לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-06-2012, 18:30
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אלה גברים שמתלהבים ממחמאות..."

מחמאות מנשים מנפחות לנו את האגו כי אנחנו פחות מורגלים בלקבל מחמאות.
בחורה שהולכת ברחוב או נמצאת בעבודה יכולה לקבל בלי סוף מבטים של גברים שחושקים בה והיא יכולה לקבל הרבה פרגונים/מחמאות (שאגב, כל התכלית שלהן היא לגרום לכן לחבב אותנו).

בכל מקרה, בחורות סופר מתלהבות ממחמאות. לפעמים אתן אפילו מנסות לדוג אותן ע"י הרמות להנחתה כמו "אז מה אתה אומר על הג'ינס הזה?" ואז עושות כמה עינטוזים כדי להראות לנו את כל החבילה שלכן ואויי ואבויי אם אנחנו לא נשחק את המשחק ונגיב בהתלהבות כמו שאתן רוצות. העניין הוא שאתן כ"כ רגילות למחמאות וכ"כ מקבלות את זה כמובן מאליו שלכל מחמאה בנפרד יש פחות אפקט עליכן מאשר על גבר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-06-2012, 22:45
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "מי אמר שהיא לא..."

אוקיי, רשימה!
1.היא לא טענה בשום מקום שהיא קפיטליסטית, ולכן אם הסטנדרט שלך היה רק קפיטליסטיות, כל עוד היא לא טוענת שהיא כן, אז היא לא עומדת בסטנדרט שלך.
2.אז מה אם היא נגמלה? היא נפלה לסיגריות! יש אנשים כמוני וכמוך שהיו חזקים מספיק בשביל לא ליפול.
3.אם היא כבר נגמלה, מתי היא רשמה שזה היה במיוחד בשבלך, ולא נגיד בשביל הריאות\עור\חוש הטעם\כל איבר אחר שנפגע מהחרא הזה שלה?
4.אף אחד לא עשה משהו מיוחד עבורך? מה איתי? או שבעצם אתה מנסה להגיד שאני כל הזמן מיוחד בעיניך, ולכן יוצא כאילו שאני לא עושה שום דבר מיוחד, כי זה הנורמל שלי, להיות מיוחד. מבין?

אגב, אתה עדיין חייב לי הסבר ללמה אני בוגד, בזמן שאתה זה שקופץ ממני אל פסטן ואליאנה!

ישן 16-06-2012, 14:09
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 103 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "אני אשמח אם תפסיק להגיב לי,..."

אני אשמח אם תפסיקי לכתוב בולשיט - בדיוק מה שעשית מקודם. שום התחצפות לא היתה מצדו של אביעד, אבל את אוהבת את העקיצות ואת ההתנשאות שלך לפזר בכל הפורום. אז אני, כל פעם שאני אוכל ואמצא לנכון, אגיב לך על זה.
חשבתי שאת יותר חכמה ושחסמת את האפשרות לראות את ההודעות שלי, אבל אני רואה שאו שצץ בך פתאום עניין לראות מה אני כותב, או שאת מזוכיסטית, אבל אלה כבר באמת לא הבעיות שלי.

- אני בעצמי אחליט למי להגיב ומה, כל עוד זה נמצא בתחום המותר.

ישן 16-06-2012, 14:58
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 105 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "מזוכיסטית? :) אולי אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RedBlossom
מזוכיסטית?
אולי אתה המזוכיסט, לעומתך, התגובות שלך לא ממש מזיזות לי, אני רק צוחקת מהן ונהנת מכל רגע שאתה מפגין את טיפשותך.
אני פשוט מרחמת על הכאב שאני אגרום לך ואתה תבכה לבד בבית בגללו.

ראיתי איך התעלמת "באלגנטיות" מהתגובה שכתבתי לך ב20+.

התחלנו עם הסמיילי, ילדה קטנה.
אם התגובות שלי לא מזיזות לך, והלוואי וכך , למה ביקשת ממני לא להגיב לך? את מרחמת על הדיו הוירטואלי שלי? ועל איזו טפשות את מדברת, כשאת מבקשת מאותו המשתמש לא להתחצף, בזמן שהוא לא התחצף לפותחת האשכול, אלא רק עקץ אותה קצת(מה שאת אוהבת לעשות בעצמך)?

את יכולה לרחם או לא, אני אמשיך להגיב לך בכל זמן שאמצא לנכון.

כן, התעלמתי. אני יודע גם להתעלם כשנוח לי. וגם להגיב, כשנוח לי. חופש הבחירה.

ישן 16-06-2012, 15:14
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 109 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "כשהתגובות קצת קשות לך יותר..."

ציטוט:
אולי כדאי שאני אחזור על הדברים שכתבתי שם וכל פעם שתגיב לי אני אעשה העתק הדבק.
זה יכול להיות נחמד, בטוח בכית כשקראת את ההודעה ההיא, אה?

גם אם כן, מה אכפת לך?
תעשי העתק - הדבק, אף אחד לא עוצר בעדך.

עוד פעם: אני מנצל את חופש הבחירה והביטוי במסגרת המותר)(ה"חוק" המקומי). תמשיכי עם השטויות שלך, העקיצות(כשברור שזה לא בשביל לצחוק עם, אלא על) ואני אמשיך במידת האפשר להגיב לך עד שתשני את סגנון הכתיבה או עד שיימאס לי.

ישן 16-06-2012, 15:31
צלמית המשתמש של student1

זה הכל?
בתגובה להודעה מספר 111 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "סגנון הכתיבה שלי ב-ח-י-י-ם לא..."

ציטוט:
סגנון הכתיבה שלי ב-ח-י-י-ם לא ישנתה, ובטח לא בגלל פוץ כמוך.
אז בכית?
איזה אושר.
אולי עדיף שתמשיך ללקק לעוד כמה בחורות וירטואליות בשביל שיזרקו לך איזו עצם קטנה, הרי זה מה שעושה לך את כל החודש, לא?

איך לא לבכות מקריאת השפה הגבוהה שלך?
לא לכל בחור פה יש פה כל כך מלוכלך כמו שלך. זו סיבה טובה לבכות.
מתנשאת, אינפנטילית, עוקצנית, קרירה, בעלת פה שממש לא מתאים לבחורה. איך לא לבכות?

מה שעושה לי את החודש, זו המשכורת.

ישן 16-06-2012, 15:51
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 116 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "אני קרירה למי שאני חושבת שהוא..."

אידיוט, פוץ, מפגר. פה של עובדת נקיון.
אני מניח שלא רק את חושבת כך, ואני גם מניח שלא רק אני חושב עלייך את מה שאני חושב.

לא, טלי, את קרירה כי יש לך אופי כזה.

ציטוט:
לא אני לא,
אני נוהגת להגיד לאנשים מטומטמים שהם מטומטמים, בכל מקום, באינטרנט, במציאות.
לעומתך, כשאתה מלקק לבחורות וירטואלית, סביר במציאות אתה משפיל מבט מול בחורה וצועד במטרה שלא יראו אותך.

חבל, קיריל, אם היית פשוט שותק ומתעלם ממני, הייתי אולי חסה עליך.
אני אוכלת אנשים מפגרים כמוך בלי מלח.

שמתי לב שאת לא תמיד שולטת במה שיוצא אצלך מהפה. גם אם באמת האדם מטומטם. קצת שליטה עצמית לא תזיק לך. אולי עוד כמה שנים זה יבוא לך, רב הסיכויים שלא.

היית חסה עליי? את יותר מדי כלום, כדי לחוס עליי.
אנשים כמוך לא מעניינים אותי מחוץ לוירטואל, חוץ מעניין אנטרופולוגי בלבד. וגם הם לא מתעניינים בי. ועם הפה שאת הספקת להראות פה היום, מובן שאת יכולה לאכול כל דבר. אפילו בלי מלח.

ישן 16-06-2012, 15:59
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 117 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "אידיוט, פוץ, מפגר. פה של..."

כשיהיה לך תואר בפסיכולוגיה, תגיד לי מי אני. אבל אתה קצת אפס ואין בך כלום, כך שאתה די לא מבין כלום.
כשאתה יורד ככה על עובדות נקיון, אתה בכלל מכיר אותן?
אני מכירה מלא עובדות נקיון עם יותר שכל משלך, זה בטוח.
אני שולטת מצוין במה שיוצא לי מהמקלדת (כי את הפה שלי בחיים לא תשמע, אפילו לא בטעות, אתה לא יוצא מהבית)
כל האנשים לא מתעניינים בך, לא בוירטואל, לא במציאות. בגלל זה אתה ככה מלקק לכל בחורה פה.
אני רוצה לראות שאתה מדבר ככה במציאות לבחורות, אתה בטח תקבור את עצמך לפני שתעשה דבר כזה.
יכול להיות שבאינטרנט אתה מרשה לעצמך להתבטא קצת יותר, אבל בינינו, קיריל, עדיף שלא. גם ככה חושבים שאתה די סתום.
אני אפילו ממליצה לך לפרוש, אין פה בנאדם אחד שמחבב אותך סביר להניח. שלא נדבר על בחורות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 16-06-2012, 18:29
צלמית המשתמש של student1

תרחמי על האצבעות, או לפחות על המקלדת.
בתגובה להודעה מספר 118 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "כשיהיה לך תואר בפסיכולוגיה,..."

מי את - כבר רואים היטב, מתוך מה שיוצא לך מהמקלדת. בחורה קרירה + עוקצנית, ותביני את הרמז, למה אני מתכוון, יכולות אנליטיות יש לך.

אני לא מכיר עובדות נקיון, אבל גרוע מזה - את לא מכירה מהי מטאפורה, דימוי. עוד פעם את מראה עד כמה את קטנונית, בלא יכולתך לראות את המסר הכולל ולא להיטפל לפרטים משניים.
אם את שולטת מצוין בפלט של המקלדת שלך, אז יש לך בעיה או עם המקלדת, או עם יכולת שליטה.

אני לא מלקק לכל בחורה, אכן יש כאן בחורות שאפשר באמת לקרא להן בחורות, אפשר להתכתב איתן כמו עם שאר הגולשים. אני גם יכול להגיד בלי בעיה אם אותה הבחורה נראית טוב, וכך גם בחיים במהלך שיחה כלשהי.
לא זה מה שחשוב. העניין הוא שבסוף כל משפט את מנסה לרדת עליי, והאמת - זה די ילדותי. אבל זו את, רדבלוסום.
ברשת אני מרשה להתבטא קצת יותר, ולא רק אני אלא עוד הרבה אנשים. אני גם אוהב את זה - החופש הכמעט אינסופי לכתוב מה שאתה רוצה, אלא אם יש בזה הסתה לרצח, איומים ובעיות עם החוק.
ולמה את מדברת ברבים? "חושבים שאתה די סתום" - מי? מיהם השופטים? מה הם שווים, כדי שאני אתחשב במחשבות שלהם עליי?

אני גם אתן לך עצה חינם: תפסיקי להיות ילדה בת 15.

ישן 17-06-2012, 02:16
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 136 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "בואי נגיד שיש לי יותר חיים ממך..."

ציטוט:
אז הוא דווקא הגיע למקום הנכון

אפילו כשידידה טובה שלך - שי - צוחקת עליך, את לא יכולה לעשות הנחה ולשתוק אלא חייבת לפלוט משהו ארסי. אמרתי כבר שזה האופי שלך? את קרירה באופן טבעי, גם עם אנשים קרובים זה יוצא ממך.
ילדותית, עוקצנית, במקרים מסוימים אפילו דוחה.

את מנסה לרדת עלי, ואם לא, למה בסוף כל משפט שלך יש לך את החץ הזה עם הרעל? אפס, פוץ, לא מעניין אף אחד, אף אחד לא מחבב... זה היחס שאת רגילה לקבל מאחרים, שאת שואלת אם מדובר בירידה?
אני המשכתי ואמשיך גם בעתיד לענות לך אם וכאשר ארצה. את צריכה להבין את המומנט הזה.
לא מעניינים אותי הרחמים שלך, מעניין אותי רק בכל הזדמנות אפשרית, כשאני שם לב שאת כותבת למישהו משהו בטון שלא מקובל עליי , קצת להוריד אותך מהסוס. לא יעזור הרבה, כי טבעו של אדם אי אפשר לשנות, אבל זה סוג של חובה מוסרית שאני חש כלפי אותו אחד שאת עקצת אותו.

אני משתדל לשקול את המילים שאני מקליד, חוץ מזה יש עוד חיים חוץ מהפורום. לכן על תתפלאי אם תקבלי תגובה אחרי יומיים. או לא תקבלי בכלל, כי אין טעם להקפיץ אשכול לשם זה.

והמשפט האחרון שלך עוד פעם מדגיש את העובדה, עד כמה את קטנה וילדותית. ומדברת על ילדים בני 3.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:21

הדף נוצר ב 0.27 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר