לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2012, 19:45
  שלמה30 שלמה30 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "במי אתם תומכים בבחירות בארצות הברית - ככה עושים סקר"

קודם כל זה אתר מעניין וחבל שאין כזה גם אצלינו- זה בהחלט עוזר להתמקד ולראות איפה אתה עומד , אם כי ריבוי המפלגות אצלינו והעירבוב האידיאולוגי יהפוך יצירת אתר כזה למסובך יותר. לדעתי.

ללא קשר, אני מתרשם שהרבה מחברי הפורום פה תומכים ברומני ומעדיפים אותו על פני אובמה. ואני לא כל כך מבין למה. העניינים הפנימיים של האמריקאים לא צריכים לשנות לנו יותר מדי, מה שכן צריך לשנות זה היחס לישראל ובמיוחד בסוגית איראן. ככלל לגבי איראן: אני לא בטוח שרומני כן יתקוף באירן ואני לא בטוח שאובמה לא יתקוף. אם כבר אז להיפך. רומני כנשיא חדש יצירך זמן להכנס לעניינים, אף נשיא לא נכנס לנשיאות ומיד מתחיל מלחמות. ואובמה? אמנם הוא לא מתחייב על קוים אדומים אבל כן מתחייב שלא לאפשר לאיראן נשק גרעיני. וכמו שאני רואה את זה, אובמה פשוט לא יכול -ערב בחירות- לא לפתוח במלחמה ולא להתחייב על מלחמה. מה שיקרה אחריהן זה כבר סיפור אחר וכנשיא מכהן הרבה יותר קל לו לתקוף את אירן מרומני ,כנשיא חדש.
ואנחנו כישראלים צריכים נשיא שיהיה פרו ישראלי, ולא צריך לשנות לנו מה עמדתו בנושא הפלות את ביטוח בריאות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:41

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר