לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-06-2012, 15:30
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
קשה לי להאמין שאני מגן על קגנס לאחר שהשווה אותי לאנס
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אוי איזו הגזמה, להגדיר את..."

אבל אתה קצת מסלף את מה שהוא אומר
"בנפול אויבך אל תשמח" זה ביטוי שהמשמעות שלו היא שצריך לנהוג כבוד כלפי מי שפועל לעומתך (אויב, יריב וכו') ונפל , כשאתה משתמש בו כלפי מישהו זה לא אומר שאתה חושב שאותו מישהו הוא בהכרח אויב.קגנס אפילו הוסיף מרכאות כך שברור שמדובר בביטוי.

למשל , מנהל מכבי תל אביב יכול להגיד את זה על הצרות בהפועל ת"א וזה לא אומר שאשכרה מדובר באויבים מהסוג המדיני שרוצים לחסל פיזית אלה את אלה , למרות שמדובר בספורט ישראלי ואולי אני טועה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-06-2012, 07:52
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
יהי זכרו ברוך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "הרב ישעיהו רוטר נפטר מדום לב"

וכל תחלואי האתר שניהל (למרות שכשגלשתי שם, באלף הקודם, הוא היה בעל אוריינטציה פחות חזקה לימין השמרני דתי), וכן אי אילו בעיות בהתבטאויות שלו, עדיין מייצגים את נפש האדם. בניגוד אולי לזוהמה של ערוצי האקטואליה הממוסדים המייצגת את נפש המניפסט. "ניצן אור" היה ייצוג נאמן של ישראלי. דתי-תורני-ימני אמנם, אבל ישראלי הרבה יותר מאשר 75 אחוז מהשמות החתומים על טורים בשאר אמצעי התקשורת. רבים מטורי הדעה שלו נכתבו כמו כלאחר יד-מביכים למדי לפעמים, אפילו אם בשורה התחתונה ניסו להגיד בדיוק את מה שחשבתי. אבל אי אפשר לקחת ממנו את העובדה שכתב את מה שהרגיש הוא, ורבים אחרים...
ישן 13-06-2012, 09:39
צלמית המשתמש של Humbug
  משתמש זכר Humbug Humbug אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 25.10.01
כתבה יהי זכרו ברוך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "הרב ישעיהו רוטר נפטר מדום לב"

אני משתתף בצערו של נעם, רעות והמשפחות המורחבות.

עבדתי עם שי במשך כשנה וחצי. שימשתי כWebmaster של אתר רוטרנט עד שלהי 2001, עת הקמתי את אתר פרש.

לשי רוטר תרומה יוצאת דופן לאינטרנט הישראלי. הוא היה חלוץ - ועיצב את דמות האקטואליה הלא ממוסדת.
אין ספק שהטביע את חותמו על מושג ה"סקופ" באינטרנט הישראלי.

האתר שהקים היה לי בית במשך כמה שנים, וגם אם דרכנו נפרדו שלא בדרכי נעם, הרי שתמיד אזכור לו את התקופה היפה הזאת.

יצא לי להעביר שיחות עם שי רוטר בטלפון אל תוך הלילה לעתים. הוא היה אדם חכם וחריף. את מידת היושרה לא אוכל לזקוף לזכותו, לצערי.

מדובר באובדן כבד לאינטרנט הישראלי בכלל, ולמשפחתו בפרט.

דורון.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:20

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר