לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-01-2015, 23:44
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי איש123 שמתחילה ב "א. המקבץ ה"צפוף" הוא לא באמת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי איש123
א. המקבץ ה"צפוף" הוא לא באמת צפוף אם תסתכל על הטווח.
ב. המקבץ הצפוף כנראה פיספס -> נשק לא מאופס -> חוסר מקצועיות.
ג. המקבץ הגדול הא ענקי בהתחשב בטווח -> חוסר מקצועיות מסוג אחר.

אני עדיין חושב שאתה מסתכל על שלושת הכדורים שמרוחים במרכז, ולא על המקבץ מול הנהג.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מצד ימין יש מקבץ של שלושה כדורים, מסומן בעיגול אדום קטן. אז או שהתעלמת ממנו, או שאתה חושב שזה מקבץ ענקי.
מצד שמאל למטה יש מקבץ גדול צפוף. אתה מניח שהם כיוונו לנהג, ולכן מגיע למסקנה שהנשק לא מאופס. אפשרי.
מכיוון שזו ניידת משטרה, יותר סביר שבמושב הנוסע ישב שוטר, שניסה לתפוס מחסה. אם המקבץ הזה נועד לפגוע במישהו שניסה לתפוס מחסה במושב הנוסע, זה מקבץ מאוד מדויק.
ההתעלמות מהמקבץ הקטן וההנחה שהירי כוון לנהג והיורה לא שם לב שהוא מפספס בעשרות סנטימטרים, סבירים פחות מאשר התייחסות למקבץ הקטן, וההנחה שמישהו ישב בכיסא הנוסע.

זה לא מקבץ של צלף, זה כן מקבץ של מי שיודע לירות בנשק, ולא נותן לעובדה שהוא רצח עכשיו מישהו להפריע לו לכוון כמו שצריך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-01-2015, 18:17
  שלוות-עולמים שלוות-עולמים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.02.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Meishar84 שמתחילה ב "ינואר 2015: סידרת פיגועי טרור ברחבי צרפת עם הרוגים ופצועים"

יש נקודה בסרטון עם הוידוא הריגה שמוזרה לי,
בתחילת הסרטון נראה בבירור שיש נעל ספורט על הכביש בצד של הנוסע (לא של הנהג) ולקראת סוף הסרטון כשהמחבלים חוזרים לרכב המחבל שבצד הנוסע מרים את הנעל ומחזיר אותה לרכב לפני שהוא נכנס חזרה לרכב.
אין לי הסבר למה שהוא עושה,
אם הוא במסע הרג-התאבדות אז למי אכפת מהנעל?
אם הוא מקצוען כל כך גדול כמו שחלק מהציבור מנסה להפחיד את עצמו אז למה יש לו נעל ספורט זרוקה ברכב?

מוזר.

עריכה:
אני לא מצליח להעלות את הצילומי מסך הרלוונטים, אולי בהמשך הערב.
אם מישהו אחר יצליח אודה לו.

נערך לאחרונה ע"י שלוות-עולמים בתאריך 07-01-2015 בשעה 18:19.
ישן 07-01-2015, 23:53
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Cfox שמתחילה ב "..."

1. הפרשנים ברשתות הזרות חוטאים בהערכת יתר, הם לא כאלו מקצוענים. רוב ההסתובבות שלהם ברחוב לא תכליתית, ללא חיפוי, בלי מחסות, בלי כלום. לירות הם יודעים, לנוע כמו חוליה לא.
אז אני מניח שאין להם נסיון צבאי, אבל שהם כן ירו במספיק אנשים כדי שהאדרנלין לא יפריע להם לכוון בצורה סבירה.
2. מסכים לגבי תעודות הזהות. אופציה נוספת היא שהם מאוד מאמינים בתוכנית המילוט שלהם, והם רוצים את הקרדיט על הביצוע...

ישן 08-01-2015, 07:35
  lior432 lior432 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Cfox שמתחילה ב "..."

מציאת ת"ז קצת תמוהה:
1. מילא היו שוכחים ת"ז אחד. אבל את כל השלושה? זה לא נראה כמו שיכחה אלא כמו השארה מכוונת.
2. את כל הארוע הם מבצעים רעולי פנים ועם כפפות. הם גם אוספים את הנעל שנופלת מה שמעיד על רצון להימלט ולהישאר אלמונים.
3. ההמצאות של הת"ז ברכב המבצע די תמוהה. אתה לא לוקח פרטים מזהים איתך לרכב הזה אם אתה רוצה להקשות על זיהוי במקרה שתלכד בתוך הרכב.. את הניירות שישמשו אמצעי זיהוי למילוט, משאירים ברכב המילוט. זה ההשארה שלהם ברכב השחור זה כאילו רצו שתעודות ימצאו.

לכן יש סבירות גבוהה מאוד שהתעודות הללו נועדו לשלוח את כוחות הביטחון הצרפתים למרדף שווא. אני מניח שגם הצרפתים עשו את האחד ועוד אחד הזה. ת'כלס, אחד מבעלי התעודות הסגיר את עצמו מייד למשטרה. אשכרה בא אליהם. לא ממש אופייני למחבל יום אחרי ארוע שיודע שהוא הולך לחטוף 12 אסרי עולם.

בקיצור- יש סיכוי גבוה מאוד שאלו לא החשודים.

ישן 09-01-2015, 04:45
צלמית המשתמש של dsho
  dsho dsho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Meishar84 שמתחילה ב "ינואר 2015: סידרת פיגועי טרור ברחבי צרפת עם הרוגים ופצועים"

1. תעודת הזהות של סעיד קואצ'י שנמצאה בסיטרואן השחורה היא שהובילה לזיהוי המהיר של שני האחים. שניהם היו מוכרים לכוחות הביטחון הצרפתים ותחת מעקב כזה או אחר במשך 10 שנים. האח הצעיר שריף קואצ'י נעצר ב 2005 על גיוס צרפתים מוסלמים לג'יהאד בעיראק וניסיון להגיעה לשם בעצמו. חמיד מורד בן ה 18 שהסגיר את עצמו הוא כנראה בן דודם של האחים קואצ'י.

הסיטרואן הנטושה

תעודת הזהות של סעיד קואצי שנמצאה ברכב המילוט

2. תמונה מדף הפייסבוק של סעיד קואצ'י עם תמונה, כנראה של שריף קואצ'י, והכיתוב "אחי"

3. החיפושים אחר המחבלים נמשכים באזור מיוער נרחב באזור לונגפונט, צפונית מזרחית לפריז

הכוחות במדי ההסוואה האורבנית משתייכים ל GIPN- National Police Intervention Group . השוטרים במדים הכהים משתייכים ל BRI - יחידת ההתערבות של משרד הפנים.

נערך לאחרונה ע"י dsho בתאריך 09-01-2015 בשעה 04:48.
ישן 09-01-2015, 17:17
  334yaron 334yaron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.14
הוליווד בצרפת

"החוטף במרכול דורש שחרור מחבלים
חמישה בני ערובה מוחזקים במזרח פריז. החוטף מאיים להוציאם להורג אם לא ייענו דרישותיו: שחרור המחבלים המתבצרים בצפון"

עצוב, אבל מדהים. כמו תסריט הוליוודי.
פיגוע כפול שמחושב ומתוכנן ביסודיות ובמקצועיות(מרשימה) מהפרט הכי קטן.
שלושה ימים רצופים שהמחבלים עושים קרקס לכוחות הביטחון העוצמתיים והמקצועיים של צרפת המעצמה.
שלושה ימים שמדינה שלמה בעלת כוח בטחוני מהגדולים והמקצועיים בעולם, חסרת אונים אל מול המתקפה
הרצחנית והמתוחכמת הזו של 5(?) מחבלים.

אני חושב שמלבד פיגוע התאומים לא היה בהיסטוריה עוד פיגוע טרור משולב כזה מקצועי ומרשים.

נראה שהכול אצלם היה מחושב מהפרט הקטן ביותר : השארת תעודות הזהות, הסגרת הנהג(אולי כדי למשוך זמן בכך שיתנו לכוחות הביטחון הצרפתים אשליה שהם שולטים במצב וזה " רק עניין של זמן"), קור רוח , ההמשכיות(הם לא ישנים?) וכ'ו.

וגם אם זה לא היה מתוכנן, עצם זה שמדינה כמו צרפת שיש לה כוחות ביטחון מקצועיים, מנוסים, מאומנים, ומתקדמים מהשורה הראשונה, לא הצליחה עד כה לסיים את האירועים, ומאפשרת למחבלים להתקדם בתוכניתם ולהוביל את השתלשלות האירועים כבר שלושה ימים, זה מה שמפליא , ומדהים בסיפור.

נראה שלצרפת(ואירופה בכלל) מחכים עוד הרבה ימים רעים מטובלים באיסלאמיות קיצונית, חולנית, ורצחנית. עכשיו זה רק ההתחלה, השיא אני מאמין יגיע ב10 שנים הבאות.
ישן 09-01-2015, 22:12
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "אז המבצע לא היה הכי נקי, אם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ArmouredDov_D9
אז המבצע לא היה הכי נקי, אם נהרגו 4 בני ערובה.
אני משער ש-GIGN יתחקרו את הנושא ויפיקו לקחים. בכל מקרה, הם פעלו בתנאים קשים והצליחו לבצע את המשימה וסיימו את פיגועי המיקוח עם 0 מחבלים חיים (אך נותר להם לתפוס את המחבלת שסייעה לאחד המחבלים לרצוח את השוטרת אתמול). אני עדיין חושב שהימ"מ צריכים לשלוח קצין לצרפת שיתחקר עם GIGN את האירוע וילמד איתם את המקרים על מנת להפיק לקחים.

2 מחבלים מול מספר גדול של לוחמים באירוע אחד, מחבל בודד מול כמות דומה של לוחמים במכולת קטנה באירוע השני. לא חושב שזה הישג גדול שהם לא יצאו בחיים. היה מאד מוזר אם היו מצליחים להימלט. (ויש סיכוי שאכן מחבלת אחת הצליחה).
מה שאותי אישית הרשים בפעולה של המשטרה הצרפתית היה התיאום בתזמון של שתי הפריצות

ישן 10-01-2015, 02:11

בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי Cfox שמתחילה ב "[QUOTE=ArmouredDov_D9]אז..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Cfox
2
מה שאותי אישית הרשים בפעולה של המשטרה הצרפתית היה התיאום בתזמון של שתי הפריצות

אני שואל באמת ובתמים, מה בדיוק כל כך ברשים בלפרוץ באותו זמן ?!
אין ביכולת הזאת שום דבר מרשים. גם 5 קבוצות שונות של ילדים בגילאי 10 שנמצאים ביבשות שונות על פני הגלובוס, יכולים לפרוץ למקומות שונים בדיוק באותו זמן.
מה שדרוש זה סך הכול מכשיר קשר, 5 מנהיגי הקבוצות שמים על שיחת וועידה ביניהם, סופרים עד 3 צועקים GO GO GO ויש לנו פריצה בתזמון מושלם.

* דרך אגב, לפי הפרסומים בתקשורת 2 האחים המחבלים מהאירוע הראשון יצאו בעצמם והתחילו לירות בשוטרים(ולא שהשוטרים פרצו פנימה). והחשש שיש תקשורת בין המחבלים (מ2 המקומות השונים) זה מה שאילץ את כוחות הביטחון לפרוץ למכולת למרות שהם לא היו מוכנים לגמרי לכך.
ישן 09-01-2015, 22:27
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי 334yaron שמתחילה ב "הוליווד בצרפת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 334yaron
"החוטף במרכול דורש שחרור מחבלים
חמישה בני ערובה מוחזקים במזרח פריז. החוטף מאיים להוציאם להורג אם לא ייענו דרישותיו: שחרור המחבלים המתבצרים בצפון"

עצוב, אבל מדהים. כמו תסריט הוליוודי.
פיגוע כפול שמחושב ומתוכנן ביסודיות ובמקצועיות(מרשימה) מהפרט הכי קטן.
שלושה ימים רצופים שהמחבלים עושים קרקס לכוחות הביטחון העוצמתיים והמקצועיים של צרפת המעצמה.
שלושה ימים שמדינה שלמה בעלת כוח בטחוני מהגדולים והמקצועיים בעולם, חסרת אונים אל מול המתקפה
הרצחנית והמתוחכמת הזו של 5(?) מחבלים.

אני חושב שמלבד פיגוע התאומים לא היה בהיסטוריה עוד פיגוע טרור משולב כזה מקצועי ומרשים.

נראה שהכול אצלם היה מחושב מהפרט הקטן ביותר : השארת תעודות הזהות, הסגרת הנהג(אולי כדי למשוך זמן בכך שיתנו לכוחות הביטחון הצרפתים אשליה שהם שולטים במצב וזה " רק עניין של זמן"), קור רוח , ההמשכיות(הם לא ישנים?) וכ'ו.

וגם אם זה לא היה מתוכנן, עצם זה שמדינה כמו צרפת שיש לה כוחות ביטחון מקצועיים, מנוסים, מאומנים, ומתקדמים מהשורה הראשונה, לא הצליחה עד כה לסיים את האירועים, ומאפשרת למחבלים להתקדם בתוכניתם ולהוביל את השתלשלות האירועים כבר שלושה ימים, זה מה שמפליא , ומדהים בסיפור.

נראה שלצרפת(ואירופה בכלל) מחכים עוד הרבה ימים רעים מטובלים באיסלאמיות קיצונית, חולנית, ורצחנית. עכשיו זה רק ההתחלה, השיא אני מאמין יגיע ב10 שנים הבאות.

המתקפה לא הייתה עד כדי כך מקצועית. אם המחבלים התכוונו מראש למשוך את המשטרה למצב של בני ערובה, הם נכשלו בכך שתפסו בן ערובה בודד, במקום מבודד יחסית. המחבל במרכול נכשל בנטרול מצלמות האבטחה- מה שהביא לחיסולו בסוף (המשטרה תכננה את התקיפה בהתאם לצפיה בהן). השארת תעודות הזהות לא מצטיירת לי כמעשה מתוכנן גם היא

היו מעשי טרור "מרשימים" הרבה יותר בהיסטוריה, כאלה שהשאירו עשרות רבות ואף מאות של הרוגים, כמו התקיפה הבו זמנית של שגרירויות ארה"ב בקניה ובטנזניה ב1998.

ישן 10-01-2015, 01:54

בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי Cfox שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Cfox
המתקפה לא הייתה עד כדי כך מקצועית. אם המחבלים התכוונו מראש למשוך את המשטרה למצב של בני ערובה, הם נכשלו בכך שתפסו בן ערובה בודד, במקום מבודד יחסית. המחבל במרכול נכשל בנטרול מצלמות האבטחה- מה שהביא לחיסולו בסוף (המשטרה תכננה את התקיפה בהתאם לצפיה בהן). השארת תעודות הזהות לא מצטיירת לי כמעשה מתוכנן גם היא

היו מעשי טרור "מרשימים" הרבה יותר בהיסטוריה, כאלה שהשאירו עשרות רבות ואף מאות של הרוגים, כמו התקיפה הבו זמנית של שגרירויות ארה"ב בקניה ובטנזניה ב1998.

אולי מקצועית פחות ממה שתיארתי. אבל אתה צריך לקחת בחשבון ולמדוד את המקצועיות של המחבלים בהשוואה למקצועיות המחבלים באירועי טרור אחרים, ולא בהשוואה למומחיות ולמקצועיות של סיירת מטכ"ל או סוכן מוסד.

בנוסף , כמו שכתבתי, מה שהרשים במיוחד זה לא "מספר ההרוגים", אלא היחס בין כל מכלול ומרכיבי האירוע : משך האירוע , בריחת המחבלים, והצלחתם לייצר 2 אירועי טרור שכשהשני הוא תוך כדי שמדינה שלמה מחפשת אחריהם - וכל זה ביחס לחוזקתם ומומחיותם של כוחות הביטחון הצרפתיים.
ישן 10-01-2015, 03:48
צלמית המשתמש של dsho
  dsho dsho אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי Cfox שמתחילה ב "משהו שלא ברור לי, גם בפריצה..."

רגע החדירה לא אמור להיות הזמן לגלות אם הדלת ממולכדת. זה אמור להעשות כחלק מתכנון הפריצה, וכיום יש שפע של אמצעים דיסקרטים כדי לעשות זאת. בחדירה דינמית הכח הפורץ חייב להיות צפוף עד מגע בין הלוחמים כדי להשיג חדירה סימולטנית עם כיסוי הדדי לכל הכיוונים וניטרול מיידי של איומים. הכח חייב גם לעבור במהירות דרך פתח החדירה היות והפתח מהווה "משפך קטלני". אין מצב של לעצור בפתח, אתה או בפנים או בחוץ. בדרך כלל הבעיה בארועים כאלה היא השליטה על מה שקורה בינתיים בחוץ, כמו כיסוי פתחים וחלונות, קליטה ומיון של אלה שנמלטים מבפנים, וכו'.

מה שכן, גם בארוע הזה וגם בארוע בסידני נעשה שימוש ליברלי ברימוני הלם ולא תמיד בצורה מושכלת:

פריז- רימון הלם מופעל לרגלי הלוחמים מחוץ לדלת הכניסה לסופרמרקט.

סידני- לוחם משליך רימון הלם מעל ראשי חבריו אחרי שדבוקה ראשונה של לוחמים כבר חדרה פנימה.
ישן 10-01-2015, 10:00
צלמית המשתמש של סיורניק
  משתמש זכר סיורניק סיורניק מחובר עכשיו  

חבר מתאריך: 26.05.13

לדעתי נושא שחשוב להתייחס אליו הוא השליטה של הכוחות / הממשלה בתקשורת.

יש הבדל משמעותי וחשוב בין דברים שפורסמו בערוצי הטלוויזיה הרשמיים, לבין מה שפורסם בפורומים שונים ומאוחר יותר התברר כנכון. דברים כמו כמות בני ערובה, ומיקומם של אנשים נוספים שעוד לא נתגלו ע"י המחבלים פורסמו ברשת, ומזל שלא הגיעו לידיעת המחבלים.

אצלנו חדשות ערוץ 2 שוחחו עם קרובת משפחה של אחת מבנות הערובה ששוחחה עימה בסלולרי - ועובדה זו צויינה גם בסקיי ניוז.
בכך סיכנו לדעתי את חייה או לפחות "שרפו" את האפשרות שכוחות הביטחון יצרו איתה קשר בסלולרי (בהנחה שהמחבל צופה בחדשות)

"צה"ל הוא הצבא הערבי הטוב במזרח התיכון" - עזר וייצמן (על זרוע היבשה)

ישן 10-01-2015, 14:32
  Cu1 Cu1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.11
מדאיג מאוד, בעיקר התגובות.

לפי חלק מהתגובות כאן שעל פי כמה שידורי טלווזיה ותמונות סטיל מזוויות בודדות אנשים כבר יודעים לנתח מה קרה איך קרה ומה היה צריך לעשות במקום.
מפליא אותי שכוחות הביטחון הצרפתיים לא יצרו קשר עם הפורום כדי לקבל סיוע בתכנון הפריצות ונטרול המחבלים בייחוד לאחר שקראו את התגובות על מקרים קודמים.
כך היו מצלחים יותר וגם נמנעים מביקרות כמו "מזעזע" "ילדים שנתנו להם נשק" או סתם חוסר מקצועיות.

עכשיו החלק הבעייתי שאם אכן חלק מהמגיבים יודעים על מה הם מדברים ושייכים לגופים המתמצאים בנושא (ולא , לעשות שבוע לוט"ר כחלק מהכשרה מסויימת, משחק אינטסבי במשחקי מחשב/פיינט בול או לחלופין שהאחות שלך יצאה פעם עם משהוא ששרת כש"ג במתקן אדם לא נחשב כרקע מקצועי) ואותם אנשים חושבים שהם יכולים לחלק ציוניים על פי מידע כל כך חלקי זה מאוד מדאיג כי זה מראה כמה גם אצלנו הגופים האמונים על מקרים כאלה רחוקים ממקצוענות ותקוותי הרבה שלא.

נערך לאחרונה ע"י Cu1 בתאריך 10-01-2015 בשעה 14:38.
ישן 10-01-2015, 18:57
  vitaman vitaman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.09
בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי Cu1 שמתחילה ב "אני לא מחלק ציוניים אתה זה..."

אני כתבתי רק על דברים שראיתי בעין ולא על האירוע כולו. שתי נקודות פריצה במרכול מתועדות בפירוט בוידאו מזוויות שונות ונותנות לך אפשרות לראות בדיוק מה כל שוטר בכוח הפורץ עשה. כמו בכל תחום, מי שמבין רואה דברים שאחרים לא רואים. אני בכוונה לא השוויתי אלינו או כתבתי מה כן אולי ניתן היה לעשות אחרת. אני כן הצבעתי על מה שבעיני נראו ככשלים. הרשימה ארוכה, אני הצבעתי על דברים עיקריים שבעיני הם לא פחות ממזעזעים בהתנהלות הכוח הפורץ. היחידה המשטרתית שביצעה את זה נחשבת מקצועית ואין כמו תיעוד וידאו מפורט כדי לפרק מיתוסים שגויים.

יש גם סרטי וידאו של הכוח הפורץ בבית הדפוס וגם שם רואים כמה דברים מענינים.

דרך אגב, היה כבר דיון דומה בפורום על השתלטות קופי ימ"מ. כל אחד רשאי להביע את דעתו.
ישן 11-01-2015, 08:16
  Cu1 Cu1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.11
בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "שמע, חוסר המקצועיות כאן בוטה מאוד"

אכן יתכן שהיה כאן חוסר מקצועיות אבל אנחנו לא יודעים הרבה דברים ואני אתן דוגמא:
האם כל מי שירה ירה כדורים חיים , האם לא היתה פריצה ממקומות נוספים .
האם המידע שהיה לצרפתים לא השפיע על דרך הפריצה , איזה מידע בדיוק היה לצרפתים ?
האם הפריצה נקבעה לזמן שנקבעה בגלל מידע מסויים ? , בגלל הפריצה השניה ? האם הגיעו למסקנות מסוימות לגבי המחבל ? האם ידעו אם המחבל לא נושא חגורת נפץ ולכן זה לא רלוונטי מה היה אם הוא היה נושא ?

שוב אני ממש לא יוצא להגנת כוחות הביטחון הצרפתיים , יתתכן והם התנהגו בצורה קטסטרופלית , אין לי מושג ואין לי מספיק פרטים לקבוע את זה.
לכן אני אישית (העדפתי האישית בילבד) אם האשכול היה מוקדש לעוד ועוד פרטים , תמונות , הסברים על הכלים וכולי ופחות לחלוקת ציוניים בשלב הזה , של "מזעזע" "כמו ילדים" וכולי שגורעים לדעתי (ושוב דעתי בלבד) ממקצועיות הפורום.
ישן 10-01-2015, 22:24
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
תמונות - אירוע הסופרמארקט

צלפי RAID פורקים ציוד.

צלפי RAID בדרך אל זירת האירוע. הזוג הקדמי עם רובי HK417, לקרוב יותר למצלמה שילוב של כוונת השלכה ומכפיל.

עוד כוחות בזירת האירוע. מעניין מי שני החברים עם קסדות crye, לאף אחד מהכוחות שפעלו שם לא היו כאלה...

ועוד כוחות בזירת האירוע - הפעם עם מגן בליסטי ענק על גלגלים

אותו המגן בדבוקת הכוח הפורץ

רגע הפריצה - כניסה ראשית

כנ"ל

רגע הפריצה - כניסה צידית

פינוי בני הערובה.

כנ"ל. בסרטונים נראה שהם ברחו החוצה ונפוצו לכל הכיוונים, כנראה בהמשך הם נקלטו והובלו לטיפול

כלבן סורק את הזירה לאחר סיום הפריצה. לכלב יש סנדלים להגנה משברי זכוכיות ורסיסים

ישן 12-01-2015, 02:56
צלמית המשתמש של dsho
  dsho dsho אינו מחובר  

שוטגאנים וקרבינים

שוטגאנים- האירופאים תמיד סלדו מהשימוש של האמריקאים בשוטגנים לעבודה משטרתית וחשבו שזה ברברי. מצד שני, אמריקאים שביקרו באירופה בשנות השישים, שבעים ושמונים הזדעזעו לראות שוטרים ארופאים חמושים בתת-מקלעים במקומות ציבוריים. הזמנים כמובן השתנו ונראה שלצרפתים כבר אין בעייה עם השוטגאן בעבודה משטרתית.

ג'נדרם במחסום ביקורת.

בלשים מהמשטרה הלאומית (Police Nationale) עם שוטגאנים מחוץ לסופרמרקט בפריז.

שוטרי BRI וGIPN עם שוטגאנים

קרבינים- בסוף שנות השבעים החליט שרות הביטחון במשרד הפנים הצרפתי (SSMI), האחראי על המשטרה הלאומית, להחליף את התמ"ק MAT-49 המיושן. היות והנשק היה מיועד לכוחות המשטרה הם בכוונה לא רצו משהו בעל הופעה צבאית כמו ה FAMAS. הנשק הארוך שנבחר היה Ruger Mini-14 בגירסה מיוחדת למשטרה הצרפתית, Mousqueton A.M.D בקליבר 5.56. גוף העץ הוזמן בכוונה לגירסה הזאת היות וכך נראה הקרבין יותר "חברותי" ופחות מאיים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:55

הדף נוצר ב 3.74 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר