לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה למבקרים חדשים שמגיעים לכאן - יש קבוצת ווטסאפ בניהולו של יואב הוזמי צרו עימו קשר להצטרפות לקבוצה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית > דגמי נייר
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2012, 19:37
צלמית המשתמש של solo67
  משתמש זכר solo67 solo67 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AMIT.A שמתחילה ב "קרטון לדיסקיות בדגם נייר"

היי עמית
אפשר לרכוש דפי קרטון ייעודיים לדגמי נייר בחנויות דגמים מקוונות אולם האפשרות הזולה והנגישה ביותר נמצאת מסביבך....
אתה יכול להשתמש בקרטון ביצוע שאפשר לרכוש כמעט בכל חנות לכלי כתיבה בכמה שקלים ,אופיס דיפו ,ארטא וכ"ו ,גיליון כזה יחזיק להרבה מאוד דגמים
אפשר להשתמש בקרטונים של אריזות קורנפלקס,קרטון מקופסאות נעליים כל עוד הוא לא בנויי משכבות שביניהם קרטון גלי,הכריכה האחורית של דפדפות שורות ומשבצות (דפרון/דפניר) וכל קרטון אחר שאתה מוצא בעל עובי של כ 1 מ"מ .
המלצה נוספת היא ללכת לבתי דפוס באיזור מגוריך (עירך) ולבקש שאריות של קרטונים ,יש להם כל מיני גם כפחת של הייצור וגם מאריזות שונות של המדיות בהם הם משתמשים ,שווה .
והכי חשוב זה שתתנסה בכמה שיותר סוגים של קרטונים כדי שתראה מה עובד לך ומה לא וכך תוכל גם לדעת איזה קרטון יותר מתאים לבניית גלגלים ואיזה מתאים לדסקיות וכ"ו...
משה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-07-2012, 21:42
צלמית המשתמש של solo67
  משתמש זכר solo67 solo67 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.09
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי AMIT.A שמתחילה ב "אולי תוכל להגיד באיזה קרטון אתה משתמש ואיזה קרטון יש בתמונה"

היי עמית
אני משתמש בכל מה שזמין לי באותו הזמן ...
ספציפית לגבי דסקיות וכ"ו אני אוהב קרטון ביצוע וגם קרטון דחוס אפור ,אבל צריך להתחשב בעובי של הקרטונים האלו בדגמים מסוימים אחרת אתה יכול להיתקל בחוסר התאמה פה ושם ,הקרטונים האלו לא נוחים לגזירה בגלל עוביים אבל לחיתוך בסכין או להבים הם מגיבים מצוין ..שוב צריך להתנסות "על בשרך"
,בחברה ובמשפחה אני ידוע כבר כ"פריק" של קרטונים וכל פעם שלמישהו יש קרטון (ולא משנה איזה סוג) הוא מפנה אותו ישר אלי כך שעם השנים יש לי סטוק מכובד ומגוון ואני בד"כ רוכש לי 2-3 גיליונות של קרטון ביצוע בשנה .
לחלקים קטנים (פצצות,טילים,מיכלי דלק וכ"ו) אני משתמש בקרטון קורנפלקס ,לחזוקים של כנפיים בקרטון דומה לזה שיש בפיצריות לסלייסים של הפיצה וכ"ו...
גם אריזות של תרופות וקוסמטיקה זה מצוין ,בקיצור לא חסר קרטונים מסביבנו .
יאללה תתחיל לאסוף
משה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר