לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-04-2012, 07:14
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "שווה :) אני מניח שמדובר..."

כן, נקנה מחנות בבריטניה

עובד בצורה די פשוטה - הריבוע שבתוכו אתה רואה בצילום המסך השני שלי את ה H של ה HSDPA - כשה WiFi פועל, בתוך אותו ריבוע יהיה גם את ה H/3G וגם את האייקון של ה WiFi שאתה רואה בצילום המסך הראשון.

האפליקציות נשמרו - מסך הבית התאפס והתרוקן. לצערי, סמסונג החליטו לשמור את ה TouchWiz עם אותן תכונות כמו שהיו בגירסה המקורית, וזאת למרות שב ICS יש הרבה דברים חדשים ויפים. לכן, התקנתי את Apex Loader (חינמי), שמשפר את העסק פלאים.

ג'ימייל, אגב, בנוסף ל UI הרבה יותר יעיל וחביב לעיניים, מציג סופסוף כותרות במייל בעברית בצורה תקינה. (יש לקרוא: "לא הפוך"). למעשה, כל בעיית העברית תוקנה; יישור לימין גם בסמסים, מספרים בטקסטים עבריים, וכו'.

תכונות נוספות שהוכנסו בצורה מובנית - כל העסק של נעילת מסך שחרור הנעילה עם PIN/קוד - והצפנת כל המכשיר (הופעלו שתיהן, לא נתקלתי בבעיות). כשהמכשיר נעול עדיין ניתן לבצע שיחות חירום.

נוספה תכונה שמונה DATA, ומאפשרת למכשיר להזהיר אותך, וגם אפשרות לחסום אוטומטית גלישה אחרי שהגעת ל LIMIT מסויים, וניתן כמובן לקבוע גם את תקופת איפוס החבילה. באותו מסך גם ניתן לראות כמה DATA שרפה כל אפליקציה ואפליקציה...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מצלם המסך נעשה אפקטיבי יותר, ומיד אחרי התצלום, נוצר event במסך notifications שמאפשר לשתף את זה ישר (מבלי להיכנס דרך קבצים/גלריה)...

ויש כאמור עוד הרבה דברים אחרים. באופן כללי, בעיקר שיפורים. חסרון אחד שמצאתי בינתיים - ההפרדה בין ה Contacts ל Phone. לא ברור מה עבר להם בראש...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-04-2012, 22:38
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
אני שמח שאתה נהנה, עדיין הIOS לא רואה אותו ממטר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אנדרואיד 4 - Ice Cream Sandwich - זמין להורדה בישראל דרך העדכון המובנה במכשירי SGS2"

קשה לי להאמין שהאנדרואיד יצליח בכלל להתקרב יום אחד לIOS.

אם נהיה אוביקטיבים, זה כמו שננסה להשוות את לינוקס לMS - אין מה להשוות.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 22-04-2012, 22:43

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "אני שמח שאתה נהנה, עדיין הIOS לא רואה אותו ממטר..."

תגיד, יש ב AppStore אפליקציית "חוש הומור"? אם כן, רצוי שתתקין אותה...

אני מסכים, IOS לא רואה אותו ממטר. אנדרואיד קילומטר קדימה, ועם הרזולוציה המעפאנה של המצלמות של אפל, באמת שיהיה קשה לזהות ממרחק כזה.

Keep living in your dream world (ורוב המשתמשים בעולם ימשיכו לקנות את המכשיר החופשי והלא-מגביל, לא כמו שאתה קנית, ותמשיך לקנות, כי שטפו לך את המוח....)

האמת שההשוואה שלך טובה למדי... אנדרואיד זה במקרה לינוקס - חופש מוחלט לעשות מה שאתה רוצה, איך שאתה רוצה, וחופש לאנשים לפרסם איזה אפליקציה שבא להם בלי צנזורה - ו IOS בא ממקום של "אני יודע יותר טוב מהמשתמש מה הוא רוצה, אז מה אם הוא שילם על המכשיר, המכשיר נשאר שלי! אני רק משאיל זמנית את השליטה במכשיר למשלם... וגם... לא לתמיד, אם יבוא לי, אני אמחק לו אפליקציות ותוכן שהוא שילם עליו, מרחוק, בלי שהוא יוכל לעשות כלום. אה, ונכון שנחמד שכל דבר קטן צריך תוכנה נוראה עם מליארד באגים בשם "אייטיונז" כדי להפעיל מכשיר סלולרי שכל הקטע בו הוא שלא אמורים להיות צריכים מחשב יותר?"

ועל העובדה שאין אפילו בעל אייפון אחד (!) שאני מכיר (אני מודה, אני מכיר אולי עשרה, אבל זו סטטיסטיקה די מפחידה), שלא נאלץ לבקר במעבדה בגלל תקלה משביתה (מכשיר לא נטען, אודיו לא עובד, מכשיר דופק ריבוטים בלופ, וכן הלאה), והכל במכשירים שהם בד"כ בני פחות משנה... תיקון שמשום מה לוקח שבועות (!) כן, אין ספק מה יותר כדאי לקנות... אני רץ.

נ.ב. ציינתי כבר שהסוללה מולחמת למכשיר?! שהמשתמש במכשיר עושה קצר בין האנטנות וגורם לבעיות קליטה (ואם לא, אז סתם לקרינה מוגברת)?

ישן 23-04-2012, 06:25
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
מצטער, הנוחות משתמש של IOS לא רואה את האנדרואיד...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "תגיד, יש ב AppStore אפליקציית..."

אני נציג שירות ומכירה פרונטאלי בחברה סלולארית גדולה.
עד היום מכרתי מאות מכשירי טלפון, ומעולם לא חזר אליי לקוח אחד שהתחרט שהוא רכש אייפון, סליחה...חזרו כמו - בשביל להחליף את הצבע.

מנגד - עד היום עשרות לקוחות הגיעו לבטל עסקאות של מכשירי אנדרואיד (גלקסי 2, רייזר, גלקסי 1, אייס, סוני אריקסון, ומה שלא בא לך).

מבחינת התפעול - הIOS פשוט מדהים, ניתן לרכז בעמוד אחד עשרות אפליקציות - משהו שהוא לא אפשרי באנדרואיד, הממשק ממש נוח, ועובר חלק.

בעניין התקלות אין לי מושג על מה אתה מדבר, יש לי אייפון 3GS שקניתי לפני שנתיים באוסטרליה, ועד היום הוא עובד חלק, המינוס היחידי זה שהוא מתחמם מאחורה, כשאני עובד עם אפליקציות חזקות, וכמובן החוזק סוללה.
אבל, זו בעיה שיש לכל הסמארטפונים.

*גילוי נאות - לא יצא לי לעבוד על הגלידת סנדביץ, שמעתי עליה רק דברים טובים, אבל היא עדיין מוגבלת בהשוואה לIOS" מכיוון שלAPPLE יש פטנטים רשומים על הIOS, ואם אנדראויד תעתיק אותם, היא תקבל תביעה של מילארדים.

נ.ב

ברגע שאתה פורץ את האייפון, אתה מקבל עולם אחר.
והיום לעשות ג'יילברייק זה תהליך של פחות מחצי שעה.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 23-04-2012, 08:56

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "מצטער, הנוחות משתמש של IOS לא רואה את האנדרואיד..."

הטענות שלך טובות ויפות, אבל מי שקונה אייפון לא קונה אותו בגלל שהוא טוב, או לא טוב, עובד, או לא עובד. אלא הוא קונה אותו "כי זה אייפון". מטבע הדברים, גם אם רוכש שכזה יאכל *** מקנייתו, הוא לעולם לא יוותר, משום... שזה לא משנה. הוא קנה אייפון כי זה אייפון, לא כי זה הדבר הכי טוב שהוא יכל לקנות... לכן מדד ה"החזרות", פשוט איננו רלוונטי. אין שום דבר שיותר נוח לעשות באייפון יחסית לאנדרואיד, ואת זה אני אומר לך לא בתור נציג מכירות, אלא בתור מישהו שבדרך כלל מגיעים אליו כדי לקבל עזרה באמצעים טכנולוגיים, סמארטפונים למשל. אייפון פשוט מזעזע עם הגבלותיו.

אם הוא כל כך טוב, למה צריך לפרוץ אותו? הוא הרי מושלם, לא?

הגלקסי שלי לא מתחמם, ואני חי יפה מאוד עם הסוללה (מטעין פעם ביום, בלילה... שמעתי שב ICS אפילו שיפרו את זה) - אבל במשרד בעבודה יש רק סיום אחד של המשפט: "למישהו יש מטען של _______?" - המילה האחרונה במשפט הזה, היא תמיד "אייפון", למרות שלכולם יש סמארטפון, וכולם משחקים איתו כל היום.

* גילוי נאות - לי כן יצא לעבוד עם ICS וכן יצא לי לעבוד עם IOS, והעובדה שאתה טוען שמשהו הוא מוגבל מבלי שמעולם ניסית אותו, מוציאה אותך, איך אומרים, באור קצת מצחיק. לאפל יכולים להיות מליארד פטנטנים רשומים, זה לא אומר שזה הופך את המערכת שלהם לטובה יותר. גן סגור זה דבר נורא. ואייפון - היה - ויהיה - גן סגור. וכן, תמיד יהיו פרייארים שיקנו את הגן הסגור הזה, כי יש תפוח נגוס מצוייר מאחורי המכשיר - אבל אתה תראה - שמרבעון לרבעון - יותר ויותר אנשים יבינו שהם עושים שטות, עד שמימדי המכירות של אפל יגיעו למימדי המכירות של חברה אחרת שלא השכילה להשתמש במערכת פתוחה וחופשית - נוקיה (בקרוב - ז"ל?) שמה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:52

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר