקה לחלוטין?
ציטוט:

ממה שהבנתי הסכין בהחלט עומד בכבוד בתחרות מול כל מותג איכות מוכר כשבכל אחד ניתן למצוא נקודות לחובה. הבעיה היא שבתור מוצר סיני המחיר איננו אטרקטיבי ולא תחרותי.

זה נכון לגבי כל סכין בארץ, ראית, למשל, מוצרים של Ka-Bar ו Cold-Steel (שיוצרו במזרח) שנמכרים באתרים ב26$ ובארץ צפונה מ300.

כוונתי הייתה למחיר לאחר יבוא.
ציטוט:
ד"א אם אתה בכ"ז מעוניין לתמוך במוצר כחול-לבן מובהק שכבר עמד במבחן המציאות, יש לך את סכיני דוסטאר - תוכננו כאן ומיוצרות כאן מא' ועד ת'.

קפצתי לאתר ובהחלט נראה מעניין, אם לא יפריע לך הסינג'ור- אשמח לשמוע קצת גם עליהם

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 18-01-2012, 16:08

יש שינון ויש שינון - אני מסתייג מכולם
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=broadaxe]פעולות חיתוך..."

גב מסור בסכין זה דבר מיותר שרק מפריע. שינון בהמשך הלהב מסוג serration שמאד פופולרי בארץ הוא בעיקר אופנתי ונדיר למצוא מלאכות שלהב חלק לא יבצע לפחות באותה יעילות. תקופה ארוכה השתמשתי בסכין מתקפלת שהיה לה שינון בבסיס הלהב, לערך שליש מאורכו. בסכין עם להב קבוע זה נדיר ואופנה חולפת. שינון אמנם נשאר חד יותר זמן (למעשה קורע את החומר) אבל בלתי אפשרי להשחזה באמצעים רגילים וצריך לרכוש ערכה או כלי מיוחד עבורו.
מוצרי KABAR ו COLD STEEL במחיר שציינת הם כלים בסיסיים קטנים מחומרים פשוטים, לא באותה קטגוריה. אם כבר, KABAR BK2 או BK7 (מועדפת עלי, בחנתי אותה עבור קליבר קרבי ז"ל).

דוסטאר: שם מסחרי לליין סכינים שמיוצרות במפעל מכאניקה עדינה בתל-אביב. בעל הבית איש מתכות ותיק, בעל מקצוע מצוין עם גאווה מקצועית. חבר אליו איש סכינים ותיק שמעצב בעבודת-יד שנים רבות וגם תועד בספרות האמריקנית, עיצוב עבורו את הליין. הדגם הראשון ירד מהפס אבל אולי יש עוד במלאי. שים לב לשמות העבריים. הייצור בכמויות קטנות כשרוב הלהבים מפלדת D2 קשה מאד שאיננה נחשבת לפלדת אל-חלד (אבל יש בה הרבה כרום ומחזיקה יפה נגד קורוזיה), אמנם באמצעים מתקדמים אבל זה לא בדיוק פס המוני, אלא משהו באמצע, בגלל זה המחיר לא זול. ב-2011 החל לייצר גם שני דגמי גרזן טקטי.
ישן 18-01-2012, 16:16
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי broadaxe שמתחילה ב "יש שינון ויש שינון - אני מסתייג מכולם"

תודה על התגובה
ציטוט:
מוצרי KABAR ו COLD STEEL במחיר שציינת הם כלים בסיסיים קטנים מחומרים פשוטים, לא באותה קטגוריה. אם כבר, KABAR BK2 או BK7 (מועדפת עלי, בחנתי אותה עבור קליבר קרבי ז"ל).

דיברתי דווקא על המאצ'טות שלהם, הקוקרי של קולד סטיל עולה 27-30$ באתר שלהם, המחיר הקמעונאי שלה בארץ הוא 300+ ש"ח.
ציטוט:
דוסטאר: שם מסחרי לליין סכינים שמיוצרות במפעל מכאניקה עדינה בתל-אביב. בעל הבית איש מתכות ותיק, בעל מקצוע מצוין עם גאווה מקצועית. חבר אליו איש סכינים ותיק שמעצב בעבודת-יד שנים רבות וגם תועד בספרות האמריקנית, עיצוב עבורו את הליין. הדגם הראשון ירד מהפס אבל אולי יש עוד במלאי. שים לב לשמות העבריים. הייצור בכמויות קטנות כשרוב הלהבים מפלדת D2 קשה מאד שאיננה נחשבת לפלדת אל-חלד (אבל יש בה הרבה כרום ומחזיקה יפה נגד קורוזיה), אמנם באמצעים מתקדמים אבל זה לא בדיוק פס המוני, אלא משהו באמצע, בגלל זה המחיר לא זול.

אכן שמתי לב לשמות.

האם יש לך פירוט של מחירים וזמינות? מצאתי את האתר אבל חסרים בו הנתונים.
ציטוט:
ב-2011 החל לייצר גם שני דגמי גרזן טקטי.

לא תודה, קשה להתעלות על מה שיש לי-
http://ez061134.ezdriven.com/s13-shrike/

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 19-01-2012, 17:32

מאשטה זה עדיין כלי בסיסי וזול
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "תודה על..."

במיוחד אצל קולד סטיל - חתיכת פח פלדה גזורה ומחוסמת עם ידית מוזרקת, לא הרבה יותר יקר ממאשטות דרום-אמריקניות. כלי עבודה ממש לצווארון הכחול. עדיין לא הבנתי למה אתה משווה סכין לחימה/שדה למאשטה. אגב בדגם הספציפי שהתייחסת אליו ההגדרה "קוקרי" היא סתם שם עם סילואטה שמזכירה את המקור, לקולד סטיל היו בעבר קוקרים ממש, עם להב עבה וכבד, יקרים מאד. מחירי הקצה בארץ אכן שערורייתיים וכתבתי על כך הרבה בכל מיני מקומות אבל אי אפשר להאשים בכל את היבואנים כי על כל צעד מישהו גוזר קופון, החל במדינה.

דוסטאר רוכשים ישירות במפעל, אאל"ט המחיר הגבוה ביותר הוא סביב 800 ש"ח לדגם דימונה, כל האחרים פחות מזה. תתקשר ותשאל.

שילמת מחיר מלא של RMJ SHRIKE? אני קצת מתקשה להאמין. כלי נפלא, איכות ותכנון מעולים; במאמר מוסגר אני חושב שהמחיר שלהם הוא ניצול ציני של השוק.

נערך לאחרונה ע"י broadaxe בתאריך 19-01-2012 בשעה 17:34.
ישן 19-01-2012, 23:26
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי broadaxe שמתחילה ב "מאשטה זה עדיין כלי בסיסי וזול"

ציטוט:
עדיין לא הבנתי למה אתה משווה סכין לחימה/שדה למאשטה.

אני לא משווה, סתם נתתי דוגמא להפרשי מחירים שערורייתים- בערך 400%.

ואני בכלל לא פוסל שימוש במצ'אטה, קוקרי או קומבינציה כסכין לחימה.
ציטוט:
שילמת מחיר מלא של RMJ SHRIKE? אני קצת מתקשה להאמין. כלי נפלא, איכות ותכנון מעולים; במאמר מוסגר אני חושב שהמחיר שלהם הוא ניצול ציני של השוק.

לא, עשו לי הנחה נאה (לא זוכר כמה, אם תרצה אוכל לבדוק) כי אני ב "Coalition of the Willing" ע"ע מצבא שהם מחשיבים כבעל ברית של הצבא האמריקאי.

השירות מדהים, הם התכתבו אתי 10 פעמים לפחות רק כדי להתאים מנשא לווסט שלי ולבסוף נתנו לי 2 סוגים שונים בחינם (המחיר מתגמד אבל עדיין- הדברים הקטנים).
הכלי לכשעצמו ברמה מטורפת, 2 רמות לפחות מעל לכל כלי מקביל שיש בשוק, לא מתחרט על כל אגורה שהושקעה.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:27

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר